PDA

View Full Version : Русия връща смъртното наказание



Страници : [1] 2

Auriss
02-01-2015, 15:06
https://www.youtube.com/watch?v=tPi-f-iaoMk

след напускане на Съвета на Европа, ще можем да избием милиони насилници и педофили


Ефенди, нещо по въпроса да имаш да кажеш или убийството си е окей по православному ?

golemiq_korab_minava
02-01-2015, 15:51
По-добре убийство, отколкото доживотен затвор според мен :)

defender
02-01-2015, 18:44
https://www.youtube.com/watch?v=tPi-f-iaoMk
Ефенди, нещо по въпроса да имаш да кажеш или убийството си е окей по православному ?
съмняваме да стане това, тоя само си говори ми се струва.

Auriss
02-01-2015, 18:47
добре, а хипотетично ако стане ?

defender
02-01-2015, 18:51
ако стане, твърдо против съм

Aeternal
02-01-2015, 18:52
ако стане, твърдо против съм

Ок, тва е странно.

defender
02-01-2015, 18:54
кое?

и

защо?

an7raks
02-01-2015, 18:55
Аз, пък, съм твърдо За! Трябва и тук да се въведе, но след като се пооправи малко правосъдната система. Не виждам защо трябва данъкоплатците да издържат разни убийци и изнасилвачи, вместо да ги разстрелят на площада за назидание на останалите и да се приключи.

defender
02-01-2015, 18:56
защото всеки има право да се поправи...

да убиеш, не те ли прави един вид същия като него

Aeternal
02-01-2015, 18:57
Щото няма 100% сигурност в оправдаността на присъдата, щото убийството принизява до най-ниското възможно ниво, щото не е редно хора да решават кой ще живее и кой ще умре, примерно.

an7raks
02-01-2015, 18:57
защото всеки има право да се поправи...

да убиеш, не те ли прави един вид същия като него

Нека да ме прави... Ходи се обяснявай на някое изнасилено момиче, че оня може да се поправи и да го пуснат.

Auriss
02-01-2015, 18:58
Аз, пък, съм твърдо За! Трябва и тук да се въведе, но след като се пооправи малко правосъдната система. Не виждам защо трябва данъкоплатците да издържат разни убийци и изнасилвачи, вместо да ги разстрелят на площада за назидание на останалите и да се приключи.

а 1 на 1000 отрепки ако се окаже невинен човек (те всъщност по-често се оказват невинни ама това настрана ;д ) ?

и другото - оказва се, че не влияе на престъпността според няк'ви неща, дето съм чел. Смис. теб вероятно би те стреснало, но защо очакваш това, което би могло на теб да ти послужи за назидание да свърши работа и с някой хаховец ?

Aeternal
02-01-2015, 18:58
Нека да ме прави... Ходи се обяснявай на някое изнасилено момиче, че оня може да се поправи и да го пуснат.

Убийство и изнасилване не са равни престъпления.

defender
02-01-2015, 18:59
щото не е редно хора да решават кой ще живее и кой ще умре, примерно.

уоууу, търнал да не си станал непалски монах.

Aeternal
02-01-2015, 18:59
търнал да не си станал непалски монах.

Кога съм казал нещо античовешко, освен като се ебавам с мангалите.

an7raks
02-01-2015, 19:07
а 1 на 1000 отрепки ако се окаже невинен човек (те всъщност по-често се оказват невинни ама това настрана ;д ) ?

и другото - оказва се, че не влияе на престъпността според няк'ви неща, дето съм чел. Смис. теб вероятно би те стреснало, но защо очакваш това, което би могло на теб да ти послужи за назидание да свърши работа и с някой хаховец ?
Ми, когато доказателствата не са 100% уличаващи, нека лежи примерно до живот... Има случаи, когато нещата са очевАдни и не би било проблем за никого да му пуснат един куршум и да не го погребват даже...

Убийство и изнасилване не са равни престъпления.
Не, че нещо, ама ако изнасилят приятелката ми/примерно/, ще искам да го изкормя и влача с колата... Ти пак си развивай демократичните теории, ама съм сигурен, че и ти ще искаш същото...

Aeternal
02-01-2015, 19:09
Ми, когато доказателствата не са 100% уличаващи, нека лежи примерно до живот... Има случаи, когато нещата са очевАдни и не би било проблем за никого да му пуснат един куршум и да не го погребват даже...

Не, че нещо, ама ако изнасилят приятелката ми/примерно/, ще искам да го изкормя и влача с колата... Ти пак си развивай демократичните теории, ама съм сигурен, че и ти ще искаш същото...

И като бях в 6-ти клас и ми откраднаха колелото исках горе-долу същото, тва как е релевантно?

Auriss
02-01-2015, 19:11
лол и на теб ли ?

нас ни налазиха няк'ви в южния парк :( жълтият ми бегач :(

Aeternal
02-01-2015, 19:13
Мама им тъпа.
Макар че тва си е 50% моя вина, мързеше ме да си качвам колелото до вкъщи и го оставях във входа.

an7raks
02-01-2015, 19:15
И като бях в 6-ти клас и ми откраднаха колелото исках горе-долу същото, тва как е релевантно?

После най-вероятно тоя същия е откраднал още 20 колелета и куп други неща... А ако беше заровен, нямаше...
Схващаш ли идеята?

Auriss
02-01-2015, 19:16
подозирам че ни пързаля антракса и се киска зад монитора

изнасям се аз от темата ;д

Aeternal
02-01-2015, 19:17
После най-вероятно тоя същия е откраднал още 20 колелета и куп други неща... А ако беше заровен, нямаше...
Схващаш ли идеята?

Сега, абсолютно съм за кастрирането на такива изверги, химически or otherwise :D, но да убиеш човек за изнасилване си е пресилване на наказателната реакция.

Aeternal
02-01-2015, 19:18
подозирам че ни пързаля антракса и се киска зад монитора

изнасям се аз от темата ;д

Аз съм пиян и наивен, възползвайте се от мен :Д

anonymous895156
02-01-2015, 19:23
Не, че нещо, ама ако изнасилят приятелката ми/примерно/, ще искам да го изкормя и влача с колата... Ти пак си развивай демократичните теории, ама съм сигурен, че и ти ще искаш същото...

да, но това е опит за постигане на животинско възмездие
докато в наказателното право никъде не се говори за такова

правото на живот и достойно съществуване е универсално за всички
ти като искаш, си ходи в джунглата

an7raks
02-01-2015, 19:24
подозирам че ни пързаля антракса и се киска зад монитора

изнасям се аз от темата ;д

За колелото беше ебавка, да, ама за другото съм абсолютно сериозен.

Дали ще убиеш един човек или ще му нанесеш трайни психични травми е горе-долу едно и също...

an7raks
02-01-2015, 19:26
да, но това е опит за постигане на животинско възмездие
докато в наказателното право никъде не се говори за такова

правото на живот и достойно съществуване е универсално за всички
ти като искаш, си ходи в джунглата

Кое му е достойното съществуване на това да лежиш до живот в килия 2 на 2м?

defender
02-01-2015, 19:26
абе, то зависи и от ситуацията, ако се разхождаш се детето си и изведнъж ти изскочи на улицата някъв с нож да иска ти трепе детето, ми може като нищо да го отепа в схватката, но тогава това ще е убийство не от някакво чувство на омраза или мъст, а от защита на по-слабия, в случая детето.

не знам братче. май ше го лежа.

anonymous895156
02-01-2015, 19:27
Дали ще убиеш един човек или ще му нанесеш трайни психични травми е горе-долу едно и също...

чакай, в никой съвременен затвор не се налагат психически травми (или поне не легално) на хората, излежаващи присъди там
това го има само в концлагерите на любимите ти фашистки държави

golemiq_korab_minava
02-01-2015, 19:27
антракс, да ти пикая на мъдростта

anonymous895156
02-01-2015, 19:28
Кое му е достойното съществуване на това да лежиш до живот в килия 2 на 2м?

има го описано в хартата за правата на човека

golemiq_korab_minava
02-01-2015, 19:28
чакай, в никой съвременен затвор не се налагат психически травми (или поне не легално) на хората, излежаващи присъди там
това го има само в концлагерите на любимите ти фашистки държави
във всеки затвор го има

golemiq_korab_minava
02-01-2015, 19:29
има го описано в хартата за правата на човека

ставаш за член БГ хелзинския копитет

an7raks
02-01-2015, 19:30
чакай, в никой съвременен затвор не се налагат психически травми (или поне не легално) на хората, излежаващи присъди там
това го има само в концлагерите на любимите ти фашистки държави

Тъпак, говорих за изнасилването, за онея боклуци ми е все тая как ги третират...
Тея конвенции можеш да си ги навреш отзад, аз казвам какво аз мисля. ;)

defender
02-01-2015, 19:31
според мен Ауриса може и да се кани да ни изнасилва приятелките., затова ся ни навива да не го бием до смърт.

има логика.. хихи

an7raks
02-01-2015, 19:31
антракс, да ти пикая на мъдростта

Давай.

defender
02-01-2015, 19:33
Давай.

викаш ше му врътнеш вратленцето, че да не пикае и на други, а.

антраксе ти така ше прочистиш земята за няколкоо дена.

an7raks
02-01-2015, 19:36
викаш ше му врътнеш вратленцето, че да не пикае и на други, а.

антраксе ти така ше прочистиш земята за няколкоо дена.

