PDA

View Full Version : Аз. Тя. Инатът и 2000 километра..



Rafa7a
01-25-2015, 06:47
Здравейте! Дойде и моя ред да се влюбя, за първи път в живота си. Тя е българка, но лятото на 2014 замина за Германия, а аз тогава се бях върнал от *******. Виждали ли сме се няколко пъти, но бяхме с компания и не си говорихме. Минаха 6 месеца, бях я забравил, докато не намерих един много стар наш чат, който се състоеше от 2 съобщения. Та изпратих ѝ ":D" за да имам причина да завържа разговор. Писахме си до 01:20. После си писахме след 1 седмица и накрая на чата ми написа "Айде аз ще ставам, лека вечер! :*" На следващия ден пак си писахме, каза ми, че съм различен, умен, много мил и така. После я питах "Иначе какво правиш, гаджета има ли". Каза ми "Ами не" . Питах я как такова красиво момиче като теб си няма гадже, отговори ми, че ами няма, но има едно момче... така така. На следващия ден не ѝ писах, чаках тя да се сети за мен, но не го направи. Още по-шибано е, че веднъж през живота си се влюбих, и то в някой, който е на 2000 километра от мен.. Какво да правя..?

RapExotic
01-25-2015, 15:36
Блокирай я.

VinDiesel
01-25-2015, 15:41
Нямаш бъдеще с нея, разстоянието винаги е било пречка за мен, само ще бъдеш нещастен според мен.

Blab
01-25-2015, 15:44
това, което ще кажа, ще доведе до серия от реакции, но ще го кажа:
всичко, което започва по ретрограден Меркурий, включително връщането към хора от миналото, (щ)е (бъде) единствено временно. ако не вярваш, провери и ще видиш, че след 11-18-и февруари отново ще спрете да комуникирате;

иначе, наслаждавай се на любовта! тя не е свързана с обекта на желанията ти, а е твое собствено приятно/позитивно усещане; използвай я умно, като творческа сила, сублимирай;

//ако искаш стратегии за събирането ви, това е съвсем отделна история. само по споделените от теб реплики, които сте си разменили, ми става ясно, че и двамата сте самотни и с желание за човек до себе си. а тя е по всяка вероятност и (нещастно) влюбена. при всички положения това не е добра изходна позиция за започване на любовни взаимоотношения.;

Rafa7a
01-25-2015, 15:58
Разбрах, че е влюбена в някакъв от училището си, тоест някой немец. Шансовете ми стигнаха нулата..

kalpazanka
01-25-2015, 16:08
Остави я да пообърше малко лиги по това момче.

Rafa7a
01-25-2015, 16:15
Статуси пише на немски, колко го искала, колко го ловкала. Знам къде ми е грешката, прекалено мило се държах с нея, трябваше малко да я бях поигнорирал. Вчера цял ден си мислех за нея, толкова много, че допуснах много тъпи грешки на пробния изпит, когато с приятелите ми играхме футбол пак мислих за нея, следователно загубихме, а тя.. Иначе ви благодаря, мои нови колеги в този прекрасен форум. Как не се бях регистрирал тука по-рано не знам.

xXxPETYAxXx
01-25-2015, 16:15
Зарежи, дори да не харесваше някой друг, то как си я представяш тази работа да стане? Намери си момиче, което ще можеш да виждаш на живо.

VinDiesel
01-25-2015, 16:22
Момче, не се занимавай с глупости, не си заслужава дори да си спомняш за нея.

Rafa7a
01-25-2015, 16:23
Пробвал съм, не става, постоянно мисля за нея, не знам защо, такова нещо никога не бях чувствал.

VinDiesel
01-25-2015, 16:25
Интернет любов, ще ти мине, ще срещнеш през живота си много жени, не мисля, че това момиченце, ще ти е най-голямата любов, ти дори още не си срещнал истинско момиче, тогава ще разбереш, за какво пиша...

dreamwalker
01-25-2015, 16:37
"Далеч от очите, далеч от сърцето" гласи една стара поговорка.

Rafa7a
01-25-2015, 16:59
Благодаря ви! Май ще си закрия Фейсбука за една седмица, да се по успокоя малко, а и вече ми омръзна.

bonfire
01-25-2015, 19:34
Очевидно няма смисъл да се занимаваш, нито има смисъл да си махаш фейсбука заради нея. Просто спри да й пишеш и ще ти мине до няколко седмици.

