PDA

View Full Version : Мнението ви за ..



m_nik
02-02-2015, 14:49
Мнението ви за Бъглария, народа, политиците и всичко свързано с тази държава ..

Meoww
02-02-2015, 16:23
Мнението ми е изключително негативно. Сърдита съм на народа си. Защо? Защото сме повече от политиците, а те са ни взели страха, вместо да е обратното. Бих искала да отправя една молба, към хората,които ходят на протести,с жалък плакат в ръка, които изобщо не знаят защо са там - МОЛЯ,ВИЖТЕ КАК СЕ ПРАВЯТ ПРОТЕСТИ В ЧУЖБИНА, И ТОГАВА "ПРОТЕСТИРАЙТЕ"!!! И пак ще го повторя... АКО искате да живеете нормално,като европейци, с нормални заплати,нормални условия , в нормална държава - то... трябва да се обединим и да свалим правителството , НО НЕ С ПЛАКАТИ И КОНЦЕРТИ, а с ПУШКИ И БОМБИ ,ако трябва ! Вижте как е в чужбина...Политиците имат страх от народа, защото ТОЙ Е ПОВЕЧЕ от тях, а тук е обратното. Българите сме едни глупави,жалки хора. Кой като нас ще гласува всяка година за едни и същи мухльовци? Няма такива никъде другаде. За да се оправи България, първо, всичко бай-ганьовско трябва да се изкорени. Трябва народът да се обедини, и това може да стане много лесно и бързо, но никой не го иска. Пътувам често в чужбина и хората са си направили живота изключително лесен и изгоден, защото имат глави на раменете си. Тук всеки гледа своето, сякаш има милиони, милиарди, а всъщност зависи от всички други... Единственото ми желание е, да дойде президент чужденец от хубава страна като Германия или Австрия, който да изкорени българския прост манталитет и да направи България модерна страна, лесна за живеене, а хората да станат по-приветливи едни към други.

m_nik
02-02-2015, 18:46
Мнението ми е изключително негативно. Сърдита съм на народа си. Защо? Защото сме повече от политиците, а те са ни взели страха, вместо да е обратното. Бих искала да отправя една молба, към хората,които ходят на протести,с жалък плакат в ръка, които изобщо не знаят защо са там - МОЛЯ,ВИЖТЕ КАК СЕ ПРАВЯТ ПРОТЕСТИ В ЧУЖБИНА, И ТОГАВА "ПРОТЕСТИРАЙТЕ"!!! И пак ще го повторя... АКО искате да живеете нормално,като европейци, с нормални заплати,нормални условия , в нормална държава - то... трябва да се обединим и да свалим правителството , НО НЕ С ПЛАКАТИ И КОНЦЕРТИ, а с ПУШКИ И БОМБИ ,ако трябва ! Вижте как е в чужбина...Политиците имат страх от народа, защото ТОЙ Е ПОВЕЧЕ от тях, а тук е обратното. Българите сме едни глупави,жалки хора. Кой като нас ще гласува всяка година за едни и същи мухльовци? Няма такива никъде другаде. За да се оправи България, първо, всичко бай-ганьовско трябва да се изкорени. Трябва народът да се обедини, и това може да стане много лесно и бързо, но никой не го иска. Пътувам често в чужбина и хората са си направили живота изключително лесен и изгоден, защото имат глави на раменете си. Тук всеки гледа своето, сякаш има милиони, милиарди, а всъщност зависи от всички други... Единственото ми желание е, да дойде президент чужденец от хубава страна като Германия или Австрия, който да изкорени българския прост манталитет и да направи България модерна страна, лесна за живеене, а хората да станат по-приветливи едни към други.

+1 !

VinDiesel
02-02-2015, 18:56
За съжаление това няма да стане, след 40 години ние ще сме малцинство в собствената си държава, защото ония братя с калифорнийския тен, се люпят като в птицекланница. Българина все повече се устремява към живот извън България, защото тук нещата няма да стават по-добре, а обратното. Все по-тежко ще става да издържаме братята.

На мен хич не ми се ще да живея в друга държава, но натисне ли ме живота тук, ще стана и аз гурбетчия.....

