PDA

View Full Version : Неонацисти



nevermorevon
01-25-2015, 19:46
Има ли някой друг който също споделя нацистките обеждения ?

Ronney
01-25-2015, 19:47
Дано да няма никой

Vanchhh
01-25-2015, 19:49
Оле - мале..

haritov
01-25-2015, 19:50
Има ли някой друг който също споделя нацистките обеждения ?

нашите войници са се били с тях и са умирали даже аз самия имам 8 души в рода убити през войната

според теб имам ли причина да ги споделям?

golemiq_korab_minava
01-25-2015, 19:56
разкажи нещо за неонацизма...

Аз съм за национализъм, силна държавност.

nevermorevon
01-25-2015, 19:59
Общо взето споделяме вижданията на нацистите по времето на Хитлер за чист народ, а не някакви нечистокръвни боклуци.Основните ни врагове са евреите, циганите и помаците.

haritov
01-25-2015, 20:01
ти сам си враг на себе си

да живееш мразейки е страдание нищо повече

Ronney
01-25-2015, 20:02
Ами те не са избрали с каква националност да се родят . Как можеш да мразиш някой само ,защото той е от друг етнос ?
При това положение значи и ,че Американците трябва да ни избиват.
Кой ти насъди в акъла ,че трябва да мислиш по този начин ? Изхабен потенциал

nevermorevon
01-25-2015, 20:03
нашите войници са се били с тях и са умирали даже аз самия имам 8 души в рода убити през войната

според теб имам ли причина да ги споделям?

Мир на праха им и какво от това. Първоначално България е била на страната на Третия Райх и от тогава не ни върви с политиците, които са минали към страната на съюзниците. Вижте в какво положение сме, на всякаде се размотават тея мангали. Плюете нацистите обаче по-железни от тях е нямало. Представяте ли си да воювате 4 години срещу врагове, които са ви разгадали кодовете за комуникация. Железна работа просто, всичките цигани и евреи под ножа !

haritov
01-25-2015, 20:04
Мир на праха им и какво от това. Първоначално България е била на страната на Третия Райх и от тогава не ни върви с политиците, които са минали към страната на съюзниците. Вижте в какво положение сме, на всякаде се размотават тея мангали. Плюете нацистите обаче по-железни от тях е нямало. Представяте ли си да воювате 4 години срещу врагове, които са ви разгадали кодовете за комуникация. Железна работа просто, всичките цигани и евреи под ножа !

какво печелиш ти от всичко това?

nevermorevon
01-25-2015, 20:05
Добре нареждайте тези, които мислят доброто за Родината и прегръщайте тези, които след време ще ни затрият. Помнете ми думите, не се ли предприемат мерки от народа скоро в България чистите българи ще сме 1/10 ..

Ronney
01-25-2015, 20:06
И аз не харесвам цигани ,ама това означава ли ,че трябва да ги колим ?
Стига сме живеели и мислили в миналото ..21 век сме

nevermorevon
01-25-2015, 20:06
Какво е спечелил Васил Левски от саможертвата си ?. Да гледа как българи търпят подигравки от цигани,евреи помаци и тем подобни ли ?. Как тези нечистокръвни боклуци си правят каквото искат?!. Заради такива мекушави като теб сме на това положение..

nevermorevon
01-25-2015, 20:06
Естествено, че не означава, нека да ги оставим те да ни изколят първо.

DarkTemplar
01-25-2015, 20:08
Тук има един потребител - golemiq_korab_minava. Дано да види темата ти, много ще си допаднете.

Ronney
01-25-2015, 20:10
Големи патриоти станахте всички изведнъж .
Много мразя прости хора с такова мислене като теб .

haritov
01-25-2015, 20:10
Какво е спечелил Васил Левски от саможертвата си ?. Да гледа как българи търпят подигравки от цигани,евреи помаци и тем подобни ли ?. Как тези нечистокръвни боклуци си правят каквото искат?!. Заради такива мекушави като теб сме на това положение..


същите които изброи са лягали в окопа срещу турците през войните лошото е че ти и те са го забравили и всъщност имаме много общи неща може България да е родила две деца в лицето на помаци и българи но имат една майка
сега някакви си ни настройват едни други с цел да ни разделят и владеят а такива като теб се връзват
а Левски се жертва за една чиста и свята държава където турци българи и всякакви други да живеят равно един с друг

nevermorevon
01-25-2015, 20:10
Тук има един потребител - golemiq_korab_minava. Дано да види темата ти, много ще си допаднете.

Въпроса е повече хора да започнат да мислят като мен иначе сме изгубени..

DarkTemplar
01-25-2015, 20:11
Въпроса е повече хора да започнат да мислят като мен иначе сме изгубени..
Само Волен ще ни оправи.

nevermorevon
01-25-2015, 20:12
По времето на Хитлер знаеш ли, че е нямало бездомници, безработници, гладни хора, на жените са се давали пари да раждат здрави Германци. Тука кво е, умират хората като въшки щото пари няма от тея цигани. Аз не убия ли 1 циганин в тоя живот ще съм живял на празно.

nevermorevon
01-25-2015, 20:15
И на мен ми е в него надеждата. Докато ни управляват някакви рязани е ясно на къде отиват нещата.

anonymous908491
01-25-2015, 20:15
По времето на Хитлер знаеш ли, че е нямало бездомници

Те бездомните са ги пращали на фронта, кой би си признал, че е такъв.

haritov
01-25-2015, 20:16
По времето на Хитлер знаеш ли, че е нямало бездомници, безработници, гладни хора, на жените са се давали пари да раждат здрави Германци. Тука кво е, умират хората като въшки щото пари няма от тея цигани. Аз не убия ли 1 циганин в тоя живот ще съм живял на празно.
ако ще живееш за да убиваш по-добре не се раждай

по времето на Хитлер е имало само 20 милиона убити

golemiq_korab_minava
01-25-2015, 20:19
Чакайте малко. Това, че България е затънала до това положение, че само РАДИКАЛНИ действия срещу циганите и срещу някои други политици могат дани спасят от изчезването на нацията ни, както и излизането от глобализма, не означава, че трябва да се превърнем в нацисти. Нацистите не мразят само циганите, ами и всяка друга раса. Това е така, защото преди години е нямало науката генетика, или по-точно не е била развита на ниво, което доказава, че расизма е глупост. Хитлер не е успял, никой след него няма да успее.

golemiq_korab_minava
01-25-2015, 20:19
По времето на Хитлер знаеш ли, че е нямало бездомници, безработници, гладни хора, на жените са се давали пари да раждат здрави Германци. Тука кво е, умират хората като въшки щото пари няма от тея цигани. Аз не убия ли 1 циганин в тоя живот ще съм живял на празно.

ТО и през комунизма е нямало гладни!

nevermorevon
01-25-2015, 20:19
Нека, щом искате да живеете заобиколени от цигани и евреи в беднота стойте си на гъзовете вкъщи. Хората, които излизат на протестите и правят нещо биейки тази сган, те са истинските родолюбци, вие обичате родината само на думи.

Ronney
01-25-2015, 20:21
Нациста да си ляга ,че май много му идва яроста

golemiq_korab_minava
01-25-2015, 20:21
И на мен ми е в него надеждата. Докато ни управляват някакви рязани е ясно на къде отиват нещата.
Волен е русофил, подкрепи коалиция с ДПС и ти е надежда, ок.

haritov
01-25-2015, 20:21
Нека, щом искате да живеете заобиколени от цигани и евреи в беднота стойте си на гъзовете вкъщи. Хората, които излизат на протестите и правят нещо биейки тази сган, те са истинските родолюбци, вие обичате родината само на думи.

баш на думи я обичам

golemiq_korab_minava
01-25-2015, 20:29
Баси, как ми е жал за Волен, а само хубави неща говори, да имаше някой като него, но човек на място, щях да пикая от радост, ама другите са само малки организации.

DarkTemplar
01-25-2015, 20:49
ех тоя Волен, какъв хубав човек, а се съюзява с ДПС.

haritov
01-25-2015, 20:52
ех тоя Волен, какъв хубав човек, а се съюзява с ДПС.
че в ДПС само хубави хора има

кадъните винаги ходят подмити

anonymous908491
01-25-2015, 20:52
правят нещо биейки тази сган, те са истинските родолюбци, вие обичате родината само на думи.

