PDA

View Full Version : Мисля, че съм влюбена в свой учител



Страници : [1] 2

Challenger
01-24-2015, 21:11
Мисля, че съм влюбена в един мой учител. На 15 съм, в десети клас - преподава ми вече втора година. Постоянно мисля за него. Искам да питам: Познавате ли някой, който да е в подобна ситуация? На вас случвало ли ви се е и как го преодоляхте?

nevermorevon
01-24-2015, 22:50
Да беше в университета някъв млад професор по-бива обаче на 15 мисля, че трябва да се откажеш.

Challenger
01-24-2015, 23:52
Казвали са ми, че изглеждам на около 20, така че външният вид не е проблем. А и той не е много възрастен. Най-много да е на 42-43. Не съм го питала на колко е. Би било странно.

anonymous895156
01-25-2015, 00:23
Казвали са ми, че изглеждам на около 20, така че външният вид не е проблем.

за него става въпрос

Challenger
01-25-2015, 00:26
за него става въпрос

Не разбирам какво искаш да кажеш.

dreamwalker
01-25-2015, 00:32
Положението ти е гадно. А той показвал ли е някакъв по-особен интерес към теб? Или просто ти е teen crush?

Challenger
01-25-2015, 00:40
Не знам. Може би си въобразявам, но ми се струва, че с мен се държи по-мило. В един клас съм с трима човека от компанията и по принцип се движа с тях и... той тях ги затапва някак си. И с другите от класа се държи горе-долу по същия начин. Усещам някакъв интерес, може и да е от различно естество, но мисля, че не съм му безразлична.

kaRamella
01-25-2015, 02:42
:D

RapExotic
01-25-2015, 15:25
Една путка от бившия ми клас беше влюбена в класния ни. Даже му беше писала любовни писънца.. после няма да ти казвам колко подигравки отнесе от цялото даскало. Въобще как си представяш 15 годишно момиче да има връзка с 45 годишен чичак?

skate
01-25-2015, 15:31
problema e che si momiche...ako e momche na 15 god s milfka nqma qdove ama durt muj s 15 godi6na si e pedofiliq po-dobre ne pravi n6 6toto nai-mnogo da mu navleche6 nqkvi problemi s policiqta :D:D

VinDiesel
01-25-2015, 15:40
В моето даскало имаше навремето такава двойка, само че учителят беше към 30 годишен, криха се от всички, докато тя не стана на 18 години.

dreamwalker
01-25-2015, 16:34
Една путка от бившия ми клас беше влюбена в класния ни. Даже му беше писала любовни писънца.. после няма да ти казвам колко подигравки отнесе от цялото даскало. Въобще как си представяш 15 годишно момиче да има връзка с 45 годишен чичак?
Преди около 6-7 десетилетия това е било често срещано в България, а и сега се случва на много места по света. Не е толкова ненормално. Виж, това че ѝ е учител променя нещата. Ако се разчуе, няма да се чувстват добре, както се е случило и с това момиче, за което говориш.

Challenger
01-25-2015, 16:44
В моето даскало имаше навремето такава двойка, само че учителят беше към 30 годишен, криха се от всички, докато тя не стана на 18 години.

Много ми е интересно, какво стана после? Пак казвам, че не знам на колко години е. Не мога да определям възраст, а и за мен няма значение.

VinDiesel
01-25-2015, 16:48
Заедно са още и си имат дете.

dreamwalker
01-25-2015, 16:52
^
Ти направо я окуражи. :smile:

Challenger
01-25-2015, 16:55
Ще се радвам, ако не ми се подигравате. Човек не избира в кого да се влюби все пак.

Challenger
01-25-2015, 16:55
Заедно са още и си имат дете.

Колко сладко!

anonymous908491
01-25-2015, 17:00
Ще се радвам, ако не ми се подигравате. Човек не избира в кого да се влюби все пак.

Искаш ли да ти давам частни уроци ?

RapExotic
01-25-2015, 17:02
Преди около 6-7 десетилетия това е било често срещано в България, а и сега се случва на много места по света. Не е толкова ненормално. Виж, това че ѝ е учител променя нещата. Ако се разчуе, няма да се чувстват добре, както се е случило и с това момиче, за което говориш.

Добре, ти как си ги представяш заедно? Той е на 40-45 години, вероятно е женен или разведен.. Вероятно има деца на нейната възраст.. Или пък ако не е женен и няма деца на тази възраст представи си що за човек е. Ако е стигнал до там да си пада по малолетни ученички.. Тя е тийнейджърка, може да залитне, но той..
А и що за връзка би било това? Тя тепърва ще иска да лудее, да излиза по разни места, да прави щуротии, а той най-вероятно ще иска да води спокоен и уравновесен начин на живот, вечер като се прибере да бъде с "половинката" си, да разговарят на различни теми, да имат стабилен интимен живот... Което няма как да се случи с едно 15 годишно момиче, което живее с мама и тате. Това просто е извратено. А и родителите и няма да го позволят. според мен тя си въобразява, че той гледа на нея по този начин. Има хора с харизма, които карат околните да си мислят, че човека им обръща специално внимание, но всъщност изобщо нямат такива намерения. И дано да е така, защото в противен случай този човек не трябва да е учител. Или поне не в гимназията.

Challenger
01-25-2015, 17:03
Искаш ли да ти давам частни уроци ?

Защо?

anonymous908491
01-25-2015, 17:06
Защо?

Добър овек съм, освен всичко друго с влюбването в учител, какъвто мога да ти бъда.

dreamwalker
01-25-2015, 17:06
Добре, ти как си ги представяш заедно? Той е на 40-45 години, вероятно е женен или разведен.. Вероятно има деца на нейната възраст.. Или пък ако не е женен и няма деца на тази възраст представи си що за човек е. Ако е стигнал до там да си пада по малолетни ученички.. Тя е тийнейджърка, може да залитне, но той..
А и що за връзка би било това? Тя тепърва ще иска да лудее, да излиза по разни места, да прави щуротии, а той най-вероятно ще иска да води спокоен и уравновесен начин на живот, вечер като се прибере да бъде с "половинката" си, да разговарят на различни теми, да имат стабилен интимен живот... Което няма как да се случи с едно 15 годишно момиче, което живее с мама и тате. Това просто е извратено. А и родителите и няма да го позволят. според мен тя си въобразява, че той гледа на нея по този начин. Има хора с харизма, които карат околните да си мислят, че човека им обръща специално внимание, но всъщност изобщо нямат такива намерения. И дано да е така, защото в противен случай този човек не трябва да е учител. Или поне не в гимназията.

Заедно сега не. Но щом Чалънджър е толкова влюбена, ще изчака няколко години.

Challenger
01-25-2015, 17:08
Добър овек съм, освен всичко друго с влюбването в учител, какъвто мога да ти бъда.

Аз вече съм влюбена в един човек. По-сериозно, моля.

nevermorevon
01-25-2015, 17:25
Много разлика, няма смисъл наистина. Избий си го от главата най-добре. Живота е пред теб, има толкова много момчета на твоята възраст с, които да бъдеш. А си и помисли как би реагирал баща ти ако разбере, че имаш връзка с човек който е на неговите години, дали няма и ти и учителяти да изядете плесниците ?

anonymous908491
01-25-2015, 17:27
Аз вече съм влюбена в един човек. По-сериозно, моля.

Ама той не отговаря на чувствата ти, достойнство нямаш ли, дръж се като възрастен и избери мен.

anonymous895156
01-25-2015, 17:30
Много ми е интересно, какво стана после? Пак казвам, че не знам на колко години е. Не мога да определям възраст, а и за мен няма значение.

за конвенцията за закрила на детето има

nevermorevon
01-25-2015, 17:31
Ама той не отговаря на чувствата ти, достойнство нямаш ли, дръж се като възрастен и избери мен.

:D :D :D

per-dead
01-25-2015, 17:59
А и той не е много възрастен. Най-много да е на 42-43. Не съм го питала на колко е. Би било странно.

Странно е, че си на 15 и казваш, че човек на възраст 40+ не е много възрастен. Той може да ти е баща. И тогава може да се нарече педофилия. Външния ти вид няма абсолютно никакво значение.
Представи си, че се получи нещо (казвам представи си, не че има някакъв голям шанс, даже е минимален, само когато учителят ти е педофил). Какво ще правиш с него? Някво пишлеме на 15, мисли за дрешки, обувки и джъстин бийбър с 40+ мъж, който мисли за семейство евентуално и основно за секс. На 15 деца ли ще му раждаш? Или ще му даваш да ти пори задника всяка вечер?

Challenger
01-25-2015, 18:25
Странно е, че си на 15 и казваш, че човек на възраст 40+ не е много възрастен. Той може да ти е баща. И тогава може да се нарече педофилия. Външния ти вид няма абсолютно никакво значение.
Представи си, че се получи нещо (казвам представи си, не че има някакъв голям шанс, даже е минимален, само когато учителят ти е педофил). Какво ще правиш с него? Някво пишлеме на 15, мисли за дрешки, обувки и джъстин бийбър с 40+ мъж, който мисли за семейство евентуално и основно за секс. На 15 деца ли ще му раждаш? Или ще му даваш да ти пори задника всяка вечер?

За мен хората на възраст 35-60 не са много възрастни. Да, може да ми е баща, но не ми е баща все пак. Във Уикипедия понятието "педофилия" се обяснява по този начин: Pedophilia or paedophilia is a psychiatric disorder in which an adult or older adolescent experiences a primary or exclusive sexual attraction to prepubescent children, generally age 11 years or younger.
Тъй като не съм на 11, нито пък приличам на единадесетгодишна, не смятам, че това е педофилия.
Не ме познаваш и няма как да знаеш точно от какво се интересувам. Мога да ти кажа, че то определено не е Джъстин Бийбър.

anonymous895156
01-25-2015, 18:52
Тъй като не съм на 11, нито пък приличам на единадесетгодишна, не смятам, че това е педофилия.