А относно български народ, ние сме една заспала пасмина, която е заспала още, когато сме били под робство.
Тук средно положение няма, за да обеднява толкова народа и да няма средна класа, означава че богатите стават още по-богати, гледащи само техния интерес.

И Meoww, разбрахме че ходиш в чужбина, няма нужда да го пишеш във всеки твой пост. :)

Meoww
02-02-2015, 19:39
Хаха, далеч не съм целяла да занимавам някой със себе си. Просто давам за пример чужденците, защото са умни хора, за разлика от нас.

VinDiesel
02-02-2015, 19:55
Ние също сме умни, ако следиш какво се случва, постоянно печелим световни олимпиади с мозъците си, много български умове са дръпнати от щатите и други световни сили....

И мога да ти кажа, че чужденците, на които така лежиш са 3 пъти по-глупави от нас, когато българи се запишат в тамошните училища, те винаги са с 1-2-3 години нагоре, отколкото са били в България.

Масово чужденците се изказват, било то по география или друга наука, като Златка, "Англия е столицата на Великобритания."

Meoww
02-02-2015, 20:14
VinDiesel - като типичен българин се изказа. Всички българи изтъкват победите на България през 90те години, и каква е била по времето на Тодор Живков...а защо никой не се гордее с България СЕГА?! СЕГА, СЕГА е важното...НЕ ПРЕДИ. Ясно е,че преди е имала авторитет като другите страни сега, но СЕГА , НА ТОЗИ ЕТАП , този авторитет отдааавна го няма. И естествено,че следя спортните ни победи, но това не ни прави по-умни. Спорта не ни прави по-умни, нито бокса, нито футбола, нито каквото и да е било от това. Важно е какво имаме в главите си. Ако сме по-умни, както ти смяташ - защо всяка година сме на един и същи хал? Защо живеем в бедност? Защо ни потурчват с всеки изминал ден? Защо ние работим за чужденците, а не те за нас? Защо сме принудени да вършим мръсната работа на чужденците, да гледаме стари баби, да чистим тоалетни, да живеем в каравани, вместо да си живеем в нас , в лукса и някой друг да ни прислужва? Мога да ти изброя още куп причини, но няма да го направя, защото отдавна съм се убедила,че българина си е доволен от живота , който води и не изпитва необходимост да го променя. Точно и поради тази причина сме на това дередже. И ще бъдем още мноого години. И само да вметна, че аз живея в България,а не в чужбина. Просто имам възможност да пътувам по-често.

VinDiesel
02-02-2015, 20:20
Защо винаги жените имате способността, да четете само първите 2 думи от изречението.....


Ние също сме умни, ако следиш какво се случва, постоянно печелим световни олимпиади с мозъците си, много български умове са дръпнати от щатите и други световни сили

Тук имах предвид, олимпиади по математика, физика, химия и други сложни науки, ти ми говориш за спорт, който аз така и не съм зачекнал в горния си пост.
Умовете ни ги печелят в момента!

Точно за Тодор Живков недей да приказваш, защото много неща явно не са ти ясни за него и неговото управление.


Защо ние работим за чужденците, а не те за нас? Защо сме принудени да вършим мръсната работа на чужденците, да гледаме стари баби, да чистим тоалетни, да живеем в каравани, вместо да си живеем в нас , в лукса и някой друг да ни прислужва? Мога да ти изброя още куп причини, но няма да го направя, защото отдавна съм се убедила,че българина си е доволен от живота , който води и не изпитва необходимост да го променя.

Защото сме мързеливи, има хора които с 200 лева, ще направят бизнес, ако не са мързеливи и отдадени на това което искат да постигнат. Тези които ги мързи да изкарват пари, живеят с някакви пари, дават много от тях за алкохол и цигари, а после няма пари за ядене..........
И тоя и ония им е крив, че по цял ден пият, и нищо не правят ...

NomNomNom
02-02-2015, 20:24
Просто имам възможност да пътувам по-често.
Продължавай да го пишеш във всяка тема, означава, че нямаш други качества, които да демонстрираш .

