PDA

View Full Version : Сънувах починало момченце



zlatomira_mirka1996
01-19-2015, 12:50
Здравейте, може тук да не е подходящото място да споделя моя случай,но поне ме посъветвайте какво да направя.
Първо ще започна с това че от известно време харесвам едно момче, докато се опознавахме той ми сподели че е ималмалко бретче,което преди десет години почина,като се удави. Преди няколко дена с това момче се скарахме и в момента не си говорим. И тук идва странната част снощи на 18.01.2015 сънувах братчето на това момче. И детенцето поиска първо да си играем с играчките му и докато си играхме то ми сподели че много му липсва семейството и се натъжава да ги гледа как скърбят. И ме помоли да им предам да не тъгуват и че много ги обича. И сега проблема е че не знам как да постъпя и да предам това съобщение на момчето след като сме скарани. Страхувам се че той може да си помисли че си правя шега с него или че се опитвам да се сдобря с него по този начин наистина имам нужда от вашата помощ да ме посъветвате как да постъпя. И да не забравя че това детенце втора година ми се явява в съня ми.

SHPAIdURmeN
01-19-2015, 21:28
Мда. Това не е правилният раздел за тема от този вид.

На колко години сте ? Вие с това момче от колко години се познавате ? А к'ъв беше първия сън ?

haritov
01-19-2015, 21:36
опиши емоциите ти по време на съня какво изпитваше като си играеше с него и какво като го каза

zlatomira_mirka1996
02-07-2015, 18:57
И двамата сме на 18, а първият сън беше страшен когато си играехме с момченцето чух шепот от някакъв друг дух,който искаше да ни нарани и хукнахме да бягаме. Всичко беше тъмно и се намирахме на един мост и мен ме гонеше огромна змия а малкото дете-паяк. Беше доста страшно

zlatomira_mirka1996
02-07-2015, 18:59
опиши емоциите ти по време на съня какво изпитваше като си играеше с него и какво като го каза

Изпитвах спокойствие докато си играехме но когато ми каза да предам съобщението, чувствах тъга :(

haritov
02-09-2015, 17:40
сънят е интерпретация на твой страх и близки преживявания