на ментално ниво определено е

anonymous908491
01-25-2015, 19:08
За мен хората на възраст 35-60 не са много възрастни. Да, може да ми е баща, но не ми е баща все пак. Във Уикипедия понятието "педофилия" се обяснява по този начин: Pedophilia or paedophilia is a psychiatric disorder in which an adult or older adolescent experiences a primary or exclusive sexual attraction to prepubescent children, generally age 11 years or younger.
Тъй като не съм на 11, нито пък приличам на единадесетгодишна, не смятам, че това е педофилия.
Не ме познаваш и няма как да знаеш точно от какво се интересувам. Мога да ти кажа, че то определено не е Джъстин Бийбър.

Да не повярва човек, ти си първата тук, която виждам да осъзнава, какво точно е педофилия.
Аз на 15 спах с една учителка, но дори да пусна тема тук, ще получа само похвали.

NomNomNom
01-25-2015, 19:18
Мисля, че съм влюбена в един мой учител. На 15 съм, в десети клас - преподава ми вече втора година. Постоянно мисля за него. Искам да питам: Познавате ли някой, който да е в подобна ситуация? На вас случвало ли ви се е и как го преодоляхте?
завърших, и започнах да излизам с по-дърти от него

nevermorevon
01-25-2015, 19:41
Добре замисли се така, след 10 години ти ще си в едни от най-хубавите ти години, ще ти се купонясва, излиза и тнт, а той ще си седи вкъщи 50 годишен и ще го мързи да стане от дивана. Това ли искаш ?

NomNomNom
01-25-2015, 19:46
Добре замисли се така, след 10 години ти ще си в едни от най-хубавите ти години, ще ти се купонясва, излиза и тнт, а той ще си седи вкъщи 50 годишен и ще го мързи да стане от дивана. Това ли искаш ?
това, че иска да го прасне, не значи, че иска да се женят

Challenger
01-25-2015, 20:55
завърших, и започнах да излизам с по-дърти от него

Най-сетне някой да ми влезе в положението! <3 Ти признавала ли си му чувствата си?

anonymous908491
01-25-2015, 21:24
Най-сетне някой да ми влезе в положението!

Ако е за влизане, ще се намерят кандидати да ти влязат в гащите

Challenger
01-25-2015, 21:25
Не мислех, че може да си по-вулгарен. Очевидно можело... Аз съм романтичен човек, а ти...

anonymous908491
01-25-2015, 21:32
Аз исках да те накарам да мислиш за мен, успях.

Challenger
01-25-2015, 21:36
Пратих ти лично съобщение, Папу.

Ronney
01-25-2015, 21:40
И защо харесваш този чичка ,а не някой на твойте години?

Challenger
01-25-2015, 21:42
И защо харесваш този чичка ,а не някой на твойте години?


Човек не избира в кого да се влюби все пак.

Не съм си казвала: Ей сега ще се влюбя в този или онзи.

Ronney
01-25-2015, 21:45
Е,да ..ама ти наистина вярваш ли си ,че нещо ще се получи между вас и той ще те обича НАИСТИНА ✌✌

Challenger
01-25-2015, 21:46
Не виждам причина защо да не ме обича. Между другото, това ти ли си на профилната си снимка?

nevermorevon
01-25-2015, 21:53
Не мислех, че може да си по-вулгарен. Очевидно можело... Аз съм романтичен човек, а ти...

Според мен си нищо повече от заблуден човек.

Ronney
01-25-2015, 21:54
Ти сериозно ли? Дано след време да видиш какво си писала .. и да осъзнаеш какви простотии си писала .. Не се занимавай с глупости ! Не създавай проблеми на теб и даскала ти и умната .. колко годишен е ? толкова ли е хубав ,че чак си влюбена

Challenger
01-25-2015, 21:58
Външният вид няма значение за мен, затова не съм коментирала как изглежда, колко е висок и не-знам-си-какво. Не знам на колко години е. Предполагам 35-45 - в този интервал. Какви точно простотии съм писала?

nevermorevon
01-25-2015, 22:00
Аз мисля, че трябва да питаш баща си как да забиеш някой на неговите години, той със сигурност ще знае :)

Challenger
01-25-2015, 22:01
Баща ми не е измежду живите от три години вече. Благодаря за съвета.

Ronney
01-25-2015, 22:04
Да,аз съм :)
Не искам да ти казвам какво да правиш,но си помисли добре какво правиш и после да няма лоши последици .. Хората не са такива каквито ни се струват понякога!
Успех
Мойте съболезнования ! Знам какво е да изгубиш мъжката ръка в семейството ! Да не би да го харесваш от липса на татко ти

Challenger
01-25-2015, 22:07
Да ти кажа тогава: Много си красива! :)
Не знам дали е заради баща ми. Синдром на Електра и тем подобни... И това ми е минавало през главата.

Ronney
01-25-2015, 22:09
Благодаря! Предполагам ,че е заради липсата на бащина фигура ... И аз имах такъв момент

Challenger
01-25-2015, 22:22
Моите съболезнования. Дано да са на по-добро място сега.

lisi4ety
01-25-2015, 23:08
Намалете малко pretty little liars

nevermorevon
01-26-2015, 13:25
По твоите думи изглеждаш добре, намери си някакво момче на твоите години да те разсее малко, това с учителя ти не е работа.

per-dead
01-26-2015, 14:28
За мен хората на възраст 35-60 не са много възрастни. Да, може да ми е баща, но не ми е баща все пак. Във Уикипедия понятието "педофилия" се обяснява по този начин: Pedophilia or paedophilia is a psychiatric disorder in which an adult or older adolescent experiences a primary or exclusive sexual attraction to prepubescent children, generally age 11 years or younger.
Тъй като не съм на 11, нито пък приличам на единадесетгодишна, не смятам, че това е педофилия.
Не ме познаваш и няма как да знаеш точно от какво се интересувам. Мога да ти кажа, че то определено не е Джъстин Бийбър.

Ехх, че имаше някаква снимка, която показваше как някво около твоите годинки се натиска в купчина от салфетки с някъв 50-60 годишен. Леле, доповръща ми се. Пак си остават въпросите: на 15 деца ли ще му раждаш или ще му даваш да ти пори задника всяка вечер?

NomNomNom
01-26-2015, 14:38
Най-сетне някой да ми влезе в положението! <3 Ти признавала ли си му чувствата си?

бодеш ли се

Challenger
01-26-2015, 17:31
Намалете малко pretty little liars

Не гледам Лъжкините.


По твоите думи изглеждаш добре, намери си някакво момче на твоите години да те разсее малко, това с учителя ти не е работа.

Как разбра, че изглеждам добре. Само по думите ли? :D


Ехх, че имаше някаква снимка, която показваше как някво около твоите годинки се натиска в купчина от салфетки с някъв 50-60 годишен. Леле, доповръща ми се. Пак си остават въпросите: на 15 деца ли ще му раждаш или ще му даваш да ти пори задника всяка вечер?

Да ми "пори задника всяка вечер" звучи много вулгарно.

Challenger
01-26-2015, 17:32
бодеш ли се

Не знам какво имаш предвид, предполагам, че искаш да кажеш взимаш ли наркотици. Не, не пуша, не пия и не взимам наркотици.

per-dead
01-26-2015, 17:49
Да ми "пори задника всяка вечер" звучи много вулгарно.

Истината понякога звучи вулгарно.

Vanchhh
01-26-2015, 19:18
Намалете малко pretty little liars

Toва беше малко тъпо, като се има на предвид, че и двете момичета говорят сериозно.
Тази тема не е като повечето фейкове, а е явно, че авторката говори сериозно..
Стегнете се малко!

nevermorevon
01-26-2015, 19:54
Не гледам Лъжкините.



Как разбра, че изглеждам добре. Само по думите ли? :D



Да ми "пори задника всяка вечер" звучи много вулгарно.

Както и да е вслушай се в съвета ми и си намери някакво момченце да те разсейва ( не е нужно да се влюбваш, просто да спреш да мислиш за даскала).

Challenger
01-26-2015, 22:09
Както и да е вслушай се в съвета ми и си намери някакво момченце да те разсейва ( не е нужно да се влюбваш, просто да спреш да мислиш за даскала).

Не е толкова лесно. Втора година не съм спряла да мисля, едва ли ще спра изведнъж. А и как като го виждам всеки ден в училище?

Challenger
01-26-2015, 22:52
Истината понякога звучи вулгарно.

Аз не си представям нещата по този начин.

per-dead
01-27-2015, 03:45
Аз не си представям нещата по този начин.

Само ти.

Dagichka
01-27-2015, 07:01
ех, спомням си как и аз бях влюбена в един господин :cool: само че моят беше на 25, прясно излязъл от унито, а пък аз бях 11ти клас :д нищо не се получи естествено, човекът си има мацка до себе си, само тия от моя клас ме ебаваха :д
и сега си спомням с усмивка за този период, така че спокойно и твоето ще мине.

102
01-27-2015, 09:35
даги4ка мрасни4ка

Fisherman
01-27-2015, 10:19
нема кой да те ебе за тва си влюбена в учителя

Dagichka
01-27-2015, 18:33
даги4ка мрасни4ка

имаме си обща снимка от едно изложение, на което бяхме двамата изпратени от даскало и аз накарах един приятел да ни снима :oops: и веднъж правих кампания безплатни прегръдки в даскало и нарочно проверих да има и той часове тогава и го гушнах :дддд

Challenger
01-27-2015, 18:41
нема кой да те ебе за тва си влюбена в учителя

Не искам никой да ме ебе. Искам някой да ме обича.

Challenger
01-27-2015, 18:41
имаме си обща снимка от едно изложение, на което бяхме двамата изпратени от даскало и аз накарах един приятел да ни снима :oops: и веднъж правих кампания безплатни прегръдки в даскало и нарочно проверих да има и той часове тогава и го гушнах :дддд

Толкова е сладко! <3

nevermorevon
01-27-2015, 19:54
Толкова е сладко! <3

Да само, че това е при момиче 11 клас, тоест 18 години и учител на 25, разликата е 7 години, с твоя учител разликата ви е 25, не знам как ги мислиш ти нещата. Иди някоя вечер на бар, удари 1-2 големи и като ти дойде куражът ще видиш как ще го заправиш даскала и ще започнат да ти харесват момчетата на твоята възраст ;)

Dagichka
01-27-2015, 19:55
:))
но и твоето е само увлечение мила, не го приемай много навътре. той по какво ти преподава? няма ли симпатични момченца в класа ти?