" Единственото ми желание е, да дойде президент чужденец от хубава страна като Германия или Австрия, който да изкорени българския прост манталитет"

Живееш в България, ама май не си наясно какви са изискванията за президент и всъщност до къде се простира властта му.

Постовете ти са абсолютно посредствени и това, че си ходила на няколко ексурзии - много хубаво, ама и една книжка не си прочела, нито един местен вестник , само стоиш и хейтваш.

NomNomNom
02-02-2015, 20:26
Точно за Тодор Живков недей да приказваш, защото много неща явно не са ти ясни за него и неговото управление.
Недей, ще се разпени или ще се отегчи. То не е нужно да й е ясно, кат бай Ганьо, видяла малко свят и със селските изцепки започна тук, пък хейтва останалите.

+ Мисля, че има по-сериозни проблеми сега:


Някой знае ли някакъв спрей или нещо подобно, което да запечатва фон дьо тена и да не цапа дрехите, да не се размазва и разтича през лятото? Проблема е,че имам бели стрии в някои sexy части по тялото,които се налага да прикривам с фдт. Що-годе успявам, ама е адски изтощително постоянно да внимаваш да не си изцапаш дрехите, да не ти се размаже или изтрие грима.

VinDiesel
02-02-2015, 20:34
Продължавай да го пишеш във всяка тема, означава, че нямаш други качества, които да демонстрираш .

" Единственото ми желание е, да дойде президент чужденец от хубава страна като Германия или Австрия, който да изкорени българския прост манталитет"

Живееш в България, ама май не си наясно какви са изискванията за президент и всъщност до къде се простира властта му.

Постовете ти са абсолютно посредствени и това, че си ходила на няколко ексурзии - много хубаво, ама и една книжка не си прочела, нито един местен вестник , само стоиш и хейтваш.

Тя е ходила само в президентски държави, от къде да знае, че при нас властта е в министър-председателя.

Meoww
02-02-2015, 20:49
Nom ли си, Gnom ли си, не ме интересува, ама хейтърката си ти, че и пост от друга тема ми изкарала. Вин Дизел - нямаше нужда да молиш момите за помощ да тръгват да те защитават.
Относно четенето на книги - със сигурност имам повече книги от теб. А това да пействаш пост от друга тема, която няма нищо общо с тази показва колко си злобна *по български*.

NomNomNom
02-02-2015, 21:18
Nom ли си, Gnom ли си, не ме интересува, ама хейтърката си ти, че и пост от друга тема ми изкарала. Вин Дизел - нямаше нужда да молиш момите за помощ да тръгват да те защитават.
Относно четенето на книги - със сигурност имам повече книги от теб. А това да пействаш пост от друга тема, която няма нищо общо с тази показва колко си злобна *по български*.
Ти си мажи гъза с фон дьо тен, нека аз си бъда злобна по български :D

VinDiesel
02-02-2015, 21:23
Вин Дизел - нямаше нужда да молиш момите за помощ да тръгват да те защитават.
Ние жените така се подкрепяме, все пак аз съм футболист, който ходи на фитнес, демек за теб съм женствен гей.

LoadRunner
02-02-2015, 21:40
Ти си мажи гъза с фон дьо тен, нека аз си бъда злобна по български :D

такава ме кефиш :D

Meoww
02-02-2015, 23:17
NomNomNom - толкова си куха, че дори не ме разбра какво ти казах. Някъде да съм написала,че ще си мажа г*за с фон дьо тен, а мършо ? Не можеш два реда да напишеш по темата, а ровиш в постове,които нямат нищо,ама нищо общо със темата.

m_nik
02-03-2015, 04:54
За съжаление това няма да стане, след 40 години ние ще сме малцинство в собствената си държава, защото ония братя с калифорнийския тен, се люпят като в птицекланница. Българина все повече се устремява към живот извън България, защото тук нещата няма да стават по-добре, а обратното. Все по-тежко ще става да издържаме братята.

