PDA

View Full Version : защо се появи



bobchencety
01-28-2015, 14:44
Бяхме на хижа с още няколко класа . В стая бяхме няколко момичета .До нашата стая бяха няколко момчета от съседния клас едното от тях чу името ми и цяла вечер не спря да го повтаря стоеше на прозореца ми рисуваше ми сърца а след това до 4 сутринта и си говорихме след това решихме да го пуснем да влезе в стаята той седна до мен започнахме да си говорим аз бях легнала на леглото а той ме завиваше и ме гледаше след това една приятелка го изгони и той си тръгна . На сутринта не беше чак толкова залепен за мен и след като се върнахме той ми писа във фейсбук и продължи да флиртува с мен около седмица тогава аз не изпитвах нищо към него но след време осъзнах че имам чувства но той вече бе забравил сякаш за мен . На скоро го видях беше погледна ме и се заби в телефона всякаш искаше да ме избегне какво да правя възможно ли е да има чувства към мен все още

VinDiesel
01-28-2015, 15:24
Определено си го отхвърлила и те е забравил, и не иска да те вижда, но това не пречи, започни да го сваляш.

RapExotic
01-28-2015, 16:05
Ти си го отрязала. какво очакваш от него?

v3lit0
02-03-2015, 14:49
хахахаха очаква да е неин когато тя иска :D

chupachups
02-03-2015, 14:56
Вече много често почнаха да се появяват теми с край " ...тогава аз не изпитвах нищо към него но след време осъзнах че имам чувства.." какво се случва? :D Очаквате момчетата да ходят след вас и като ви скимне, че го харесвате и той да ви скочи в обятията... ммм не, не става така.

Denominator
02-04-2015, 13:39
Добре е направило момчето.