Challenger
01-27-2015, 20:04
:))
но и твоето е само увлечение мила, не го приемай много навътре. той по какво ти преподава? няма ли симпатични момченца в класа ти?

По немски. Отскоро е в България всъщност. Живял е там много години. Държи се толкова мило с мен, нарича ме "миличка", усмихва ми се, галил ме е по косата, когато не сме в час, разбира се... А съучениците ми и приятелите ми... някак ги иронизира. Много е миличък. Просто ми е трудно да крия чувствата си вече.

nevermorevon
01-27-2015, 20:08
По немски. Отскоро е в България всъщност. Живял е там много години. Държи се толкова мило с мен, нарича ме "миличка", усмихва ми се, галил ме е по косата, когато не сме в час, разбира се... А съучениците ми и приятелите ми... някак ги иронизира. Много е миличък.

Той изглежда все едно е някакъв разведен педофил, не ти трябва да се занимаваш с такъв човек.

Challenger
01-27-2015, 20:12
Той изглежда все едно е някакъв разведен педофил, не ти трябва да се занимаваш с такъв човек.

Не е женен и няма деца. Поне на никого нищо не е казвал, веднъж го питаха, той каза, че не се е женил. Ако беше педофил щях да разбера, мисля.

nevermorevon
01-27-2015, 20:16
Не е женен и няма деца. Поне на никого нищо не е казвал, веднъж го питаха, той каза, че не се е женил. Ако беше педофил щях да разбера, мисля.

Виждаш ли, дори самата ти не си убедена в това, което казваш. Просто не искаш да приемеш нещата както са, но ти давам съвет наистина по-добре не се занимавай с този човек.

Dagichka
01-27-2015, 20:18
как така те гали по косата, когато не сте в час?

Challenger
01-27-2015, 20:19
Виждаш ли, дори самата ти не си убедена в това, което казваш. Просто не искаш да приемеш нещата както са, но ти давам съвет наистина по-добре не се занимавай с този човек.

Съжалявам, че написаното оставя такова впечатление. Той наистина е страхотен човек - интелигентен, забавен, с чувство за емпатия. Втора година преподава и никой от класа или от другите класове не го е виждал да се ядосва за каквото и да е било. Не казва нищо, просто гони от час.

nevermorevon
01-27-2015, 20:22
Съжалявам, че написаното оставя такова впечатление. Той наистина е страхотен човек - интелигентен, забавен, с чувство за емпатия. Втора година преподава и никой от класа или от другите класове не го е виждал да се ядосва за каквото и да е било. Не казва нищо, просто гони от час.

За да е педофил не трябва да е някакъв грубиян или изнервен тип.

Challenger
01-27-2015, 20:23
как така те гали по косата, когато не сте в час?

Това се е случвало само няколко пъти, не е ежедневие. Например веднъж говорехме с една съученичка и тя каза, че имам много хубава коса. И аз казах, че не я харесвам, защото е рижава, а аз винаги съм искала тъмна. Господина беше до нас, гледаше от прозореца и момичето му каза: Господине, кажете ѝ, че има хубава коса.
И той се усмихна и ме потупа по главата.
Звучи глупаво, но бяхме много изморени и се бяхме разлигавили нещо. Жестът беше мил, направо ми стопли сърцето.

nevermorevon
01-27-2015, 20:31
Не искам да прозвучи гадно и съжалявам че го казвам, но мисля че тези чуства към учителя ти са породени от липсата на бащина грижа.

dreamwalker
01-28-2015, 17:20
Challenger, този твой учител само с теб ли така се държи?

Challenger
01-28-2015, 18:14
Challenger, този твой учител само с теб ли така се държи?

Доколкото виждам, да. Днес имахме двата последни часа с него и втория час ни пусна да си ходим. <3

Dagichka
01-28-2015, 18:25
хаха душица, радвай се на присъствието му наоколо, учи си по предмета му, но не очаквай нещо повече, твърде много фактори играят тук..

Challenger
01-28-2015, 18:28
Благодаря за подкрепата, Дъгичке! <3
Аз му казах, че искам да взема сертификат по немски след една-две години и той каза, че може да ме снабди с материали, ако искам, даде ми номера си и каза, че ако нещо не ми е ясно мога да му звъня по всяко време, дори да е след полунощ.

VinDiesel
01-28-2015, 18:35
На него му е пределно ясно, какъв интерес имаш към него със сигурност. Но и със сигурност не очаквай, той да прави някакви стъпки към теб.

per-dead
01-28-2015, 18:53
Не е женен и няма деца. Поне на никого нищо не е казвал, веднъж го питаха, той каза, че не се е женил. Ако беше педофил щях да разбера, мисля.

Не се е женил, няма деца. И на мен не би ми било кеф на негово място да е*а своите собствени.
Разликата между мен и моя приятел е 7 години. (все още посещавам гимназията) Но това са 7 години, слънце, не 25.
Айде, представи си, че ти върже (impossible, за това само ще си представяш). И какво мислиш, че ще правите двамата? Как ще развивате връзката?
Леле. Направо нЕмам думи.

anonymous908491
01-28-2015, 18:58
Разликата между мен и моя приятел е 7 години.


Той пълнолетен ли е ?

Challenger
01-28-2015, 19:04
Не се е женил, няма деца. И на мен не би ми било кеф на негово място да е*а своите собствени.
Разликата между мен и моя приятел е 7 години. (все още посещавам гимназията) Но това са 7 години, слънце, не 25.
Айде, представи си, че ти върже (impossible, за това само ще си представяш). И какво мислиш, че ще правите двамата? Как ще развивате връзката?
Леле. Направо нЕмам думи.

@Per-dead, ти на колко си?

bonfire
01-28-2015, 20:40
Това дето ти е казал, че може да му звъниш по всяко време, дори след полунощ само на мен ли ми звучи крийпи?

nevermorevon
01-28-2015, 21:07
Това дето ти е казал, че може да му звъниш по всяко време, дори след полунощ само на мен ли ми звучи крийпи?

След полунощ да я покани у тях да си поговорят. Аз ти казах челенджър, че е педофил тоз.

espada
01-28-2015, 22:10
След полунощ да я покани у тях да си поговорят. Аз ти казах челенджър, че е педофил тоз.

разкрит!

FemaleEyes
01-28-2015, 23:08
Той като е на толкова години, с какво те привлече?? Само питам...

Challenger
01-29-2015, 00:23
Той като е на толкова години, с какво те привлече?? Само питам...

Много е интелигентен, забавен, мил, грижовен. Също така е красив, но това не е от значение, познавам много красиви хора, които са грозни в морален и духовен аспект. Буквално го гледам така, когато преподава:
http://img.wallpaperstock.net:81/cute-kitten-wallpapers_33444_1600x1200.jpg

bonfire
01-29-2015, 17:15
Еее, абе я вземи да го покажеш тоя господин... то от толкова приказки ми стана интересно :D

Challenger
01-29-2015, 18:14
Еее, абе я вземи да го покажеш тоя господин... то от толкова приказки ми стана интересно :D

Не мисля, че имам право да качвам негови снимки, и без това достатъчно споделих. :S

Challenger
01-29-2015, 18:16
ave tolkova li ne se nauchihte da razpoznavate trolovete?/
15-godishnite kifli ne se izrazqvat taka
tva may e onzi tip dimitar

Може да съм на 15, но съм човек, а не кифла, кроасан или бухтичка. Направих темата, за да разбера дали има някой в моето положение и за да можем да споделяме тук. Ако нямаш какво да кажеш, не си длъжен да пишеш.

per-dead
01-29-2015, 19:14
Той пълнолетен ли е ?

Доста често се питам същото за теб.

anonymous908491
01-29-2015, 20:00
Доста често се питам същото за теб.

По кое време, вечер като си легнеш сама в леглото и почваш да си мислиш за мен ?

Fisherman
01-29-2015, 20:19
Много е интелигентен, забавен, мил, грижовен. Също така е красив, но това не е от значение, познавам много красиви хора, които са грозни в морален и духовен аспект. Буквално го гледам така, когато преподава:


как така не е от значение,че е добре изглеждащ,това винаги е фактор
нещо се съмнявам,че е интелигентен,забавен,мил и грижовен,може би така ти се струва защото го харесваш
когато харесваш някой, черти от характера му ти се виждат много по-силни ,отколкото реално са

Challenger
01-30-2015, 19:46
как така не е от значение,че е добре изглеждащ,това винаги е фактор
нещо се съмнявам,че е интелигентен,забавен,мил и грижовен,може би така ти се струва защото го харесваш
когато харесваш някой, черти от характера му ти се виждат много по-силни ,отколкото реално са

Може и да си прав за това с характера, не отричам. Просто не мога да не го обичам и да не му се възхищавам... Знам, че в очите на някои изглежда нередно, но са се случвали и по-невероятни неща от това учител да тръгне с ученичка.

anonymous908491
01-31-2015, 11:49
но са се случвали и по-невероятни неща от това учител да тръгне с ученичка.

Хю Хефнър

dreamwalker
01-31-2015, 21:31
Сега се сещам, че една моя съученичка, когато бяхме на 13, много харесваше директора на училището, в което учим. Трябва някой път да я питам дали изпитва същите чувства и сега.