Прав си за съжаление. Просто не мога да приема, че собствената ни държава е срещу нас. Българите сме тези, които ще си определяме правилата тук! Как може един мангал да получава повече от нас, а за нас ?? Какво за нас ??? Трохите ли .. ?? Те циганите знаят само думичката "расизъм". Просто тези индивиди не трябва да ги има !! Не стига, че ние ги храним, а те ни убиват, грабят и изнасилват ..... НЯМАМ ДУМИ ПРОСТО !!!! Какво се случва по дяволите .....
В България, ако си циганин, държавата ти помага да оцелееш!
Ако си българин, НЕ!!!!!!??????
.................................................. .................

m_nik
02-03-2015, 04:56
Хаха, далеч не съм целяла да занимавам някой със себе си. Просто давам за пример чужденците, защото са умни хора, за разлика от нас.

Права си !
Като се запознавам с някой руснак, ме е срам да кажа ,,Я из Болгарии'' ....... срам ме е от държавата .....

m_nik
02-03-2015, 04:58
Стига сте се обиждали де .. !!!

golemiq_korab_minava
02-03-2015, 17:43
Мнението ми е изключително негативно. Сърдита съм на народа си. Защо? Защото сме повече от политиците, а те са ни взели страха, вместо да е обратното. Бих искала да отправя една молба, към хората,които ходят на протести,с жалък плакат в ръка, които изобщо не знаят защо са там - МОЛЯ,ВИЖТЕ КАК СЕ ПРАВЯТ ПРОТЕСТИ В ЧУЖБИНА, И ТОГАВА "ПРОТЕСТИРАЙТЕ"!!! И пак ще го повторя... АКО искате да живеете нормално,като европейци, с нормални заплати,нормални условия , в нормална държава - то... трябва да се обединим и да свалим правителството , НО НЕ С ПЛАКАТИ И КОНЦЕРТИ, а с ПУШКИ И БОМБИ ,ако трябва ! Вижте как е в чужбина...Политиците имат страх от народа, защото ТОЙ Е ПОВЕЧЕ от тях, а тук е обратното. Българите сме едни глупави,жалки хора. Кой като нас ще гласува всяка година за едни и същи мухльовци? Няма такива никъде другаде. За да се оправи България, първо, всичко бай-ганьовско трябва да се изкорени. Трябва народът да се обедини, и това може да стане много лесно и бързо, но никой не го иска. Пътувам често в чужбина и хората са си направили живота изключително лесен и изгоден, защото имат глави на раменете си. Тук всеки гледа своето, сякаш има милиони, милиарди, а всъщност зависи от всички други... Единственото ми желание е, да дойде президент чужденец от хубава страна като Германия или Австрия, който да изкорени българския прост манталитет и да направи България модерна страна, лесна за живеене, а хората да станат по-приветливи едни към други.

Да. да .да продалжавай само така/

нов фердинант. а?


а ти на просести колко пъти ходи?
Украинците и сирийците с протести къде се вкараха?

NomNomNom
02-03-2015, 18:00
NomNomNom - толкова си куха, че дори не ме разбра какво ти казах. Някъде да съм написала,че ще си мажа г*за с фон дьо тен, а мършо ? Не можеш два реда да напишеш по темата, а ровиш в постове,които нямат нищо,ама нищо общо със темата.

От онези дни четох някаква статия, че жените си избелват и дупката на гъза, я виж дали не ти е по-тъмничка, може и там фдт да сложиш

:D

golemiq_korab_minava
02-03-2015, 18:00
едните с НАТО, другите с Русия и хайде война

NomNomNom
02-03-2015, 18:02
Ние жените така се подкрепяме, все пак аз съм футболист, който ходи на фитнес, демек за теб съм женствен гей.

Пхахаха и тоз пост го видях :D

m_nik
02-03-2015, 18:23
Стига сте се обиждали дее ..

Meoww
02-03-2015, 18:25
Ние жените така се подкрепяме, все пак аз съм футболист, който ходи на фитнес, демек за теб съм женствен гей.

