PDA

View Full Version : НПМГ , 127 соу



katisunshine
01-22-2015, 23:08
Здравейте!Искам да ви попитам за мнението на тези 2 училища. Тази година съм 8ми клас , миналата цялата година учих , но се случи , така че точно на външните се разболях много гадно не можах да се явя на БЕЛ и кандидатствах в едно частно с други изпити и сега съм в него, но е доста пари към 5000 лв на година и догодина възнамерявам да се преместя. Много добри отзиви чух за НПМГ и разбрах от приятелки ,които са 9 клас там, че ако се освободи някое място мога да се явя на приравнителен и да вляза. Също така учителите били на добро ниво имали някакви часове с преподаватели от СУ и преподавателите били на доста високо ниво. Другият вариант , които обмислям е 127 СОУ. От приятелка разбрах , че било супер, лесно се изкарвало хубава диплома,учителите били на добро ниво и тн. Може ли някой, който учи там или има познати да ми даде някаква информация , добро ли е обучението , как са учениците , има ли наркомани и тн? Благодаря предварително ! :)

Ivaaaaa
01-23-2015, 16:18
по познатите ми от нпмг съдя, че нивото не е толкова добро, колкото го изкарват.

Little Monster
01-23-2015, 17:29
В нпмг изобщо не си струва да учиш! И аз като Ivaaaaa, съдя по познати и виждам какви са дебили. Не се учи изобщо и учителите са пълни нещастници.

Mischeto
01-23-2015, 19:05
Аз те съветвам да отидеш в 127.Учителите са добри,на ниво е(само материалната база малко куца :д)