Събирата се 20 човека и биете един, направо сте достойни за уважение

haritov
01-25-2015, 21:09
жалко
българина е една отломка от илюзията че със смелостта и храбростта си можем да изкупим глупостта на тези които ни управляват
а на балканите не сбъдваме мечтите а си ги давим в кръв
както и да погледнеш кръвта е една и съща и в края на всяка война победителите са гарваните и въшките
за тях всеки ден е велик ден и курбан байрям
иначе пробвай може да греша

Fisherman
01-25-2015, 21:19
Само Волен ще ни оправи.

първо можеш да започнеш с диета с по-малко мазнини

Fisherman
01-25-2015, 21:23
когато избухне гражданската война с мръсните цигани и фръкнат куршуми и самоделни оръжия,всички ще се прикрием зад дарктемплар


веднъж в живота си да си полезен с нещо,мерси предварително

DarkTemplar
01-25-2015, 21:25
Ако започне каквато и да е война, ти ще си скрит под полата на майка си (където винаги стоиш като имаш някакъв проблем).

nevermorevon
01-25-2015, 21:50
Събирата се 20 човека и биете един, направо сте достойни за уважение

Добре проблем е ние като се събираме група да ги биеме гадните мангали, а те като бият българи,убиват ги, грабят ги няма проблем нали АШКУЛСУНА БАЙ МАНГАЛЕ продължавай така ние сме българи и ще си траем...

Ronney
01-25-2015, 21:55
Абе не е ли време да си лягаш? Стига с тея лапешки мисли

nevermorevon
01-25-2015, 21:58
Абе не е ли време да си лягаш? Стига с тея лапешки мисли

Като не ти харесва недей да четеш темата. Идеята е да се намерят във форума хора с мислене като моето,такива дето ще ни упрекват нямат място тук.

golemiq_korab_minava
01-25-2015, 21:59
Добре проблем е ние като се събираме група да ги биеме гадните мангали, а те като бият българи,убиват ги, грабят ги няма проблем нали АШКУЛСУНА БАЙ МАНГАЛЕ продължавай така ние сме българи и ще си траем...

Как ще решиш проблема, като биеш някой, който дори не знае за какво го биеш?


И това ще спре ли престъпността, или напротив, ще доведо до по-голяма омраза и до повече организирани престъпления?

anonymous895156
01-25-2015, 22:00
Чл. 108. (Доп. - ДВ, бр. 41 от 1985 г., изм., бр. 99 от 1989 г., бр. 10 от 1993 г.) (1) (Изм. - ДВ, бр. 38 от 2007 г.) Който проповядва фашистка или друга антидемократична идеология или насилствено изменяне на установения от Конституцията на Република България обществен и държавен строй, се наказва с лишаване от свобода до три години или с глоба до пет хиляди лева.

Ronney
01-25-2015, 22:00
Че ние пък не сме длъжни да гледаме как подкрепяш расизма и убийствата ...

golemiq_korab_minava
01-25-2015, 22:01
ей го димитар еврейна веднага ще те издаде на калпазанка

defender
01-25-2015, 22:09
Чл. 108. (Доп. - ДВ, бр. 41 от 1985 г., изм., бр. 99 от 1989 г., бр. 10 от 1993 г.) (1) (Изм. - ДВ, бр. 38 от 2007 г.) Който проповядва фашистка или друга антидемократична идеология или насилствено изменяне на установения от Конституцията на Република България обществен и държавен строй, се наказва с лишаване от свобода до три години или с глоба до пет хиляди лева.

ти да си видял ром глобен с 5000 лв.

VinDiesel
01-25-2015, 22:55
Лошото е че през нашите земи, които не е минал, той само не ни е е***. Не се знае във всеки от нас, какви гени има от друг етнос...

Fisherman
01-26-2015, 07:12
Ако започне каквато и да е война, ти ще си скрит под полата на майка си (където винаги стоиш като имаш някакъв проблем).

ами ти,къде ще се скриеш?или няма къде

yakuza_
01-26-2015, 07:35
Нео е станал нацист? Матрицата се провали като комп.игра, явно се е провалила и като филм ...


Лошото е че през нашите земи, които не е минал, той само не ни е е***. Не се знае във всеки от нас, какви гени има от друг етнос...

Явно харесваме секса. НЕ НА РАКА НА ПРОСТАТАТА!

an7raks
01-26-2015, 08:33
Събирата се 20 човека и биете един, направо сте достойни за уважение

Прочете ми мислите!
Ама то само като му видиш изпълнения с дълбока житейска мъдрост аватар и ти става ясно...

an7raks
01-26-2015, 08:41
Баси, как ми е жал за Волен, а само хубави неща говори, да имаше някой като него, но човек на място, щях да пикая от радост, ама другите са само малки организации.

Той и Волен пика от радост върху избирателите си на предните избори... Обаче, пък, и избирателите му се оказаха достатъчно тъпи, за да си мислят, че вали топъл летен дъжд...

TheDeath
01-26-2015, 11:29
Идеята за чиста раса е една утопия. Прехвалените германци , дето всички толкоз им се кефят в момента са държавата с най-много турски емигранти. Ясно е, че циганите си правят каквото си искат в нашата родина, а и не само тук, но боя не е решение. Защо ли? Защото вие ще пребиете, дори убиете един, двама, трима, а какво ще стане след това? Те ще се озлобят и ще си отмъстят, но не на вас, а на възрастните, на жените с деца, на хора, които не могат да се защитят! Нима сте способни да живеете с мисълта, че заради вашата омраза и постъпка някоя старица е била брутално пребита, или някоя майка случайно минаваща покрай някой пострадал от вас!?!?!? Какви хора сте, защо не мислите за последствията!?
Не знам какво е решението за циганския проблем, според мен трябва да има начин тези хора да бъдат принудени да учат, да се образоват, да не живеят само на помощи.. Вероятно има начин, не за всички, но за една по-голяма част от тях. И в другите държави имат проблеми с такъв тип население, въпроса е да се ограничи "заразата" така да се каже... Но не с агресия, защото тя поражда повече агресия и накрая най-пострадалите са невинни...

defender
01-26-2015, 11:38
Явно харесваме секса. НЕ НА РАКА НА ПРОСТАТАТА!

доообре, значи монаси и аскети живели до 100 години са някакво Божие чудо.

golemiq_korab_minava
01-26-2015, 11:41
Не знам тук колко адекватни хора пишат, но циганите в България са достигнали застрашителни количества - над половин милион. Къде в западна Европа има толкова маймуни? Как и с кои средства смятате да се мъчите за интеграцията им, при положение, че дори нивото на образованост при българите е паднало драстично?
Говорите без да сте запознати.
И сега се правят опити за образованието им. Предлагат им се безплатни учебници и сума ти привилегии, майчниски, които те буквално само се възползват и нищо не правят. Правени са опити за разбиване на цигански махали и заселването на част от семействата им в блокови ощежития - провал.

Истината е , че може само държавата, с тежка ръка, да подчини тази паплач. Но държавата я няма, българите спят!

Тромбоцит
01-26-2015, 11:44
Германия/Франция имат също много малцинства, със жизнения стандарт на ромите. Ко от туй?
Роми за приятели нямам, просто защото не ми е такава средата. Ако си плащат ток/сметки ми е през кура, ако ще и гвинейци да са.

golemiq_korab_minava
01-26-2015, 11:47
Германия/Франция имат също много малцинства, със жизнения стандарт на ромите. Ко от туй?
Роми за приятели нямам, просто защото не ми е такава средата. Ако си плащат ток/сметки ми е през кура, ако ще и гвинейци да са.

Ако си плащат и работят и на мен ми е през кура, но те не го правят. А при спиране на помощи - крадът. Затворите се пълнят, не можем да ги издържаме финансово там. За това и ги пускат на свобода.

Трудовите лагери са добра идея. Демократични трудови лагери, така, да е демократично.


А точно пък Франция пропищя веднага и върна българските цигани.
Кметове на Белгия и Холандия идват да молят нашите да си прибират циганите.

Тромбоцит
01-26-2015, 11:48
А, ограничаване на соц. придобивки за хора с над 2 деца е съвсем резонно.