Meoww
02-02-2015, 16:43
Това е толкова сладко. Какво като е на 15? 15-годишните също могат да изпитват чувства, а дали те ще се запазят във времето... едва ли. Такам,..никога не съм се влюбвала в учител, но имах две съученички,които бяха хлътнали по двама наши учители. Едната му пращаше любовни писма в 11ти и 12ти клас, до колкото разбрах даже са имали флирт,бяха си разменили скайповете, писали са си доста, дори са се виждали,извън учебно време. Но не разбрах дали се е стигало до секс...мисля,че са се целували, или момичето му се е нахвърлило,защото то беше доста хлътнало и нахално. Спомням си,че го преследваше дори :D. След като завършихме, не знам дали връзката им е продължила...по-скоро съм склонна да мисля,че не е , защото момичето беше много настоятелно и нахално, а г-на беше точно обратното - спокоен,урановесен човек, даже леко флегматичен. Може би са разбрали,че не са един за друг...а и момичето е студентка, поела е по своя път - няма време за любов.

Виж, ако ти е писана такава връзка, ще стане, независимо дали си на 15 , на 13 или на 12 :). Аз ти я пожелавам тази връзка, защото знам какво е да обичаш, пък обстоятелствата да не са такива, каквито е трябвало да са...

bonfire
02-02-2015, 23:57
Това че обстоятелствата не са такива, каквито трябва да са, за да я има една връзка, понякога е плюс. Не знам... за мен каквото и да ни се случва (съответно и каквото не ни се случва) първо е с причина и второ е най-доброто за нас, независимо дали го осъзнаваме на момента. Така че авторката от тая история ще се промени и ще научи някои неща, обаче в никакъв случай не трябва да съжалява, че не се е получило - понякога е по-добре да си остане така.

m_nik
02-03-2015, 05:33
Хахахаха като видях темата се сетих за този епизод http://vbox7.com/play:5584d9155a

dreamwalker
02-06-2015, 19:55
^
Съдби на кръстопът = bullshit. Не знам дали са истински историите, обаче след като изгледах няколко епизода ми идеше да счупя монитора. Със стол.

Graffa
02-15-2015, 12:24
Не мисля че има значение на колко години е човек,такива чувства и симпатии са нормални!Аз ако бях на твое място,нямаше да си призная,замисли се сама какви са ползите и негативите да излизаш с по-голям от теб!Реакцията на съучениците каква ще бъде,на родителите ти..и т.н.

chupachups
02-15-2015, 12:59
Болни ли сте тея дето я окуражавате? Как да нямат значение годините? Тя е на 15, най-малкото е непълнолетна, оставяме тва, че миналата година си била малолента още. Тва не е нормално, от която и гледна точка да го погледнеш. Да кажем че е на 40, по нейните наблюдения, а тя на 15. Как си ги представяте ходейки по улицата, хванати за ръце, целувайки се?! Това са 25 години, не са 2-3-5-10, а 25, това е повече от колкото тя е живяла до сега. Тя сама каза, че я е галил по косата, казвал и е "мило" и то в извън учебно време, не е женен, уж имал по-различно отношение към нея само дето не и е казал да се ебът, щото ще го заключат в една сграда с решетки няколко години. Това е няква моментна емоция, предизвикана от бушуващи хормони. Разбирам да я окуражавате и да и казвате, че с 20 годишен е по-нормално, ама оня "чичак" както се изрази някой по-горе, който хем и е учител, хем е 25 години по-голям и хем и говори така, както не е много нормално за един учител в гимназия. Айде стига...

Graffa
02-15-2015, 13:34
Прав си че е нещо моментно,поне момичето споделя,било то само в интернет.
Такива неща често водят до проблеми за цял живот,темата е много сложна!

emi.smile89
02-15-2015, 13:48
По-добре се откажи. :smt011 Ако влезе в някаква афера с теб най-малкото ще си изгуби работата. На мен лично не ми се е случвало. Харесай си някое момче на твоята възраст. Забрави го.

Challenger
02-15-2015, 15:47
Не ви се е случвало и заради това ви е трудно да ме разберете. Пратих му валентинка. Анонимно, разбира се. <3

Challenger
02-15-2015, 15:50
Не мисля че има значение на колко години е човек,такива чувства и симпатии са нормални!Аз ако бях на твое място,нямаше да си призная,замисли се сама какви са ползите и негативите да излизаш с по-голям от теб!Реакцията на съучениците каква ще бъде,на родителите ти..и т.н.

Аз мога да изчакам. Просто ме е страх, че той ще си тръгне без да мога да му призная чувствата си.

VinDiesel
02-15-2015, 16:15
Аз мога да изчакам. Просто ме е страх, че той ще си тръгне без да мога да му призная чувствата си.

Той може би вече си има някаква бегла идея, че имаш симпатии към него, особено след това:

Не ви се е случвало и заради това ви е трудно да ме разберете. Пратих му валентинка. Анонимно, разбира се. <3

Винаги може да му признаеш чувствата си, няма нищо лошо да си искрена, какво изпитваш към учителя си. Може да се окаже така, че ще си изгубиш времето в чакане на нещо, което няма да се случи.
Не малко учители са били обект на желание от ученици, но колко от тях са имали връзки с ученици....

JDeel
02-15-2015, 16:39
Трябваше да стана учител :)

dreamwalker
02-15-2015, 23:02
Болни ли сте тея дето я окуражавате? Как да нямат значение годините? Тя е на 15, най-малкото е непълнолетна, оставяме тва, че миналата година си била малолента още. Тва не е нормално, от която и гледна точка да го погледнеш.

Кое точно е ненормално? Че е на 15 или че харесва учителя си повече, отколкото би трябвало?

chupachups
02-16-2015, 03:47
Кое точно е ненормално? Че е на 15 или че харесва учителя си повече, отколкото би трябвало?

Това за годините го написах, главно защото някой беше решил да каже че нямат значение годините и какво от това, че тя има чувства 40 годишния си учител. Може би по-фрапиращи за мен са годините, но и това че и е учител почти не отсъпва.

heartshapedbox
02-16-2015, 06:36
Ех, едно време когато бях хлапе и аз си бях харесала един учител. Преподаваше по рисуване и беше толкова мил, свиреше ни на китара, докато ние рисувахме и играеше баскетбол с момчетата от класа след училище, а момиченцата ходехме да го гледаме :д
Нищо не стана естествено, не съм и очаквала нещо, бях малка, но пък рисуването ми стана любимият предмет и с нетърпение чаках да имаме час при него. :д

TheDeath
02-16-2015, 10:34
Не те съветвам да се занимаваш. Ти си твърде млада, а той е твърде голям, на различни етапи сте, в различни светове сте, ако щеш... Предполагам на него му е време да се задоми, жена, деца, семейство, а ти тепърва ще искаш да срещаш нови хора, да завързваш нови контакти, да излизаш. Има някакъв чар в това, че ти е учител, може би усещаш, че като е по-голям е грижовен, усещаш, че може да ти е опора, но я се замисли дали би могла да правиш с него нещата, които би правила с някой по-близък до твоята възраст и твоя свят? Как биха реагирали родителите ти? Приятелите? Да, годините не са толкова важни, но когато говорим за двойки,в които и двамата са успели да видят нещо от живота по отделно, поне аз така мисля. Имай в предвид, че докато тие учител нищо не може да се случи, не можете да излизате заедно, да бъдете сред хора, като двойка, ще се виждате само за секс, което според мен е тъпо... Няма логика едно 15 годишно момиче да иска да бъде скритата секс играчка на някой чичка, пък бил той и мил, грижовен и т.н.

CoNviCt
02-16-2015, 11:19
Бих подкрепил такава връзка, ако тя е изцяло платонична. Ако учителят и пише неподписани стихотворения. Ако и помага да се развива, да опознава себе си. Ако я учи да диша, да вижда, да чува, да вярва, да си представя, да чувства, да оценява. Ако тайно я пази от всичко дребно, което може да я нарани. Ако я полива.И я пази от вятъра. Като цвете.

102
02-16-2015, 12:08
то тва го има само по филмите
като го фане за асдф дори да е бил с такива идеи ще отлетят набързо

dreamwalker
02-16-2015, 14:39
Бих подкрепил такава връзка, ако тя е изцяло платонична. Ако учителят и пише неподписани стихотворения. Ако и помага да се развива, да опознава себе си. Ако я учи да диша, да вижда, да чува, да вярва, да си представя, да чувства, да оценява. Ако тайно я пази от всичко дребно, което може да я нарани. Ако я полива.И я пази от вятъра. Като цвете.

Трогателно.

CoNviCt
02-16-2015, 15:53
Защо да е трогателно?

kiselomliako
02-16-2015, 19:41
Започни да го сваляш. Сериозно, какво очакваш да излезе от тази история?

Challenger
02-17-2015, 14:34
Не те съветвам да се занимаваш. Ти си твърде млада, а той е твърде голям, на различни етапи сте, в различни светове сте, ако щеш... Предполагам на него му е време да се задоми, жена, деца, семейство, а ти тепърва ще искаш да срещаш нови хора, да завързваш нови контакти, да излизаш. Има някакъв чар в това, че ти е учител, може би усещаш, че като е по-голям е грижовен, усещаш, че може да ти е опора, но я се замисли дали би могла да правиш с него нещата, които би правила с някой по-близък до твоята възраст и твоя свят? Как биха реагирали родителите ти? Приятелите? Да, годините не са толкова важни, но когато говорим за двойки,в които и двамата са успели да видят нещо от живота по отделно, поне аз така мисля. Имай в предвид, че докато тие учител нищо не може да се случи, не можете да излизате заедно, да бъдете сред хора, като двойка, ще се виждате само за секс, което според мен е тъпо... Няма логика едно 15 годишно момиче да иска да бъде скритата секс играчка на някой чичка, пък бил той и мил, грижовен и т.н.

@CoNviCt, толкова си мил! <3
@TheDeath, защо всички се вторачвате толкова с сексуалната страна. Тъжно ми е да чета такива неща.

chupachups
02-17-2015, 15:30
@CoNviCt, толкова си мил! <3
@TheDeath, защо всички се вторачвате толкова с сексуалната страна. Тъжно ми е да чета такива неща.

Питаш защо? Наистина ли те можеш да си отговориш сама? Той е възрастен мъж, на години. Време му е за деца и семейство. Мислиш ли, че той няма да иска и да се нуждае от секс с човека който е? И точно поради тази причина, едва ли ще се обвърже със 15 годишна, освен всичко останало. Не е на 14-15 за да прави някви компромиси с това. Казваме ти какво ще стане, ти ако искаш си живей в своя свят.