Ми, да, от 7 милиарда, ще станем към 2-3, като изчистя и мангалоидите... :D

defender
02-01-2015, 19:37
ставаш за член БГ хелзинския копитет

то митето го е създал, кво говориш.

golemiq_korab_minava
02-01-2015, 19:39
и като няма кой да им бърше лайната на тези 3 милиарда ще се самоубият

an7raks
02-01-2015, 19:40
и като няма кой да им бърше лайната на тези 3 милиарда ще се самоубият

Това ли ти е предложението, за да те оставя жив?

golemiq_korab_minava
02-01-2015, 19:42
аз съм безсмъртен, не можеш да ме убиеш

defender
02-01-2015, 19:46
Това ли ти е предложението, за да те оставя жив?

като ги изтепиш може и така да намериш ауриса жълтия бегач.
може.

an7raks
02-01-2015, 19:46
Да, вярно... Психично болни не наранявам, те не са виновни за състоянието си... :/

defender
02-01-2015, 19:55
ама вижте го само, едно време децАта карали балканчета, а ауриса жълт бегач, а,
бъзга ли на по върбите, направо тънко ни казва къде ни е мястото.

Auriss
02-01-2015, 20:00
ама вижте го само, едно време децАта карали балканчета, а ауриса жълт бегач, а,
бъзга ли на по върбите, направо тънко ни казва къде ни е мястото.

дае балканчета те тогава струваха 100 лева колелата ;
на един приятел му взеха някво за 2 бона ;/ наеш яко возеше :/

Fisherman
02-01-2015, 20:06
да, но това е опит за постигане на животинско възмездие
докато в наказателното право никъде не се говори за такова

правото на живот и достойно съществуване е универсално за всички
ти като искаш, си ходи в джунглата

значи може да се ебете в гъза,като животни,но не може да се отнасят с вас,като такива?

Fisherman
02-01-2015, 20:07
дае балканчета те тогава струваха 100 лева колелата ;
на един приятел му взеха някво за 2 бона ;/ наеш яко возеше :/

дръж си историите за пенсионерския клуб по хашмат, старче

an7raks
02-01-2015, 20:07
значи може да се ебете в гъза,като животни,но не може да се отнасят с вас,като такива?

Оу, тва беше в десятката! :D

defender
02-01-2015, 20:14
са митето мисли,...

Fisherman
02-01-2015, 20:34
няма

defender
02-01-2015, 21:24
да не разреваваме ауриса все пак пичага е.

Aeternal
02-01-2015, 21:40
да не разреваваме ауриса все пак пичага е.

Aurisa можеш да го разревеш само от смях.

defender
02-01-2015, 21:47
можеше да не се гавриш с начина по които някой изразява уважение към друг.
е да такъв ти е стила, школовка, и тебе те разбирам.

Aeternal
02-02-2015, 08:51
можеше да не се гавриш с начина по които някой изразява уважение към друг.
е да такъв ти е стила, школовка, и тебе те разбирам.

Я разсмей ме и мене, с каква школовка съм? :Д

anonymous895156
02-02-2015, 09:44
Тъпак, говорих за изнасилването, за онея боклуци ми е все тая как ги третират...
Тея конвенции можеш да си ги навреш отзад, аз казвам какво аз мисля. ;)

истински бунтар
неразбран гений
така ли не разбра, че не може да мислиш и разпространяваш нещо, което им противоречи, защото само по себе си то няма как да не бъде антихуманно?


значи може да се ебете в гъза,като животни,но не може да се отнасят с вас,като такива?

да
и ти си първичен като животно, но би било твърде неетично да те затворят в зоопарк

SpiritInBlack
02-02-2015, 10:00
Аурис, колкото странен ми беше преди, два пъти по-неприятен ми стана сега. Махни го тоя аватар. Може да не си съгласен с политиката на определена държава, но е наистина жалко да се имат за тъждествено равни дадено правителство и цялата държава. А на Русия сме толкова задължени, че всички да отидем да им бачкаме за без пари в продължение на 10 години, пак ще има още какво да изплащаме.

Та по темата - твърдно против смъртното наказание съм, а и против приетата наказателна система като цяло. Мнението ми е, че никоя държава не трябва и не може да си позволи да бъде по-жестока от всеки един неин гражданин по отделно. Иначе какво излиза - целта оправдава средсвата. Ако мотивите наистина нямат значение и правото винаги е на страната на силния, смърното наказание е точно толкова справедливо, колкото бомбардирането на цивилни цели и зверствата на ИД. Идеята за превъзпитаване в затвора очевидно е гнила поначало и едва ли някога е работила. Ако съм избрал да не извършвам престъпления, то не е заради страх от евентуално наказание, а заради неправотата, която би произлязла от моето действие. Убеден съм, че дори извършители на тежки криминални престъпления биха се променили далеч повече, ако им бъде обяснена цялата картинка и именно защо подобни действия са грешни. Хората често осъждаме чуждите избори. Не си даваме сметка обаче за възможностите, от които е трябвало да бъде направен този избор.


Ясно е, че дори Русия да напусне Съвета на Европа (което едва ли ще стане) и смъртното наказание да бъде върнато, то няма да бъде прилагано за престъпления, различни от държавна измяна и убийство. Споменатите от Диденко престъпления са тежки, но не достатъчно тежки, за да бъде приложено най-тежкото наказание. Въпросното лице в клипа е руският вариант на Волен Сидеров. Партията му има най-малко представители в Долната камара на тяхното НС, а лидерът им скоро каза, че Русия се готви за пълномащабна ядрена война със САЩ. Далеч по-добре би направил да слушаш внимателно какво има да казва руският външен министър Лавров.

Auriss
02-02-2015, 10:40
http://www.dnevnik.bg/sviat/2015/01/31/2463734_kak_edin_telefonen_razgovor_prevurna_maika _na_7_deca_v/?ref=miniurl

такава държавна измяна вероятно имаш предвид

Auriss
02-02-2015, 10:52
впрочем той този същия преди години е обяснявал Русия как трябва да анексира Крим - просто да вметна.

Тромбоцит
02-02-2015, 10:54
Кой нормален прави 7 деца и ги гледа в такава обстановка?
Енъф оффтопик: Категорично "за" в случаите на серийни убийства, серийни изнасилвания и т.н. Такава психопатска измет няма правото да ходи на 2 крака и да се хрантути за сметка на държавата и за сметка на жертвите си.

*Общувал съм с доста молдовци, руснаци, украинци и беларуси - сите са на страната на Русия, никой от тях не ще ЕС. Може да са си прави за себе си, може и да не са.

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 10:54
http://btvnovinite.bg/article/bulgaria/armijata-proverjava-kolko-mazhe-mogat-da-badat-mobilizirani.html

Ауирсе, пръв си, нали ? :Д


Аурисе, ако си против анексирането на Крим, значи трябва да разцепим и Германия. Ква е тая работа. :Дl

Auriss
02-02-2015, 11:22
*Общувал съм с доста молдовци, руснаци, украинци и беларуси - сите са на страната на Русия, никой от тях не ще ЕС. Може да са си прави за себе си, може и да не са.

http://en.wikipedia.org/wiki/Ukrainian_presidential_election,_2010
https://www.youtube.com/watch?v=hdGQ2cQTBRw
мда, само 11 и половина милиона, а покрай изцепките на Русия и Беларус и посочи средния пръст (на държавно ниво)

http://www.nytimes.com/aponline/2015/01/29/world/europe/ap-eu-belarus-lukashenko.html
http://www.theguardian.com/world/2015/jan/28/-sp-russian-belarus-reclaims-language-belarusian


Познавам и едно момче, което живееше в Русия допреди година. В момента е в Канада. От ФБ съобщенията :


Hey! In light of recent events -- you know, the whole thing with Ukraine and NATO moving forces in Eastern Europe and also Russia talking about nukes and shit -- what is your personal opinion as someone who's lived there - is it possible that the russian society will stand behind Putin if he tried to escalate this into a new Cold War ?
I'm just concerned about all the warmongering from both sides. What do you think ?
Ty
-------

18 hours ago

Russian people like the same as german people during WW2
красноречиво, а ?



http://quinndiplomacy.com/wp-content/uploads/2014/12/Ukraine-election-2010.jpg

Викам да ви покажа и Б-я, особено за климатика, който няма търпение да ме контри с фантасмагориите си :

http://ispol.com/sasha/europe-voting/europe-voting.png

Виждате ли жълтото - това са предимно проддръжници на ДПС.
Червеното са руските подлоги.

Дай и Б-я да режем направо. Интересно и как само от клошарските региони излизат фенове на диктатори.

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 11:48
Много странно, как аз съм в синята ивициа? :Д :Д

Социализма е в помощ именно на работниците.

Тромбоцит
02-02-2015, 12:07
Аурисе, това червеното на скандинавите какво е? Мързи ме да търся управляващите формации там, а са с цвета на свинския отбор и ме дразни.

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 12:14
Гъза на ЕС и съдебната му система са по-корумпирани от всеки друг.

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 12:15
ЕС ни заличава като държава.

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 12:15
Ауриса е педал.

m_nik
02-02-2015, 12:17
Руската полиция е много по-добра от нашата .... :/

defender
02-02-2015, 12:17
Интересно и как само от клошарските региони излизат фенове на диктатори.