TheDeath
01-26-2015, 11:53
Аз съм твърдо на мнение, че такива, дето крадат трябва да се пращат на обществено полезен труд - безвъзмезден, да не им се заплаща, а да бачкат, вместо да влизат в затворите. Има толкова много сметища за почистване, корита на реки, градинки да се прекопават. Ей такива неща - щом някой краде или прави друго противозаконно нещо - да си плаща с труд, защото имаме доста неща за поправяне, а няма пари за работна ръка.

nevermorevon
01-26-2015, 12:34
Не може мангалите да се издържат от данъкоплатците, това е непростимо. Или ги хващат на работа да работят, да имат доходи и да плащат данъци и сметки или в казана, друго решение няма.

TheDeath
01-26-2015, 12:42
То това е, че не се наемат управниците да ги принудят да работят. Те нали масово ромите мрънкат, че няма работа за тях, ами да им дадат работа - да ги накарат да чистят и мият и т.н., ако искат да вземат помощите, дето им го дават. Не се явява манго да чисти, ако няма основателна причина - край на помощите и айдее

yakuza_
01-26-2015, 12:43
доообре, значи монаси и аскети живели до 100 години са някакво Божие чудо.

има един лаф (някой от форума дори го беше споменал) - ако се къпеш цял живот със студена вода, ще си кален, но пък се къпеш цял живот със студена вода ...

nevermorevon
01-26-2015, 12:49
Трябва наистина да се намерят управляващи, които да накарат мангалите да работят ( каквато и да е работа полезна за обществото). Щото има държави, които са на този принцип- Не работиш и нямаш пари да си плащаш данаците, значи не можеш да си позволиш и да се разболееш, за това не им се осигурява медицинска помощ на тези, а тука как е, ражда циганката 10 деца и айде щрака с пръстите...

defender
01-26-2015, 12:57
има един лаф (някой от форума дори го беше споменал) - ако се къпеш цял живот със студена вода, ще си кален, но пък се къпеш цял живот със студена вода ...

разбирам ти гледната точка с която гледаш на тези неща, и точно за това ти казвам откровено, че не знаеш за какво говориш

отделно (това вече лично по мое си мнение), безразборния секс е израз на един вид душевна чалга.

ПП: да не разваляме темата

DarkTemplar
01-26-2015, 13:22
доообре, значи монаси и аскети живели до 100 години са някакво Божие чудо.
монасите се ебат помежду си. ;]

defender
01-26-2015, 13:29
за тебе май монаси са само тия дето ги правят известни по телевизора, що за светоглед имаш ве.

ПП: и много ме кефиш как все едно ей такова обобщено говориш

DarkTemplar
01-26-2015, 13:30
не се прави на ударен, публична тайна е, че във всички манастири си го подават. в духовната семинария също.

defender
01-26-2015, 13:34
^
ти да не си някъв "антимонашески неонацист" :D

все пак да не бягаме прекалено от темата, а и ти тук си като у дома си, или викаш ти по дефоулт така се говориш

DarkTemplar
01-26-2015, 13:37
наричай ме както искаш, но не е моя вината, че педерастията и разврата са се настанили трайно в манастирите (които уж са Божия обител). като се почне от баба Гуси и се стигне до ватиканските кардинали, преобладаващата част са мъжоебци.

defender
01-26-2015, 13:41
добре-добре, ай да не почваме с зададени обществени шаблони, говориш така щото представата ти за монаси е изградена единствено от телевизията или пък от някакво супер шоу Невада например.

"Наричай ме както искаш"
ми добре ще те наричам Чубака

DarkTemplar
01-26-2015, 13:42
А твоята представа за монасите каква е? и как е изградена?

defender
01-26-2015, 13:47
от много неща, но не съм монах ако това намекваш.

DarkTemplar
01-26-2015, 14:12
Нищо не ти намеквам. Прави ми впечатление, че пак шикалкавиш, което ми говори, че ти липсва необходимата аргументация, с която да защитиш твърденията си.

yakuza_
01-26-2015, 14:29
разбирам ти гледната точка с която гледаш на тези неща, и точно за това ти казвам откровено, че не знаеш за какво говориш

отделно (това вече лично по мое си мнение), безразборния секс е израз на един вид душевна чалга.

ПП: да не разваляме темата

секунда, че ми се закачи ролекса, на вратата, на ролсройса ми

espada
01-26-2015, 14:33
Какво е спечелил Васил Левски от саможертвата си ?. Да гледа как българи търпят подигравки от цигани,евреи помаци и тем подобни ли ?. Как тези нечистокръвни боклуци си правят каквото искат?!. Заради такива мекушави като теб сме на това положение..

"Мекушави" хахахаха Ти не си ли мекушав?! Ти, който създаде наскоро темата "Правилно ли постъпих", където разказваше за това как си атакувал някакви турци, които ти се присмивали... хахахаха Като си толкова уверен в смотаните си убеждения защо изпитваше нуждата да споделиш случката тук? Не беше сигурен, че си постъпил правилно, нали? Що се гънеш ?

Тромбоцит
01-26-2015, 14:38
То това е, че не се наемат управниците да ги принудят да работят. Те нали масово ромите мрънкат, че няма работа за тях, ами да им дадат работа - да ги накарат да чистят и мият и т.н., ако искат да вземат помощите, дето им го дават. Не се явява манго да чисти, ако няма основателна причина - край на помощите и айдее

И сега е така. Доколкото ми е известно им изискват 15 дни по 4ч, за да вземат ~60лв

defender
01-26-2015, 14:47
секунда, че ми се закачи ролекса, на варата, на ролсройса ми

бедняка-милионер, хихи

Fisherman
01-26-2015, 15:08
наричай ме както искаш, но не е моя вината, че педерастията и разврата са се настанили трайно в манастирите (които уж са Божия обител). като се почне от баба Гуси и се стигне до ватиканските кардинали, преобладаващата част са мъжоебци.

освен,че си дебел се интересуваш и от педераси,може ли да се каже,че си дебел педераст?

nevermorevon
01-26-2015, 16:02
"Мекушави" хахахаха Ти не си ли мекушав?! Ти, който създаде наскоро темата "Правилно ли постъпих", където разказваше за това как си атакувал някакви турци, които ти се присмивали... хахахаха Като си толкова уверен в смотаните си убеждения защо изпитваше нуждата да споделиш случката тук? Не беше сигурен, че си постъпил правилно, нали? Що се гънеш ?

Аре без да ми държиш сметка кво съм правил и кво не ?. Щом съм решил за правилно да постна темата ще я постна, недей се бърка където не ти е мястото.

espada
01-26-2015, 16:21
Аре без да ми държиш сметка кво съм правил и кво не ?. Щом съм решил за правилно да постна темата ще я постна, недей се бърка където не ти е мястото.

хахахахаа Защо пък да не ги правя тия неща?! Ти ли ще определяш къде ми е мястото ве смотан?! хахаха :D

tireheb
01-26-2015, 16:43
по мачове ходиш ли
щото иначе никъв неонацист не си

nevermorevon
01-26-2015, 17:04
по мачове ходиш ли
щото иначе никъв неонацист не си

Ходя обаче ме е яд, че не можах да отида на мача срещу Лайногорец, имах много висока температура. Иначе редовно си ходя на мачове :)

tireheb
01-26-2015, 17:10
а имаш ли снимки с фотошопната черна лента на очите
или поне лицето ти да е блърнато

tireheb
01-26-2015, 17:11
кежуъл ли си
носиш ли лонсдейл

tireheb
01-26-2015, 17:12
слушаш ли браникъ

nevermorevon
01-26-2015, 17:17
И на 3та въпроса, отговора ми е НЕ

tireheb
01-26-2015, 17:18
ем ясно ти е начи кво следва

DarkTemplar
01-26-2015, 17:18
освен,че си дебел се интересуваш и от педераси,може ли да се каже,че си дебел педераст?
Хаха, иска ти се. Отивай да се молиш на Баба Гуси, да ти пречисти ректума с вълшебния си жезъл.

golemiq_korab_minava
01-26-2015, 17:25
Аз съм твърдо на мнение, че такива, дето крадат трябва да се пращат на обществено полезен труд - безвъзмезден, да не им се заплаща, а да бачкат, вместо да влизат в затворите. Има толкова много сметища за почистване, корита на реки, градинки да се прекопават. Ей такива неща - щом някой краде или прави друго противозаконно нещо - да си плаща с труд, защото имаме доста неща за поправяне, а няма пари за работна ръка.
Идеално. За целта обаче трябва да се върне и казармата - редовни войски, които да пазят лагерите.

