PDA

View Full Version : Как да му кажа



simona_1996
01-23-2015, 19:37
Здравейте! Казвам се Наяна на 13, ползвам профила на братовчедка си. Исках да ве попитам как да кажа на момче, че го харесвам. Той е на 16 не е от моя град, не сме се виждали, но сме приятели във фейсбук. Говорим си най свободно. Незнам просто какво да правя или да оставя нещата така. Благодаря за отделеното време.

fanton1
01-23-2015, 19:56
Интересно име ... Замисля ли си се ,че може просто да те намира за приятелка и понеже не може да се видите поради това ,че сте от различни градова ти пише съвсем спокойно и свободно ? И как може да харесваш някой който не си виждала ? Според мен просто си харесала външноста му и толкова ,но това което показва или казва може да е лъжа .По-добре не се занимавай с глупости особено в тази възраст .

TheDeath
01-24-2015, 05:47
Шанса 16 годишен да си падне по 13 годишна според мен е малък. Според мен те приема, като дете, с което му е приятно да си говори по интернет, но не мисля, че имаш някакъв реален шанс, честно казано... По-добре остави нещата така, без да се вманиачаваш, гледай на него, като на приятел, от който можеш да научиш нещо, не проваляй тези отношения с неща тип "харесвам те, дай да сме си гаджета". Няма смисъл

marilyn
01-24-2015, 08:05
Е, обясни ми как го харесваш, като не сте се виждали даже. Разбирам, че си малка, ама по-добре се ориентирай към момче, което можеш да виждаш всеки ден.

RapExotic
01-24-2015, 18:06
Е, обясни ми как го харесваш, като не сте се виждали даже. Разбирам, че си малка, ама по-добре се ориентирай към момче, което можеш да виждаш всеки ден.

На 13 им е позволено. лошото е, че има и 20+ годишни, които водят такива интернет "връзки" с месеци, дори години без да са се виждали на живо.

Къде живее той? Няма ли начин да се видите поне за малко? На живо ще е доста по-различен, от колкото в чата. Тогава предцени дали ти харесва или не.

simona_1996
01-25-2015, 13:29
Лятото идва, но нямах смелост да изляза с него. Имам предвид, че познавам момиче от компанията му и мога да и кажа да излезем с него, но това чак лятото. Плюс това ходя на много екскурзии и почти винаги спираме в Ямбол и просто реших да ви питам. Мислех, че може да има връзка от разстояние.Той е от Ямбол, а аз от Бургас. Все пак Благодаря за всичко. :)

NomNomNom
01-25-2015, 14:32
Шанса 16 годишен да си падне по 13 годишна според мен е малък. Според мен те приема, като дете, с което му е приятно да си говори по интернет, но не мисля, че имаш някакъв реален шанс, честно казано... По-добре остави нещата така, без да се вманиачаваш, гледай на него, като на приятел, от който можеш да научиш нещо, не проваляй тези отношения с неща тип "харесвам те, дай да сме си гаджета". Няма смисъл
Как пък го реши, че няма шанс

TheDeath
01-26-2015, 11:43
Според мен шанса е малък, казах, не че няма :) Според мен също, казах че няма смисъл :) Ако са си приятели, с времето може и да успее, просто към момента и ситуацията която описва ми се струва нереално :)