Когато социалното неравенство и несправедливост в обществото се увеличи много, тогава често народите (най-често по-бедните) издигат режими, които да накажат алчняците и експлоататорите, причина за това неравенство.
За кво иде реч:

Кризата удвоила милиардерите
Неравенството се задълбочава, предупреждава организацията Oxfam
http://clubz.bg/9975-krizata_udvoila_miliarderite

2016: Най-богатият 1% от населението ще притежава повече от всички останали взети заедно
http://www.economy.bg/world/view/16445/2016-Naj-bogatiyat-1%25-ot-naselenieto-shte-pritezhava-poveche-ot-vsichki-ostanali-vzeti-zaedno

България – шампион по неравенство на бедни и богати
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1890076


Всичко е навързано,
Аурисио Луиш Назарио де Лима

m_nik
02-02-2015, 12:17
Ауриса е педал.

+1

valeto0o
02-02-2015, 12:18
+1

m_nik
02-02-2015, 12:21
Адски ми е тъпо за Игор Иртишов (сериен убиец). Той е психично болен а него в затвора го държат ... :/ Той трябва да се лекува ... това което е направил е защото е психично болен. 2 пъти са искали да изпълнят смъртна присъда но са я отменили и той сега е с доживотна в Сосновка .... Има клип през 1997 в който той говори съвсем спокойно. Има и клип от 2000 в който той плаче, гласът му е тънък, и е много избухлив ....
Той само се разваля там ... още повече му се влошава здравето. Според мен трябва да се лекува...

an7raks
02-02-2015, 12:21
истински бунтар
неразбран гений
така ли не разбра, че не може да мислиш и разпространяваш нещо, което им противоречи, защото само по себе си то няма как да не бъде антихуманно?

Ти си като кон с капаци...
Нали САЩ са най-демократичните? Защо в някои от щатите има смъртно наказание?
Боли ме кура и за хуманността към подобни индивиди... Щом те не са имали милост към жертвите си, защо да заслужават такава да се прояви към тях?

Auriss
02-02-2015, 12:24
Аурисе, това червеното на скандинавите какво е? Мързи ме да търся управляващите формации там, а са с цвета на свинския отбор и ме дразни.

знам ли ги - някакви социалисти са. Те това показват цветовете. Синьо - десни, червено - леви. Не им следя политиката ;/


издигат режими, които да накажат алчняците и експлоататорите
като евреите в Германия, нали ?

defender
02-02-2015, 12:37
Значи ти с оная графика мислиш, че бедните райони искат диктатор, само защото завиждали на по-богатите, а не защото по-богатите са се самозабравили и са ги притиснали до стената и ръба на пропастта с разни закони, високи данъци, мизерни заплати и подобни (защото по принцип богатите са във властта и определят тия неща).

хм, не знам, не знам, едва ли.

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 12:37
https://www.youtube.com/watch?v=qtFfwxIei20

Американски оръжия.

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 12:40
http://news.ibox.bg/news/id_732604166

anonymous895156
02-02-2015, 12:41
Нали САЩ са най-демократичните?

не


Боли ме кура и за хуманността към подобни индивиди... Щом те не са имали милост към жертвите си, защо да заслужават такава да се прояви към тях?

защото това означава да принизиш цялата правосъдна система на тяхното ниво
такова нещо е противопоказно за развито общество, виж, в рамките на един диктаторски режим се вписва чудесно
обясних защо водещият ти мотив - този за възмездието - няма място в 21 век
и защо правото на живот и достойно съществуване на всеки човек е нещо, което не може да му бъде отнето, независимо какво е направил (освен в екстремни ситуации, в които ликвидирането на някого е оправдано от спасяването на нечий друг живот, застрашен в този момент)
"Око за око и светът ще ослепее"

Auriss
02-02-2015, 12:45
интересен клип

имам въпрос обаче - защо са толкова мръсни оръжията, а патроните под тях са чисти на огледало и по-важното - защо нямат маркировка

не споря в момента, тъй като няма как да знам, но след фотошопнатите убийства защо да вярвам на това ?

defender
02-02-2015, 12:47
"Око за око и светът ще ослепее"

лошото е че тия дето първи тръгват да вадят око са почти винаги обмислили и подготвили, т.е. съзнателно го правят, а потърпевшия човек, който след това търси възмездие действа инстинктивно, а не защото има съзнание на убиец и се съзнателно го върши.

не знам, май има разлика.

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 12:48
Ако някой ти извади окото, дай му и другото си. :Д

anonymous895156
02-02-2015, 12:52
лошото е че тия дето първи тръгват да вадят око са почти винаги обмислили и подготвили, т.е. съзнателно го правят, а потърпевшия човек, който след това търси възмездие действа инстинктивно, а не защото има съзнание на убиец и се съзнателно го върши.

не знам, май има разлика.

има и такива частни случаи
възможно е при самозащита човек да прибегне дори до убийство
но ако в края на деня всички са озлобени и искат възмездие, този, който е започнал всичко, ще е постигнал целта си, като е посял агресия в обществото
станалото-станало

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 12:52
интересен клип

имам въпрос обаче - защо са толкова мръсни оръжията, а патроните под тях са чисти на огледало и по-важното - защо нямат маркировка

не споря в момента, тъй като няма как да знам, но след фотошопнатите убийства защо да вярвам на това ?

http://news.ibox.bg/news/id_326846427

an7raks
02-02-2015, 12:52
не



защото това означава да принизиш цялата правосъдна система на тяхното ниво
такова нещо е противопоказно за развито общество, виж, в рамките на един диктаторски режим се вписва чудесно
обясних защо водещият ти мотив - този за възмездието - няма място в 21 век
и защо правото на живот и достойно съществуване на всеки човек е нещо, което не може да му бъде отнето, независимо какво е направил (освен в екстремни ситуации, в които ликвидирането на някого е оправдано от спасяването на нечий друг живот, застрашен в този момент)
"Око за око и светът ще ослепее"

Ако на един човек му предоставя удоволствие да убива или изнасилва, като го пуснат след 10 години, той ще направи пак същото. Как ще обясниш на поредната жертва тези си твои теории?
И те попитах за какъв достоен живот ми говориш в килия 2 на 2 метра?
Да, аз съм ок с идеята да се "принизи" правосъдната ни система до това ниво.

Единственото нещо, което е лошо на смъртното наказание е, че екзекуторите се натоварват психически.

defender
02-02-2015, 12:53
Ако някой ти извади окото, дай му и другото си. :Д

знаеш ли кво правиш ти с тоя цитат, все едно вземаш едно малко парченце от един много голям пъзел и се опитваш по това парченце да разбереш какъв ще е крайния резултат от голямата картина на пъзела. И ми го даваш за аргумент.

anonymous895156
02-02-2015, 12:53
Ако някой ти извади окото, дай му и другото си. :Д

не, купи си стъклено и го отдалечи от хора

Aeternal
02-02-2015, 12:53
Аурис, колкото странен ми беше преди, два пъти по-неприятен ми стана сега. Махни го тоя аватар. Може да не си съгласен с политиката на определена държава, но е наистина жалко да се имат за тъждествено равни дадено правителство и цялата държава. А на Русия сме толкова задължени, че всички да отидем да им бачкаме за без пари в продължение на 10 години, пак ще има още какво да изплащаме.


Ти знаеш ли колко злато струва освобожденито ни на третото българско царство?
На тях в момента дължим единствено упадъка си.

an7raks
02-02-2015, 12:53
станалото-станало
На теория - да, ама ако убият баща ти, едва ли ще мислиш пак така...

Aeternal
02-02-2015, 12:55
ЕС ни заличава като държава.

Ми отивай в Русия и гледай да се върнеш с хероин и СПИН. Без тва си безполезен за България.

Aeternal
02-02-2015, 12:56
Всеки добър акт на възмездие заслужава още един.

Auriss
02-02-2015, 12:56
Ти знаеш ли колко злато струва освобожденито ни на третото българско царство?
На тях в момента дължим единствено упадъка си.

кво му се обясняваш ;д
като се чувства длъжен да ходи да копа картофи в руската федерация
дреме ми на мен за русия и к'во е ставало преди 5 поколения тука

сигурно му е тъпо, 'щото се изживява като плейбой и половината му време е посветено на забиането на пияни коври, пък в западна европа го водят изнасилване това поведение.
и аз бих симпатизирал на русия в такъв случай

http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/law-and-order/11375667/Men-must-prove-a-woman-said-Yes-under-tough-new-rape-rules.html

Instead, police and prosecutors must now put a greater onus on rape suspects to demonstrate how the complainant had consented “with full capacity and freedom to do so”

anonymous895156
02-02-2015, 12:59
Ако на един човек му предоставя удоволствие да убива или изнасилва, като го пуснат след 10 години, той ще направи пак същото. Как ще обясниш на поредната жертва тези си твои теории?
И те попитах за какъв достоен живот ми говориш в килия 2 на 2 метра?
Да, аз съм ок с идеята да се "принизи" правосъдната ни система до това ниво.

Единственото нещо, което е лошо на смъртното наказание е, че екзекуторите се натоварват психически.

има терапии за превъзпитание на затворниците
в крайна сметка става дума за психично болни хора, които има начин да бъдат излекувани и дори интегрирани обратно в обществото
ако не стане, просто присъдите им трябва да бъдат удължени и да се поставят под специален режим

имаш килия, която удовлетворява всичките ти физиологични нужди, затвор с общност, от която можеш да бъдеш част, и достъп до външния свят (телевизия, свиждания). освен това пак си под протекцията на закона на съответната държава като всеки друг неин гражданин
за теб достоен живот може и да означава такъв, в който си цар на всичко важно, но това е друг въпрос


На теория - да, ама ако убият баща ти, едва ли ще мислиш пак така...