(rofl) Може ли да ми цитираш къде точно съм ти казала,че си гей? Виждам,че отчаяно търсиш моето внимание и моята оценка за външния ти вид,което говори,че самочувствието ти е по-ниско и от тревата. Явно само в очите на ученички можеш да се издигнеш, щом си се регистрирал тук. Не знам колко пъти още трябва да повторя да не ме занимаваш със себе си? А сега ако ще започнеш да ме цитираш какво ми е мнението за някакви момчета, към които така отчаяно искаш да се приобщиш, забрави... няма по-отегчително от мъж с ниско самочувствие.

Nom - Дупката ми е бяла, що да не би твоята да е черна,че даваш съвети от личен опит? Виждам, че имаш лесбийски наклонности, само че няма да те огрее.

NomNomNom
02-03-2015, 18:34
Ма се нагъзи да си я провериш сега, като ти казах, или преди също си си гледала дупката на гъза?

LoadRunner
02-03-2015, 18:41
Явно само в очите на ученички можеш да се издигнеш, щом си се регистрирал тук.

Шш алиоооу
"Тихичко там" както казва Анар6и бой

m_nik
02-03-2015, 18:46
Защо са всички тези обиди .. ?

Meoww
02-03-2015, 18:47
Nom - (рофл) направо, току що се нагъзих точно заради теб. Ти не разбра ли,че не можеш да ме провокираш и не ме интересуваш?

NomNomNom
02-03-2015, 18:47
Nom - (рофл) направо, току що се нагъзих точно заради теб. Ти не разбра ли,че не можеш да ме провокираш и не ме интересуваш?

Разбрах иронията, значи си се гъзила преди?

Meoww
02-03-2015, 18:48
Ном - ако искаш мога да ти пратя снимка на дупето ми, виждам,че имаш голям интерес (rofl)

m_nik
02-03-2015, 18:48
Щом не те интересува защо се заяждаш ?

m_nik
02-03-2015, 18:48
Meoww престани ....

Meoww
02-03-2015, 18:49
Разбрах иронията, значи си се гъзила преди?
Ама си много нахална и любопитна бе...какво те интересува сексуалния ми живот? Ти да не си някоя задръстена девственица, на такава ми приличаш. Я отиди някой батко да те отрака и стига вися в тийн проблем да пишеш глупости.

m_nik
02-03-2015, 18:51
Ама си много нахална и любопитна бе...какво те интересува сексуалния ми живот? Ти да не си някоя задръстена девственица, на такава ми приличаш. Я отиди някой батко да те отрака и стига вися в тийн проблем да пишеш глупости.

Ааа а ти като си го правила си много велика ли ? Я стига си хейтвала !!! ;) Ако ще си трол - напусни !!

Meoww
02-03-2015, 18:52
Meoww престани ....
Аз не съм започвала,че да престана. Виж на страница първа кой започна и още продължава да се интересува от задника ми (рофл) нищо, и в моя квартал има лесбийки, свикнала съм с присъствието им.

m_nik
02-03-2015, 18:53
Аз не съм започвала,че да престана. Виж на страница първа кой започна и още продължава да се интересува от задника ми (рофл) нищо, и в моя квартал има лесбийки, свикнала съм с присъствието им.

Е нали Nom не те интересува ? Защо продължаваш да се караш с нея ? А и наистина не е нужно да натякваш, че пътуваш ! Права е !

NomNomNom
02-03-2015, 18:54
Ама си много нахална и любопитна бе...какво те интересува сексуалния ми живот? Ти да не си някоя задръстена девственица, на такава ми приличаш. Я отиди някой батко да те отрака и стига вися в тийн проблем да пишеш глупости.

Значи не си се гъзила сама, а на батковци, а те са ти казали, че е бяла?

Meoww
02-03-2015, 18:56
Е нали Nom не те интересува ? Защо продължаваш да се караш с нея ? А и наистина не е нужно да натякваш, че пътуваш ! Права е !

m_nik тя се интересува от задника ми, къде видя да пътуване? Стара ти е информацията нещо.

Nom, ти твоята дупка не си ли я виждала? Сигурно и отпред не си се гледала...начи имаш сериозен проблем с кг-ите и не можеш да се видиш от тлъстия корем, а? Вземи едно огледало и се поогледай отдолу, че сигурно имаш сериозна необходимост. И се обръсни, ако никога до сега не си се бръснала отдолу, сигурно вече имаш гора от космарлаци.

shmatarok
02-03-2015, 18:57
Детска градина .... 8-)

m_nik
02-03-2015, 18:58
Детска градина .... 8-)

Мани мани .....

