PDA

View Full Version : помогнете ми



bobchencety
01-28-2015, 14:45
Харесвам едно момче от две години миналото лято се имахме много постоянно излизахме пишехме си най вече той пишеше но дойде есента и мой приятелки му казаха че го харесвам той се учуди много и всякаш не им повярва след седмица му писах и му казах че вече нямам чувства той започна да задава много въпроси от рода защо вече не го харесвам какво е направил не помня какво му отговорих но след това започнахме да си пишем нормално пролетта ми пишеше доста говорихме си до късно също и лятото постоянно ме питаше дали съм си вкъщи дали съм сама или ако съм навън с кой съм влязох във училището в което е и той на първия учебен ден се засякохме пред входа на училището той ме погледна и ме поздрави започнахме да си говорим казах му да дойде във моята стая но той не дойде на другия ден бях слязла до центъра и пак го видях питах го защо не дойде а той ми каза да отида аз на другия ден аз отидох той излезе и отидохме до стола обаче бях със мой приятелки а той се държеше доста дръпнато и ходеше напред та след това не съм го виждала но той ми пишеше и си измисляше тъпи оправдания само и само да си пишем
skoro go vidqh izleze ot uchilishe s negov priqtel mina pokrai men no ne me vidq moi priqtelki trygnaha sled nego ednoto momiche zastana zad nego i priqtelq mu gpvoreshe s men po telefona i mi spomenavashe imeto
Tq mi kaza che prez cqloto vreme e iskal da se obyrne no neshto go e spiralo no nakraq negoviq priqtel se e obyrnal i q e poglednal stranno
Tq se e mahnala ot tqh otishla e pt drugata strana na ulicata i toi e pochnal da se oglejda
Minaliq den bqh s edna moq priqtelka i toi mina pokrai nas no dori ne me pogledna dylgo vyrvqhme sled nego stignaha do tam kydeto te dvamata se razdelqt nie bqhme gd na 50 metra ot tqh
Priqtelq mu se obyrna i pogledna kym men
az i priqtelkata mi poehme v druga posoka i gi vidqhme kak se spirat do edna ograda
Momcheto koeto haresvam pone 3 pyti trygna i se vyrna dokato minavahme
Neshto go karashe da trygne kym nas i da se zasechem no qvno neshto go spirashe da doide
Stignahme do druga ulica v koqto te veche ne ni vijdaha
Moeta priqtelka klekna da si vryzva obuvkite i nqma i za 20 sekundi toi mina pokrai men az go vidqh s perifernoto si zrenie
toi pogledna kym men i mi se usmihna i mi pomaha
Az napravih syshtoto kakvo da pravq da mu pisha li ne sme si pisali blizo 2 meseca

KristaY
01-28-2015, 20:05
Ти си му казала, че нямаш чувства и все си с приятелките си.. баси, без тях да сереш, можеш ли? И кви са тия детски изпълнения.. тя отива там, те му казаха, че го харесвам :D .. иди говори с него бе, ама насаме. Защо си му казала, че нямаш чувства, след като имаш?.. Нормално, че по някое време ще спре да се опитва. Според него ти нямаш чувства, за тва нищо не прави, а и като гледам нищо не правиш, за да му покажеш обратното, освен разбира се да бягаш в обратната посока и да караш приятелките ти да говорят от твое име. Другият вариант е да си въобразяваш, на момчето да не му дреме, но понеже вероятно си на 13-15 да се вкарваш в излишни филми.

simonka.bonbonka
01-30-2015, 09:51
На мен ми е трудно да прочета всичко това.. съжалявам, но не мога.