Fisherman
01-26-2015, 19:37
Хаха, иска ти се. Отивай да се молиш на Баба Гуси, да ти пречисти ректума с вълшебния си жезъл.

не може да ми се искат такива болни неща,тва е по твоята част

an7raks
01-26-2015, 19:41
Трябва наистина да се намерят управляващи, които да накарат мангалите да работят ( каквато и да е работа полезна за обществото). Щото има държави, които са на този принцип- Не работиш и нямаш пари да си плащаш данаците, значи не можеш да си позволиш и да се разболееш, за това не им се осигурява медицинска помощ на тези, а тука как е, ражда циганката 10 деца и айде щрака с пръстите...

И това какво общо има с идеите на нацизма?
Между другото, ти запознат ли си с тях?
Знаеш ли, че за тях ние сме били същите подчовеци като негрите, циганите и евреите?
Имаш ли представа, че тези идеи далеч не започват и не свършват с боя на 2 циганки?

nevermorevon
01-26-2015, 19:58
Колкото и да не ви се вярва в Хасково движението нараства и боевете над мангали се увеличават, което си личи и при по-рядкото им срещане из улиците. Явно се стреснаха, но нищо не са видяли все още :)

DarkTemplar
01-26-2015, 20:00
А с турците как действате в Хасково?

nevermorevon
01-26-2015, 20:14
Зависи, турците тука са данъкоплатци и си живеят нормален живот. Имам много приятели турци, дори има турци които също са членове на нашето движение. Обаче турци да говорят на турски пред българин ядът бой.

an7raks
01-26-2015, 20:17
Колкото и да не ви се вярва в Хасково движението нараства и боевете над мангали се увеличават, което си личи и при по-рядкото им срещане из улиците. Явно се стреснаха, но нищо не са видяли все още :)

Не отговори на горните въпроси...

Нали знаеш, че ако заради вашите простотии онези започнат да се събират на групи и да бият българи, вие ще сте толкова виновни, колкото и те?

Колкото и да не ти се вярва, вие сте шепа мишки, които се крият зад маски и скачат на един-двама цигани или циганки...

golemiq_korab_minava
01-26-2015, 20:19
Неверноравен, нали осъзнаваш, че демографската криза не е само заради сиганите? Топим се и без да ни колят. В единия случаи след нас ще останат само сигани, в другия, само трева.

DarkTemplar
01-26-2015, 20:22
Нали си нацист бе, как ше дружиш с турци? Или хасковските турци са арийци?

an7raks
01-26-2015, 20:28
Нали си нацист бе, как ше дружиш с турци? Или хасковските турци са арийци?

Всяка група, която е по-голяма от тяхната се считат за арийци...

yakuza_
01-26-2015, 20:45
Всяка група, която е по-голяма от тяхната се считат за арийци...

:lol: nice one

nevermorevon
01-26-2015, 21:21
Нали си нацист бе, как ше дружиш с турци? Или хасковските турци са арийци?

Не знам дали знаеш, но тук 60-65 % от населението са турци,цигани и помаци. Човек който бие мангал го уважавам, независимо дали е турчин или не.

an7raks
01-26-2015, 21:24
Не знам дали знаеш, но тук 60-65 % от населението са турци,цигани и помаци. Човек който бие мангал го уважавам, независимо дали е турчин или не.

Ето по какво се отличавате неонацистите от нацистите от преди половин век... Те поне са имали някаква идеология, в която са вярвали и са загивали за нея, вместо да си дават гъза според ситуацията...

nevermorevon
01-26-2015, 21:34
А хората дето не знаете нищо друго освен да се оплаквате зад екрана сте най-добрите нали?. Ние вярваме в чиста България и се борим за това, а вие (предполагам повечето работите) се оставяте да ви тъпчат като хлебарки с тези ниски заплати и високи цени и не правите нищо?. Във Франция бяха покачили цените на горивата с 2 евроцента и хората излезнаха на протести, тука всички си траят ама нали все пак "живеят много добре".

an7raks
01-26-2015, 21:41
Не се оплаквам.
Вие не се борите по никакъв смислен начин за чиста България/каквото и да значи това, щом имате турци в редиците си/.
Никой не ме тъпче по никакъв начин.
Живея нормално.

an7raks
01-26-2015, 21:54
Ако бяхте толкова вярващи в идеята, че "циганите трябва да се унищожат"/която почти няма общо с нацистката идея/ и бяхте готови да се жертвате за нея, нямаше 20 човека да скачате на двама циганина, а щяхте да влезете в една циганска махала с коктейли молотов и да я заличите преди да са ви пребили или тикнали в затвора.
Щом не ви стиска, значи сте много далеч от нацистите от преди половин век, по които се превъзнасяте и още по-далеч от хора като Левски, с който се опитвате да се сравнявате.

yakuza_
01-27-2015, 06:17
А хората дето не знаете нищо друго освен да се оплаквате зад екрана сте най-добрите нали?. Ние вярваме в чиста България и се борим за това, а вие (предполагам повечето работите) се оставяте да ви тъпчат като хлебарки с тези ниски заплати и високи цени и не правите нищо?. Във Франция бяха покачили цените на горивата с 2 евроцента и хората излезнаха на протести, тука всички си траят ама нали все пак "живеят много добре".

Да, ма тогава протестираха транспортни компании, аз такава нямам. В смисъл как се борите за чиста България, като биете хората? Ами тия който работят, не вдигат ли БВП-то на нацията, плащат си осигуровките, данъците. Когато с бой почнат да се плащат пенсии, кажи да се вкл. и другите. Нека вдигнем пенсиите с 10%! НЕ! 20%!

Бтв и мен никой не ме тъпче.

anonymous895156
01-27-2015, 08:57
Ние вярваме в чиста България и се борим за това

нация, съставена от балканджии, може да е чиста? :lol:
за такива изказвания се влиза в затвора, внимавай
и порасни

Fisherman
01-27-2015, 09:44
А хората дето не знаете нищо друго освен да се оплаквате зад екрана сте най-добрите нали?. Ние вярваме в чиста България и се борим за това, а вие (предполагам повечето работите) се оставяте да ви тъпчат като хлебарки с тези ниски заплати и високи цени и не правите нищо?. Във Франция бяха покачили цените на горивата с 2 евроцента и хората излезнаха на протести, тука всички си траят ама нали все пак "живеят много добре".

не ги слушай тия курви и педераси,избийте тия мангалите и тва е

митко и дарктемплар си държат на циганията,защото срещу жълти стотинки ромите са готови да ги ебат във всички дупки

Fisherman
01-27-2015, 09:48
Живея нормално.

http://prikachi.com/images/546/7878546M.jpg

an7raks
01-27-2015, 14:07
не ги слушай тия курви и педераси,избийте тия мангалите и тва е

Ти що не се включиш, като подкрепяш идеята и не си курва? Ама да се включиш с истински действия, не с групов побой над единични бройки/друг е въпросът, че и това не ти стиска/! Хайде! Виж в Норвегия един ненормалник успя да избие 100-тина души. В интернет има една камара информация за самоделни бомби, а оръжие който не е поискал, не си е намерил.
Или няма кой да ти подари чифт ташаци на място различно от брадичката и задника?

И, да, живея нормално. Ти може и да живееш в подземията покрай тръбите на топлофикация, ама не сме всички така.

Fisherman
01-27-2015, 17:13
включил съм се мойто момче,притежавам лабораторно оборудване на стойност 50 000 лева и изпомпвам варелите с агент ориндж,просто в момента събирам пари да наема самолетите

Fisherman
01-27-2015, 17:14
Ти що не се включиш, като подкрепяш идеята и не си курва? Ама да се включиш с истински действия, не с групов побой над единични бройки/друг е въпросът, че и това не ти стиска/! Хайде! Виж в Норвегия един ненормалник успя да избие 100-тина души. В интернет има една камара информация за самоделни бомби, а оръжие който не е поискал, не си е намерил.
Или няма кой да ти подари чифт ташаци на място различно от брадичката и задника?

