PDA

View Full Version : Някой да е наясно с гледанията в Youtube?



Simeon95
01-27-2015, 23:43
Здравейте ! Понеже вчера качих един клип в youtube (за пръв път) и нещо не ми е ясно и ако някой разбира , моля да ми обясни. Проблема е следния : когато качих клипа в ютуб всичко беше наред , пращах го на приятели те го виждаха и това отчиташе гледания докато не спрях компютъра. На следващия ден, продължих да го пращам , но вече не отчиташе техните гледания освен ако не refresh-нат страницата.По същия начин , когато гледам клипа от телефона си или от телефона на брат ми , майка ми пак не отчита никакви гледания .. единствените гледания които се отчитат са моите и на тези които рефрешват.. В момента клипа има 140 гледания. Когато го пратя на някого , това не отчита гледания само ако го отворят и изгледат целия клип ами трябва да рефрешват за да отчете... нямам си идея на какво се дължи това.. който има идея да помага моля :)

JDeel
01-28-2015, 03:59
Youtube си знае работата. Ако искаш да имаш гледани клипове, по-добре се съсредоточи върху тях самите. Как точно се събира статистиката, кога точно се показва и защо е така... това сигурно го пише някъде, а сигурно и променят правилата от време на време.

anonymous908491
01-28-2015, 15:17
Туй наш коко, то за това си няма и понятие, какви тъпотии пита.
Как да ти се набие в тиквата, че с под милион гледания на клип, ще спечелиш за пакетче семки

RapExotic
01-28-2015, 16:56
На Ютуба му трябва време за да обработи броя на гледанията. Също така ако изгледаш два пъти един и същи клип от едно удтройство в рамките на няколко минути не ти отчита 2 гледания, а 1. Това е с цел да не си правиш по 100 гледания на минута само от рефрешване.

Simeon95
01-28-2015, 17:23
Нямам си идея за кви
Ь семки ми говориш , но определено си леко неориентиран

Simeon95
01-28-2015, 17:38
Мерси за отговорите на другите , вече се оправи