Challenger
02-17-2015, 15:39
Питаш защо? Наистина ли те можеш да си отговориш сама? Той е възрастен мъж, на години. Време му е за деца и семейство. Мислиш ли, че той няма да иска и да се нуждае от секс с човека който е? И точно поради тази причина, едва ли ще се обвърже със 15 годишна, освен всичко останало. Не е на 14-15 за да прави някви компромиси с това. Казваме ти какво ще стане, ти ако искаш си живей в своя свят.

И като иска и се нуждае какво? Трябва да го намразя ли? Не съм казвала нищо по този въпрос.

@heartshapedbox, толкова е сладко! <3

Днес имахме консултация. Толкова е миличък! ^__^ Иска ми се да го гушна.

CoNviCt
02-17-2015, 17:47
Как се държи с теб?

Challenger
02-17-2015, 17:51
Много е мил, любезен, когато си говорим. Винаги ми се усмихва и предложи да ми дава материали, ако искам. <3 Чудя се дали знае, но пък аз се държа нормално, когато си говорим, само се усмихвам повече може би. ^__^ Дори го сънувах наскоро, колко жалко, че не помня съня.

CoNviCt
02-17-2015, 17:56
По какво ти преподава? Той има ли си приятелка?

Challenger
02-17-2015, 18:00
По немски. Няма.

VinDiesel
02-17-2015, 18:03
И каква е развръзката сега, ще му кажеш ли или ще седиш в това състояние, докато завършиш или той се махне?

Challenger
02-17-2015, 18:13
И каква е развръзката сега, ще му кажеш ли или ще седиш в това състояние, докато завършиш или той се махне?

Ако му кажа, ще си помисли, че съм малко глупаво момиченце, което се влюбва във всеки срещнат, ама това не е вярно. Ще го обичам отдалеч.

CoNviCt
02-17-2015, 18:21
Когато бях ученик, много харесвах една учителка по литература. Но не по този начин. Харесваше ми начина, по който ни четеше стихотворения. Харесваше ми как влагаше чувства. И как понякога почти се разплакваше. Няколко пъти и оставях кратки разкази, които бях написал. Оставях ги в папката и, но най-отгоре за да ги види. После си представях как ги чете. Тя никога не заговори за това. Но ми остана хубав спомен.

Challenger
02-17-2015, 18:26
Когато бях ученик, много харесвах една учителка по литература. Но не по този начин. Харесваше ми начина, по който ни четеше стихотворения. Харесваше ми как влагаше чувства. И как понякога почти се разплакваше. Няколко пъти и оставях кратки разкази, които бях написал. Оставях ги в папката и, но най-отгоре за да ги види. После си представях как ги чете. Тя никога не заговори за това. Но ми остана хубав спомен.

Но ти не си бил влюбен в нея, колкото и сладко да е това, което си правил. А аз съм. И то много. Не мога да спра да мисля за това, ще полудея.

CoNviCt
02-17-2015, 18:29
Така е. Никога не бих застанал срещу любовта. И все пак внимавай. Има различни хора, лоши. Повечето хора не са такива за каквито се представят. Не приемай всичко за чиста монета.

VinDiesel
02-17-2015, 18:31
Ако му кажа, ще си помисли, че съм малко глупаво момиченце, което се влюбва във всеки срещнат, ама това не е вярно. Ще го обичам отдалеч.

Ако го мислеше това, то той би го мислил, ако харесваш 5-6 момченца от класа си, а ти харесваш него. Обичай си го от далеч, някой ден ще съжаляваш, или че въобще си го харесвала, или че не си му казала, какво изпитваш към него.

GLaDOS
02-17-2015, 23:14
Не вярвам на прочетеното...а прочетох само първите 2 странички.
Съвет към авторката:
Посъветвай се с вашите - най-вече с баща ти. Вероятно са набори и би ти казал как да подходиш. ;)

dreamwalker
02-18-2015, 13:09
Не вярвам на прочетеното...а прочетох само първите 2 странички.
Съвет към авторката:
Посъветвай се с вашите - най-вече с баща ти. Вероятно са набори и би ти казал как да подходиш. ;)


Баща ми не е измежду живите от три години вече. Благодаря за съвета.

Колко пъти да го каже...

Challenger
02-18-2015, 19:45
Не вярвам на прочетеното...а прочетох само първите 2 странички.
Съвет към авторката:
Посъветвай се с вашите - най-вече с баща ти. Вероятно са набори и би ти казал как да подходиш. ;)

@GLaDOS, баща ми почина преди три години.

dreamwalker
02-21-2015, 19:09
Бях забравила за тази тема.
Как се развиват нещата?

skate
02-21-2015, 19:53
imat vnuci veche i tu6tata poludqva ama zetq i sh4upi kofata i sq ne i znai mn ustata dr sedmica e svatbata kriso she pee

NarutoShippuuden
02-21-2015, 22:22
muzikatanakrisko

skate
02-21-2015, 22:33
krisko da

CoNviCt
02-22-2015, 14:24
Безполезни коментари.

Challenger
02-22-2015, 15:38
Защо трябва да боли толкова.

Challenger
02-22-2015, 15:39
Бях забравила за тази тема.
Как се развиват нещата?

Никак не се развиват, а на мен ми се къса сърцето.

VinDiesel
02-22-2015, 15:58
По-нагоре ти казах как да постъпиш, също ти обясних и ако не го направиш, какво ще последва…..

fls63
02-22-2015, 16:01
По темата- Според мен,не се занимавай с него.Много по възрастен е от теб,и има съвсеееееем различни интереси от твоите.Това,че "си влюбена" в преподавателя си,е само плод на въображението ти.
Пък и нормално да се държи мило с теб,та нали все пак е учител и преподава на по-малки от него.Трябва да е любезен.
Тва са детски историйки!Не можете да ме убедите в обратното.

Challenger
02-22-2015, 16:09
По-нагоре ти казах как да постъпиш, също ти обясних и ако не го направиш, какво ще последва…..

Знам, Вин, но ти не знаеш какво чувствам, не е детска игра, казвам ти. Това, че съм на 15, не ме прави тъпа. Знам, че не бива, да не мислиш, че не знам. Не мога да контролирам сърцето си.

Challenger
02-22-2015, 16:25
Просто... не знам. Дали да се преместя в друго училище, за да не го виждам.

dreamwalker
02-22-2015, 17:18
http://lalagif.com/uploads/gifs/198fecd6-picard-double-facepalm-gif-5917.gif

Много интересно ми стана какъв е този човек.
Обсесиите не водят до нищо добро.
П.П. Къде живееш?

puprleunicorn
02-22-2015, 17:24
Има ли си жена?
Ако те харесва не виждам нищо лошо малко е стар ама все пак има един израз "за любовта няма възраст" нещо подобно беше ..

VinDiesel
02-22-2015, 17:30
Знам, Вин, но ти не знаеш какво чувствам, не е детска игра, казвам ти. Това, че съм на 15, не ме прави тъпа. Знам, че не бива, да не мислиш, че не знам. Не мога да контролирам сърцето си.

Аз ти казах да му признаеш за чувствата си, не да ги подтиснеш и да се мъчиш.....

dreamwalker
02-22-2015, 17:32
Аз ти казах да му признаеш за чувствата си, не да ги подтиснеш и да се мъчиш.....

Аз пък мисля, че такава постъпка би била глупава.
И като ги признае, какво ще стане? Само ще се чувства по-зле. Пък и не знаем какъв човек е обектът на чувствата ѝ - може да се окаже непочтен човек и да се опита да се възползва от нея. Тя е заслепена дотолкова, че ще направи всичко, което той ѝ каже.

4zr43l
02-22-2015, 17:43
виж ся разликата м/у родителите ми е около 17 години така че имай надежда

dreamwalker
02-22-2015, 18:10
виж ся разликата м/у родителите ми е около 17 години така че имай надежда

Не става дума за разликата във възрастта, а за това, че ѝ е учител.

4zr43l
02-22-2015, 18:19
ако бяха на една и съща възраст едва ли щеше да има толкова много проблеми
според мен дори тема във форум нямаше да пуска
само си го представи

dreamwalker
02-22-2015, 18:23
ако бяха на една и съща възраст едва ли щеше да има толкова много проблеми
според мен дори тема във форум нямаше да пуска
само си го представи

Да, ама темата не се казва "Мисля, че съм влюбена в по-възрастен човек", а "Мисля, че съм влюбена в свой учител". Тук ключовата дума е учител, т.е. едното е следствие на другото - няма как да ѝ преподава, ако не е по-възрастен от нея. А и тук се намесва училището като институция и т.н. Той ѝ е учител, следователно е в авторитетна позиция спрямо нея. Оставам с впечатлението, че Challenger, клетото чадо, е леко наивничко и си мисля, че ако обектът на чувствата ѝ е по-... безскрупулен тип, може лесно да я манипулира. Не знам дали успявам да се изразя правилно.

VinDiesel
02-22-2015, 18:29
Аз пък мисля, че такава постъпка би била глупава.
И като ги признае, какво ще стане? Само ще се чувства по-зле. Пък и не знаем какъв човек е обектът на чувствата ѝ - може да се окаже непочтен човек и да се опита да се възползва от нея. Тя е заслепена дотолкова, че ще направи всичко, което той ѝ каже.

Ами нека с всеки изминал ден, да страда повече и повече. Шанса той да седне и да поговори с нея, като родител е доста по-голям, отколкото да се възползва само сексуално от нея.
Според мен, ако тя си признае за чувствата, а той поговори с нея като възрастен, ще й олекне, защото е получила отказ.
Има минимален шанс да са заедно и щастливи.
Има и още по-минимален шанс, да се възползва от нея.

