PDA

View Full Version : Малко помощ.



Явката
01-20-2015, 19:37
Казвам се Явор(18 години) и в момента пребивавам в Швейцария за да завърша средно образование. Миналата събота(17.01.15) бях на рожденият ден на най-добрия ми приятел. Събрахме се първо в един бар компания от около 10тина души и там се запознах с едно момиче (Лиса) от Русия, но живее в Лозана. Заговорихме се, поразпитах с какво се занимава и какво учи, а аз и разказах няколко неща за мен. Изглеждаше заинтересована от това, което и разказвах и се смееше през повечето време когато разказвах нещо смешно. Отидохме на дискотека, където танцувах с нея и седяхме до към 4 след което отидохме аз,тя и около 5 човека от групата в апартамента и където преспахме. На другият ден си тръгнах раничко казвайки на Лиса, че ще се радвам ако го повторим. От този момент не мога да спра да мисля за нея, не е най-красивото момиче но просто има нещо, което ме подлудява. По цял ден само мисля как да я накарам да излезем пак, да само няколко дни са минали, но не знам. За сега имам само нейният facebook и вчера (19.01.15) само и пратих брошура за курсове за вино, понеже ми каза, че е много заинтересована, но все още не го е видяла, а я виждам , че е била онлайн. Не знам просто какво да правя.

VinDiesel
01-20-2015, 19:46
Зарежи "брошурите", ако мислиш, че има симпатии към теб бъди прям. Не разчитай на фейсбука, покани я на среща, така ще видиш на къде отиват нещата. Успех!

tuzaro
01-20-2015, 19:50
Покани я на водка, мани ги тея вина

Явката
01-20-2015, 19:59
Вече бяхме на по водка, просто не искам да прибързвам за да не оплета нещата.

tuzaro
01-20-2015, 20:02
то ако те харесва няма никво значение дали прибързваш, ако не те харесва няма никво значение кво ще и пишеш

VinDiesel
01-20-2015, 20:03
Гледай и да не се бавиш много, тези чувства които ги изпитваш, може и тя да ги изпитва, а забавиш ли се прекалено много, ще станат мимолетни и ще минеш в графа "приятели" или "познати".

xXxPETYAxXx
01-20-2015, 20:15
Гледай и да не се бавиш много, тези чувства които ги изпитваш, може и тя да ги изпитва, а забавиш ли се прекалено много, ще станат мимолетни и ще минеш в графа "приятели" или "познати".

Мда. Минали били "само" няколко дни? Ако чакаш да минат седмици може да си изпуснеш шанса.

Явката
01-22-2015, 19:49
За съжаление нищо. Писах и здравей, и това си остана. Не знам, явно първото впечатление, което съм направил не е било добро.

VinDiesel
01-22-2015, 20:01
Продължаваш напред и това е :)

Явката
01-23-2015, 07:56
А не отговори ми 2 часа по-късно, после като и върнах отговор тя отново ми връща след доста дълго време отговор и така. Изключително дразнещо поведение, мислих, че вече като хората станат пълнолетни малко повече мислят.

Indistinct
01-24-2015, 17:17
Попитай я дали нещо не е наред или дали има някакъв проблем.