PDA

View Full Version : Като за начало



ann1029
01-29-2015, 14:37
Здравейте,аз съм нов потребител в TeenProblem!Ето я и първата ми тема :)
Какво всъщност искат истинските мъже?
Може би всяко едно момиче се е питало поне веднъж,защо определено момче/мъж не и обръща внимание , или нещата не провървяват така както тя би искала.И си задавате въпросите : Толкова ли съм дебела? Той би искал момиче с хубава усмивка? Сигурна съм,че е заради косата ми... той обича дълги коси ... МОМИЧЕТА .. Осъзнайте се!!!! Ние сме пола който трябва винаги да е по-поддържан,полагаме хиляди усилия за външния си вид.Но...някой мъже така и не го оценяват, но не си тровете нервите.Истинската любов не зависи от теглото,дългата коса, хубавия маникюр или пък красивата ви усмивка.Истинския мъж ще ви обича каквато сте.Не съжалявайте,че сте изпуснали сладура с русата коса и сините очи с който сте се запознали в Фейса ;)
От мен приятна вечер, и помнете... няма по секси жена от естествената :*
- ann

RapExotic
01-29-2015, 15:53
Интересно ми е как изглеждаш ти ..

FemaleEyes
01-29-2015, 18:16
И на мен. :)

VinDiesel
01-29-2015, 19:20
Аз имам чувството че има някакви комплекси откъм теглото си....

Истинската жена не бих я срещнал в дискотеката, с 10 сантиметровата препаска за пола, пяна, друсана, носеща 1 тон грим по нея, избягваща стъпалата в дискотеката, защото грима пада на буци. Също която сутрин я мързи да си оправи и леглото, "мама" я пере, "тати" дава пари и аз съм 6. Това определено не е истинска жена, но също така не мисля, че истинската жена трябва да тежи повече от мен....

simonka.bonbonka
01-30-2015, 09:48
Хора всякакви. Едни харесват дебели, други слаби. А и ти, какво разбираш под "Какво всъщност искат истинските мъже?" Нека започнем от там... Ти имаш един идеал за истински мъж, аз друг,.. и така нататък. Вкусове всякакви идеали различни. Ако ти се чувстваш добре в тялото си , ще се намери мъж, който също да го забелязва.

ann1029
01-30-2015, 13:34
Аз имам чувството че има някакви комплекси откъм теглото си....

Истинската жена не бих я срещнал в дискотеката, с 10 сантиметровата препаска за пола, пяна, друсана, носеща 1 тон грим по нея, избягваща стъпалата в дискотеката, защото грима пада на буци. Също която сутрин я мързи да си оправи и леглото, "мама" я пере, "тати" дава пари и аз съм 6. Това определено не е истинска жена, но също така не мисля, че истинската жена трябва да тежи повече от мен....
Всъщност аз нямам никакви претенции към фигурата си , тъй като съм спортистка от 7 години.Висока съм 1,72 и съм 56 кг. :) Имам си гърди имам си дупе и всичко при мен е ОК . :)

VinDiesel
01-30-2015, 14:08
Все още чакаме снимков материал.

tuzaro
01-30-2015, 16:39
Ся ако кажеш, че си и гимнастичка грешка нямаш.
Направо да те взимам

ann1029
01-31-2015, 09:13
Ся ако кажеш, че си и гимнастичка грешка нямаш.
Направо да те взимам
Еми не ... волейболистка съм :)

SHPAIdURmeN
01-31-2015, 18:33
Хора всякакви.

Само това е достатъчно, даже няма нужда от обяснение.

GuardianAngel
01-31-2015, 20:44
ИСТИНСКИТЕ осъзнатите мъже(подчертавам дебело -истински осъзнатите-) искат истинска осъзната жена :]
По изчерпателен от това немога да бъда.