А ако тя си седи така, всеки ден гледаща го и без да вземе някакво решение, само ще се измъчва и страда.
Това страдане може сериозно да повлияе на психическото й здраве. Мисля че си наясно с това.

dreamwalker
02-22-2015, 18:36
Ами нека с всеки изминал ден, да страда повече и повече. Шанса той да седне и да поговори с нея, като родител е доста по-голям, отколкото да се възползва само сексуално от нея.
Според мен, ако тя си признае за чувствата, а той поговори с нея като възрастен, ще й олекне, защото е получила отказ.
Има минимален шанс да са заедно и щастливи.
Има и още по-минимален шанс, да се възползва от нея.

А ако тя си седи така, всеки ден гледаща го и без да вземе някакво решение, само ще се измъчва и страда.
Това страдане може сериозно да повлияе на психическото й здраве. Мисля че си наясно с това.

I take your point, but...
Не съм казала, че задължително ще се възползва от нея, нищо подобно. Но трябваше да отбележа, че, за съжаление, съществуват и такива хора... Не всичко, което блести, е злато.
Относно страданието: все някога ще свърши. Ако му признае, ще се чувства много по-зле, защото после няма да може да го погледне в очите. Представяш ли си да продължава така няколко години, тя е сега на 15 - т.е. още 3.

VinDiesel
02-22-2015, 18:39
Според мен, по-лошия вариант е още 3 години да страда по него, влюбена без да му каже, това ще я съсипе, щом обмисля преместване, значи от сега не може да издържи.

dreamwalker
02-22-2015, 18:43
Клетото чадо!
Challenger, това е за теб, душа!

http://media.tumblr.com/4ccce3f4adf6ccec7a5071c323426d53/tumblr_inline_mqrxymU3rh1qln6qn.gif

Ronney
02-22-2015, 19:15
Ехе колко много страници станаха :D
Още ли страдаш по него ?

Challenger
02-23-2015, 14:13
Днес говорих с него. Ако не е знаел... вече знае.

VinDiesel
02-23-2015, 14:25
Разкажи какво стана де, как реагира той?

Challenger
02-23-2015, 14:34
Помолих го на излизане от училище да поговорим. Първо сякаш беше изненадан, но после през цялото време потискаше някаква усмивка или поне на мен така ми се стори. През цялото време треперех... Каза, че всички имат такива моменти и че не ми се сърди, защото аз поне 50 пъти го помолих да не ми се разсърди или нещо подобно... После ме покани у тях и каза, че ако имам някакъв проблем или просто се чувствам самотна, винаги съм добре дошла и т.н. Олекна ми, въпреки че сега съм още по-притеснена и не знам как ще се държа в час, изобщо не знам дали беше добра идея, но поне ми олекна. И само му казах: Може ли да ви прегърна веднъж? И той ме прегърна... <3 ^__^
Господи, сигурно звуча страшно глупаво отстрани! Но не мога просто...

anonymous895156
02-23-2015, 14:48
учителят ти е педофил

Challenger
02-23-2015, 15:11
учителят ти е педофил

Аз съм на 15 и това не е педофилия. И нямаме "връзка". Аз просто му признах, че съм влюбена в него, за да ми олекне. Втора година го държа в себе си.

RapExotic
02-23-2015, 15:13
учителят ти е педофил

Абсолютен...

Следващия път като се почувстваш самотна отиди у тях с кутия презервативи. Ще ти трябват..

paradosou
02-23-2015, 15:15
Аз пък най-наивно допускам, че го е казал без да има намерение да си ляга с нея.

VinDiesel
02-23-2015, 15:18
Отиде ли в тях или само те покани?
Това имах на предвид, със сигурност щеше да ти е по-тежко, ако го беше таила в себе си. Махнала си товара от себе си, естествено че ще се усмихва, гъделичкаш му егото. Сега поне има с кого да поговориш, когато изпитваш някакви неволи. Един съвет, имай си едно на ум, не ходи у тях, ако те кани….
Когато бях 12 клас, дойде нова и млада учителка, мисля че беше на 27… Не бях точно влюбен, но ми харесваше доста, а аз бях на 19. Един месец мислех за нея и не издържах. След един от часовете я помолих да остане, за да я питам нещо, а забравих да кажа, че беше госпожица.. Поканих я да излезем на дискотека :D Тя ми отвърна, че дискотеки не посещава от моите години, че съм много привлекателно момче, но с ученици няма да излезе на среща никога. Каза за заключение, че има доста хубави момичета в училище, с които ще ми е много по-приятно да се срещам и така.
Макар че ми разби мечтите, голям товар ми падна от сърцето. Относно отношението й към мен, не се влоши, може би си фантазирам, но с мен се държеше по-приятелски. Беше ме срам единствено следващия час, но като видях, че всичко е ок, срамът ми изчезна.
Затова те карах, да му споделиш за чувствата си. По-умния вариант избра!

Challenger
02-23-2015, 15:20
Не съм ходила у тях. Беше мило да ме покани, ама то това оставаше, не стига че му натрапвам чувствата си, пък и ще се натрапвам в дома му.


Абсолютен...

Следващия път като се почувстваш самотна отиди у тях с кутия презервативи. Ще ти трябват..

Хаха, много забавно.

Challenger
02-23-2015, 15:33
Има ли си жена?
Ако те харесва не виждам нищо лошо малко е стар ама все пак има един израз "за любовта няма възраст" нещо подобно беше ..

Късно виждам коментара ти: Не, не е женен. Семейства няма да разбивам.

dreamwalker
02-23-2015, 15:53
Помолих го на излизане от училище да поговорим. Първо сякаш беше изненадан, но после през цялото време потискаше някаква усмивка или поне на мен така ми се стори. През цялото време треперех... Каза, че всички имат такива моменти и че не ми се сърди, защото аз поне 50 пъти го помолих да не ми се разсърди или нещо подобно... После ме покани у тях и каза, че ако имам някакъв проблем или просто се чувствам самотна, винаги съм добре дошла и т.н. Олекна ми, въпреки че сега съм още по-притеснена и не знам как ще се държа в час, изобщо не знам дали беше добра идея, но поне ми олекна. И само му казах: Може ли да ви прегърна веднъж? И той ме прегърна... <3 ^__^
Господи, сигурно звуча страшно глупаво отстрани! Но не мога просто...

http://cdn.gurl.com/wp-content/uploads/2014/10/okay-gif.gif

dreamwalker
02-23-2015, 15:57
Притеснявам се за теб.

VinDiesel
02-23-2015, 15:58
Притеснявам се за теб.

И аз за теб. :)

Challenger
02-23-2015, 16:04
Мога да се грижа за себе си, пък и ако направя нещо, мога да си понеса последствията. @dreamwalker е права, че в момента съм в такова състояние, че бих направила всичко, което ми каже. Не знаех, че толкова боли.

dreamwalker
02-23-2015, 16:06
И аз за теб. :)

Защо?

dreamwalker
02-23-2015, 19:37
Информирай ни, ако има развитие.

dreamwalker
02-25-2015, 17:59
Искам да знам как се развива сюжетната линия.

VinDiesel
02-25-2015, 18:00
^ Да не си имала и ти такъв романс?

Challenger
02-25-2015, 18:35
Такъв е сладур! ^__^ Само се влюбвам още повече. Днес гледаше само мен по време на часа и се усмихваше и се шегуваше, че се чувствал стар покрай нас и някакви такива. Трябваше да имаме контролно днес, но се оказа, че го е отменил, защото го бяхме помолили да го правим друг ден, заради контролното по математика. И си мисля тази събота да се весна у тях, само за кратко, уж да го питам за нещо. <3

CoNviCt
02-25-2015, 18:41
Защо?

Challenger
02-25-2015, 18:43
Защо ще отида у тях ли? Любопитно съм, затова. Пък и ще му занеса някакви курабийки, нещо от тоя сорт. <3

Ronney
02-25-2015, 18:43
И си мисля тази събота да се весна у тях, само за кратко, уж да го питам за нещо. <3
Я пак ?

Challenger
02-25-2015, 18:45
Рони, прочети и другите ми мнения, не ми се обяснява пак.

VinDiesel
02-25-2015, 18:47
Все пак те съветвам, да го обмислиш хубаво, това твое посещение. Един въпрос, ако нещата опрат до секс, какво правим?

Ronney
02-25-2015, 18:47
Внимавай с действията си да не съжаляваш после :)
Дано не ти навреди

fanton1
02-25-2015, 18:49
ще му занеса някакви курабийки, нещо от тоя сорт.
Както си почнала защо не му изпереш дрехите и да измиеш чините ? Ама ти нормална ли си ? Какво очакваш да се случи като си в тях ? Да те гледа влюбено и да ти разказва как ще сте заедно след като завършиш ли ? Ти си като другия луд в форума , само дето той иска да ни убие ,а ти да си с учителя си ....

Challenger
02-25-2015, 18:50
Все пак те съветвам, да го обмислиш хубаво, това твое посещение. Един въпрос, ако нещата опрат до секс, какво правим?

Ооо, той дори не ми е казал, че ме харесва толкова много, блабла. Просто беше любезно от негова страна да ме покани. Какъв секс на този етап?

Challenger
02-25-2015, 18:52
Както си почнала защо не му изпереш дрехите и да измиеш чините ? Ама ти нормална ли си ? Какво очакваш да се случи като си в тях ? Да те гледа влюбено и да ти разказва как ще сте заедно след като завършиш ли ? Ти си като другия луд в форума , само дето той иска да ни убие ,а ти да си с учителя си ....

Не очаквам нищо. Поне не сега. След няколко години, може би, все пак няма повече да съм му ученичка.

Скорпионка
02-25-2015, 18:54
Дотогава може да е срещнал някоя на неговата възраст.

Challenger
02-25-2015, 18:55
Дотогава може да е срещнал някоя на неговата възраст.

Тогава ще страдам, не че сега не го правя.

anonymous908491
02-25-2015, 19:25
Писателката на Хари Потър май също е почнала с писане по разни форуми и все с такива измислени истории.

Challenger
02-25-2015, 19:30
Хаха, разсмя ме, много забавно. Ако нямаш нещо за казване, защо си губиш времето?

anonymous908491
02-25-2015, 19:42
Много неща мога да кажа, нито едно от тях няма да ти хареса, не искам да те натъжавам.

