PDA

View Full Version : Помогнете ми!



MinchoStanimirovMinchev
01-27-2015, 17:59
Момче на 17 съм Моля дайте ми съвет ! Преди 2 месеца ми писа едно момиче.. започнахме да се зарибяваме, излезнахме няколко пъти и тръгнахме. Тя е първата ми сериозна приятелка. Много се привързах към нея, даже сега осъзнавам че я обичам. Тя също ме харесваше. На Нова година щях да бъда с нея, но стана едни проблеми с едни приятели се скарахме и аз не отидох при нея за да нямам проблеми с тях. Отидох с други приятели в една вила. Бяхме 4 момчета и 4 момичета. Не познавах нито едно от момичетата.. Запознах се с тях. Едното момиче Ива се казваше цяла вечер ми правеше намеци. След 02:00 много ми се приспа. И заспивах на стола. По едно време тая Ива седна срещу мене и ме гледаше. Писа ми по фб че трябва да си лягам вече.. Веднага видях профила й и видях че има приятел. Казах си егати и курвата.. После питах и приятелите и те казаха че с всеки се натискала... Исках да я видя както ще направи. Каза ми мога ли да легна при теб.. и аз глупака отговорих да за да я видя какво ще направи.. Качи се тя в стаята горе и после отидох и аз.. Тя беше до един шкаф и си играеше на телефона. Легнах на леглото и направо заспивах.. По едно време тя почна да ме гали да ме целува и изведнъж ме дръпна и ме навря с циците си... За момент не осъзнах какво се случва. Бутнах я и й казах какво правиш имаш приятел и в това време в стаята влезе едно момче аз излезнах и това беше. Щях да кажа на приятелката ми за това но исках да се видя на живо с нея.. А тя разбрала от друг че нещо съм правил.. Въртеше ме 2 седмици и накрая ми писна и й казах по фб кво се е случило.. Тя каза че знаела още на 1 януари.. Нямам опит с момичетата и изобщо не разбрах че е знаела мислех че се държи гадно защото не е в настроение и си казвах като се оправи ще и кажа.. Тя не ми повярва и мисли че съм и изневерил.. Казах и заклевах се какво ли не ходих в селото и с колело да говорим.. Тя каза че ми вярва но вече съм и бил безразличен и че нищо нямало да е същото.. Обичам я много е свясна и наистина се разкайвам че я накарах да се осъмни.. Поговорихме и уж приятели оставаме накрая се прегърнахме и си тръгнах.. Не мога да го приема и постоянно плача за нея и не мога да спя. НЕ искам да спирам да се боря за нея... Кажете какво да правя?

SHPAIdURmeN
01-27-2015, 19:05
Кажете какво да правя?
Пий една студена вода.

AnarchyBoy
01-27-2015, 19:22
Спечели ме на

"Казах и заклевах се какво ли не ходих в селото и с колело да говорим.. "

"заклевах се какво ли не ходих в селото и с колело да говорим.."

"ходих в селото и с колело да говорим.."

"в селото"

"с колело"

http://forums.na.leagueoflegends.com/board/attachment.php?attachmentid=930257&d=1395299558

v3lit0
02-03-2015, 14:48
Покажи й че ти пука за нея прави някакви малки жестове и ако мислиш,че й тя те харесва се бори за нея покажи й че си сериозен а не идиота,който си й показал,че си....