LoadRunner
02-03-2015, 18:58
Meoww престани ....

Момче?!?!? Форума вече си има един Робин Худ :D, той казва кога и кой да спре ти тихо!
Стига толкова!
Аре остави ме на спокойствие да чета женски бой... като не мога да гледам поне да го чета.

m_nik
02-03-2015, 18:59
Момче?!?!? Форума вече си има един Робин Худ :D, той казва кога и кой да спре ти тихо!
Стига толкова!
Аре остави ме на спокойствие да чета женски бой... като не мога да гледам поне да го чета.

Добре, добре ! :D
И съм момиче.. хД

golemiq_korab_minava
02-03-2015, 19:04
Добре, добре ! :D
И съм момиче.. хД

какво, не ти вярвам :Д

NomNomNom
02-03-2015, 19:07
m_nik тя се интересува от задника ми, къде видя да пътуване? Стара ти е информацията нещо.

Nom, ти твоята дупка не си ли я виждала? Сигурно и отпред не си се гледала...начи имаш сериозен проблем с кг-ите и не можеш да се видиш от тлъстия корем, а? Вземи едно огледало и се поогледай отдолу, че сигурно имаш сериозна необходимост. И се обръсни, ако никога до сега не си се бръснала отдолу, сигурно вече имаш гора от космарлаци.

Ти бръснеш ли си, чувала съм, че става гора и те сърби гъза докато расте, вярно ли е, почесваш ли се?
Чувам, че по-скоро момичетата ходят на кола маска

m_nik
02-03-2015, 19:07
какво, не ти вярвам :Д

Защо ? :D

golemiq_korab_minava
02-03-2015, 19:11
защото май досега в раздел политка жени не бяха пускали теми, за психично болни затворници :Д

Meoww
02-03-2015, 19:17
Ти бръснеш ли си, чувала съм, че става гора и те сърби гъза докато расте, вярно ли е, почесваш ли се?
Чувам, че по-скоро момичетата ходят на кола маска
Ми Nom не знам, сподели от собствения ти опит. Ти как предпочиташ да си - обезкосмена или натурална? 100% съм сигурна,че си изцяло натурална, съдейки по коментарите ти относно хигиената. Виждам,че тази тема ти е чужда.

NomNomNom
02-03-2015, 19:19
Ти на колко години забеляза, че имаш косми по дупето и кога започна да ги махаш, също как забеляза - дупеше ли се или се пипаше?

VinDiesel
02-03-2015, 19:19
(rofl) Може ли да ми цитираш къде точно съм ти казала,че си гей? Виждам,че отчаяно търсиш моето внимание и моята оценка за външния ти вид,което говори,че самочувствието ти е по-ниско и от тревата. Явно само в очите на ученички можеш да се издигнеш, щом си се регистрирал тук. Не знам колко пъти още трябва да повторя да не ме занимаваш със себе си? А сега ако ще започнеш да ме цитираш какво ми е мнението за някакви момчета, към които така отчаяно искаш да се приобщиш, забрави... няма по-отегчително от мъж с ниско самочувствие.


Nom - Дупката ми е бяла, що да не би твоята да е черна,че даваш съвети от личен опит? Виждам, че имаш лесбийски наклонности, само че няма да те огрее.


1-во ще ти цитирам къде точно си ми казала, че съм гей.

То пък един футбол...особено българския, нищо,няма лошо да си помечтаят пишлеметата на неговата възраст. По-добре да не ги коментирам младши футболистчетата, защото сигурно тук си имат фенове,които ще ми се нахвърлят : -D. Авторката,сега си заслепена от неговата визия,защото сигурно е по-женствен и от теб, но повярвай ми, след много кратко време ще го забравиш и дори няма да си спомняш за него. След време ще се смееш на себе си , как си могла да харесваш такива гейчета.