Fragments
01-25-2015, 21:24
Един съвет.Никога не чакай момиче да се "сети" за теб.Никога.Винаги и пиши.

OGCJ
01-26-2015, 13:05
Спри контактите с нея. Трудно е, но ще отмине. Май не си заслужава

Jaune
01-26-2015, 16:17
това, което ще кажа, ще доведе до серия от реакции, но ще го кажа:
всичко, което започва по ретрограден Меркурий, включително връщането към хора от миналото, (щ)е (бъде) единствено временно. ако не вярваш, провери и ще видиш, че след 11-18-и февруари отново ще спрете да комуникирате;

Е как това ще го кажеш сега:Д

Blab
01-26-2015, 16:49
[QUOTE=Jaune;11226713]
видях. столкнах и я видях.
никога не знаеш. не е като да не обичаш да ти е трудно:Д

Jaune
01-26-2015, 17:38
[QUOTE=Jaune;11226713]
видях. столкнах и я видях.
никога не знаеш. не е като да не обичаш да ти е трудно:Д

аз не заради нея, боже :Д нещо друго се заформя и се чудя дали няма да прерасне, ама щом казваш... е нали каза ЕДИНСТВЕНО ВРЕМЕННО, сега пък никога не знаеш. с'я цял час чета за тоя меркурий :Д
и да, права си, аз съм еталон за мазохизъм, cheers! :Д

п.с. (може би от всичките тия неща, които изчетох за меркурий, си мисля, че последният ред на коментара ми би (ти) прозвучал иронично - целта е потвърждение, не ирония) (ужас, психясах) (анатема на астрологията)

FemaleEyes
01-26-2015, 20:52
Блокирай я.

+1

galaxy29
01-26-2015, 23:06
блаб, говориш като маг ани :д

102
01-27-2015, 09:43
Е как това ще го кажеш сега:Д

ахахахаххаххахаа

102
01-27-2015, 09:44
блаб, говориш като маг ани :д

маг блаби

Blab
01-27-2015, 10:26
вие се шегувате, но има хора, които се занимават с магии. т.е. насочват всичката си енергия, за да вредят/влияят на някого...
//по мое мнение пасивната агресия се доближава максимално до подобни практики;

fitnesspro.bg
01-27-2015, 12:13
Кофти работа

pilencetoto
01-27-2015, 13:13
Не вярвам в такива връзки и отношения. Забрави я по-добре.

Rafa7a
01-30-2015, 14:58
Но повярвайте, не е толкова лесно колкото звучи. Напоследък с нея се сближихме, споделя ми неща, праща ми целувки, но още го харесва и дори вчера ме помоли за съвет, разбира се аз идиота и дадох няколко съвета в полза на немеца, но тя пак каза, че не може да му каже.. Дали да запазя приятелските си отношения с нея? А иначе тя самата ми каза, че на никого не пише първа, макар, че не ми се вярва много!

RosaCalvaria
01-30-2015, 17:55
То никога не е толкова лесно, колкото звучи или изглежда. :)
Връзките от разстояние са много, много трудни, а така като гледам мацката нито знае какво иска, нито нищо. Разбирам, че си влюбен, че имаш чувства към нея и се чудиш дали да я задържиш в живота си по един или друг начин, но се запитай дали си струва да преминаваш през всичкото това нещо и всекидневно да си блъскаш главата над някакви нейни прищявки...
Ти преценяваш дали да си запазиш приятелството с нея като цяло, никой нищо не може да ти каже, направи онова, което сметнеш за най-добре, но според мен по този начин ще рискуваш да се измъчваш сам с приказки за немеца и т.н.

Rafa7a
01-30-2015, 20:38
Казах и за чувствата ми към нея. Каза ми, че е знаела и т.н. Казах и, че искам да си запазим приятелските отношения и че може да сподели всичко с мен, а тя ми каза "Ем ок". Но не искаше да ми каже как е разбрала че я харесвам, къде съм се издал..

Rafa7a
01-31-2015, 05:25
След това ми каза още нещо : Shtee budaa otkrovennaa ... tii postoqnnoo mii pisheshh ii tovaa mee draznii. А аз и казах, че няма какво повече да кажа, освен успех с този, когото харесваш и занапред в живота.