И, да, живея нормално. Ти може и да живееш в подземията покрай тръбите на топлофикация, ама не сме всички така.
доста нормално живееш,дошъл си в софия и столицата те е заслепила с блясъка си,до сега не си виждал кенеф,който да не е външен и къща без двор ака жилищна кооперация,ливади без кози и овци

забрави,че живееш в циганска държава

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 17:18
хяххяхяяхя


антракса е още първокурсник дето дори не познава преподавателите си и дисциплините му за следващата година.

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 17:19
точно след 5 години ще го видим джобс бг

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 17:20
с 3 магистратури

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 17:20
и 8 докторантури

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 17:21
и 4 езика

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 17:21
ДЖОООБС БЕГЕЕЕ

an7raks
01-27-2015, 17:29
Ахахах, как се наговорихте и двамата филмари по едно и също време, бе?! :lol:
Не, Титаник, ще ме видиш Май месец в джобс-а. ;)
По цял свят хората си търсят работа и работят, не виждам нищо ненормално в това. Сега, друг е въпросът, че ти искаш да ти дават шпек Народен без пари и работа...

haritov
01-27-2015, 17:32
не бе авторе аде почвай да те видим до къде ще стигнеш

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 17:38
Ахахах, как се наговорихте и двамата филмари по едно и също време, бе?! :lol:
Не, Титаник, ще ме видиш Май месец в джобс-а. ;)
По цял свят хората си търсят работа и работят, не виждам нищо ненормално в това. Сега, друг е въпросът, че ти искаш да ти дават шпек Народен без пари и работа...

ти ще работиш благотворително и безплатно цял живот за салама и ще си доволен :)

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 17:39
ще те питам как е вкуса на шпека, хубав ли е :Д

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 17:40
джообс.шпеков. ком

an7raks
01-27-2015, 17:41
Ти не знам за какъв се помисли, че се опитваш да ми казваш аз какво ще правя цял живот, ама не е хубаво толкова да си вярваш. ;)

Аз ям пържоли.

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 17:43
пилешки или свински - и двете ги гонят грип

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 17:43
не, просто ти казвам. че реалността не такава каквато си представяш.

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 17:45
добре е да се развиваш и да работиш, това не отричам, минава се през тежки моменти, но ти сега още си мислиш, че всичко е розаво.

an7raks
01-27-2015, 17:45
Реалността е такава, каквато си я направиш.

И пилешки, и свински. Грипове не ме ловят, конспирациите са само срещу теб.

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 17:45
а България тепърва изпада в инфлация и фалит. и циганизация.

an7raks
01-27-2015, 17:47
а България тепърва изпада в инфлация и фалит. и циганизация.

Казах ти нещо за конспирациите.

Събирай си лайната/мненията/ в една торбичка/пост/!

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 17:49
много завършили студенти реват що не ги приемали на работа
много завръшили реват що простия сельо го настаняват над тях
ти май и ти отиваш към тази групичка бъдещи студенти

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 17:51
щото университета на е реалността

nevermorevon
01-27-2015, 17:53
Ако бяхте толкова вярващи в идеята, че "циганите трябва да се унищожат"/която почти няма общо с нацистката идея/ и бяхте готови да се жертвате за нея, нямаше 20 човека да скачате на двама циганина, а щяхте да влезете в една циганска махала с коктейли молотов и да я заличите преди да са ви пребили или тикнали в затвора.
Щом не ви стиска, значи сте много далеч от нацистите от преди половин век, по които се превъзнасяте и още по-далеч от хора като Левски, с който се опитвате да се сравнявате.

Ей на много умен се правиш значи. Кой ти каза, че биеме по 1-2 мангала ние да не сме някакви путки бе ? На 1-2 мангала скача един човек от наще. А това за циганската махала не че не искаме и не изявяваме желание да го направим, а просто нямаме възможност все още, но всичко с времето си ;)

Fisherman
01-27-2015, 17:55
Ей на много умен се правиш значи. Кой ти каза, че биеме по 1-2 мангала ние да не сме някакви путки бе ? На 1-2 мангала скача един човек от наще. А това за циганската махала не че не искаме и не изявяваме желание да го направим, а просто нямаме възможност все още, но всичко с времето си ;)

не го слушай тоя провинциален плъх

an7raks
01-27-2015, 17:55
много завършили студенти реват що не ги приемали на работа
много завръшили реват що простия сельо го настаняват над негова позиция
ти май и ти отиваш към тази групичка

Не, аз ще съм "простия сельо", дето е учил 4 години висше, вместо 10, но знае какво прави.
90% от висшистите в България /а и не само/ не искат да работят това, което учат и са записали, щото мама и тати така са им казали. Завършват със зубрене и/или преписване, а и двете им ръце са дълбоко в задника. Те никога не са се интересували истински от въпросната професия и не са се занимавали с нищо извън задължителното от университета.
Да, такива хора заслужават да стоят без работа или на нископлатена такава! ;)

nevermorevon
01-27-2015, 17:59
не го слушай тоя провинциален плъх

Аз също съм от провинцията, но за това, че е плъх съм съгласен. Много е лесно да съдиш хората зад компютъра, но ние в действителност се опитваме да покажем на циганите, че не могат да си правят каквото искат. И в интерес наистина от както почнаха боевете, много рядко се чува тук мангал да е откраднал нещо или да е изнасилил някое момиче.

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 18:03
От много фактори зависи успеха и какво правиш. А е факт, че кадърни хора с отлични дипломи - не намират реализация.
Да не говорим как гледат на стажантите, които искат да получат някаква практика.

И не си прав. Особоено в държавна администрация предпочитат да слагат прости доврени хора.

Та много е относително, но ти казвам - ставаме малцинство и има голяма вероятност, когато се появат по-силни предпоставки, масите да бъдат хвърлени в гражданска война, от определени хора, тъй като работната класа не издържа.

an7raks
01-27-2015, 18:04
Ей на много умен се правиш значи. Кой ти каза, че биеме по 1-2 мангала ние да не сме някакви путки бе ? На 1-2 мангала скача един човек от наще. А това за циганската махала не че не искаме и не изявяваме желание да го направим, а просто нямаме възможност все още, но всичко с времето си ;)

Ами, бях свидетел на протестите покрай случая в Катуница... Ами, путки си бяхте... Прикрити зад колективната безотговорност, вършихте мизерии и на българите, а нямаше хиляди избити цигани/дори един нямаше/.

Нямате възможност всеки да вземе по 3-4 молотовки и да ги разхвърляте из циганската? Хайде де! Друго е, че не ви стиска, щото знаете, че ще сте или мъртви, или в затвора.

an7raks
01-27-2015, 18:07
Аз също съм от провинцията, но за това, че е плъх съм съгласен. Много е лесно да съдиш хората зад компютъра, но ние в действителност се опитваме да покажем на циганите, че не могат да си правят каквото искат. И в интерес наистина от както почнаха боевете, много рядко се чува тук мангал да е откраднал нещо или да е изнасилил някое момиче.
Не, вие се опитвате да показвате на циганите, че не могат да бъдат цигани...

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 18:08
като влязат в затвора с кво ше помогнат, какво ше направят?

nevermorevon
01-27-2015, 18:08
Ами, бях свидетел на протестите покрай случая в Катуница... Ами, путки си бяхте... Прикрити зад колективната безотговорност, вършихте мизерии и на българите, а нямаше хиляди избити цигани/дори един нямаше/.

Нямате възможност всеки да вземе по 3-4 молотовки и да ги разхвърляте из циганската? Хайде де! Друго е, че не ви стиска, щото знаете, че ще сте или мъртви, или в затвора.

Какво ни замесваш нас с Катуница?. Нито полицията може да ни барне нито мангалите, нямаме хора да изгорим целия цигански квартал в който има към 20 000 мангала. А путка ще викаш на някой друг, защото съм сигурен, че който и да е от наща група те сбара може да си те размята както иска. Не знаеш какво се прави за да влезнеш в скинарска или неонациска група за това не говори.

an7raks
01-27-2015, 18:15
Какво ни замесваш нас с Катуница?. Нито полицията може да ни барне нито мангалите, нямаме хора да изгорим целия цигански квартал в който има към 20 000 мангала. А путка ще викаш на някой друг, защото съм сигурен, че който и да е от наща група те сбара може да си те размята както иска. Не знаеш какво се прави за да влезнеш в скинарска или неонациска група за това не говори.

