PDA

View Full Version : проблемите ми



jorj
01-31-2015, 20:56
Не знам откъде да започна.Харесвам едно момиче,по скоро обичам.Имах изпити и трудна година.Паднах се в хубав клас и там я видях.Първоначално я забелязах че ме гледа.После доста често взехме да се прегръщаме и аз взех много да я харесвам.Чувствам че и тя има някакви симпатии към мен.Тя е мн красива и мн хора я желаят.Отрязала е половината даскало.занимава се само с някакви 12 клас а тя е 8.Постоянно ми прави намеци.Но не знам.Много хора ми викат да не се занимавам с ния но аз много я обичам.Просто не знам вече.Дали да и предложа.Страх да не сгреша.Какво да правя?

GuardianAngel
01-31-2015, 21:15
Не те е страх да не сгрешиш,а те е страх да не те отреже.Превърни проблема си в решението му.Отидете някъде гушни я силно ,после я поледни в очите и задай директно въпроса.Няма какво да овърташ.Това се нарича ''Straight talk sex appeal''(сори за английския на модераторите ^^ ),използвано правилно може подлуди една жена.Успех !

GLaDOS
01-31-2015, 23:16
В какво се изразява твоята обич? Стана ми интересно...

RapExotic
02-01-2015, 16:37
занимава се само с някакви 12 клас а тя е 8.

Ако нямаш книжка (минимум категория АМ) и преспектива в близко бъдеще да подкараш БМВ не се занимавай с нея. Очевидно е какво търси.

m_nik
02-03-2015, 10:24
Ако нямаш книжка (минимум категория АМ) и преспектива в близко бъдеще да подкараш БМВ не се занимавай с нея. Очевидно е какво търси.

Точно .. !

nevermorevon
02-03-2015, 11:18
И аз съм се занимавал с такова момиче братле и да ти кажа няма хепи енд накрая, но успех все пак ;)

v3lit0
02-03-2015, 13:20
Покажи й че я харесваш или и кажи нз както си решиш ти...мисълта ми е да разбере и тя...по нейната реакция ще разбереш дали да се занимаваш или да се откажеш от нея