PDA

View Full Version : как да му намекна, че проявявам интерес ??..



C0oKieS
01-23-2015, 18:42
Здравейте, :)
Скоро се преместих в ново училище. Когато ходих по коридора, видях едно сладко момче. Та въпросът ми е, как да му намекна, че проявявам интерес.Той е с година по-голям и доколкото разбрах няма приятелка.
Благодаря предварително !

GuardianAngel
01-23-2015, 19:01
Като го видиш сам,спираш го усмихва се и казваш ''Извинявай, случайно....да имаш еди кой си учебник, или да знаеш къде се намира стаята по еди кво си...и така после го питаш кой клас е кво учи къде му е стаята...итн. Дръж се естествено искаш само да те забележи.След тва като се видите в коридора ще се спираш ще си поговаряте малко.

bonfire
01-23-2015, 20:01
Общи познати ?

VinDiesel
01-23-2015, 21:29
Гледай го в очите и се усмихвай, може и с намигване.

RapExotic
01-24-2015, 18:01
Блъсни се в него и му кажи, че не е попогрешка.

Indistinct
01-24-2015, 19:26
Блъсни се в него и му кажи, че не е попогрешка.
оо да, сиг ще свърши работа :D

FAKE IT
01-24-2015, 20:29
Като го видиш на коридора тръгваш към него и го почваш, без здравей-здрасти:

Ти: Ти ли си Илко?

Той: О .. У .. еее ... ъъъ ... НЕ?

Ти: Що говориш с мен тогава !?

Той: ААаа ... ъъъъъ .. кво?

Ти: Как се казваш?

Той: ...

Ти: От къде си?

Той: ...

Ти: На колко си?

Той: ...

Ти: Дай фейсбук, че ми свършва междучасието и нямам време да се разправям с теб LIVE. И почваш да му пращаш сутиени мотиени, бутиени, жартиери ..

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Вариант 2 е наистина да се казва Илко, казваш му че си сънувала някъв с това име снощи и че е извратено копеле. Кажи му, че си му бясна и единствения начин да не го набиеш още тук и сега е да ти даде фейсбук, за да си го псуваш систематично, като наказание. И почни да му пишеш мръснишки.