Щом не могат да ви барнат, какъв е проблемът? Казах ти, в Норвегия само един ненормалник изби 70-80 души, ако сте 10 и всеки избие по толкова, не е малко за "великата ви цел".
Да, не твърдя, че съм най-силния, може и ти да можеш да ме набиеш. Това не пречи да си путка и да не знаеш какви идеи защитаваш. Щото до тук показваш, че си нямаш представа за нацистките идеи и не си готов да се жертваш за тях, както твърдиш.

Късате главите на живи пилета с усти?

nevermorevon
01-27-2015, 18:21
Не е това идеята, изобщо не знаеш как стоят нещата и не коментирай. Путката си ти, защото аз съм сигурен, че ако те блъсне мангал на улицата ти ще му кажеш Извинявай ( дори и той да е виновен).

DarkTemplar
01-27-2015, 18:30
Фишка, ти си пича въшка в перманентен ПМС. 8-)


включил съм се мойто момче,притежавам лабораторно оборудване на стойност 50 000 лева и изпомпвам варелите с агент ориндж,просто в момента събирам пари да наема самолетите
Притежаваш десетки левове. Ти си форумния Барон Мюнхаузен и ще си правиш квот си искаш. 8) Сър Стенли Фишка, форумния идол с малка пишка, бащата на опашатите лъжи. :D

an7raks
01-27-2015, 18:31
Не е това идеята, изобщо не знаеш как стоят нещата и не коментирай. Путката си ти, защото аз съм сигурен, че ако те блъсне мангал на улицата ти ще му кажеш Извинявай ( дори и той да е виновен).
Ами, просветли ни за идеята, щото до тук не излиза нищо смислено..

:lol: Значи, ако не си "неонацист" се кланяш на мангалите и не се защитаваш?


Абсолютно съм За да се разреши на хората да бранят имотите и животите си с оръжие и да не носят наказателна отговорност при раняване или убийство на някой боклук, но това, което правите е напълно безсмислено...

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 18:32
Не е това идеята, изобщо не знаеш как стоят нещата и не коментирай. Путката си ти, защото аз съм сигурен, че ако те блъсне мангал на улицата ти ще му кажеш Извинявай ( дори и той да е виновен).

е кажи де, колко човека, сте. И каква ви е идеята? само срещу сиганите и евреите ли се борите?

DarkTemplar
01-27-2015, 18:38
е кажи де, колко човека, сте. И каква ви е идеята?
той и двама-трима негови приятели, които са гледали Green Street Hooligans и са се надъхали да подражават на Фродо. 8-)

nevermorevon
01-27-2015, 18:43
Ами ние сме около 30тина човека, от които 10тина сме тинейджъри. Повечето от членовете се знаем от фен клуба на ЦСКА. За да влезеш в наща група първо изяждаш сдрав пердах от 10тина от големите за да докажеш, че не си някой мекошав който аго го сбарат няколко мангала ще избяга или ще се отдръпне. Идеята ни е българския гражданин да не бъде ощетяван по никакъв начин от тези черните. Евреи няма тук ( И по-добре за тях). Циганите в последните няколко месеца много взеха да си позволяват и това подтикна идеята да се създаде тукашното общество. По-големите комуникират със други неонациски групи и доста често се събираме след мачовете, защото голяма част от феновете на ЦСКА са неонацисти. Дори идват неонацисти от отбори като Локомотив Пловдив на нашите мачове, защото всичко се коментира, подържат се връзки с други клубове. Сега пролетта може би на повечето от вас ви е ясно, че ще идва нова вълна бежанци. Е тогава ще става наистина страшно и може да се прибегне до убийства наистина.

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 18:50
Ами ние сме около 30тина човека, от които 10тина сме тинейджъри. Повечето от членовете се знаем от фен клуба на ЦСКА. За да влезеш в наща група първо изяждаш сдрав пердах от 10тина от големите за да докажеш, че не си някой мекошав който аго го сбарат няколко мангала ще избяга или ще се отдръпне. Идеята ни е българския гражданин да не бъде ощетяван по никакъв начин от тези черните. Евреи няма тук ( И по-добре за тях). Циганите в последните няколко месеца много взеха да си позволяват и това подтикна идеята да се създаде тукашното общество. По-големите комуникират със други неонациски групи и доста често се събираме след мачовете, защото голяма част от феновете на ЦСКА са неонацисти. Дори идват неонацисти от отбори като Локомотив Пловдив на нашите мачове, защото всичко се коментира, подържат се връзки с други клубове. Сега пролетта може би на повечето от вас ви е ясно, че ще идва нова вълна бежанци. Е тогава ще става наистина страшно и може да се прибегне до убийства наистина.

успех

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 18:51
но не виждам преспективи в тва, като стането много, ще направите гаф преди да сте подготвени и айде...

defender
01-27-2015, 18:59
Ами ние сме около 30тина човека, от които 10тина сме тинейджъри. Повечето от членовете се знаем от фен клуба на ЦСКА. За да влезеш в наща група първо изяждаш сдрав пердах от 10тина от големите за да докажеш, че не си някой мекошав който аго го сбарат няколко мангала ще избяга или ще се отдръпне. Идеята ни е българския гражданин да не бъде ощетяван по никакъв начин от тези черните. Евреи няма тук ( И по-добре за тях). Циганите в последните няколко месеца много взеха да си позволяват и това подтикна идеята да се създаде тукашното общество. По-големите комуникират със други неонациски групи и доста често се събираме след мачовете, защото голяма част от феновете на ЦСКА са неонацисти. Дори идват неонацисти от отбори като Локомотив Пловдив на нашите мачове, защото всичко се коментира, подържат се връзки с други клубове. Сега пролетта може би на повечето от вас ви е ясно, че ще идва нова вълна бежанци. Е тогава ще става наистина страшно и може да се прибегне до убийства наистина.

а само не разбрах какво общо с това има цска

nevermorevon
01-27-2015, 19:01
Истината е, че под "големите" имам на предвид хора на по 35 години и по-големи, които знаят едно време как мангалите ги е било страх да излезнат от колибите, защото тогава е имало много скинъри наистина и колко е било по-спокойно. Хасковската група са били 100тина и нагоре скинари и неонацисти, които редовно са пръскали гадната паплач от бой, обаче повечето с възрастта са се отказали да продължават с тея неща и за това сега сме толкова малко. Обаче всяко едно нападение е изпипано до последния детайл, за това и никога не сме имали спречкване с полицията. Набираме популярност, знаят ни тук обаче наистина за да влезнеш при нас се изисква да имаш сърце и да си корав, такива дето са силни само на думи не ни трябват ;)

nevermorevon
01-27-2015, 19:02
а само не разбрах какво общо с това има цска

Нищо общо няма, просто както казах голяма част от феновете на ЦСКА са скинари и неонацисти и за това в сектора много се коментират тея теми.

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 19:08
Истината е, че под "големите" имам на предвид хора на по 35 години и по-големи, които знаят едно време как мангалите ги е било страх да излезнат от колибите, защото тогава е имало много скинъри наистина и колко е било по-спокойно. Хасковската група са били 100тина и нагоре скинари и неонацисти, които редовно са пръскали гадната паплач от бой, обаче повечето с възрастта са се отказали да продължават с тея неща и за това сега сме толкова малко. Обаче всяко едно нападение е изпипано до последния детайл, за това и никога не сме имали спречкване с полицията. Набираме популярност, знаят ни тук обаче наистина за да влезнеш при нас се изисква да имаш сърце и да си корав, такива дето са силни само на думи не ни трябват ;)
през комунизма е нямало циганска мизерия, но не заради скинари

на колко години си ти? на 17? Много си малък. Трябва да мислиш малко по-индивидуално. До колкото ми стана ясно, ходил си по мачове и някои батковци са те зарибили точно на думи да участваш в дружинката им. От горе дори може да им плащат на тях за това. Повечето сте тинейджъри, защото най-лесно се манипулирате. Бедни сте, не се разбирате добре с родителите си. Така ли е?

an7raks
01-27-2015, 19:10
обаче повечето с възрастта са се отказали да продължават с тея неща

Хайде сега се замисли защо!

nevermorevon
01-27-2015, 19:21
през комунизма е нямало циганска мизерия, но не заради скинари

на колко години си ти? на 17? Много си малък. Трябва да мислиш малко по-индивидуално. До колкото ми стана ясно, ходил си по мачове и някои батковци са те зарибили точно на думи да участваш в дружинката им. От горе дори може да им плащат на тях за това. Повечето сте тинейджъри, защото най-лесно се манипулирате. Бедни сте, не се разбирате добре с родителите си. Така ли е?

