PDA

View Full Version : Начина ми на хранене който ми помогна да сваля 15 КГ за 1 месец



nevermorevon
01-26-2015, 13:03
Искам да споделя моя начин на хранене с който лятото успях да сваля 15 КГ за около 35 дни. Напълно премахнах сладко,газирано,тестено,чи сове и всякакви тем подобни боклуци. Основните храни с които се храних бяха плодове, зеленчуци и меса (пилешко,заешко,риба). Храних се по 3 пъти на ден, защото не обичам да ям много често попринцип. Сутрин най-често закусвах обилно с плодове или кисело мляко със сурови ядки. На обяд най-често ядох пилешко на скара със зеленчуци. Вечер пак така. Единствената напитка, която пих беше вода и чат-пат кафе. Много е важно да се пие доста вода.С този начин на хранене резултатите идват на лице много бързо (особенно ако тренираш). За тренировките ми 3-4 пъти на седмица фитнес, след всяка тренировка тичах по 15-20 минути на пътечката, а в дните които не ходих на фитнес скачах на въже у нас.
Ако някой иска хубав начин да отслабне това е. Отначалото е малко трудно да се откажеш от сладкото, соковете, газираното но в последствие направо губиш желание, не ти се ядат изобщо :).
Успех на тези, които решат да опитат :)

marilyn
01-26-2015, 13:14
?!

Според теб, здравословно ли е да се свалят 15 килограма за 1 месец?!

nevermorevon
01-26-2015, 13:21
?!

Според теб, здравословно ли е да се свалят 15 килограма за 1 месец?!

Не е здравословно ако си ги свалил както ги беше свалило 1 момиче от моя клас, което не тренираше нищо, пиеше разхлабителни чайове и яденето и беше 1 ябълка на ден и през 3 дена ядеше 1 пакет солети.

VinDiesel
01-26-2015, 15:24
Зависи, ти си висок, така че 15 кг, не са толкова фрапантни, хватката е да не увиснеш изведнъж.

nevermorevon
01-26-2015, 16:04
Зависи, ти си висок, така че 15 кг, не са толкова фрапантни, хватката е да не увиснеш изведнъж.

Малко бях овиснал обаче се оправих, сега почвам да чистя за лятото :)

kaRamella
01-26-2015, 17:36
и яденето и беше 1 ябълка на ден и през 3 дена ядеше 1 пакет солети.
:O шит

Жива ли е още?

nevermorevon
01-26-2015, 20:02
Да, тя стана около 35 кила, а беше 53 и тяхните не и обръщаха много внимание, обаче класния ни взе нещата в ръце и се обади на психолози глупости да се видят с нея. И в момента пак си е качила нормалните килограми, но не е в нашия клас.

kaRamella
01-27-2015, 12:05
Мале : ( Дано да е добре. Е и аз лятото бях около 38-39 но без диети. Ти имаш ли снимка бифор/афтър?

nevermorevon
01-27-2015, 13:56
Все още нямам, ще си правя Март месец такава, за да се види какво съм постигнал за 6 месеца.