PDA

View Full Version : Нуждая се от малко помощ



bilqna-asenova
01-17-2015, 17:05
Здравейте. Тъй като пиша от профила на една позната ще се преставя. Казвам се Елизабет от Варна съм на 19 години. Уча и работя като сервитьорка в един клуб. Харесвам едно момче от известно време и най-накрая решихме да отидем на кино днес. Прожекцията ни беше в 19:30, но аз я проспах :( . Работя само нощни смени от понеделник до петък и съм 12 клас и от 2 дена не бях спала. Навих си 3 различни аларми на различни телефона да ме събудят, но явно умората си е казала думата и не съм ги чула. Той ми е звънял по вайбър, по фейсбук и на личния ми номер по няколко пъти, но безуспешно :(( . Надявам се да ми дадете някакъв съвет как да му се извиня или да ми кажете как действате вие в подобни ситуаций . Благодаря Ви предварително и лека вечер :))

alpinab2.5
01-17-2015, 17:20
При мен важи правилото ЗА КОКОШКА НЯМА ПРОШКА!

bilqna-asenova
01-17-2015, 17:27
Както казах работя само през нощта след това съм на училище и нямах абсолютно никакво време за сън последните 2 дена. Реших да поспя малко, но въобще не беше малко :(( Тъй като си мъж моля те кажи ми ти как би простил на такава грешка ? :(

RapExotic
01-17-2015, 17:53
Можеш да се реваншираш като го поканиш да излезете в първия удобен случай.

anonymous908491
01-17-2015, 18:04
Кино в 7 часа е детска работа, значи не те приема сериозно и не ти мисли другото.

KIRIL98
01-17-2015, 18:09
Обади му се и му обясни. Поне аз на това бих се надявал.

KIRIL98
01-17-2015, 18:10
Кино в 7 часа е детска работа, значи не те приема сериозно и не ти мисли другото.

А колкото до това, ако не я взимаше на сериозно нямаше да я търси толкова много.

bilqna-asenova
01-17-2015, 18:41
Кино в 7 часа е детска работа, значи не те приема сериозно и не ти мисли другото.

детска работа ..? и кое не е детско още първия ден да го поканя в нас да ме изчука ли ?

GuardianAngel
01-17-2015, 18:55
Необръщай внимание на колегата той,рядко се насилва да дава обективни мнения.
Когато си свободна се разберете да се видите,обясни му как стоят нещата.Всички сме хора ,на всеки може да се случи.Тъкмо ще видиш дали наистина те харесва,ако го приеме и ти влезне в положение значи иска нещата да се получат и може да бъде и правилният за теб човек,ако се размрънка значи не е за теб.
Ако те разбере направи нещо мило за него веднага ще ти прости и ще усмихме.Успех !

fanton1
01-17-2015, 18:56
Обади му се и му обясни.
Това май е най-добрия вариянт за да може да успеш да потръгне нещо между вас .Иначе може би ако го поканиш във вас и му сготвиш нещо специално .Или му направи някакъв мъничък подарък и му се извини ,че така е станало .Поне аз на тези неща ще се зарадвам .

bilqna-asenova
01-17-2015, 19:04
Необръщай внимание на колегата той,рядко се насилва да дава обективни мнения.
Когато си свободна се разберете да се видите,обясни му как стоят нещата.Всички сме хора ,на всеки може да се случи.Тъкмо ще видиш дали наистина те харесва,ако го приеме и ти влезне в положение значи иска нещата да се получат и може да бъде и правилният за теб човек,ако се размрънка значи не е за теб.
Ако те разбере направи нещо мило за него веднага ще ти прости и ще усмихме.Успех !

Благодаря ти

Uzerneim
01-17-2015, 19:46
Това е кофти, но пък ако ти прости ще знаеш, че си струва като човек ^^

TheDeath
01-20-2015, 12:18
Ако мен ме вържат така и ми обяснят положението чак след няколко дни, хич няма да простя. Според мен е трябвало щом се събудиш или да му се обадиш и да се извиниш, или поне един СМС да му пуснеш какво е станало и защо си го вързала.

VinDiesel
01-20-2015, 15:41
Можеше да му звъннеш веднага и, да се разберете за среща час по-скоро. Аз съм попадал в подобна ситуация и я разбрах тогава. Бъди искрена и не го лъжи, защото ще усети, че се опитваш да го баламосваш. Кажи му истината, другото зависи от него!

anonymous908491
01-20-2015, 15:45
детска работа ..? и кое не е детско още първия ден да го поканя в нас да ме изчука ли ?

Нещо лошо ли има в това ?
Покани ме на първа среща във вас и ще те обичам вечно.