Нито сме бедни, нито не се разбираме с родителите си. Моите родители напълно ме подкрепят :)

an7raks
01-27-2015, 19:24
Моите родители напълно ме подкрепят :)

Ясно, значи не си ти виновен...

AnarchyBoy
01-27-2015, 19:33
Общо взето споделяме вижданията на нацистите по времето на Хитлер за чист народ, а не някакви нечистокръвни боклуци.Основните ни врагове са евреите, циганите и помаците.

Е бате ти колко си зле.

Хитлер просто е боготворял най-чистата раса Ариийската (днешен Иран, макар, че отдавна са се пръснали по цял свят)
Чиста е заради зороастрийзма... Щом мразите евреите (които са естествени врагове на арийците заради географското им местоположение) циганите и помаците, треа мразите и всички други освен арийците. Тъпанар това включва и теб самият.

Отрепка.

haritov
01-27-2015, 19:42
не разбирам защо спорите с него

AnarchyBoy
01-27-2015, 19:43
А аз прочетох само първия пост и написах да му обясня колко е зле.

an7raks
01-27-2015, 19:44
не разбирам защо спорите с него

Да, вече е безсмислено, щом каза, че и родителите му са на неговия акъл...

haritov
01-27-2015, 19:47
той е с разсъждения на хора от началото на миналия век

липсват му 100г цивилизация

nevermorevon
01-27-2015, 19:51
Май на вас ви е по-приятно да живеете като роби.

haritov
01-27-2015, 19:52
Май на вас ви е по-приятно да живеете като роби.
щастлив съм за разлика от теб

DarkTemplar
01-27-2015, 19:53
Май на вас ви е по-приятно да живеете като роби.
Напротив, очакваме своя вожд и революционер, който да ни поведе в борба срещу неправдата. golemiq_korab_minava вече се обяви за такъв и ние го следваме. Затова докато не се договорите с него, ни губиш като ударна сила.

nevermorevon
01-27-2015, 19:57
щастлив съм за разлика от теб

Ами да ти кажа и аз съм щастлив, кев си ми е да бия мангали и си го правя, никъде не съм казал, че съм нещастен. А относно големия кораб с него си говорим за черната сган.

Fisherman
01-27-2015, 19:57
Фишка, ти си пича въшка в перманентен ПМС. 8-)


Притежаваш десетки левове. Ти си форумния Барон Мюнхаузен и ще си правиш квот си искаш. 8) Сър Стенли Фишка, форумния идол с малка пишка, бащата на опашатите лъжи. :D

ти какво притежаваш освен адипозна тъкан,въпрос без отговор

Fisherman
01-27-2015, 19:59
Е бате ти колко си зле.

Хитлер просто е боготворял най-чистата раса Ариийската (днешен Иран, макар, че отдавна са се пръснали по цял свят)
Чиста е заради зороастрийзма... Щом мразите евреите (които са естествени врагове на арийците заради географското им местоположение) циганите и помаците, треа мразите и всички други освен арийците. Тъпанар това включва и теб самият.

Отрепка.

иранските цигани откога са арийска раса,май си пил вода от тоалетната на рафи

an7raks
01-27-2015, 20:00
Нацистчето, последно разбра ли, че и ти не си ариец и според идеологията, която /уж/ изповядваш, трябва да се самоубиеш?

DarkTemplar
01-27-2015, 20:01
ти какво притежаваш освен адипозна тъкан,въпрос без отговор
Притежавам доста повече акъл от жалка и злобна отрепка като теб. С това бедняшко мислене няма да стигнеш далеч.

nevermorevon
01-27-2015, 20:07
Както и да е явно, че никой от форума не споделя вижданията ми за нещата. Спирам да коментирам тук.

espada
01-27-2015, 20:08
Ей смотан, още ли си защитаваш тъпанарската идеология тука ве?! :D Не те ли изядоха вече гладните мангали... Що не идеш да им дадеш шанс да се нахранят...

haritov
01-27-2015, 20:09
Ами да ти кажа и аз съм щастлив, кев си ми е да бия мангали и си го правя, никъде не съм казал, че съм нещастен. А относно големия кораб с него си говорим за черната сган.
а мен мразиш ли ме искаш ли да ме биеш?

defender
01-27-2015, 20:20
Напротив, очакваме своя вожд и революционер, който да ни поведе в борба срещу неправдата. golemiq_korab_minava вече се обяви за такъв и ние го следваме. Затова докато не се договорите с него, ни губиш като ударна сила.

и какво е правдата за тебе, как решаваш кое е правда и кое не, кое ти е водещия критерии.

an7raks
01-27-2015, 20:22
и какво е правдата за тебе, как решаваш кое е правда и кое не, кое е водещия критерии.

Правда е всичко, което каже кораба!

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 20:22
той е с разсъждения на хора от началото на миналия век

липсват му 100г цивилизация

историята се повтаря, запомни го, пак ще се колим

Ronney
01-27-2015, 20:23
golemiq_korab_minava- пий си хапчетата и живей в 21 век

Fisherman
01-27-2015, 20:24
Притежавам доста повече акъл от жалка и злобна отрепка като теб. С това бедняшко мислене няма да стигнеш далеч.

притежаваш повече лайна и не съм злобен просто казвам очевидното,какво ще ми кажеш,че не си дебел ли?

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 20:24
антраксе, всеки вярва в нещо. А ти в парите и шибания капитализъм, браво.

an7raks
01-27-2015, 20:27
антраксе, всеки вярва в нещо. А ти в парите и шибания капитализъм, браво.

Как го изчисли това аз в какво вярвам? :lol:
Вярвам само в това, че всеки е отговорен за собствения си живот и никой не му е длъжен.

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 20:27
golemiq_korab_minava- пий си хапчетата и живей в 21 век
къв 21 век ве, да не би да еволюира след втората светвна
кво си мислиш, че днес като сме много комуникационни и всички сме станали много хинтелигентна раса ли ве? Виж кво става в Украйна, ви кво направиха в в целия близък исток и африка. Гледай как се разцепва Европа майна, защото след всяка мизерна криза идва война.

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 20:28
Как го изчисли това аз в какво вярвам? :lol:
Вярвам само в това, че всеки е отговорен за собствения си живот и никой не му е длъжен.
живота ти е обвързан с живота на всички
ти не си дух
всяко твое действие се отразява на нещо

nevermorevon
01-27-2015, 20:33
Ей смотан, още ли си защитаваш тъпанарската идеология тука ве?! :D Не те ли изядоха вече гладните мангали... Що не идеш да им дадеш шанс да се нахранят...

Не ми викай смотан. защото ще ти направя гердан от зъбите ти, лайно с лайното ти.

haritov
01-27-2015, 20:37
Не ми викай смотан. защото ще ти направя гердан от зъбите ти, лайно с лайното ти.

смотан

може ли аз да съм първи?

espada
01-27-2015, 20:38
Не ми викай смотан. защото ще ти направя гердан от зъбите ти, лайно с лайното ти.

хахахаха най- много да си напрайш гаргара с бялото ми

defender
01-27-2015, 20:43
смотан

може ли аз да съм първи?