ако го направят, ще знам, че последната му воля би била да постъпят по същия начин с болен човек

Aeternal
02-02-2015, 12:59
Абе като гледам посдените законодателни норми излезли от Думата, по-скоро ще се борят срещу изнасилванията като съдят всеки който спомене 'изнасилване' в интернет сайт.

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 12:59
Ми отивай в Русия и гледай да се върнеш с хероин и СПИН. Без тва си безполезен за България.

Безполезен съм само за капиталистите и вампирската система на ЕС.
България трябва да бъде освободена от този капан.

Aeternal
02-02-2015, 13:01
Безполезен съм само за капиталистите, не за България .

Абе момче, ти си в тежест на обществото. Интелект никакъв, работа никаква, една голяма уста и претенции. Жертва бил, ама дори не знаеш на какво си жертва. Безполезен.

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 13:02
има терапии за превъзпитание на затворниците
в крайна сметка става дума за психично болни хора, които има начин да бъдат излекувани и дори интегрирани обратно в обществото
ако не стане, просто присъдите им трябва да бъдат удължени и да се поставят под специален режим

имаш килия, която удовлетворява всичките ти физиологични нужди, затвор с общност, от която можеш да бъдеш част, и достъп до външния свят (телевизия, свиждания). освен това пак си под протекцията на закона на съответната държава като всеки друг неин гражданин
за теб достоен живот може и да означава такъв, в който си цар на всичко важно, но това е друг въпрос



ако го направят, ще знам, че последната му воля би била да постъпят по същия начин с болен човек
Точно ти надали ще издържиш и 3 дена в американски затвор, не говорим за български.

anonymous895156
02-02-2015, 13:02
Точно ти надали ще издържиш и 3 дена в американски затвор, не говорим за български.

аз скоро влизам

Aeternal
02-02-2015, 13:03
аз скоро влизам

На посещение? Малък си за затвора :Д

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 13:04
аз скоро влизам

нямаш 18

m_nik
02-02-2015, 13:04
Мъчно ми е за него ...
И между другото той е бил вече 17-18 години в затвора .. може да е осмислил всичко. Трябва му лечение. Мъчно ми е за него и то много. Каквото искате мислете но това е моето мнение. Ако искате ме подкрепяйте, ако искате ме нападайте .. това е !

an7raks
02-02-2015, 13:06
има терапии за превъзпитание на затворниците
в крайна сметка става дума за психично болни хора, които има начин да бъдат излекувани и дори интегрирани обратно в обществото
ако не стане, просто присъдите им трябва да бъдат удължени и да се поставят под специален режим

имаш килия, която удовлетворява всичките ти физиологични нужди, затвор с общност, от която можеш да бъдеш част, и достъп до външния свят (телевизия, свиждания). освен това пак си под протекцията на закона на съответната държава като всеки друг неин гражданин
за теб достоен живот може и да означава такъв, в който си цар на всичко важно, но това е друг въпрос



ако го направят, ще знам, че последната му воля би била да постъпят по същия начин с болен човек

Ами, в понятието "достоен живот" включвам правото ми да изляза да се разходя, когато поискам и да съм със семейството си. ;)


Изгледай някое предаване по нешънъл джиографик за Гуантанамо и имай предвид, че това със сигурност не е всичко, на което са подложени затворниците там. ;)

defender
02-02-2015, 13:07
Точно ти надали ще издържиш и 3 дена в американски затвор, не говорим за български.

ще издържи, таман ще чете на затворниците демократичните закони и ше ги образова, те имат нужда от учителка, особено ако е по-секси.

митко, ама то исторически май най-големите престъпения срещу човечеството са ги вършили тия дето се представят за по-умни и издигнали се в обществото.

така, че ти умник ми се виждаш по-рисков играч..

an7raks
02-02-2015, 13:09
Ако искате ме подкрепяйте, ако искате ме нападайте .. това е !
Може ли да не ни пука?

Aeternal
02-02-2015, 13:24
http://www.newrepublic.com/article/119262/russia-burying-soldiers-unmarked-graves-hide-invasion

Това е страшно.

defender
02-02-2015, 13:37
http://quinndiplomacy.com/wp-content/uploads/2014/12/Ukraine-election-2010.jpg

аурисе в Украйна източните райони не си ли икономически по-добре развити от западните, щото така съм чувал.

ПП: А представи си Източна Украйна да се отдели от Западна и Русия да поддържа икономически отношения само с Източна Украйна, ми те тогава в Западна трябва да живеят само на помощи от ЕС, май.

май, затова е и цялата война в Източна Украйна.

Auriss
02-02-2015, 13:44
ми то нещо такова стана в Корея :)

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 13:46
аурисе в Украйна източните райони не си ли икономически по-добре развити от западните, щото така съм чувал.

ПП: А представи си Източна Украйна да се отдели от Западна и Русия да поддържа икономически отношения само с Източна Украйна, ми те тогава в Западна трябва да живеят само на помощи от ЕС, май.

май, затова е и цялата война в Източна Украйна.

така е.

Auriss
02-02-2015, 13:48
http://cdn.theatlantic.com/static/mt/assets/international/Screen%20Shot%202013-06-20%20at%201.41.53%20PM.png

taka e da

defender
02-02-2015, 13:58
искаш да кажеш че до 25 години западна Украйна ще е по-добре от Източна.

ми може, сигурно западните фирми ще завладеят и техния пазар, а тях ще ги ползват за персонал и за суровини. Тоест икономически ще са напълно зависими от запада и следователно щат не не щат ще са им послушни.

defender
02-02-2015, 14:15
от нета:
"САЩ щели да си върнат дълга (18 трилиона и нагоре, само за последните 10 години скочи с над 10 трилиона), пък Русия щяла да фалира.
Малийййййй. Абе, тия демократи с кво ги облъчват на Запад бе ?"

Auriss
02-02-2015, 14:44
то САЩ колкото дължи, толкова и на тях им дължат

само обединеното кралство май към 1 трилион им дължи

лай иначе за тоя дълг :Д лай

баф баф

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 14:55
болкук аре малчи

defender
02-02-2015, 15:07
лай иначе за тоя дълг :Д лай

баф баф
http://youtu.be/4nU9ZyfHw24

:D

an7raks
02-02-2015, 15:09
то САЩ колкото дължи, толкова и на тях им дължат

само обединеното кралство май към 1 трилион им дължи

лай иначе за тоя дълг :Д лай

баф баф

Китай какво им дължи?

Aeternal
02-02-2015, 15:10
болкук аре малчи

Хахахахаха, безполезния колко е безсилен :Д

defender
02-02-2015, 15:19
от нета:

"Лапе на 9 години в Тексас е било временно отстранено от училище, защото "заплашил" свой съученик, че ще го направи невидим с Единствения Пръстен (на Саурон). Лапето гледало Хобитът, взело някъв пръстен и казал на съученик, че ще му го сложи на главата и ще го направи невидим.

Същото лапе преди това пак е било временно отстранено, щото нарекло друг свой съученик "черен" (не негър, а "черен"). Трети път е бил отстраняван, защото бил носел в училище енциклопедия, в която имало илюстрация на бременна жена.

Ах тая свобода и демокрация.
Или само на мен ми се струва ПРЕКАЛЕНО да се иска от 8-9 годишни да НЕ ОТБЕЛЯЗВАТ очевидното - че някое друго лапе е ЧЕРНО ? Че ги отстраняват от училище заради "заплахи" за използване на магия ???

Не вярвате? Моля, от извора на американската демократична пропаганда"


някой умен като митето да обясни, що туй чудо.
това ли е света на бъдещето, в който всеки може да бъде наказан за дори една думичка, без да е влагал в нея смисъл.

тва си е направо "диктатура на свободата"

Aeternal
02-02-2015, 15:33
от нета:

"Лапе на 9 години в Тексас е било временно отстранено от училище, защото "заплашил" свой съученик, че ще го направи невидим с Единствения Пръстен (на Саурон). Лапето гледало Хобитът, взело някъв пръстен и казал на съученик, че ще му го сложи на главата и ще го направи невидим.

Същото лапе преди това пак е било временно отстранено, щото нарекло друг свой съученик "черен" (не негър, а "черен"). Трети път е бил отстраняван, защото бил носел в училище енциклопедия, в която имало илюстрация на бременна жена.

Ах тая свобода и демокрация.
Или само на мен ми се струва ПРЕКАЛЕНО да се иска от 8-9 годишни да НЕ ОТБЕЛЯЗВАТ очевидното - че някое друго лапе е ЧЕРНО ? Че ги отстраняват от училище заради "заплахи" за използване на магия ???

Не вярвате? Моля, от извора на американската демократична пропаганда"


някой умен като митето да обясни, що туй чудо.
това ли е света на бъдещето, в който всеки може да бъде наказан за дори една думичка, без да е влагал в нея смисъл.

тва си е направо "диктатура на свободата"

Америка се вика, и целия нормален свят ѝ се смее.

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 15:44
Америка се вика, и целия нормален свят ѝ се смее.

Но Америка управлява НАТО и сега ще строят бази у нас.

an7raks
02-02-2015, 15:46
Корабе, ама ти нищо не разбираш... Те тея американци, дето са тука са нашенци и ни носят демокрация...

Auriss
02-02-2015, 15:48
Китай какво им дължи?

http://www.economist.com/blogs/freeexchange/2014/07/china-s-debt-gdp-level

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 15:51
Корабе, ама ти нищо не разбираш... Те тея американци, дето са тука са нашенци и ни носят демокрация...

