PDA

View Full Version : Има ли смисъл ?



vani_88
01-27-2015, 15:18
Привет! Имам проблем.. харесвам си едно момче, тренираме заедно. Наскоро реших да сменя часа за тренировки и така го видях. Първия път имах да правя някакви упражнения с фитнес уреда за ръце, но не се справях. Той беше на няколко метра до мен и явно се видя, че се мъча :D и дойде да ми помогне. Олекоти ми товара и ми каза какви движения с ръцете да правя, понеже не бях много запозната. Не му обърнах особено внимание, даже не смеех да го погледна, защото ме беше срам и така до миналия петък. Тогава отидох да си взема нещата в "общата стая" и той беше там с някакъв негов приятел и забелязах, че ме зяпа, после отвърнах на.. погледа и се гледахме. Аз си тръгнах и така.
Вчера отново бях на тренировки, но той дори не ме забеляза. Не знам дали има смисъл да опитвам и да го заговарям, защото той е "отракан" и ако искаше щеше да се запознаем.
Според вас има ли някакъв смисъл? Моля за съвети
Ако има някакво значение- аз съм на 15, а той на 16, 17.

TheMan9191
01-27-2015, 16:00
Като се видите във фитнеса му кажи едно здрасти. Той ако иска вече, нека те заговаря повече.

RapExotic
01-27-2015, 16:01
Има смисъл, ако го харесваш да му покажеш, че имаш интерес. Той може и да не те заговори пак за да не се чувства досаден, ако първия път си се държала безразлично.

kamelia35
01-28-2015, 13:02
Като се видите във фитнеса му кажи едно здрасти. Той ако иска вече, нека те заговаря повече.

Подкрепям твоето мнение.