добре де, тва ли е начина да кажеш на един човек, че не е прав, с подигравка

ти си истински шарли

haritov
01-27-2015, 20:46
добре де, тва ли е начина да кажеш на един човек, че не е прав, с подигравка

ти си истински шарли

аз искам да му се подигравам не да му кажа че не е прав

defender
01-27-2015, 20:49
ми значи излиза, че си горе-долу като него, само че неговата подигравка се изразява с юмруци по ромите, а ти може би като по-страхлив или физически по-слаб, го изразяваш с подигравки от разстояние

espada
01-27-2015, 20:50
Ако е възможно да има общо заключение за всички в дискусията, то това трябва да е, че "nevermorevon" е тъпанар. Няма друг толкова сигурен извод. :D

nevermorevon
01-27-2015, 20:56
Аз казах, че спирам да пиша в темата вие продължихте да ми се заяждате, но не се учудвам клавиатурни нинджи има колкото си щеш. Еспада ти внимавай най-много, защото си ми най-лесен 30 минути път имам до тебе, обаче збарам ли те ти казвам Стара Загора ще ти се стори тясна, помни ми думата ;)

haritov
01-27-2015, 20:58
ми значи излиза, че си горе-долу като него, само че неговата подигравка се изразява с юмруци по ромите, а ти може би като по-страхлив или физически по-слаб, го изразяваш с подигравки от разстояние
не ми трябва здрава физика

espada
01-27-2015, 20:58
Ай идвай, тъкмо си търсих спаринг партньор, ама да не ми дойдеш с батите и бокс-овете, скинарче малко. :D

DarkTemplar
01-27-2015, 21:00
Правда е всичко, което каже кораба!
Абсолютно.

defender
01-27-2015, 21:03
и кво казва кораба

корабе кажи им да паднат за 20-си

(тигъра се съмнявам, че ше ги направи де с тия мускулченца)

nevermorevon
01-27-2015, 21:03
Ай идвай, тъкмо си търсих спаринг партньор, ама да не ми дойдеш с батите и бокс-овете, скинарче малко. :D

Виждаш ли се що за путка си, от сега се изплаши. Предполагам не са ти вадили нож нали ?

Fisherman
01-27-2015, 21:04
и кво казва кораба

корабе кажи им да паднат за 20-си

аз съм сигурен,че никой от тоя чат няма да може да направи и 25 лицеви

espada
01-27-2015, 21:05
ХАХАХАХААХА Що ти е нож да ми вадиш е, с голи ръце не можеш ли да си свършиш работата, смешен?! ХАХАХАХА

DarkTemplar
01-27-2015, 21:05
и кво казва кораба
ти знаеш най-добре, нали си му хомо дружка.


Предполагам не са ти вадили нож нали ?
Това с ножовете е много мъжкарско.

defender
01-27-2015, 21:08
Предполагам не са ти вадили нож нали ?

като си толко куражлия кажи си адреса ей ся да ти пратя полиция. Утре хем и по телевизията ще те кажат. Вашите вкъщи ще се гордеят с тебе.

nevermorevon
01-27-2015, 21:10
ХАХАХАХААХА Що ти е нож да ми вадиш е, с голи ръце не можеш ли да си свършиш работата, смешен?! ХАХАХАХА

Не съм казал, че ще ти вадя нож, а те попитах никога ли не са ти вадили нож. Иначе да с голи ръце ще си те пречукам.

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 21:11
padaite vsichki za 40

defender
01-27-2015, 21:11
padaite vsichki za 40

рече, броенето да почне,.................., сега.

nevermorevon
01-27-2015, 21:13
Както и да е спирам да отговарям в тая тема, ако имате проблем с мен ми пишете на лично. Различно хора, различни виждания ;)

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 21:13
ednoooo,....



















...













2 ......................... are we tigre, TIGREE, shta biq :D

espada
01-27-2015, 21:14
Не съм казал, че ще ти вадя нож, а те попитах никога ли не са ти вадили нож. Иначе да с голи ръце ще си те пречукам.

Понеже си мераклия да идваш тук, в Зарата, бих ти определил място за среща, да те видя само дали си подкрепяш думите с действия, ама ще дойдеш ли наистина? :D

haritov
01-27-2015, 21:14
Не съм казал, че ще ти вадя нож, а те попитах никога ли не са ти вадили нож. Иначе да с голи ръце ще си те пречукам.

ами ако някой от нас колеокционира оръжия?

defender
01-27-2015, 21:15
Както и да е спирам да отговарям в тая тема, ако имате проблем с мен ми пишете на лично. Различно хора, различни виждания ;)
ми нямаме проблем, ти си тоя дето постоянно ни заплашваш, я с юмрук, я с нож, я с гонене по центъра, че града ше ни е тесен и т.н.

defender
01-27-2015, 21:15
2 ......................... are we tigre, TIGREE, shta biq :D

хаха

тигъра вече е в комоциум. две е добре.

Fisherman
01-27-2015, 21:19
темпларе ти си първи,покажи на момчетата правилна форма ,гърба да е прав,гърдите да опират пода на всяко повторение

DarkTemplar
01-27-2015, 21:20
тигъра вече е в комоциум
Гледам си прихванал от неграмотността на креватния ти партньор. А казват, че с хуй акъл не се набивал.

defender
01-27-2015, 21:22
Гледам си прихванал от неграмотността на креватния ти партньор. А казват, че с хуй акъл не се набивал.

корабе, продължавай да броиш, тоз тигър само се е правил на умряла лисица, да се скатае. още има сила

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 21:25
ей сега седям от горе му да го видим :Д

defender
01-27-2015, 21:30
ама също гледай да не му опре шкембето в пода, може и едновременно с лицевите да го накараш да рецитира и нещо от Пушкин. Може и стихотворението "Опълченците на Шипка", че е по-дълго.

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 21:33
ще му припомням за руската инвазия и лошите руснаци всеки път, когато доближи земята или се помъчи да изпусне газове :Д

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 21:35
да рецетира ЕС и НАТО.

defender
01-27-2015, 21:38
или се помъчи да изпусне газове :Д

да, това верно може да някакъв таен опит да ни задуши, трябва сме внимателни.

Auriss
01-27-2015, 21:43
като ви чета едва ли ще ви е проблем - то кислород очевидно така и така не стига до главата във вашия случай

defender
01-27-2015, 21:47
да бе, то скоро и той ще с пари, заради такива слепи поддръжници като тебе, трябва свикваме.

Auriss
01-27-2015, 21:51
епа идейно е - щом за петрол се плаща, 'що да не се плаща и за въздух ? о_О

Смис. замисли се, има логика реално. Никой не произвежда патрол, газ или въглища, а плащаме за тях. Копат ги от земята реално.
Както и никой не произвежда въздух годен за дишане, но собствениците на фабрики слагат филтри и т.н. на комините, че да не замърсяват въздуха и да можем да дишаме.

Не мисля че е редно от техния джоб да излизат тия пари.

К'во пречи 2-30 лева на месец данък чист въздух, които пари да се ползват за някакви проекти за озеленяване и за фабрики за рециклиране и тн ?

defender
01-27-2015, 21:53
баси, виж го е, даже почна да разсъждава по въпроса., не моа повече

Auriss
01-27-2015, 21:55
да разбирам, че си съгласен :) ?

golemiq_korab_minava
01-27-2015, 21:56
:D :D :D

neka napravim danuk vuzduh, parite da idvat pri nas, puk ne se bezpokoite. shte napravim novi zeleni tankove i voinicheta s tqh :) :D

defender
01-27-2015, 22:18
Въздух в торбичка, или как да изкараш лесни пари от онлайн продажби
http://www.dnevnik.bg/tehnologii/2014/02/06/2235924_vuzduh_v_torbichka_ili_kak_da_izkarash_les ni_pari_ot/?ref=rss&utm_source=flip.bg

коментар:
"А в САЩ продават pet rock - камък с нарисувани или залепени очички. "Изобретателят" става милионер още през 70-те. Даже отначало са нямали очички - само камък в картонена кутия."

кво се случва бе братче.

DarkTemplar
01-28-2015, 00:46
Отдавна сме се убедили, че и двамата не сте от тази планета.

haritov
01-28-2015, 08:13
леле с китайците що зор ще види тва момче...

те и индийците не падат по-далеч

ReguL
01-28-2015, 10:09
не са много, само на една или две термоядрени бомби са, но после ще трябва сами да си произвеждаме смартфоните


ами ако някой от нас колеокционира оръжия?
не вади сабите от балканската че ще стане касапница

haritov
01-28-2015, 11:00
не са много, само на една или две термоядрени бомби са, но после ще трябва сами да си произвеждаме смартфоните


не вади сабите от балканската че ще стане касапница
чисто нови са

ReguL
01-28-2015, 11:11
ок
не съм ги проверявал така че няма да споря

haritov
01-28-2015, 12:04
и от началото на 19век автентичните за оръжия от балканската война ми трябва разрешително тъй като се смятат за бойни оръжия

Fisherman
01-28-2015, 13:05
сигурно в некое чекмедже у вас стоят копчетата от балтона на Ботев

女性の目
09-17-2015, 13:54
Ето един сайт.

https://www.facebook.com/FCBayern.Ultras