фашизъм

an7raks
02-02-2015, 15:57
http://www.economist.com/blogs/freeexchange/2014/07/china-s-debt-gdp-level

Можеш ли да изкараш някакъв цитат от порядъка на 2-3 реда, щото съм прост комуняга и не ми се чете всичко?

defender
02-02-2015, 15:57
ето и статията:
http://www.washingtontimes.com/news/2015/feb/1/texas-boy-9-suspended-for-threatening-to-use-hobbi/

Auriss
02-02-2015, 16:01
http://www.anticorruption-romania.org/home/news-from-romania/176-over-850-romanians-convicted-for-corruption-ministers-mps-judges-mayors-prosecutors

почвам да завиждам на румънците :(

http://abcnews.go.com/International/wireStory/romanian-court-sentences-judge-22-years-bribe-case-28658484

http://www.nineoclock.ro/dna-prosecutors-indict-former-development-minister-elena-udrea-for-abuse-of-power-and-graft/
http://www.agerpres.ro/justitie/2015/02/02/alerta-diicot-cere-urmarirea-penala-pentru-vosganian-si-videanu-15-32-23



http://ec.europa.eu/cvm/docs/com_2015_35_en.pdf

плюйте иначе и по ЕС.

В Румъния 2-рия най-богат олигарх са го пратили зад решетките днес. А тук климатици и изнасилвачи ни рецитират съветска пропаганда

Auriss
02-02-2015, 16:02
Можеш ли да изкараш някакъв цитат от порядъка на 2-3 реда, щото съм прост комуняга и не ми се чете всичко?

ми доколкото на мен ми разбира главата частния сектор е задлъжнял колосално което предвид икономиката на китай, ориентирана към износа на стоки, не е проблем, стига в някакъв момент хората да не спрат да купуват. Тогава директно ще фалират по най-бруталния начин.

Fisherman
02-02-2015, 16:04
истински бунтар
неразбран гений
така ли не разбра, че не може да мислиш и разпространяваш нещо, което им противоречи, защото само по себе си то няма как да не бъде антихуманно?



да
и ти си първичен като животно, но би било твърде неетично да те затворят в зоопарк

и нула аргументи бяха предоставени този ден,хубаво е че си противоречиш,не можеш да скриеш,че си сбъркан и тва е

an7raks
02-02-2015, 16:08
ми доколкото на мен ми разбира главата частния сектор е задлъжнял колосално което предвид икономиката на китай, ориентирана към износа на стоки, не е проблем, стига в някакъв момент хората да не спрат да купуват. Тогава директно ще фалират по най-бруталния начин.

Не знам, аз от "колосално" не разбирам... Кажи ми колко дължат щатите на Китай и колко Кирай дължи на Щатите.

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 16:16
Китай си прозивеждат всичко необходимо.


Аурисе, ти знаеш ли колко много осъдени мафиоти има в България и опровергани в Европа, че дори и с върни пари от държавата?? За пръв път ли го научаваш това? Че колкото у нас съда действа, толкова и у Европа? Осъдени, и опровергани по правата на човека.
Аз пък ще ти кажа, че тук трябва да се коли и беси, а ЕС да си гледа работата.

Auriss
02-02-2015, 16:17
Не знам, аз от "колосално" не разбирам... Кажи ми колко дължат щатите на Китай и колко Кирай дължи на Щатите.

и това има значение защото ?
https://www.youtube.com/watch?v=_7Xtj04QiQg#t=167

Auriss
02-02-2015, 16:20
Аурисе, ти знаеш ли колко много осъдени мафиоти има в България и опровергани в Европа, че дори и с върни пари от държавата??

айде покажи ми ги тези осъдени мафиоти --
да не се окажат накрая мангали, които някой е подлъгал да подпишат някой документ ?

И нали не се опитваш да ми кажеш, че ЕС няма против Румнъците да си съдят престъпниците, ама нас се опитват да ни преебат ? Доста ... шизофренично ще прозвучи

an7raks
02-02-2015, 16:25
и това има значение защото ?
https://www.youtube.com/watch?v=_7Xtj04QiQg#t=167

От статията и от това разбрах само, че Китай имат 1 трилион долара дълг, а Щатите - 14... Може и да не съм разбрал правилно, не съм икономист, нито владея английски особено добре...

Aeternal
02-02-2015, 16:27
айде покажи ми ги тези осъдени мафиоти --
да не се окажат накрая мангали, които някой е подлъгал да подпишат някой документ ?

И нали не се опитваш да ми кажеш, че ЕС няма против Румнъците да си съдят престъпниците, ама нас се опитват да ни преебат ? Доста ... шизофренично ще прозвучи
Как няма да има?
Нали ако няма цялата теза на климата, че ЕС е виновен отива на юг.

Auriss
02-02-2015, 16:28
статията я пуснах за да видите, че не са само САЩ задлъжняли. Всяка държава има външен дълг.

А от клипа трябваше да разбереш, че най-елементарно казано Щатите няма какво да ги спре да си задлъжняват колкото искат. Плюс това клипът е от 2011. Тия приказки за 'фалиращите' щати ги слушаме от 2010. 2015 е вече и икономиката им не само, че не е тръгнала нанадолу, а дори напротив.

an7raks
02-02-2015, 16:33
А от клипа трябваше да разбереш, че най-елементарно казано Щатите няма какво да ги спре да си задлъжняват колкото искат.
Значи, още по-елементарно казано, щом няма кой да ги изтрепе, могат да правят, каквото си искат?

Обичам демокрацията! :)

Aeternal
02-02-2015, 16:42
Значи, още по-елементарно казано, щом няма кой да ги изтрепе, могат да правят, каквото си искат?

Обичам демокрацията! :)

Ще я обичаш, иначе те чака я рицин, я полоний.

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 16:42
айде покажи ми ги тези осъдени мафиоти --
да не се окажат накрая мангали, които някой е подлъгал да подпишат някой документ ?

И нали не се опитваш да ми кажеш, че ЕС няма против Румнъците да си съдят престъпниците, ама нас се опитват да ни преебат ? Доста ... шизофренично ще прозвучи

В Ръминия също видя едни големи червени петна, нали? Не си мисли, че и там е добре. А и Румъния са по-силна държава, по-добре отстояват правата си, имат патриотично мислене, явно.
Патриоти са и в скандинавските държави, не са глобалисти като теб.

Та единия пример е Доган. А след него ще оставя ти само да ги намериш. Из БСП и другите партии. Безкрайно са.

Auriss
02-02-2015, 16:45
ами, макар нищо да не разбирам и сигурно да приказвам глупости, май горе-долу така излиза.
Не опира до демокрация обаче. Икономиката ми е страшно гнусна точно поради този факт и затова не съм отделял грам време да се образовам. Нищо 'демократично' няма в тези среди - лайна върху лайна.
Не искам да пиша някакви неща, които съм чел или съм чувал от приятели, 'щото 100% почти нищо не съм разбрал както трябва, но просто ти остава един такъв гаден вкус в устата. Ако искаш поинтересувай се сам.

Ето ти нещо потресаващо - Китай умишлено си държат валутата евтина спрямо долара от което следва, че китайците са бедни спрямо американците (не могат да си позволят стока произвеждана извън китай). Причината да го правят е, че ако валутата им скочи, хората ще отидат да си отварят фабриките в Индия, да речем.
Демек малкия човек в Китай е преебан както и да го погледнеш.

Същата ситуация с Дания : http://www.bloombergview.com/articles/2015-02-01/guess-who-the-next-casualty-of-the-currency-wars-is-

На практика обедняваш ако забогатееш. Абсурдно е

an7raks
02-02-2015, 16:48
Демек малкия човек в Китай е преебан както и да го погледнеш.


О, да, с това съм абсолютно съгласен!

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 16:51
И на китайците ще им писне, строят нов самолетоносач

Auriss
02-02-2015, 16:55
В Румъния за година са вкарали над 800 души в затвора само за корупция, той ми пише Доган другите сам си ги намери

Какво за Доган ? Наистина нямам представа за какво говориш. Кога са го осъдили и кога го е 'пуснал' европейски съд ?


А и Румъния са по-силна държава, по-добре отстояват правата си, имат патриотично мислене, явно.
т'ва на базата на какво го твърдиш ?

ние пък сме Х, имаме У и З явно - не можеш да ни сравняваш с Румъния

Aeternal
02-02-2015, 16:55
И на китайците ще им писне, строят нов самолетоносач

Те и индийците ходиха до марс, ама държавата им пак е пълен кенеф.

Auriss
02-02-2015, 16:59
http://www.capital.bg/shimg/oo_2463470.jpg

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 17:22
Казах ви защо е корупцията. Заради нестабилността на държавата, което прави и ЕС не ни дава.

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 17:23
Най-малко 1000 онивинени в ЕС има

Auriss
02-02-2015, 17:31
И кво ? Може и да са били невинни. Или просто да не е имало достатъчно доказателства, че да сигурно, че са виновни.

Ама ти си диктаторче нали ? Първо пуцаш, после питаш.

Фюрера-чикиджия-самоубиец невиждал жена.

Аве а я кажи ти не беше ли студент ? Как висиш по цял ден в тоя форум ;д ?

an7raks
02-02-2015, 17:33
Аве а я кажи ти не беше ли студент ? Как висиш по цял ден в тоя форум ;д ?
Той е ранобуден студент, заради това има време...