Също така и:


Визирам мъжете в България, без значение с какво се занимават, но да, в у-ще момчетата,които тренират футбол изглеждат доста женствено, както и момчетата,които посещават фитнес. В днешно време мъжете в БГ изглеждат по-женствени от жените, как да разберем с каква ориентация са? Аз пътувам често в чужбина, и подобни типове като нашите са си чисти гейове. Всъщност, не ме интересува, не си падам по женствени пичове.

2. Твоята оценка въобще не ми влияе на самочувствието, а също въобще не ме интересува твоята оценка за външния ми вид.

Но също така не може да поставяш всички мъже под общ знаменател. Все едно да кажа, че всички жени сте курви и парцали, и ние се забавляваме с вас? Мисля, че няма да ти е особено приятно.

Щом от целия форум, ти си 1-вата с която имам разправия, значи има нещо.
Гледам, че с теб не се дракам само аз, кой ли от нас е прав, аз не мога да преценя, защото съм женствен гей.

Имам и чувството, че ти имаш сериозен проблем със самочувствието си, за да си мажеш стрийте с ФДТ. Един истински мъж по твоите там представи, да е целия космат задължително и по гърба, да мирише на магаре, ще те хареса и със стрийте.

Meoww
02-03-2015, 19:24
Хайде милички,оставям ви...имам по-приятни занимания от това да си пиша с дечковци.
Не се съмнявам,че Nom очаква с нетърпение да изляза ,за да може да напише някой гаден коментар,който ще стои дълго тук, радвайки се ,че няма да съм тук да се защитя. Сега е твоят миг скъпа, възползвай се.

NomNomNom
02-03-2015, 19:28
Хайде милички,оставям ви...имам по-приятни занимания от това да си пиша с дечковци.
Не се съмнявам,че Nom очаква с нетърпение да изляза ,за да може да напише някой гаден коментар,който ще стои дълго тук, радвайки се ,че няма да съм тук да се защитя. Сега е твоят миг скъпа, възползвай се.

Из, не вярвах, че някой наистина ще се надупи да си гледа дупката заради мен

LoadRunner
02-03-2015, 19:30
Хайде милички,оставям ви...имам по-приятни занимания от това да си пиша с дечковци.
Не се съмнявам,че Nom очаква с нетърпение да изляза ,за да може да напише някой гаден коментар,който ще стои дълго тук, радвайки се ,че няма да съм тук да се защитя. Сега е твоят миг скъпа, възползвай се.

То па една защита
Виж ако прикачиш снимков материал на задника си в твоя защита щи повярвам
А и ще затвориш устата на Ном :д помисли си

VinDiesel
02-03-2015, 19:34
То па една защита
Виж ако прикачиш снимков материал на задника си в твоя защита щи повярвам
А и ще затвориш устата на Ном :д помисли си

Ама с ФДТ или без искаш?

LoadRunner
02-03-2015, 19:40
Без ФДТ щото каза че е бяла,
То ако ще е с ФДТ няаа проблеми и аз ще и пратя моя :д

m_nik
02-03-2015, 20:13
защото май досега в раздел политка жени не бяха пускали теми, за психично болни затворници :Д

Емм.. :Д

HollyGolightly
02-03-2015, 20:26
Изключително грозно е да говориш за това колко ограничени са българите, а след това самата ти да се държиш като дива селяндурка и да обиждаш всички наоколо, въпреки че твърдиш, че си "над тези неща"
Освен това смятам, че хора, които не са живели извън България, и са били в чужбина само на екскурзия, не могат да имат ясна представа за това как стоят нещата, че да си позволяват да говорят с такава сигурност

m_nik
02-03-2015, 20:28
Изключително грозно е да говориш за това колко ограничени са българите, а след това самата ти да се държиш като дива селяндурка и да обиждаш всички наоколо, въпреки че твърдиш, че си "над тези неща"
Освен това смятам, че хора, които не са живели извън България, и са били в чужбина само на екскурзия, не могат да имат ясна представа за това как стоят нещата, че да си позволяват да говорят с такава сигурност

За мен ли се отнасяше ? Кога съм обиждала .. ?