Challenger
02-25-2015, 19:45
За тези неща има лично съобщение.

OlD Shutherhand
02-25-2015, 19:53
Баща ти знае ли какви ги вършиш?

Challenger
02-25-2015, 19:56
Баща ти знае ли какви ги вършиш?

Не, защото почина преди 3 години.

anonymous908491
02-25-2015, 19:57
За тези неща има лично съобщение.

Това не го схванах. Значи на ЛС ще ти е по-малко кофти ?

Challenger
02-25-2015, 19:58
Не, но поне няма да има сеир за другите.

anonymous908491
02-25-2015, 20:00
Това пак не го разбрах. Ако не си пуснала темата заради другите, тогава защо ?

Challenger
02-25-2015, 20:02
Ти не си се отличил с особено полезни коментари в тази тема, така че лично съобщение ще е по-добре. Не се обиждай или нещо подобно. ^_^ Оф, просто напиши, каквото искаш да кажеш.

SHPAIdURmeN
02-25-2015, 20:08
Не, защото почина преди 3 години.
Моите съболезнования !
Но сега стана ясно защо си си харесала този 42 годишен учител...

Challenger
02-25-2015, 20:09
Може би е заради това, но не променя нищо - пак съм влюбена.

OlD Shutherhand
02-25-2015, 20:31
Съжалявам за баща ти.Може би в този учител си открила нещо което напомня на баща ти.Все пак е добре да споделиш с някой твой роднина.

Challenger
02-25-2015, 20:33
Аз вече споделих с него. Казах му, че много го харесвам и не по този начин по който харесвам приятелите си, например. Така че знае.

OlD Shutherhand
02-25-2015, 20:48
Беше писала,че си му споделила.Ама не е ли по-добре да го обсъдиш с твои роднини,защото те те познават по-добре от нас и вероятно биха ти дали някои по-обмислени решениа

anonymous908491
02-25-2015, 21:19
Оф, просто напиши, каквото искаш да кажеш.

Смяташ ли да го запознаеш с роднините си ?

TheDeath
02-26-2015, 06:58
Миличка, не знам как мислиш и какво мислиш, но ти си казала на един мъж, че го харесваш. Когато харесваш някой, значи имаш сексуално влечение към него, нали? Поне той така би разбрал думите ти... Така, от следва - той може да има симпатии към теб, явно си красиво момиче, не знам. Поканил те е у тях, какво мислиш правят хората на неговата възраст, когато знаят, че се харесват и са сами? Ами... СЕКС! Не ми се вярва да ти каже в прав текст - ела у нас да правим секс, ще те покани , ти сама се сещай за какво. Не ми се е случвало мъж над 18 да ме пита - искаш ли да правим секс, някак нещата си се подразбират сами, с времето тоя въпрос става излишен. Помисли си дали искаш това, за да не се разочароваш - да отидеш с идеята да си бъбрите само, а той да ти налети. Има опцията да се случи, ти да го отблъснеш и с оглед на сигнала, който е получил от теб да се озлоби, да станат обтегнати отношенията ви в училище. Другата опция е да правите секс и всичко да приключи до там. Пак ще е тегаво в даскало. И най-трудния вариант ти е да правите секс и да продължите така - да се криете за да се виждате с цел секс... А това колко дълго?

Challenger
02-26-2015, 12:03
Миличка, не знам как мислиш и какво мислиш, но ти си казала на един мъж, че го харесваш. Когато харесваш някой, значи имаш сексуално влечение към него, нали? Поне той така би разбрал думите ти... Така, от следва - той може да има симпатии към теб, явно си красиво момиче, не знам. Поканил те е у тях, какво мислиш правят хората на неговата възраст, когато знаят, че се харесват и са сами? Ами... СЕКС! Не ми се вярва да ти каже в прав текст - ела у нас да правим секс, ще те покани , ти сама се сещай за какво. Не ми се е случвало мъж над 18 да ме пита - искаш ли да правим секс, някак нещата си се подразбират сами, с времето тоя въпрос става излишен. Помисли си дали искаш това, за да не се разочароваш - да отидеш с идеята да си бъбрите само, а той да ти налети. Има опцията да се случи, ти да го отблъснеш и с оглед на сигнала, който е получил от теб да се озлоби, да станат обтегнати отношенията ви в училище. Другата опция е да правите секс и всичко да приключи до там. Пак ще е тегаво в даскало. И най-трудния вариант ти е да правите секс и да продължите така - да се криете за да се виждате с цел секс... А това колко дълго?

Мислиш ли? Всъщност не е като да не е минавало през ума ми, но той не ми е казвал, че изпитва същите чувства към мен. Просто прие моето признание като комплимент и каза, че въпреки че ме харесва като човек, сега съм твърде малка. Аз не съм правила с*кс досега впрочем. Боли ли? Не ми се вярва да иска да го направи с неопитно момиче. Притеснявам се от такива неща. Благодаря за коментара, @TheDeath. ^__^

TheDeath
02-26-2015, 12:17
В никакъв случай не искам да те обидя, или да те засегна, надявам се не съм го сторила.
Виж сега, няма да те насърчавам да лягаш с него или не, това решение си е твое, първи път все ще имаш, въпроса е хубаво да помислиш с кого и кога искаш да бъде. Просто внимавай и помисли какво може да се случи, ако отидеш в тях, не вземай прибързани решения без да си обмислила всички варианти. Може да не иска да легне с неопитна, а може да мисли, че ти вече си правила секс и да иска да го направи с теб. Това, че е казал, че си малка е добре, дано наистина да го осъзнава. И все пак , моля те отговори ми на въпроса: какво смяташ ще се случи , ако отидеш? Ще си поговорите, ще се гушкате, целувате и после? Как я виждаш да се развие тази среща?
Първия път е различен за всяка девойка, в повечето случаи боли, поне аз така знам, мен лично не ме е боляло, но и не ми беше кой знае колко хубаво, беше си притеснение и т.н.

Challenger
02-26-2015, 12:23
Аз планирам да остана девствена до сватбата. Не бих го направила в този етап от живота си, поне така си мисля. То дори не е среща, просто ще го питам за Норвегия и Германия, той е живял известно време там, ще си говорим за книги може би, защото харесваме едни и същи автори, доколкото ми е споделял. Не мисля, че би опитал да го направи с мен, не изглежда такъв човек, но ако стане, ще му кажа, че не искам. Не приемах това толкова насериозно, но като чета коментарите ви започвам да се притеснявам. Ще кажа на майка ми, че отивам там, разбира се. Тя има много добро мнение за него, въпреки че само два-три пъти го е срещала на родителски срещи, но... аз не съм ѝ казвала, че го харесвам или нещо подобно. Не бих ѝ признала, че имам чувства към него, защото тя може да се почувства виновна, да иска да ме премести някъде другаде, а аз след като вече... той знае, че го харесвам, няма смисъл да се местя, ще изглежда като че ли бягам, не искам това. Написах го на един дъх, хаха.

TheDeath
02-26-2015, 12:33
Малииии, много си романтична, душичка :) Девствена до сватбата ми се струва вече малко в повече, но това са си лични решения, всеки сам си ги взема :)
Надявам се да не останеш разочарована от цялата тази ситуация и начина, по който може да се развие твоята история. Аз лично бих била доста притеснена да отида сама в апартамента на мъж, не знам, дано да бъркам, може наистина да си поговорите, да ти помогне някак да го превъзмогнеш това "влюбване"...

Challenger
02-26-2015, 12:40
Малииии, много си романтична, душичка :) Девствена до сватбата ми се струва вече малко в повече, но това са си лични решения, всеки сам си ги взема :)
Надявам се да не останеш разочарована от цялата тази ситуация и начина, по който може да се развие твоята история. Аз лично бих била доста притеснена да отида сама в апартамента на мъж, не знам, дано да бъркам, може наистина да си поговорите, да ти помогне някак да го превъзмогнеш това "влюбване"...

Изглежда несериозно, наясно съм, но вече година и половина продължава - ако беше просто харесване щеше да премине, нали? Пък аз още имам надежди, че той ще ме обикне и ще ме изчака да порасна, да не съм му ученичка вече.

TheDeath
02-26-2015, 12:59
Звучи красиво, но не мисля, че ще се получи... Ти си млада, имаш целия си живот пред себе си, но ако се поставиш на негово място ще видиш, че може би за него нещата не стоят така. Чисто и просто хората имат потребности, желания, нужди... А и твоето може да отмине с времето, да, влюбена си явно, всички сме били влюбени и е отминавало... Сега, когато си му споделила и ти е олекнало може би ще ти е по-лесно да го преодолееш или да се примириш със ситуацията.

Rafa7a
02-26-2015, 14:05
Чудя се за какво бяха всички подигравки към колежката? Нали не смятате, че човек решава в кого да се влюби? Всичко става изведнъж, изпитвал съм го няколко пъти, но последния беше най-сериозен.
Challenger, не се засягай, но смятам, че няма шанс да сте заедно, а и смисъл няма. :)

Challenger
02-26-2015, 14:08
Не се засягам, знам, но не губя надежда, отчаяна съм и съм влюбена. Тук само дърдоря, обаче не знам какво да направя, за да го забравя, а и не знам дали искам да го забравя. Да го познавахте, и вие щяхте да се влюбите.

Challenger
02-26-2015, 16:16
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/1e/c1/b9/1ec1b921b5b0f2ff997cf3591c68a22f.jpg - от Pinterest намерих това. Ъъъ, нямам представа кой е човекът на снимката, но толкова много си приличат, че не е истина. Само дето той има по-дълга коса. <3 <3

TheDeath
02-27-2015, 06:02
На мен ми стана много любопитно на колко е години,няма ли как да разбереш?

Challenger
02-27-2015, 13:32
На 38 е, рожденият му ден е след три месеца.

golemiq_korab_minava
02-27-2015, 13:40
нЯМа да чета всичко, но трябва да знаеш, че чувствата са временни. Като спреш да го виждаш след някоя др година, ще го забравиш. Тва е. Няма начин, никакъв начин да бъдете заедно. Не си единствената, много хора са го преживели.