Auriss
02-02-2015, 17:34
:Д мен от заспалите ми се вижда по-скоро

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 17:35
завидя маймуната, че и висше не може да изкара

an7raks
02-02-2015, 17:37
:Д мен от заспалите ми се вижда по-скоро
Това е новият Че Гобара, недей така ти!

anonymous908491
02-02-2015, 19:20
Ауриса е педал.

Това го приказвам от почти година и не като обида, чистата истина е.

Aeternal
02-02-2015, 19:54
завидя маймуната, че и висше не може да изкара

Кво висше е да учиш за агроном, бе :Д

defender
02-02-2015, 20:00
.

Аве а я кажи ти не беше ли студент ?
може да е задочно обучение

Aeternal
02-02-2015, 20:02
може да е задочно обучение

И що не работи тогава?

defender
02-02-2015, 20:02
задължително ли е?

defender
02-02-2015, 20:06
кораба си е супер устойчиво братленце, сам срещу толкова нападки

Aeternal
02-02-2015, 20:11
задължително ли е?

Ми не, ама той си знае, че е безполезен.

Aeternal
02-02-2015, 20:12
кораба си е супер устойчиво братленце, сам срещу толкова нападки

Кефиш ли се,а ? Чувстваш ли тъпотата на климата като твоя лична победа?

defender
02-02-2015, 20:13
на приказки не знам, ама психически ви мачка,

Auriss
02-02-2015, 20:16
http://i.imgur.com/oHueGWY.jpg

Auriss
02-02-2015, 20:16
70 рубли за долар :Д:Д:Д

http://www.finanzen.net/devisen/us_dollar-russischer_rubel/chart

defender
02-02-2015, 20:18
Кефиш ли се,а ? Чувстваш ли тъпотата на климата като твоя лична победа?

ми аз не съм забелязал тъпота, човека има свое мнение, това ми е достатъчно.

defender
02-02-2015, 20:20
70 рубли за долар :Д:Д:Д

http://www.finanzen.net/devisen/us_dollar-russischer_rubel/chart

а долара реално с какво е обезпечен, с нови заеми ли. добре е.

Auriss
02-02-2015, 20:22
кораба си е супер устойчиво братленце, сам срещу толкова нападки

кви нападки бе брат да съм излъгал нещо

нали се храниха наскоро с анарчи в кошчето и му лъснаха насраните гащи
балон с въздух
мн приказки мн нещо ама щяло да се самоубива момчето 'щото няк'во момиче от нета дето даже не е виждал наживо не го отразило

смятай тва леке решило че тр на другите да дава акъл как да живеят лмао

Auriss
02-02-2015, 20:22
а долара реално с какво е обезпечен, с нови заеми ли. добре е.

кво значение има ?

http://i.imgur.com/oHueGWY.jpg

defender
02-02-2015, 20:28
ми то тогава така всеки може си живурка вовеки, не мисля, че останалите големи държави в света ще го позволят, рано или късно.

Auriss
02-02-2015, 20:29
http://i.imgur.com/oHueGWY.jpg

defender
02-02-2015, 20:32
смятай тва леке решило че тр на другите да дава акъл как да живеят лмао

а да мълчи ли, тогава къв е смисъла на обществото, щом и да говориш не можеш и мнение да изкажеш ми ти ставаш като добитък

Auriss
02-02-2015, 20:35
а да мълчи ли, тогава къв е смисъла на обществото, щом и да говориш не можеш и мнение да изкажеш.

"българите сте тъпи и продажни и не ставате за демокрация"

да си изказва мнението ве

и аз мога да споделя, че бих му се изсрал в устата, нали :) ?

Aeternal
02-02-2015, 20:38
а да мълчи ли, тогава къв е смисъла на обществото, щом и да говориш не можеш и мнение да изкажеш ми ти ставаш като добитък

Кво стана, а? Мачкал ни :Д

Тотален провал сте. Никакви свястни мнения, цялата защита на Русия е изгнила като наркоманизираното им, спинозно общество.

Auriss
02-02-2015, 20:40
http://i.imgur.com/oHueGWY.jpg

defender
02-02-2015, 20:43
"българите сте тъпи и продажни и не ставате за демокрация"

що "сте", че ти не се ли чувстваш българин. Продажни, а корупцията в ЕС за миналата година 120 милиарда.

добре, дай пример, защо не ставаме за демокрация.


да си изказва мнението ве

и аз мога да споделя, че бих му се изсрал в устата, нали :) ?

негова си работа, а и аз лично не виждам нищо тъпо в кораба, напълно нормален и открит човек с мнение,

Aeternal
02-02-2015, 20:47
Продажни, а корупцията в ЕС за миналата година 120 милиарда.


Мнението ти щеше да струва нещо, ако освен колко е корупцията в ЕС дадеш колко е и в Русия. И след като сравниш БВП-то на двете, тогава можеш да говориш за корупция.

defender
02-02-2015, 20:48
Тотален провал сте.

мдааа, аз си чаткам готино из форума специално за да се харесам в очите на търнала, тва е номер 1 перспектива.

верно ли, така ще кажеш, нее.

Aeternal
02-02-2015, 20:49
мдааа, аз си чаткам готино във форума специално за да се харесам в очите на търнала, тва е номер 1 перспектива.

верно ли, така ще кажеш,

Кофтито е, че форума не е чат и всеки, който влезе може да си направи изводите.

defender
02-02-2015, 20:55
ми да си прави изводите, аз съм непреднамерен, т.е. не очаквам нищо от никой, включително и изводите му.
просто си чаткам, защото има готини хора.


и тогава идва жандарма да ми затворил устата, демек идеш ти.

defender
02-02-2015, 20:58
милиционер

Aeternal
02-02-2015, 21:01
hahaha, classic misdirection.
Вкарай врага в обяснителен режим. Не става.

Все още
"Мнението ти щеше да струва нещо, ако освен колко е корупцията в ЕС дадеш колко е и в Русия. И след като сравниш БВП-то на двете, тогава можеш да говориш за корупция. "

Auriss
02-02-2015, 21:01
що "сте", че ти не се ли чувстваш българин. ,
не ме разбра май - аз него цитирам, та него питай, не мен

defender
02-02-2015, 21:02
милиционер, тоя аватар на Обама хич не те прикрива, позьор.

Aeternal
02-02-2015, 21:03
Аватара ми е сатира. Виж му ушите.

Все още не ставаш.

defender
02-02-2015, 21:04
Все още
"Мнението ти щеше да струва нещо, ако освен колко е корупцията в ЕС дадеш колко е и в Русия. И след като сравниш БВП-то на двете, тогава можеш да говориш за корупция. "

ми с ауриса говорехме за демокрация, а образец за демокрация на ауриса е ЕС, затова.

ся си отвори 5-тата чакра.

Aeternal
02-02-2015, 21:05
ми с ауриса говорехме за демокрация, а образец за демокрация на ауриса е ЕС, затова.

ся си отвори 5-тата чакра.

Сравни ми корупцията на ЕС и Русия спрямо техния БВП и тогава ела да ми говориш за корупция.
Как да ти го смеля по-ясно?

defender
02-02-2015, 21:10
баси,русофоба,

ми да съм те карал да ми смеляш нещо, ти просто ми го натрапваш тва за русия, тая фобия може те разболее брат, носи негативна енергия в 5-тата чакра

с ауриса си говорихме за демокрация в България и направих сравнение с ес като демокрация образец, къв ти е тука русофобски проблем са.

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 21:14
кви нападки бе брат да съм излъгал нещо

нали се храниха наскоро с анарчи в кошчето и му лъснаха насраните гащи
балон с въздух
мн приказки мн нещо ама щяло да се самоубива момчето 'щото няк'во момиче от нета дето даже не е виждал наживо не го отразило

смятай тва леке решило че тр на другите да дава акъл как да живеят лмаохахахахах ти ако слушаш на анархи фантазиите, можеш да излезеш най-големия русофил :Д

Aeternal
02-02-2015, 21:19
Аз не съм 'фоб' дори харесвам Руснаците, повече от американците поне.

Проблема е, че ти, предавайки (вероятно) своята родина служиш на една сбъркана и долна държава, която се мъчи да се меси с мръсни ръце в България.
А конкретната тема е, че ти се опитваш да сложиш черно петно на едно от малкото нормални места за живеене на планетата, говоря естествено за повечето държави от ЕС, плюс Австралия, Канада и още няколко. И естествено те си имат своите проблеми, но перфектна система няма.
И понеже в твоята и още няколко глави бушува мнението, че света е двуполюсен и който не е с Русия е против нея, ти опитвайки се да подрониш авторитета на ЕС с най-прозрачна демагогия служиш на интересите на държава, която се управлява от живото въплащение на Адолф Хитлер.
И с най-голямата си наглост ми говориш за 'фобство'.
Засрами се.

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 21:19
виж ги ти, ауриса и тернала. като найлонови торбички в буря. Като нещо не им е добре, Пак НА Русия си си го изкарват.

Aeternal
02-02-2015, 21:21
виж ги ти, ауриса и тернала. като найлонови торбички в буря. Като нещо не им е добре, Пак НА Русия си си го изкарват.

В тема за Русия за какво да говорим, Пакистан ли?

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 21:21
Аетернал. ти служиш на една загиваща система. служиш на хора с големия джоб, хората които имат повече власт над света.

defender
02-02-2015, 21:21
ама на търнала в неистово яките му напъни да се представи за някъв супер демократ за пред очите хорски, яка му прозира милиционерщината.

Aeternal
02-02-2015, 21:23
Аетернал. ти служиш на една загиваща система. служиш на хора с големия джоб, хората които имат повече власт над света.

