PDA

View Full Version : Парене и трудно здържане



tctctct
01-19-2015, 17:40
Значи от близо месец изпитвам парене при уриниране и трудно се сдържам, често ходя до тоалетна. На 19 съм. Вероятни причини са джелк упражнения или полов контакт... Дайте насоки кое от двете е. Джелка го спрях от вече 5 дена, но не виждам подобрение, може би паренето намаля. Да търся уролог или да го отдам на студеното време?

haritov
01-19-2015, 17:54
и да е от студеното време не значи че всичко ще е тип топ

отивай на лекар

marilyn
01-19-2015, 19:09
Отиди на лекар.

galen_plamen
01-19-2015, 19:11
външното третиране(упражненията) - няма как да причини вътрешно парене и често изхождане, нито пък студа. причината трябва да я каже лекар.
Но е по-вероятно да са инфекции, или попадане на бактерии от контакт, възпаления.http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=729

tctctct
01-20-2015, 14:19
ходих имам повишено ниво на левкоцитите в урината, утре ще ми правят посявки пак на урината и сперма... (120 лева? нормално ли е) + 40 лева за прегледа дотук

marilyn
01-20-2015, 14:20
В конкретна лаборатория ли те пратиха? Потърси други лаборатории, сравни цените и отиди там, където те устройва най-много.

tctctct
01-20-2015, 14:34
тъй като доколкото прочетох има съществена разлика, става въпрос за посявки на урината и спермата, простата ми била леко увеличена имам и песъчинки в бъбреците, вече започва да ме лови голям филм :O

TheDeath
01-21-2015, 07:29
Спокойно, каквото и да е, с правилните лекари и лечение ще се оправиш. В бъдеще по-внимателно с половите контакти, хигиена и грижа за здравето с редовни посещения на лекар :)

tctctct
01-21-2015, 14:23
днес ходих при друг специалист, при него левкоцитите са добре, ама пък съм имал кръв в урината и то много, пък визуално няма такова нещо :D не че не вярвам де, ама човека се уплаши като видя резултатите

tctctct
01-22-2015, 11:51
след преглед на пълен + празен пикочен мехур излязох с диагноза уроинфекция пуснаха ми Tavanic 500 mg + Cystone, до 10 дена трябва да съм чист... good luck to meh, amen

batkodoki
01-28-2015, 20:47
след преглед на пълен + празен пикочен мехур излязох с диагноза уроинфекция пуснаха ми Tavanic 500 mg + Cystone, до 10 дена трябва да съм чист... good luck to meh, amen

това НЕ е диагноза понеже НЕ указва вида, типа и агента предизвикал "уроинфекция"-та. :)

"На сляпо" за след много пари са ти изписали Левофлоксацин в най-скъпата му търговска форма + Цистон, който е нищо.

При здрави млади мъже подхода следва да бъде друг и да се изчерпва със стандартните средства.