PDA

View Full Version : Фейсбук профил



mo.
01-19-2015, 20:31
Здравейте!
Навярно не е единствената тема свързана с Фейсбук,но проблема е следния:
От няколко дни се опитвам да си вляза в профила, но щом напиша и-мейла и паролата ми се изписва това: "Please Change Your Name
It looks like the name on your Facebook account may not be your authentic name. We ask everyone to use the name they go by in real life so friends know who they're connecting with.
What names are allowed on Facebook?
If this is the name you use in your everyday life, we would like to work with you to verify the name that best represents your identity. We accept a number of documents to allow you to verify your everyday name."
За смяна на името, след което ми се изписва "Свържи се с нас": да кача моя снимка и да напиша 3-те си имена. Попълвам и накрая НИЩО. Отново ми се показва началната страница на сайта. Не разбирам защо става така. Когато потърсих своя профил, докато бях в на сестра ми регистрацията, не ми се показа профила,все едно е деактивиран.
Някой знае ли как бих могла да го оправя?

RapExotic
01-20-2015, 17:30
Фейсбук е ебати лайняния сайт. Няма да се учудя, ако скоро започне да изисква ДНК профил от потребителите си.

Indistinct
01-25-2015, 10:21
Опитай се да си направиш нов профил.

anonymous908491
01-25-2015, 11:54
Някой знае ли как бих могла да го оправя?

Като спреш да живееш във фейса, като почнеш да ползваш само един профил, а не всяка седмица да си правиш по още един.
Бих ти пожелал да умреш, но предпочитам да се мъчиш с мизерния си живот.

Indistinct
01-25-2015, 12:35
Papugai сега да не вземеш да откажеш момичето от най-невероятния сайт, в който по цял ден хората постват колко им е скучно и че животът им е ужасен и които над всяка снимка пишат цитат от някоя чалга :D какво по-хубаво от това може да има? :D :D :D

anonymous908491
01-25-2015, 14:13
Papugai сега да не вземеш да откажеш момичето от най-невероятния сайт, в който по цял ден хората постват колко им е скучно и че животът им е ужасен и които над всяка снимка пишат цитат от някоя чалга :D какво по-хубаво от това може да има? :D :D :D

Искаш ли да се запознаем ?

PrimeTime.M
01-30-2015, 12:52
Като спреш да живееш във фейса, като почнеш да ползваш само един профил, а не всяка седмица да си правиш по още един.
Бих ти пожелал да умреш, но предпочитам да се мъчиш с мизерния си живот.


Нужно ми беше не, защото съм "обсебена" от сайта,а защото има информация, която не биваше друг да вижда. Много "мило" от твоя страна, че веднага ми се нахвърляш. И благодаря, но успях да си върна профила, преди да прочета скапаните ти отговори. :)

anonymous908491
01-30-2015, 13:05
Нужно ми беше не, защото съм "обсебена" от сайта,а защото има информация, която не биваше друг да вижда. Много "мило" от твоя страна, че веднага ми се нахвърляш. И благодаря, но успях да си върна профила, преди да прочета скапаните ти отговори. :)

хахахаха, направи си нов профил, за да ми отговориш.
Такива тъпи животни като теб е трябвало да ги убиват след раждането.