PDA

View Full Version : Уеб сайт



noname1994
02-01-2015, 18:20
Здравейте,
Искам да ви попитам за мнение за този сайт. Критики, похвали, каквото прецените. Ето и линк към сайта - http://vypstyle.cf
Знам, че не е нещо особено. Знайте, че е просто хоби, което може, все пак, някога да прерастне в нещо повече, но за сега е само хоби.

JDeel
02-01-2015, 22:30
То е Wordpress, вероятно с готова тема, но щом си го докарал до завършен сайт е добре. Това е едно от най-важните неща за един сайт - да се пусне официално :)

Името на домейна едва ли някой ще го запомни, бъркат се английския с българския. Но най-голяма, и даже единствена забележка аз имам към коментара ти тук: http://vypstyle.cf/winter-tale/ Когато си администратор или лице на някакъв сайт, тогава е недопустимо да навлизаш в словестни сблъсъци от ниско ниво с който и да било. Ако някой все пак напише нещо, обърни го на хумор и готово. Имаш правото и да триеш. Това дето сте си писали не е само между вас, остава достъпно за целия свят и никой нормален човек дето ще ви види сеира няма да бъде очарован.

Vanchhh
02-01-2015, 22:35
Браво. Добре изглежда, раздвижен е.

noname1994
02-01-2015, 22:53
JDeel - Благодаря за забележката. Погрижих се и коментарът е изтрит. Да, Wordpress е с готова тема, но смених почти всичко по нея. Благодаря отново за забележката, ще се старая в бъдеще да избягвам такива неща. :)

Vanchhh - Мерси :) Старая се да го направя наистина добър :)

Ronney
02-01-2015, 23:02
На мен много ми харесва :) Раздвижено и интересно .
Жалко само ,че коментаторите под статиите са някакви лигави '00 набор :/
Успех

noname1994
02-01-2015, 23:06
Ronney - Благодаря :) Радвам се, че ти харесва. Все пак, това му е целта. А за коментаторите, много трудно ще ме засегнат или накърнят. Просто не им обръщам кой знае какво внимание. Правя това което ми харесва и само времето ще покаже докъде ще ме отведе :)

bonfire
02-03-2015, 00:11
Сайтът изглежда симпатичен и с потенциал за развитие, но това което ми се наби в очите почти веднага е грешното изписване на думата бижу на английски - jewellery трябва да е, ти си пропуснал някоя буква. Оправи си го, защото такива основни неща често правят кофти впечатление и бързо могат да откажат хората да ти следят сайта. Иначе успех и продължавай да се развиваш :)

noname1994
02-03-2015, 00:18
bonfire - Благодаря за мнението :) . Също така благодаря за забележката, но в случая и jewelry е правилно, тъй като това е американската дума. Jewellery е по-често използвана в Обединеното Кралство, Австралия както и в някои части на Канада. Старая се да го подържам интересен, за да може да се харесва. Само че, напоследък се изчерпват все повече и повече идеите. Дано скоро дойде някоя :)

Eagle 123
02-03-2015, 03:44
Добре бе, ш'та похваля на Краската Стоянов значи :cool:

noname1994
02-03-2015, 21:13
Eagle 123 - Това, не знам как да го разбирам.