PDA

View Full Version : Маниаци,серийни убийци,канибали и всичко за което се сетите



m_nik
02-02-2015, 12:15
...

yakuza_
02-03-2015, 07:24
не мисля, че тук е раздела за това
http://kriminalnidosieta.com/ +18
вероятно съм изчел 70% от съдържанието на тоя сайт

m_nik
02-03-2015, 10:18
Това е много як сайт :D ..

an7raks
02-03-2015, 10:28
Сетих се за оня норвежец май беше... Дето пуснал обява "Елате и ще вечерям с вас!"... И наистина вечерял с хората... :D

m_nik
02-03-2015, 10:34
:D Игор Иртишов най ме кефи .. :D :D :D
Също така и Мери Бел .. 10 годишна убийца.
Игор Миренков също не е лош.
Некрофила бунтар (не му помня името) беше зловеща историйката но много яка :D :Д

yakuza_
02-03-2015, 11:04
На мен един снайперист от САЩ, не се сещам името, целта му е била да убие бившата си жена, като го направи да изглежда все едно е жертва на сериен убиец и да не го усетят, като преди това е убил 13 човека.

m_nik
02-03-2015, 11:36
Аз трудно повярвах, че Игор е бил изнасилвач и изкормвач ...... ама образът лъже.. :D
Тъпо ми е .. той е психично болен а го държат в затвора ... :/ Жал ме е за него ... ой трябва да бъде свободен и да се лекува а не да го мъчат в затвора .. !!!! Искам да е свободен …. той не е добре психически и не е виновен за това .. !! Сега е вече над 10 години в затвора .. как няма да си е взел поука ? Има клип от 1997 където той говори съвсем спокойно а на клип от 2000 той плаче и гласът му е тънък .. ИГОР СЕ ВЛОШАВА !!! А майка му ? Разбрала че Игор не е добре психически и го хвърлила в интернат ? Сега 100% не се интересува от състоянието му ... Бащата ги напуснал рано. Как може да го мъчат в затвора ? Просто трябва да се лекува това ми е мнението .. :/

an7raks
02-03-2015, 12:04
Аз трудно повярвах, че Игор е бил изнасилвач и изкормвач ...... ама образът лъже.. :D
Тъпо ми е .. той е психично болен а го държат в затвора ... :/ Жал ме е за него ... ой трябва да бъде свободен и да се лекува а не да го мъчат в затвора .. !!!! Искам да е свободен …. той не е добре психически и не е виновен за това .. !! Сега е вече над 10 години в затвора .. как няма да си е взел поука ? Има клип от 1997 където той говори съвсем спокойно а на клип от 2000 той плаче и гласът му е тънък .. ИГОР СЕ ВЛОШАВА !!! А майка му ? Разбрала че Игор не е добре психически и го хвърлила в интернат ? Сега 100% не се интересува от състоянието му ... Бащата ги напуснал рано. Как може да го мъчат в затвора ? Просто трябва да се лекува това ми е мнението .. :/
Отиди да ревеш на арменския поп...

m_nik
02-03-2015, 12:07
Отиди да ревеш на арменския поп...

Или на куките .. :D :D :D :D :D
И ся сериозно .. просто ми е жал това е, нищо повече.

tori
02-03-2015, 12:10
http://kriminalnidosieta.com/
Интересно сайтче, редовно го посещаваме с една аверка ама скоро не сме се сещали.

an7raks
02-03-2015, 12:15
И на мен ми е жал... За жертвите...
И аз мисля, че подобни хора трябва да се лекуват...
http://graphics8.nytimes.com/images/2007/11/18/us/18deter.jpg

m_nik
02-03-2015, 12:21
Е чак така не ... трябва да се отнасят добре с него това е .... да го излекуват и да е добре ...


http://kriminalnidosieta.com/
Интересно сайтче, редовно го посещаваме с една аверка ама скоро не сме се сещали.

мега якия е

an7raks
02-03-2015, 12:25
Една бърза и безболезнена инжекция е дори прекалено добро отношение към подобни индивиди... Виж, ако му чупят всеки ден по една кост и му режат по нещо, може и да се съглася, че е мааалко грубичко...

m_nik
02-03-2015, 16:19
Малко ли ?!??!?!?!?!?!?!?!!???!?!?!?!?!!?!?!?!??!

an7raks
02-03-2015, 16:23
Малко ли ?!??!?!?!?!?!?!?!!???!?!?!?!?!!?!?!?!??!

Да, малко е грубичко... Нека поне чупенето на кости да е веднъж на седмица...

m_nik
02-03-2015, 17:30
Да, малко е грубичко... Нека поне чупенето на кости да е веднъж на седмица...

Не !!!!!!!!! На него му трябва добро отношение !!! Все пак не е добре !

an7raks
02-03-2015, 20:05
Не !!!!!!!!! На него му трябва добро отношение !!! Все пак не е добре !

Да, заради това предложих инжекцията.

