PDA

View Full Version : Постъпих ли правилно



nevermorevon
01-21-2015, 12:54
Днес в двора на училището докато пушех цигара отстрани до мен имаше 2 момчета (които не са от училище), които гледаха към мен и си приказваха нещо на турски и се смееха. Доста се поизнервих и като чух единия как се изсмя, а през цялото време гледаха към мене отидох и му изпрасках 1 тукат след, което той падна на земята и след това бутнах другия и го питах какъв им е проблема, а той отговори, че няма нищо и след това се качих на горе, а онзи още лежеше. Та след това се чуствах гузно, че го ударих. Как мислите, постъпих ли правилно като го ударих ?

VinDiesel
01-21-2015, 16:03
Спри филмите с Ван Дам!

nevermorevon
01-21-2015, 17:46
Съвсем сериозно ти приказвам, а ти се лигавиш..

espada
01-21-2015, 18:05
Ти сам си несигурен, а питаш нас, от които никой не е бил там. Търсиш някой да ти каже, че си постъпил правилно ли? Според мен си постъпил като глупак.

nevermorevon
01-21-2015, 18:20
Ти сам си несигурен, а питаш нас, от които никой не е бил там. Търсиш някой да ти каже, че си постъпил правилно ли? Според мен си постъпил като глупак.

Добре, ти няма ли да се ядосаш ако гледаш как отстрани 2 мазни пачи ти се смеят в лицето. Много мразя турци да не говорят на български, и това не ми е първия път в който да бия турчин заради подобно неуважение, имало е турци, които са ми викали гяур..

dreamwalker
01-21-2015, 18:45
Да ги удряш е прекалено. Защо просто не ги затапи с две-три думи?
Между другото, кучетата си лаят, керванът си върви. Ако керванът се спираше да хвърля камък по всяко разлаяло се куче...

VinDiesel
01-21-2015, 18:48
Боят не е решение за нищо, но понякога няма на къде и се биеш. Ако са дошли пред лицето ти да се смеят и, да те обиждат, бих ти оправдал постъпката, но ....

В днешно време, мен лично ме е страх, да ударя някой, защото стана модерно, да се съдят хора за по 1 шамар.

RapExotic
01-21-2015, 18:53
Много мразя турци да не говорят на български

И на мен ми е страшно не приятно, когато чуя англичанин да не говори български..

dreamwalker
01-21-2015, 19:22
И на мен ми е страшно не приятно, когато чуя англичанин да не говори български..

:D

espada
01-21-2015, 19:24
Защо не ги пита за това, на което се смеят? Страх те беше, че ще отговорят, че на теб се смеят ли? В паника ли нападна?

nevermorevon
01-21-2015, 19:27
Не ме беше страх какво ще кажат, защото за мене рязаните и циганите са долен вид същества, които заслужават бой. И да ги бях питал първо и не ми беше харесал отговора пак щях да ги пречукам ( тоя път и двамата). Просто вие си живеете добре в западна България и не знаете кво е положението тука в Южна, как се отнасят гадните мангали и турците с българите, за това ги мразя.

dreamwalker
01-21-2015, 19:33
Просто вие си живеете добре в западна България и не знаете кво е положението тука в Южна, как се отнасят гадните мангали и турците с българите, за това ги мразя.

Как се отнасят?

haritov
01-21-2015, 19:39
можеше да им кажеш че не е приятно да ти говорят на чужд език

с тази си постъпка не си по-добър от тях

nevermorevon
01-21-2015, 19:55
Как се отнасят?

Подигравателно,заядливо.. Абе все едно българите са чужденци в собствената си държава..

OlD Shutherhand
01-21-2015, 20:37
Хей а да си се сетил колко такива утрепки се събират и нападат българи.С този удар отмъщаваш за някой друг.Изобщо да не ти пука.

haritov
01-21-2015, 20:50
Хей а да си се сетил колко такива утрепки се събират и нападат българи.С този удар отмъщаваш за някой друг.Изобщо да не ти пука.

ако някой реши да отмъсти на теб за дето българин е набил някой си дали ще е справедливо?

nevermorevon
01-21-2015, 20:51
Хей а да си се сетил колко такива утрепки се събират и нападат българи.С този удар отмъщаваш за някой друг.Изобщо да не ти пука.

Така е човек и най-лошото е, че всички си траят. Преди няколко месеца 3ма турчина и 1 циганин изнасилиха сестрата на 1 момче от града (той беше на тяхните години 96набор) и той не направи нищо, просто до такава степен са наплашени българите от турците и циганите тука, че не ми се коментира. Нямам търпение да завърша след 2 години и да се махна от тоя утрепан град (или най-добре от държавата).

OlD Shutherhand
01-21-2015, 21:17
[QUOTE=haritov;11224327]ако някой реши да отмъсти на теб за дето българин е набил някой си дали ще е справедливо?[/QUOTE
Откъде е могъл да знае че примерно не са се наговаряли да го нападнат някъде и той да пострада.

nevermorevon
01-21-2015, 21:22
Единственото за което се притеснявам е , че ги знам какви са отмъстителни боклуци и знам, че директно няма да си отмъстят на мен а на някой приятел или приятелка и това ме притеснява. Ще видим утре, други ден.

haritov
01-21-2015, 21:25
[QUOTE=haritov;11224327]ако някой реши да отмъсти на теб за дето българин е набил някой си дали ще е справедливо?[/QUOTE
Откъде е могъл да знае че примерно не са се наговаряли да го нападнат някъде и той да пострада.
ти от де знаеш че съм пред вас и не залагам бомба? или че ти не искаш да ме нападнеш
как да постъпя с теб сега?

да кажеш че всички турци са лоши е все едно да кажеш че всички българи са добри

а тия турци дето пра пра... бабите и дядовците им са родени в България и те самите са родени в България

татковината им България майчината им страна България майчиния език Български ама те са турци защото имат право да се определят като такива и въпреки всичко ако спазват законите на страната нямам нищо против тях
Левски е искал държава с равни права за всички

а същите тия имат роднини легнали в окопа срещу турците както и да е продължавайте да видим до къде ще стигнете

няма нищо по глупаво да съдиш някой защото е син на баща си или защото говори друг език

един от най-добрите ми приятели е циганин съседа ми е турчин и се разбираме прекрасно
не ми е направило впечатление до сега кой какъв е

разбирам да се те нападнали но не са даже нищо не са ти сторили
ако ти отмъстят сам си си виновен и не се чуди защо е станало така

OlD Shutherhand
01-22-2015, 19:56
С това че не всички са лоши си прав.Всеки си избира съм приятелите.А това което написах горе не съм особено прав.

Indistinct
01-24-2015, 19:59
Nevermorevon след като прочете всичките коментари как мислиш, правилно ли си постъпил?

NawleK
01-25-2015, 07:03
Филмар...

nevermorevon
01-25-2015, 15:04
Nevermorevon след като прочете всичките коментари как мислиш, правилно ли си постъпил?

Да

Seattle
01-25-2015, 18:41
Да

Не е лошо да направиш грешка, лошото е като не се поучиш от нея.