И как точно, като искам да живея в нормална правова държава?

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 21:23
Сириза много добре го каза. Или Европа променя враждебната си политка към по-бедните държави и спира натиска над бедните, спира и търговските отношения с Америка, които ни обричат съвсем в робство, или се разпада. По -вероятно е втория вариант, защото самата система трябва да се промени. А не алчните да бъдат поощрявани.

Aeternal
02-02-2015, 21:24
ама на търнала в неистово яките му напъни да се представи за някъв супер демократ за пред очите хорски, яка му прозира милиционерщината.

Нещо по темата?

Милицията и военните са винаги комунисти, моето момче.
Овчарските кучета винаги са по-сити и привилегировани от овцете.
Никаква идея как работи света.

Aeternal
02-02-2015, 21:26
Сириза много добре го каза. Или Европа променя враждебната си политка към по-бедните държави и спира натиска над бедните, спира и търговските отношения с Америка, които ни обричат съвсем в робство, или се разпада. По -вероятно е втория вариант, защото самата система трябва да се промени. А не алчните да бъдат поощрявани.

Ох жертвите, ох онеправданите.

Що не се бориха против враждебната политика като взимаха милиардите евро?

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 21:26
И как точно, като искам да живея в нормална правова държава?

Зад наглед нормалната държава не знаеш какво стои и защо всъщност е нормална. Та тея твои нормални държави са такива, за сметка на бедните държави.

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 21:28
Ох жертвите, ох онеправданите.

Що не се бориха против враждебната политика като взимаха милиардите евро?

ама са умни тарикати, жертвите. умни са и много добре разбират, че ако им вървят по наклона на Меркел, до 2 години щяха да станат по-зле и от нас.

defender
02-02-2015, 21:29
Милицията и военните са винаги комунисти, моето момче.


защо, винаги да са комунисти, обясни, нали си бил в системата (или не).

Aeternal
02-02-2015, 21:30
Зад наглед нормалната държава не знаеш какво стои и защо всъщност е нормална. Та тея твои нормални държави са такива, за сметка на бедните държави.

Обясни ми как Финландия, Швеция, Дания, дори Германия, първата икономическа сила в ЕС е нормална за сметка на другите държави.

Как Канада, Австралия, Япония и Нова Зеландия са и богати и нормални(Япония е относително нормална :Д) за сметка на други държави?

Aeternal
02-02-2015, 21:31
защо, винаги да са комунисти, обясни, нали си бил в системата (или не).

Копоите винаги са привилегировани и хранени от партията, кво повече да обяснявам?

defender
02-02-2015, 21:36
хубава пенсия ли имаш, жилище от военните, тва онова?

Aeternal
02-02-2015, 21:39
хубава пенсия ли имаш, жилище от военните, тва онова?

Къде са ви аргументите момчета? Можете да говорите единствено за личности, а не за идеи.
Дефенди, чувстваш ли се безполезен?

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 21:41
Обясни ми как Финландия, Швеция, Дания, дори Германия, първата икономическа сила в ЕС е нормална за сметка на другите държави.

Как Канада, Австралия, Япония и Нова Зеландия са и богати и нормални(Япония е относително нормална :Д) за сметка на други държави?
Финладците са по-пияни и от руснаците първо.
На изчезващ народ като шведите (швейцарците ли ддз) не мога да се радвам, те буквално се претъпкаха с имигранти.
За дания не знам, но е малка държава, западна. Германия е дисциплиниран народ, отново от Западния сектор. Все западни държави. А нашите пазари бяха разбити. Бедния селянин вече не може да си продава продукцията..

Та тези държави, под Американското крило са обединени и управляват света, докато другите мизерстват и им работят. Изплзват ги като втора ръка работна сила.

И това става когато 89=та година СССР се разпада. Последва това, че бившите членки на СССР се разпокъсаха или преминаха на страната на САЩ И СЕ обърнаха срещу малцина държави останали с Русия. Проста логика. Не може да има за всички ресурси на тая планета по много.

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 21:43
Копоите винаги са привилегировани и хранени от партията, кво повече да обяснявам?

Да ти кажа през комунизма хората са обичали държавата си много повече от сега и биха се жертвали за нея, а политиците ни не са били толкова корумпирани и са имали национално съзнание.

defender
02-02-2015, 21:44
Къде са ви аргументите момчета? Можете да говорите единствено за личности, а не за идеи.
Дефенди, чувстваш ли се безполезен?


ми твоята личност ме заинтригува,

добре си значи, а карал ли си служебни мерцедеси,

имаш ли пистолет, стрелял ли си по лошите.

търнале много си тайнствен човек.

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 21:48
сега очаквам да кажеш за Естония.


Естония нарочно САЩ я потдържат като гранична държава, както преди Русия нас.

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 21:49
просто тернала и ауриса си мислят, че живеем в приказка и всичко е черно на бяло нарисувано

Aeternal
02-02-2015, 21:50
Финладците са по-пияни и от руснаците първо.
На изчезващ народ като шведите (швейцарците ли ддз) не мога да се радвам, те буквално се претъпкаха с имигранти.
За дания не знам, но е малка държава, западна. Германия е дисциплиниран народ, отново от Западния сектор. Все западни държави. А нашите пазари бяха разбити. Бедния селянин вече не може да си продава продукцията..


Щях да те питам за Унгария и Чехия, но като не правиш разлика между Швеция и Швейцария, няма смисъл.

И да, обяснението ти, че са богати и нормални държави е, че са Западни. Не е адекватно, не мислиш ли?

defender
02-02-2015, 21:52
според мен ти си дошъл в тоя форум за да може да се излекуваш от демона на миналия строи чрез духа на младите,
щото ти личи милиционерщината,

ама имаш късмет, че попадна на хора, демек мене и кораба :D

Aeternal
02-02-2015, 21:52
Да ти кажа през комунизма хората са обичали държавата си много повече от сега и биха се жертвали за нея, а политиците ни не са били толкова корумпирани и са имали национално съзнание.

А преди него е било въпрос на чест и доблест да се биеш за държавата си, чудесата на българската армия преди идването на комунизма са ни прославили като силен народ по целия свят.

А през комунизма воините ни са били срамни, както са и сега, какво сме търсили във Прага, какво сме търсили в Камбоджа, какво търсим сега в Афганистан?

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 21:53
Адекватно е, адекватно е . Ние първо не сме дисциплинирани колкото Германия, второ изостанали с 40 години в тяхната система и не ни позволяват развитие в конкуренцията, ми ни използват само да им купуваме продуктите хубавите. Разбра ли сега? Трето сме малка държава. А някои малки държави , просто ги потдържат изкуствено. И народопсихологията ни е различна. И както виждаш - всички капиталисти са на огромен дълг.

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 21:54
А преди него е било въпрос на чест и доблест да се биеш за държавата си, чудесата на българската армия преди идването на комунизма са ни прославили като силен народ по целия свят.

А през комунизма воините ни са били срамни, както са и сега, какво сме търсили във Прага, какво сме търсили в Камбоджа, какво търсим сега в Афганистан?

търсили сме, ама сме имали 150 000 хил армия, а сега са пак ни търсят като васали.

Преди комунизма сме били с Хитлер, а хиляди бедни са гладували.

Aeternal
02-02-2015, 21:59
Адекватно е, адекватно е . Ние първо не сме дисциплинирани колкото Германия, второ изостанали с 40 години в тяхната система и не ни позволяват развитие в конкуренцията, ми ни използват само да им купуваме продуктите хубавите. Разбра ли сега? Трето сме малка държава. А някои малки държави , просто ги потдържат изкуствено. И народопсихологията ни е различна. И както виждаш - всички капиталисти са на огромен дълг.

Да ни поддържат изкуствено, ти за това ли се бориш? Като гърците, да ядем и да пием без да работим?

Ако комунистите не бяха разсипали Правец можехме сега да заливаме Европа с български конфигурации.

Няма световна конспирация срещу славяните или Русия. Просто на Путин и на нашите крадци им трябва обяснение защо живеем в мизерия, докато те са преяли със власт и пари. Знаеш ли тея властоимащи от приватизацията, от европроектите, от държавните поръчки какви пари имат? Аз и ти можем да работим цял живот и няма да изкараме 1/1000 от тяхното богатство.

defender
02-02-2015, 22:00
търнала е готин, спирам се заяждам и с него

Aeternal
02-02-2015, 22:01
търсили сме, ама сме имали 150 000 хил армия, а сега са пак ни търсят като васали.

Преди комунизма сме били с Хитлер, а хиляди бедни са гладували.

И преди сме били васали, кво сме търсили в Камбоджа?
И да, народа е мизерствал, война е. Знаеш ли колко умират в СССР от глад през годните на втора световна?

an7raks
02-02-2015, 22:03
Преди комунизма сме били с Хитлер, а хиляди бедни са гладували.

...а по време на комунизма хиляди богати са избити...

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 22:04
а, да, ама я си го обясни защо има толков приватизирали мафиоти в управлението ни сега, а преди парите са стигали за всички, пак са крали, но е оставало и за народа... .същото е в Европа, само че корупцията в богатите държави се контролира по лесно, хората стават политици за да управляват не за да крадат защото имат държави, а ние нямаме.

an7raks
02-02-2015, 22:06
защото имат държави, а ние нямаме.

И за това ти е виновен ЕС?!

Против членството ни в ЕС съм, но по съвсем други причини... Според мен, просто можем да спечелим повече, ако сме извън този съюз, заради географското ни положение, не че някой ни разваля държавата умишлено...

