PDA

View Full Version : Как да и кажа , че я харесвам



No pain
02-01-2015, 16:26
Харесвам едно момиче от г/д 2 месеца , но преди сме били просто приятели и наскоро почнахме да си пишем , също така ми харесва почти всичко каквото споделям в facebook . Всеки ден и да се виждаме през weekend-a ( Излизаме с приятели на кафета и т.н) . Разказва ми много за нейния живот - какво обича и т.н. Та искам да и кажа , че имам чуства към нея , но не знам как . Проблема е , че съм срамежлив характер и трудно ще мога да и кажа така на среща , че я харесвам . Бихте ли дали няколко съветчета как да и кажа . На 16 съм , а тя на 14 . :)

VinDiesel
02-01-2015, 16:59
Просто излизайте само двамата без други около вас и нещата ще се наредят, и без думи.

No pain
02-01-2015, 17:07
Просто съм доста срамежлив и ще стане fail , защото няма да намирам тема..

fanton1
02-01-2015, 17:10
Измисли теми за разговор ,но не да направиш списък и да го вадиш пред нея и да я питаш ,а просто си намисли 2-3 теми и завържи разговор . Не е чак толкова трудно след като разговора потръгне я прегърни и би трябвало да се усети за какво става въпрос и без да и казваш ,че я харесваш .

neteinteresuva
02-01-2015, 21:54
Срам путка не ебе ,са казали хората.Правил ли си и намеци ,че я харесваш,ако не почни да и правиш комплименти,подари и цвете или я заведи на кино и така малко по-малко ще се отпуснеш и ще и кажеш ,ако тя вече не се е сетила.

valeto.wee.3
02-02-2015, 06:03
http://VisitsToMoney.com/index.php?refId=638743

TheDeath
02-02-2015, 07:11
Защо пък все трябва да се казва, по-добре да й покажеш. Покани я на разходка, или на кафе, само двамата, ако толкова те е срам да говориш с нея, просто я прикани тя да говори, питай я за живота й, как върви в училище, примерно, как си прекарва свободното време, какви хобита има, такива неща. Докосвай я, примерно хвани я за ръката, прегърни я, тя ще се усети. Ако й кажеш, че я харесваш после още повече ще те е срам, по-добре покажи с действия,.....

fitnesspro.bg
02-02-2015, 16:22
Срам путка не ебе ,са казали хората.Правил ли си и намеци ,че я харесваш,ако не почни да и правиш комплименти,подари и цвете или я заведи на кино и така малко по-малко ще се отпуснеш и ще и кажеш ,ако тя вече не се е сетила.

абсолютно вярно