VinDiesel
02-03-2015, 20:32
Говори за Meoww или както й беше ника.

HollyGolightly
02-03-2015, 20:33
За мен ли се отнасяше ? Кога съм обиждала .. ?

Очевидно се отнасяше за тази Meow или както там се пише, просто не сметнах за нужно да го споменавам

m_nik
02-03-2015, 20:39
Очевидно се отнасяше за тази Meow или както там се пише, просто не сметнах за нужно да го споменавам

Добре. Не знам защо така нападна Nom. Nom си беше права, че не е нужно Meoww да натяква, че пътува ..

haritov
02-03-2015, 21:21
цитат от книгата на Кап Георгиев участник в 1свв

А предния ден бе сключено примирието. Съгласно разпоредбите му трябваше да върнем взетите пленници, картечници и сами да се предадем. Това е грозната истина. Това е още по-грозната измяна. Това е най-грозното предателство.
Кой ни предаде? Кой ме предаде?
Кой ни предаде нас, победителите? Кой ме предаде мен, победителя?
Кой причини катастрофата? Кой създаде трагедията? Вечната българска трагедия!
Седемнадесет години бродя по всеки път и кръстопът. — Нито един стълб!
Седемнадесет години обикалям всяка урва и усоя. — Нито един гарван!
Седемнадесет години придружавам всяко опело. — Нито едно без свещеник!
Земята ви зове. Какво чакате вие, които останахте? Не чувате ли гласай?
Или чакате да чуете гласа ми? — Моят глас е гласът на сто и петдесет хиляди, които умряха. Моят глас е гласът на шестстотин хиляди, които преживяха.
Отговаряйте вие, живи умрели, отговаряйте вие, умрели живи. Отговаряйте…
Пред съда на Тези, които не умряха. Не сте достойни за Тях!
Пред съда на Тези, които преживяха. Не сте достойни за Нас!
Пред съда на Българския народ. Не сте достойни за Него!
Пред съда на Българската история. Не сте достойни за Нея!
Тя записа не вашите, тя записа Нашите имена!
Както в растителното, тъй и в животинското царство всичко негодно умира. Затова и споменът по вас умира. Защото всичко умира.
Преживяват само Действията. Само Подвизите. Само Жертвите. Само Победите.
Ние победихме.
Но благодарение на вас, негодници, до дъно горчивата чаша изпихме.

anonymous908491
02-03-2015, 21:35
Такава тема бих очаквал в кофата

d-r.Zob
02-03-2015, 22:59
Просто я окепазиха.
Темата е най-стандартния въпрос, който социалната утайка на българския народ (в която спадаме 95% от населението) сяда на масата, постлана с мушама и набива скара с бира. Ще започне махленско жалване как всички сме прогонени от България, не заради собствената си некадърност, а заради някакви независещи от нас фактори и обстоятелства.

Мен лично ме е яд, че така и не опитах да направя нещо със свои сили, а още в гимназията заминах на запад. Не че нямам шанс - просто не искам да оставя лесното, което вече си постлах. Така че въпреки патриотизма ми и прочее врели-некипели трайно ще се установя в Германия, рано или късно ще си продам имотите, ще се оженя за чужденка и децата ми няма да знаят български. Така че не ме бройте патриот, а мнението ми за държавата не е, че дезертирахме колективно и не й оставихме никакъв шанс да стане нормална. Аз лично се подписвам под смъртната й присъда под № 1 353 434.

TheDeath
02-06-2015, 12:22
Аз пък се наслушах на извинения - държавата виновна, политиците виновни, циганите виновни....
Всеки мрънка, никой не прави нищо, за да потръгнат нещата. Един се писал на минимална работна заплата, за да не плаща много осигуровки, взима пари под масата, друг бута 20 на катаджията да спести един акт, трети си мята боклука през терасата, четвърти има магазин ама не издава касови бележки да спести някоя стотинка от данъка, пети се писал инвалид, за да докопа някоя стотинка от ТЕЛК.... И после другите са ни виновни, че сме мишки......
Разбира се, всяко правило има изключение, има и честни и съвестни хора, но на фона на останалите се броят на пръсти...