Challenger
02-27-2015, 13:44
От две години изпитвам същите чувства, ти как мислиш?

heartshapedbox
02-27-2015, 13:47
А през тези две години харесвала ли си/имала ли си някакви увлечения към други момчета?

VinDiesel
02-27-2015, 13:50
Той на 63, тя на 40, пак се ядва, има шанс да сте заедно, все пак такива връзки в световен мащаб не са малко…

Challenger
02-27-2015, 13:53
А през тези две години харесвала ли си/имала ли си някакви увлечения към други момчета?

Не, това е първото ми увлечение. Преди това само съм изпитвала симпатия към някои момчета, но дори не съм говорила с тях, само са ми са стрували приятни като хора.

CoNviCt
02-27-2015, 13:55
Разбира се, че има начин. Има много начини даже. ^^

Challenger
02-27-2015, 13:56
Как така начин?

golemiq_korab_minava
02-27-2015, 13:59
Аз съм изпитвал три години, има хора, дето са изпитвали и повече, но като завършиш и спреш окончателно да го срещаш, ще мине.

Ти се питаш дали има някакъв шанс. Ами, събрала си смелост, казала си му. Недей да продължаваш, защото ставаш натрапчива. Ти си мислиш едно, ама той друго. Така е, пък и се притесняваш много.

Challenger
02-27-2015, 14:21
И ти ли си бил влюбен в учител/ка?

golemiq_korab_minava
02-27-2015, 14:59
Не в учителка. Но кво значение има. Ако ще се влюбиш и в най-идеалния човек, ако той няма не изпита нищо?
А пък на 15 с учител на 38 освен да правите секс няколко пъти и да се привършеш още повече в господина, друго няма да стане.

Challenger
02-27-2015, 15:04
В началото обясних, че е показвал по-особен интерес към мен, сега не смятам, че би ми признал такова нещо, защото би било малко неморално от негова страна или поне той така би го приел. Едва ли ще ми каже, че изпитва нещо към мен. Аз просто ще продължа да се надявам. А с**с нямам намерение да правя, докато не се омъжа. ^___^

heartshapedbox
02-27-2015, 15:06
А на какво се надяваш всъщност?

Challenger
02-27-2015, 15:13
https://s3.amazonaws.com/assets.whatiworeblog.com/2013/September/Sept+05+-+Wedding/Wedding+-+Garden+Kiss.jpg



Давайте, подигравайте се! :(

VinDiesel
02-27-2015, 15:21
Аз нищо лошо не виждам в това.
След 3 години ставаш пълнолетна…

Challenger
02-27-2015, 15:22
Аз нищо лошо не виждам в това.
След 3 години ставаш пълнолетна…

Благодаря ти, имам нужда от това. <3

Secrettt
02-27-2015, 15:30
Здравейте!Новичка съм в този форум������Може би не е това темата в която трябва да пиша,но все пак Така искам съвет от вас!от доста време излизаме в една компания с най-добрата ми приятелка и едно момче,та и двете харесваме това момче.Вчера незнам какво ми стана,но след като се прибрахме от една всекидневна разходка с него и приятелката ми,незнам какво ми стана но просто чувствата ми напираха и му признах всичко.Казах си ако наистина имам добра приятелка ще и споделя това и тя няма да ми се разсърди,да ама не!Не исках заради едно момче да се скараме и за това излъгах и двама им,че съм се пошегувала за да видя как ще реагират,но вътрешно сърцето ми се късаше,
го обичам������моля ви кажете ми правилна ли е била постъпката ми

golemiq_korab_minava
02-27-2015, 15:33
В началото обясних, че е показвал по-особен интерес към мен, сега не смятам, че би ми признал такова нещо, защото би било малко неморално от негова страна или поне той така би го приел. Едва ли ще ми каже, че изпитва нещо към мен. Аз просто ще продължа да се надявам. А с**с нямам намерение да правя, докато не се омъжа. ^___^

Само ти се преструва, че е проявил някакъв интерес. Може би те усеща, издаваш се безсъзнателно и за това има друго отношение към теб. Въобще няма смисъл от надежди при такава разлика в годините, но рано или късно сама ще го осъзнаеш

golemiq_korab_minava
02-27-2015, 15:37
Здравейте!Новичка съм в този форум������Може би не е това темата в която трябва да пиша,но все пак Така искам съвет от вас!от доста време излизаме в една компания с най-добрата ми приятелка и едно момче,та и двете харесваме това момче.Вчера незнам какво ми стана,но след като се прибрахме от една всекидневна разходка с него и приятелката ми,незнам какво ми стана но просто чувствата ми напираха и му признах всичко.Казах си ако наистина имам добра приятелка ще и споделя това и тя няма да ми се разсърди,да ама не!Не исках заради едно момче да се скараме и за това излъгах и двама им,че съм се пошегувала за да видя как ще реагират,но вътрешно сърцето ми се късаше,
го обичам������моля ви кажете ми правилна ли е била постъпката ми

не, защото ще се разбере така или иначе. признай й. Ако приятелката ти те разкара, значи не ти е приятелка. Ако не й признаеш - ти не си приятелка.

dreamwalker
02-27-2015, 15:43
Само ти се преструва, че е проявил някакъв интерес. Може би те усеща, издаваш се безсъзнателно и за това има друго отношение към теб. Въобще няма смисъл от надежди при такава разлика в годините, но рано или късно сама ще го осъзнаеш

Всъщност има. Не е много разликата - 23 години.

VinDiesel
02-27-2015, 15:46
Вариант 3. И двете забравяте за него…

VinDiesel
02-27-2015, 15:47
Всъщност има. Не е много разликата - 23 години.

Първо не я подкрепяше, сега я подкрепяш???

golemiq_korab_minava
02-27-2015, 15:50
Всъщност има. Не е много разликата - 23 години.

много са

или за теб много трябва да е той да е на 90? Та до след 10 години човека ще е вече на 50, а тя на 25. За нейната годишна възрастова граница и 10 години по-възрастен ще е много.

dreamwalker
02-27-2015, 15:58
Първо не я подкрепяше, сега я подктепяш???

Не съм изказала категорично мнение по темата. Намесих се, за да отбележа, че възрастовата разлика не е толкова голяма, колкото я изкарвате.


много са

или за теб много трябва да е той да е на 90? Та до след 10 години човека ще е вече на 50, а тя на 25. За нейната годишна възрастова граница и 10 години по-възрастен ще е много.

Ако сметките ми са правилни, при положение че "обектът" сега е на 38, след 10 години ще е на 48, а "субектът", при положение че сега е на 15, на 25. На 48 години индивидите от мъжки пол обикновено не са грохнали старци, така че споменаването на 90-годишните е ирелевантно. Логично е от гледна точка на 97% от 15-30-годишните, към които се числиш и ти, предполагам, 30+ години да са белег на старческо безсилие, но никой няма да е вечно млад, надявам се го разбираш. Ако всичко това не звучи убедително, потвърждавам, че познавам двойки с 30+ години разлика във възрастта и щом не са се избили досега, значи пропастта не е толкова голяма.

CoNviCt
02-27-2015, 16:05
много са

или за теб много трябва да е той да е на 90? Та до след 10 години човека ще е вече на 50, а тя на 25. За нейната годишна възрастова граница и 10 години по-възрастен ще е много.

Може да не мечтае за секс с различни момчета, купони и лайф до тридесетата си годишнина?

dreamwalker
02-27-2015, 16:06
Може да не мечтае за секс с различни момчета, купони и лайф до тридесетата си годишнина?

Това смятах да го включа, но реших, че ще прозвучи твърде осъдително за повечето коментиращи. Най-комерсиалният аргумент, който се излага в такива ситуации е: "Ама тя нали ще иска да живее, да ходи на дискотека, да си има гаджета, да пуши безброй глупости, да осъществява безразборни полови контакти с всеки трети на нейната възраст.........., пък той ще иска да седи и да гледа мачове по телевизията!"


http://38.media.tumblr.com/tumblr_m2wo0wCMrw1r2bigmo1_500.gif

VinDiesel
02-27-2015, 16:10
Не съм изказала категорично мнение по темата. Намесих се, за да отбележа, че възрастовата разлика не е толкова голяма, колкото я изкарвате.



Ако сметките ми са правилни, при положение че "обектът" сега е на 38, след 10 години ще е на 48, а "субектът", при положение че сега е на 15, на 25. На 48 години индивидите от мъжки пол обикновено не са грохнали старци, така че споменаването на 90-годишните е ирелевантно. Логично е от гледна точка на 97% от 15-30-годишните, към които се числиш и ти, предполагам, 30+ години да са белег на старческо безсилие, но никой няма да е вечно млад, надявам се го разбираш. Ако всичко това не звучи убедително, потвърждавам, че познавам двойки с 30+ години разлика във възрастта и щом не са се избили досега, значи пропастта не е толкова голяма.

Аз открих формулата за вечна младост, наскоро ми искаха лична карта :D .
Иначе мненията ти клоняха към това, тя да седи просто така и да се мъчи още 3 години .......

golemiq_korab_minava
02-27-2015, 16:11
dreamwalker
Логиката ти не работи.
Тук не става въпрос само за физическо състояние, ами и за интелект. Психологически всеки човек минава през развитие и етапи. На 38 години мъжът освен, че е натрупал солиден опит от живота, но и разсъждава по по-различен начин. Целите му са други. Никой нормално уравновесен човек на 30-40 годишна възраст няма да иска да живее с 15 годишно дете. Никой нормален здраво мислещ развиващ се човек не се жени за 25 годишни на 48-50. Не и в 21 век.
А че на теория е възможно съжителство и разполд - да, разбира се че е възможно, аз не го отричам. То и метеорит е възможно да падне на главата ти.

dreamwalker
02-27-2015, 16:13
Аз открих формулата за вечна младост, наскоро ми искаха лична карта :D .
Иначе мненията ти клоняха към това, тя да седи просто така и да се мъчи още 3 години .......

Да, защото... *insert drums here* девойката е непълнолетна.