VinDiesel
02-03-2015, 20:13
Такова изчадие като Игор заслужава, да бъде бит докато не умре.
Каква болница, какви 5 лева, затвора е голям лукс, за такива болни изчадия.

m_nik
02-03-2015, 20:22
Такова изчадие като Игор заслужава, да бъде бит докато не умре.
Каква болница, какви 5 лева, затвора е голям лукс, за такива болни изчадия.

Жал ме е за Игор....
....и то много.

„Роден съм в Краснодар, живях с родителите си с в Мурманск. Когато пристигнах в Ленинград, попаднах в свърталище на „обратни“. Там веднага ме оформиха по пълната програма (изнасилиха). Почивах само в събота, обслужвах ежедневно по двама клиенти. Основно от мен се ползваха артистите от Мариинския балет. Те всички бяха много мили и никога не ме обиждаха. Страхувах се само от „черните“ и „сините“ (кавказки и руски престъпници). Не исках да бъда с тях, а те през цялото време ми причиняваха болка. Заставяха ме да им се отдавам. Заплашваха, че ще ми изтръгнат червата. Сега всички ме предадоха, даже в съда не дойдоха, гадовете. Когато работех там си изрусявах косата и се подстригвах на „каре“. Не трябва да ме обиждате. Мамаказа, че ще ме прибере в къщи. Тук ми е много страшно. Чичко, не ме убивайте, моля ви. Много деца съм убил и душил. После, когато милиционерите ме водеха по адресите, много от тях се оказаха живи. Родителите им ме съдиха. Не обичам жените, татко ми забранява да се занимавам с глупости. Отдавна се занимавам с проституция. Убивах децата, защото те ме обиждаха. Когато ми беше лошо и самотно, ги удушавах, а после изтръгвах червата им с ръце. Червата не съм ги ял, само ги късах със зъби. Много се страхувам от смъртта, мама и татко ме чакат в общежитието. Тук съм на училищна ваканция“.

....нямам думи :/ . Супер много ми е мъчно за него....в затвора се мъчи всеки ден.............

VinDiesel
02-03-2015, 20:26
Ако е набарал детенцето ти на 10 годинки, едва ли щеше да ти е толкова жал. :(

m_nik
02-04-2015, 06:55
Аз мисля,че той е станал престъпник заради две причини
Едната е семейството:

,, Бащата напуснал семейството доста рано. Детето на подобни родители не можело да не стане класически пример за така нареченото „пиянско зачатие“. На всичкото отгоре през 1981 година, когато бил на десет, той става жертва в автомобилна катастрофа, в резултат на която получил тежка черепно-мозъчна травма. Дълго се лекувал, но така и не се възстановил напълно от тази травма. В крайна сметка му поставят диагноза „олигофрения в степен на умерена дебилност“, след което майка му го записва в специален интернат и впоследствие не проявява кой знае какъв интерес към съдбата на сина си.''

Другата е насилието:

,,Когато бил на 16 години, Игор бил изнасилен от един свой приятел по време на пиянски купон.''

„ Страхувах се само от „черните“ и „сините“ (кавказки и руски престъпници). Не исках да бъда с тях, а те през цялото време ми причиняваха болка. Заставяха ме да им се отдавам. Заплашваха, че ще ми изтръгнат червата. Сега всички ме предадоха, даже в съда не дойдоха, гадовете.“.

.....

Насилието ражда насилие. Според мен си го е изкарвал на децата.

an7raks
02-04-2015, 07:00
Какво значение имат причините, след като резултатът е този? Да, тъжно е, че един човешки живот е съсипан, но връщане назад няма. Нито жертвите му ще се възкресят, нито той ще стане отново човек...

TheDeath
02-04-2015, 07:00
За такива индивиди няма място в свободния свят според мен. Аз не съм съгласна да плащам от своите данъци за лечението на психопат, удушавал и насилвал деца! Не ме интересува какво е преживял, не ме интересува, че е луд, да се бяха захванали да го лекуват преди да се превърне в чудовище, сега вече е твърде късно - инжекцията и това е, аз лично съм повече привърженик на електрическия стол, ама не било хуманно.... Всеки трябва да получи това, което заслужава, а такива извратени хора заслужават смърт, и понеже съм добра душа аз - нека бъде бърза смърт!

defender
02-07-2015, 14:51
ФБР атакува бордеи за секс с прасета

Във фермерска област в щата Мисури е била проведена мащабна акция на ФБР и ебила разбита престъпна група, която е изкарвала милиони през последните години от секс с прасета. Организаторите на схемата са насочвали клиенти към фермата в техния район, където се предлагат подобни услуги, същевременно фермерът, чиито прасета биват използвани за секс е бил информиран за списъка с клиенти за деня.Един час луд секс с бедните грухтящи животинки струвал $60, от които фермерът получавал $25, остатъка бил за шефовете,
http://www.blitz.bg/news/article/318096

NissaN
01-15-2017, 17:17
Ами Днепропетровските маниаци и техният клип 3guys one hammer.

NissaN
01-15-2017, 17:19
:D Игор Иртишов най ме кефи .. :D :D :D
Също така и Мери Бел .. 10 годишна убийца.
Игор Миренков също не е лош.
Некрофила бунтар (не му помня името) беше зловеща историйката но много яка :D :Д

Да не е Ед Гийн.