PDA

View Full Version : Бой в училище



milen007
01-21-2015, 18:42
В клас има две момчета (двойкарите на класа) те често ме закачат и псуват.Един ден те ме бяха причакали след училище и ми казаха че скоро ме чака як бой.Аз си нямах на представа защо ми го казват докато на другия ден имахме физическо и целия клас бе в салона аз бях отишъл до класната стая и чух някой да казва "вече и господ не може да ти помогне".Тогава се сетих какво ще последва. Те ме бяха притиснали в ъгъла докато единия не посегна с юмруг към главата ми удари ме. Не ми беше останал избор какво да правя(преди това не се бях бил двама срещу един)на единия му бях разбил носа на другия 1зъб аз имах лека рана по окото. След това се затичах към учителската стая за да потърся класната ни. След като я намерих и казах какво стана провери камерите. И накрая аз излязох виновен. Какво да правя може да ме изгонят. Наще ми казаха да не се притеснявам направил съм каквото трябва. Благодаря предварително

VinDiesel
01-21-2015, 18:53
Постъпил си правилно и сега всички ще си имат едно на ум.
Няма от какво да се притесняваш, щом класната ти иска да те накара, да мислиш, че е правилно, да те бият и тормозят..............., ще се въздържа.

Дори и да те изгонят, не мисля, че това е краят на света, напротив, махаш се от едно безумно училище.
Също така имаш подкрепата на родителите си. Това е живота, те първа ще го разбереш за в бъдеще.

OlD Shutherhand
01-21-2015, 20:29
Супер си постъпил!Наистина ще ти бъде по-добре да се махнеш от там.Само не проумявам колко тъпи учители трябва да са това.Един съвет:щом са те заплашили и са те нападнали като го чета по-добре ще бъде да си пазиш гърба.Не се знае дали няма пак да те причакат и нападнат без предупреждение.Най-добре ще бъде да имаш около себе си няколко твой добри приятели да ти помогнат ако се наложи

an7raks
01-21-2015, 21:07
Както казаха по-горе, правилно си постъпил! А и няма за какво да се притесняваш, от родните училища гонят доста трудно дори и за по-сериозни провинения.
Дори и да те преместят, няма за какво да съжаляваш, защото ако не си постъпил така, щяха да те тормозят докато не завършиш или не се преместиш сам. ;)

nevermorevon
01-21-2015, 21:09
Браво пичага, много добре си постъпил, в противен случай щеше да излезеш като пу*ка с извинение. Да не ти пука,че може да те изгонят, най-важното е, че си постъпил правилно и имаш подкрепата на вашите ;)

haritov
01-21-2015, 21:14
моля да те гонят?

както има камери както и са те заплашвали ако отнесеш въпроса до полицията набързо ще се види кой е виновен

ако сериозно са намислили да те гонят кажи че ще бъде подадена жалба в полицията и да видиш как ще омекнат никой не би искал да се разчуе какво е станало в училището без значение кой е виновен

FAKE IT
01-22-2015, 18:25
Двойкарииииииии, събирайте си зъбите, цапате земятаа

RapExotic
01-22-2015, 20:57
Щом има камери как така ти си излязъл виновен? Трябвало е още когато са те заплашвали да съобщиш на класната за да има на предвид, че ако се случи нещо те са виновни.

an7raks
01-22-2015, 22:34
Щом има камери как така ти си излязъл виновен?

Много лесно... Примерно ти си устат, арогантен и на всичкото отгоре знаеш и не могат да ти пишат двойки и даскалите ти набират... Докато те са тихички или се базикат и смеят заедно с учителите, тъпи са на гъз и е лесно да бъдат поставени на място... После се случва едно такова нещо и учителите/директорката/ решават кой прав-кой крив...

Между другото, не е толкова лесно по един запис да се определи истинския виновник. Случвало се е да посягам на човек без видима причина в точно този момент и, ако това е заснето, всеки ще каже, че аз съм виновния. На записа няма как да се види цялата "предистория".

per-dead
01-23-2015, 15:02
Да не ти пука.
И да те изгонят, животът не свършва. Е, зависи дали си в гимназия, но това на страна.
Постъпил си правилно.

haritov
01-23-2015, 18:13
Много лесно... Примерно ти си устат, арогантен и на всичкото отгоре знаеш и не могат да ти пишат двойки и даскалите ти набират... Докато те са тихички или се базикат и смеят заедно с учителите, тъпи са на гъз и е лесно да бъдат поставени на място... После се случва едно такова нещо и учителите/директорката/ решават кой прав-кой крив...

Между другото, не е толкова лесно по един запис да се определи истинския виновник. Случвало се е да посягам на човек без видима причина в точно този момент и, ако това е заснето, всеки ще каже, че аз съм виновния. На записа няма как да се види цялата "предистория".

прав си аз съм излизал виновен в подобна ситуация оня ме напада в гръб аз го спуквами накрая съм расист :D

но те пък нямат право да го нападат а нападнат ли го той има право да се защити

аз лично няма да стоя и да гледам

Indistinct
01-24-2015, 19:57
Поне не си ги оставил да те набият, а си се защитил. Това е важното...и защо ще искат да те гонят щом ти пръв си повикал класната?