PDA

View Full Version : Kak da zabravq 4 godishna vruzka



Sharky933
01-18-2015, 07:00
Zdraveite purvo da se izvinq che ne pisha na Kirilica no shtqh da pisha vekove a sum mlad i tolkova vreme nqmam :D taka otnosno po temata nujdaq se sus suvet ot hora koito sa minali po moq put. Hodih 4 godini s dadenoto momiche (razlikata ni e 4 godini) no kusahme dosta chesto i se subirahme i stignahme do moment v koito qvno ne sme si tolkova intereseni veche ili neznam kak da go narecha kakto i da e.. Ne iskam da sum s neq no i v sushtoto vreme znam che q obicham tvurde mnogo za da q ostavq.... Ne spiram da mislq za neq osobeno kato znam che ima drug.. ( Ne sum perfecten zatova ne se poluchiha neshtata) tova e edinstvenoto momiche koeto sum obichal i kato se zamislq edva li shte obicham nqkoq druga tolkova prosto ne mi go pobira glavata.. Probval sum s drugi i qvno trqbva da produljavam no ne e sushtoto.. Pochvam da mislq kakvo li ne... Samoizqjdam se i ne mi vliqe vobshte dobre, pravq dosta gluposti.. A ne trqbva znam go i iskam nqkakuv savet no ne ot sorta na probvai s druga, trenirai ili hodi na kurvi :D iskam svesten suvet ot hora koito sa bili na moeto mqsto. Blagodarq predvaritelno ;) trollove i heituri skipnete pls

Damia
01-18-2015, 07:49
Няма да имаш повече време, когато си стар.
По темата - казваш, че не искаш да си с нея ама я обичаш. Мислиш постоянно за нея, но най-вече защото има друг, според мен просто след толкова години си свикнал с това да имате връзка и сега ти е трудно да се откъснеш от това, а не че момичето е любовта на живота ти. Ако беше, никога не би помислил, че може би вече не ти е толкова интересна, още по-малко да го кажеш. Много ме съмнява да не намериш момиче, което да обичаш толкова, просто имаш нужда от малко време, дай си го. Това да забравиш някой чрез други е доста глупаво, защото всеки човек е различен и не можеш да й намериш точен заместител. От моя опит ще има няколко месеца, в които този човек ще ти липсва, няма друг начин, но лично аз с времето започвах да осъзнавам все повече неща, които всъщност не ми допадат и така или иначе биха били пречка за една дълготрайна връзка, накрая колкото и да съм мислела, че не мога без този човек ми стана безразличен. Бъди търпелив и си напомняй, че е нормално да чувстваш липсата й, но всичко това е временно. Тя е продължила напред явно, ще успееш и ти. Няма точно определена формула, но отделяй повече време за себе си и приятелите си, не се затваряй или изолирай, защото това ще води до повече самосъжаление. Колкото по-активен си с различни занимания, толкова по-малко време ще имаш за размишления.

teenems
01-18-2015, 11:00
Малко говориш като шизофреник.Уж искаш да не си с нея,искаш да забравиш,а обясняваш как само за нея мислиш,обичаш я...
Като за начало реши какво точно искаш да я забравиш или да продължиш с нея.В даден момент човек помни само хубавите неща,но забравя лошите,които са го накарали да прекрати този контакт.Ако решиш да не си с нея се занимавай с нещо,което да разсейва вниманието ти.Излизай с приятели,спортувай или дори учи.Просто не трябва да се забиваш и да мислиш само за това.

Illusion772
01-18-2015, 12:33
Слушай ся - Знам какво ти е , и мога да ти гарантирам , че почти всички сме минали през такова нещо. Всички сме си мислили че това е края , че това е любовта на живота ни - да да ама не! Хората идват и си отиват - бил си с това момиче , запази си хубавите моменти, извади си някакви изводи и поуки от преживяното и продължи напред. Ако ти е толкова гадно - излизай, чукай наред , пий , хвани си друга , но само не се самосъжалявай.
Всеки човек , който идва или си отива от живота ни - ни учи на нещо и ни прави по-силни.

Enchanting
01-18-2015, 16:43
Хем искаш да си с нея, хем не.
Според мен се интересуваш от нея, щото ся се занимава с друг и ти е тъпо.
Нормално.. но няма смисъл. Всичко е свършило, гледай си живота

kalpazanka
01-18-2015, 16:43
Аз.