PDA

View Full Version : Не знам какво да правя :(



Yelawolff
01-25-2015, 10:48
Ще опиша това като "любовен триъгълник"(между мен , най-добрият ми "приятел" и едно момиче) , макар ,че не е точно така . Та миналата година един общ приятел ни запозна случайно с нея , след това започнахме да излизаме често , личеше си че имаме симпатии един към друг от далече . :D Та в повечето случай бяхме в цял състав не сме излизали по отделно ... Докато не ни покани на рожденият си ден и останах сам с нея, прегръщахме се , целувахме се и си пишехме редовно. Веднъж я накарах да излезем само 2-мата ,но щеше да ходи на лекар в друг град, и наистина ходи .. От тогава взехме да си пишем по-рядко , но все пак поддържахме връзка . Докато един ден не излязох с авера, и не видях случайно messenger-а му защото някой му беше писал та гледам яко се зарибяват (не можах да се сетя за по-добро описание :D). Дори и казах това което си пишете ми е познато от някъде, но тя каза ,че се базикали , докато не видях чата за 2-ри път този път умишлено. Проблема ми е ,че му бях казал ,че я харесвам и въпреки това той яко и се натиска (така ми се струва) , а аз съм яко влюбен май.. :( :D Не искам да си развалям дълго годишното ми приятелство с него, но не ми е приятно това...
Ще ви помоля за някакви съвети ?

lovelemons97
01-25-2015, 11:02
Може би трябва да поговориш с него, да се изясните дали приятелството ви е по-важно от временните чувства към това момиче.С приятелката ми сме изпадали в такава ситуация и когато си поговорихме стигнахме до извода, че ценим повече приятелството от колкото чувствата си към момчето.Вече минаха 3год. и ние отдавна забравихме за тази случка, просто не си заслужава. :)

nevermorevon
01-25-2015, 11:45
Толко и държи на теб щом зарибява момичето, което харесваш.

halachristine
01-25-2015, 11:49
Ами нека се замислим и във вината на момичето,не е виновен само приятеля. В крайна сметка разберете се с момичето в какви отношения сте и сподели с приятеля си.

neteinteresuva
01-25-2015, 13:22
Говори с приятеля ти,защото се държи като путка.

dreamchaser______/
01-25-2015, 13:29
А що не се замислиш да им теглиш по една майна и на двамата? Единия толкова ти е голям приятел, че едва чака да опъне момичето което ти харесваш. Пък тя толкова е влюбена в теб, че едвам чака приятеля ти да я опъне. Така де схвана ми мисълта ;) . Ако целта ти е само секс ок оправяш я и бягаш, но нещо по сериозно няма да излезе от тва. Щом е готова да се зарибява с приятеля ти и да легне с него какво остава ако непознат започне да и вкарва филмите...

RapExotic
01-25-2015, 15:57
Явно сте попаднали на момиче с главно К.

bonfire
01-25-2015, 19:41
Приятелят ти, ако ти е наистина такъв, няма да сваля момиче, за което знае, че е специално за теб по някакъв начин. Тя от нейна страна пък явно не знае кого точно иска и се пробва и с двамата, за да види кой ще й привлече вниманието повече - следователно нито си заслужават нервите заради нея (защото ако не е твоя приятел, ще е някое друго момче), нито си заслужава да си разваляш приятелството. Просто най-добре говори с момчето, изяснете се какво ще правите/няма да правите с нея и край на историята.

iwwocXr
01-26-2015, 09:46
Пак помисли дали ти е най-добрия приятел.

veselata.roza
01-26-2015, 12:14
Факта, че приятелят ти се закача с нея зад гърба ти, знаейки, че си падаш по нея, говори колко ти е приятел и помисли, дали искаш такова приятелство за напред. Нея не я оправдавам, но все пак тя не се е вричала във връзка с теб, така, че ....тя дали знае, че я харесваш толкова?