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 22:08
И преди сме били васали, кво сме търсили в Камбоджа?
И да, народа е мизерствал, война е. Знаеш ли колко умират в СССР от глад през годните на втора световна?

Васали, ама всяка държава е имала респект към нас, васали като днес нигога не сме били,., изчезващ вид никога не сме били

Aeternal
02-02-2015, 22:09
а, да, ама я си го обясни защо има толков приватизирали мафиоти в управлението ни сега, а преди парите са стигали за всички, пак са крали, но е оставало и за народа... .същото е в Европа, само че корупцията в богатите държави се контролира по лесно, хората стават политици за да управляват не за да крадат защото имат държави, а ние нямаме.

Логиката ти е невярна и ще ти го докажа. Виж за пример Русия, при техния износ на суровини и тяхното БВП, при една социална политика и държава могат да осигурят на гражданите си стандарт на живот 3 пъти по-добър от сегашния, т.е 3 пъти по-големи заплати.
Но не го правят. Защо?
Нямат контрол.

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 22:11
И за това ти е виновен ЕС?!

Против членството ни в ЕС съм, но по съвсем други причини... Според мен, просто можем да спечелим повече, ако сме извън този съюз, заради географското ни положение, не че някой ни разваля държавата умишлено...
аз пък съм сигурен, че е умишлено, но съм твърде наясно, че ние сме виновни също, като дупедавци и като народ.

an7raks
02-02-2015, 22:14
аз пък съм сигурен, че е умишлено, но съм твърде наясно, че ние сме виновни също, като дупедавци и като народ.

тъпо е да си мислиш, че на страна като Германия й пука за страна като България и ще се мъчи да я саботира по толкова извъртян начин...

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 22:14
Логиката ти е невярна и ще ти го докажа. Виж за пример Русия, при техния износ на суровини и тяхното БВП, при една социална политика и държава могат да осигурят на гражданите си стандарт на живот 3 пъти по-добър от сегашния, т.е 3 пъти по-големи заплати.
Но не го правят. Защо?
Нямат контрол.
нямат контрол, защото отчасти им вкараха капитализма и властта в народа като при нас, от части целия свят е срещу тях и те трябва да използва парите в отбраната си или..... в потдържане на Сирия, Сириза, Волен Сидеров ;0 :Д

defender
02-02-2015, 22:14
Но не го правят. Защо?


контролираната мизерия е средство за подчинение.
не знам, може.

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 22:15
тъпо е да си мислиш, че на страна като Германия й пука за страна като България и ще се мъчи да я саботира по толкова извъртян начин...
доста пъти съм повтарял.. системата е изградена на този принцип - пазарния модел.. търговията, частниците, предрпиятията... подминават ни просто ..

Aeternal
02-02-2015, 22:19
нямат контрол, защото отчасти им вкараха капитализма и властта в народа като при нас, от части целия свят е срещу тях и те трябва да използва парите в отбраната си или..... в потдържане на Сирия, Сириза, Волен Сидеров ;0 :Д

Но те не ги ползват в отбраната, Русия е държавата с най-много милиардери в Европа, как ще го обясниш това?

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 22:23
ами най-голяма държава са и по население и по природни изкопаеми
системата и там трябва да се промени

defender
02-02-2015, 22:23
тъпо е да си мислиш, че на страна като Германия й пука за страна като България и ще се мъчи да я саботира по толкова извъртян начин...

ами ако имат печалба от нас, що пък не. Лошото е че България тотално няма своя икономика (умишлено или не), сигурно 99 % всички големи фирми са чужди и ако се махнат ще сме гладни въшки т.е. в такова положение сме, че хем ни "крадат" законно чрез оборота на фирмите си (без конкуренция), хем не можем се откажем от тях, без да минем национална катастрофа, абе мани, мани.

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 22:26
ами ако имат печалба от нас, що пък не. Лошото е че България тотално няма своя икономика, сигурно 99 % всички големи фирми са чужди и ако се махнат ще сме гладни въшки т.е. в такова положение сме, че хем ни "крадат" законно чрез оборота на фирмите си (без конкуренция), хем не можем се откажем от тях, без да минем национална катастрофа, абе мани, мани.
ako iskame mojem, no samo s obedinenie i nacionalno mislene i дух, сила. ... но хората квито са....

defender
02-02-2015, 22:27
да бе, представяш ли си ауриса гладен да седи, за едната чест юнашка, луд ли си. Така като го гледаш.

an7raks
02-02-2015, 22:27
ами ако имат печалба от нас, що пък не. Лошото е че България тотално няма своя икономика (умишлено или не), сигурно 99 % всички големи фирми са чужди и ако се махнат ще сме гладни въшки т.е. в такова положение сме, че хем ни "крадат" законно чрез оборота на фирмите си (без конкуренция), хем не можем се откажем от тях, без да минем национална катастрофа, абе мани, мани.
За това никой не ни е виновен...

Aeternal
02-02-2015, 22:28
ами най-голяма държава са и по население и по природни изкопаеми
системата и там трябва да се промени

Но съвсем не са на първо място по БВП, тоест по икономика. Има явна несправедливост. Положението е като при нас, не знам как не го забелязваш.

an7raks
02-02-2015, 22:29
А, пропуснах да ви кажа - майната ви! :)

defender
02-02-2015, 22:30
майната ви! :)
тва някаква народна песен ли е на старобългарски?

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 22:31
Но съвсем не са на първо място по БВП, тоест по икономика. Има явна несправедливост. Положението е като при нас, не знам как не го забелязваш.

трябва да го преодолеем заедно, а не САЩ да ни води към война...

an7raks
02-02-2015, 22:31
Да, чувствай се поздравен!

defender
02-02-2015, 22:32
добре, мерси, а може ли да поздравиш и митето, той обожава народен фолклор.

Aeternal
02-02-2015, 22:33
трябва да го преодолеем заедно, а не САЩ да ни води към война...

Трябва да се спасим сами, руските шовинистични интереси няма да ни помогнат с нищо. Те са си наумили че са притиснати в ъгъла, а от противник в ъгъла всичко можеш да очакваш.

Auriss
02-02-2015, 22:34
Ние първо не сме дисциплинирани колкото Германия...

http://uvtapp.uvt.nl/fsw/spits.ws.dofile?v_name=importanceofwork.jpg

http://uvtapp.uvt.nl/fsw/spits.ws.dofile?v_name=workethic.jpg



Work ethos or work ethic represents the degree to which individuals place work at or near the centre of their lives. Persons with a strong work ethic regard hard work as intrinsically good and as almost a moral duty. In contrast, they regard leisure somewhat suspiciously because of its potential to harm both persons and society as a whole. The level of work ethos for each European country can be calculated using the inhabitants' opinions about the following five statements:

To fully develop your talents, you need to have a job,
It is humiliating to receive money without having to work for it,
People who don't work, turn lazy,
Work is a duty towards society,
Work should always come first, even if it means less spare time.

Толкова си тъп че просто някой ако те пречука на улицата трябва да го наградят вместо да го съдят

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 22:39
Трябва да се спасим сами, руските шовинистични интереси няма да ни помогнат с нищо. Те са си наумили че са притиснати в ъгъла, а от противник в ъгъла всичко можеш да очакваш.

ако не водиш политиката и желаниятя днес на ЕС, това означава, че не си със ЕС

а ЕС е срещу Русия.

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 22:41
аурис, на теб повече внимание няма да обръщам

defender
02-02-2015, 22:45
Толкова си тъп че просто някой ако те пречука на улицата трябва да го наградят вместо да го съдят

lol



ПП: кораба за кво си бил тъп тоя път, аз пак не разбрах..

Auriss
02-02-2015, 22:46
аз пък ще продължа да те храня, 'щото си тъпо леке
ти ако щеш ми обръщай внимание, боли ме кура

вземи пример от другия форумен жалкар ако искаш и блокни направо ако си със лабави нервички

Auriss
02-02-2015, 22:47
lol

ПП: кораба за кво си бил тъп, аз пак не разбрах..
не ти е за пръв

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 22:47
lol



ПП: кораба за кво си бил тъп тоя път, аз пак не разбрах..

срам го е, че казваме истината с аргументи.

Auriss
02-02-2015, 22:48
бягай си аргументирай вените

defender
02-02-2015, 22:51
то аурис не може се говори с него, кво се е надул..

Auriss
02-02-2015, 22:52
приятели нямаш ли си да си говориш с тях ?

defender
02-02-2015, 22:53
ми тц,

Auriss
02-02-2015, 22:56
я гледай във Финландия как пиели повече от руснаците

http://blog.liu.se/danielhidalgo/files/2014/09/O0WEqtE.jpg

2.8л на човек годишно

т'ва са 50 грама на 3 дни лол направо препили тия финландци :(

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 22:58
аурсе бягай да живееш някъде другаде, пиянице

golemiq_korab_minava
02-02-2015, 23:00
хора като вас несъзнателно ни тласкат в безната

Auriss
02-02-2015, 23:03
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/77/Europe's_population_growth_-_CIA_2008.jpg

изчезващи народи не харесва климатика (ръст на населението на картата в %)

Русия - втора по популярност в света за имигранти дестинация след САЩ : http://nationalinterest.org/blog/the-buzz/russia-the-worlds-second-largest-immigration-haven-11053

Защо Китай ще завладее Сибир (посредством имиграция) : http://www.nytimes.com/roomfordebate/2014/07/03/where-do-borders-need-to-be-redrawn/why-china-will-reclaim-siberia