PDA

View Full Version : Постоянно ми е лошо, какво да правя?



today_was_a_charytale
01-19-2015, 13:10
Проблемът започна юни месец малко след като станах на 14, но мислех, че е от жегите и до септември сигурно ще отмине.Имаше един период, през които всичко беше наред, но започнах училище и пак се почна, даже се влоши.От една страна се подобрявам, от друга се влошавам.От 1 месец вече става непоносимо, днес последните два часа лежах в лекарския кабинет в училище (не си тръгнах защото вече заместник директорката ми прави проблем, че ми става лошо).
Нямам желание за занимания, които преди са ми били интересни.Ако изляза някъде, примерно до мола, ме е страх, че може да ми стане лошо и да припадна.
Ям през всяко междучасие, за да не ми стане лошо.Ако ям нещо, се оправям, но след най-много един час пак ми става лошо.
Правила съм си пълна кръвна картина, два пъти изследване на кръвната захар и на още няколко хормона-всичко е наред, много често съм ходила и на лекар, на ендокренолог също съм ходила, всичко е наред и не съм болна от нищо, но това не променя факта, че ми е лошо през цялото време.
Когато се успокоя, че имам леки подобрения, на следващия ден ми става още по-лошо.
Какво да правя?

TheDeath
01-19-2015, 13:16
Лекар си трябва, но щом си ходила и нищо не са ти открили....
Стрес? Много ли си изнервена? Може това да е причината.
Аз лично бих пробвала с повечко витамини, плодове, много вода и колкото е възможно по-малко нерви.
На мен ми ставаше така лошо от нещо като анемия (май липса на желязо се води) и с някои добавки и бабини рецепти съм 6 :)
Причината не винаги е в здравословното състояние, може да е на нервна почва. Не спирай да се консултираш със специалисти, все пак във форума няма как да дадем диагноза и лечение, само някакви рандъм идеи...

galen_plamen
01-19-2015, 19:16
дано не е някаква магия или урочасване в семейството.

Andjyy
01-19-2015, 19:43
дано не е някаква магия или урочасване в семейството.

не й пълни главата с глупости

От притеснение е.

razocharovana
01-19-2015, 20:43
Здравей до скоро сестра ми имаше този проблем ходихме по лекари какво ли не правихме така и не разбрахме от какво е . Приемай повече витамини (плодове зеленчуци ; сутрин си прави сок от пресни плодове ) приемай повече течности .

VinDiesel
01-19-2015, 20:51
Дай малко информация, ръст, тегло, какво точно ядеш и по колко, колко общо хранения имаш за деня, освен че ти е лошо имаш ли болки в стомах, мускули, стави, главоболие?? Спомни си кога точно е започнало и станало ли е нещо тогава?

DarkTemplar
01-19-2015, 20:52
Иди при Али Реза, той ще се погрижи.