PDA

View Full Version : Отслабване



*Sweet*GirL*
02-02-2015, 15:53
Здравейте! :)

Ще започна с това, че проблемът ми са килограмите, тежа 59 кг. Висока съм 166 см. знам,че килограмите ми са в норма, но аз не се чувствам комфортно, а и най-важното е човек да се обича, но не харесвам паласките и коремчето, които имам, а и краката ми се клатят. Омръзна ми лятото да нося дънки. Искам да обличам поли,рокли,къси панталони и да се чувствам добре. Опитвам се да отслабвам постепенно, защото ако го направя изведнъж после лесно ще ги кача. Целта ми е да сваля 9 кг. да имам плоско коремче и тънки крака. :) Започнах да изграждам хранителен режим. На закуска ям сандвич с ръжен хляб, не ям нищо от бяло брашно като паста, бял хляб, избягвам сладкото ям само черен шоколад, ям много плодове и зеленчуци, не ям полуфабрикати. Ходя умерено по около 100 мин. на ден, правя 150-200 коремни преси, 100 полуклека. Като цяло опитвам се да се храня здравословно. Ям колбаси, яйца, мляко с трици. Опитвам се в рамките на 3 месеца да сваля 9 кг. Моля Ви споделете вашето мнение, ще успея ли и ако някой има още препоръки как да постигна целта си, моля да пише. Да не забравя да спомена, че съм на 15 и не искам да спазвам диети, с който да гладувам.

БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!! :) :) :)

girlwithblueeyes
02-02-2015, 16:17
За кво правиш толкова коремни преси а ?
За корем прави прави различни упражнения .Яж месо,риба зеленчуци,яйца овесени ядки .Поразрови се в интернет и можеш да си намериш много вкусни рецерти.
И отиди на фитнес да ти изготвят хубава програма+в интернет също има много програми
И си готова

marilyn
02-02-2015, 16:52
Според мен не си дебела, а явно си отпусната. Започни да спортуваш, с тия коремни преси нищо няма да направиш. Отиди на фитнес, както ти казаха преди мен, нека ти изготвят програма. Тия колбаси, дето ядеш, нищо хубаво няма да ти донесат. Те са пълни с мазнини, консерванти и сол. Яж чисто месо, риба, внимавай със зеленчуците, защото през зимата са много гадни, онзи ден имах проблеми, заради една салата.
Трябва да тренираш цялото си тяло, а не само корема и да правиш клекове. Не знам защо си мислите, че като искате да отслабнете в една конкретна зона, трябва да тренирате само нея?! Тренираш цялото тяло, но наблягаш на проблемните места. Прави кардио, така ще свалиш мазнини. Трябват и силови упражнения, за да се стегнеш. Ако фитнесът ти е скучен, ходи на зумба, таебо, танци.

VinDiesel
02-02-2015, 19:33
Прочети тази тема, която я писах с голямо желание - http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/573252-%D0%9A%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%B5-%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BC-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D0%BE-%D0%B8-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B4%D1%8A%D1%80%D0%B6%D0%B0%D 0%BC%D0%B5-%D1%82%D1%8F%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D1%81%D0%B8! Като главно наблегни най-много на последните изречения!!!

Относно храната ти, колбасите ги премахни, млякото да е висок процент на масленост не от тези 0,1%.

Коремни преси ще правиш 3 пъти за 7 дни, и то само 4-5 серии по 15 повторения.
Замести олиото със зехтин, ако не си още.
Още нещо съществено важно, пий много вода, колкото се може повече, по възможност и повече рибни меса с естествената им мазнина, например сьомгата съдържа мазнина, която действа на тялото, като аминокиселина и топи вредните мазнинки по тялото.
Също започни да се храниш към 5-6 пъти на ден, като закуската да ти е най-богатото на количество, плодове след 17-18 часа, не те съветвам да консумираш, тъй като съдържат естествени захари... Гледай вечерята да ти е най-бедна и да преобладават зеленчуци и малко протеин.

Също така ти трябва тичане, и то не с едно бавно темпо, а да бягаш спринт+ бавно тичане или ходене, да има и максинално временно натоварване, така хем топиш, хем стягаш мускулатурата.

Забравих да кажа, всички тестени изделия ги забрави, включително ръжения хляб.

Успех!

*Sweet*GirL*
02-05-2015, 13:01
Благодаря Ви многооооо :)

Може ли да Ви помоля да ми кажете какво да правя, когато има сладко или тестено да не се "поддам на изкушението" ? Имам огромен стимул, но не мога да издържа и си похапвам сладко или тестено и после се ядосвам. Много се дразня, когато не постигам целите си. Единственото нещо, което мога да правя е тичане, за фитнес нямам време. Прочетох в мненията по-горе, че трябва да оставя и ръжения хляб, но за закуска какво да ям ?

Отново много Ви благодаряя :)

marilyn
02-05-2015, 13:32
На закуска можеш да ядеш варени яйца, засищат доста. Може да си ги изпържиш без мазнина на тефлонов тиган, да сложиш сирене или извара. Овесената каша също е чудесна закуска. Замени белия хляб с пълнозърнест. Иначе как да ограничаваш сладкото и тестеното? Воля просто... аз сладко не обичам и не ми се налага да се ограничавам, ама виж.. тесто <3 позволявам си от време на време да хапвам разни неща, иначе наблягам повече на белтъчините. Когато ядеш повече месо, яйца, мляко се засищаш и сякаш нямаш нужда от толкова боклуци, като пържени картофи например или шоколад. Пък и винаги има възможност за cheat day :D

girlwithblueeyes
02-05-2015, 14:30
Любимото ми оправадание нямам време :D напротив имаш ли желание ще намериш и време с едното тичане няма да станат нещата .За закуска можеш да си правиш
-палачинки има толкова идеи за здравословни палачинки в нета .. в различни варианти.
-яйца
-овесени ядки --тях също ако се разровиш можеш да намериш много варианти и то доста вкусни
-пълнозърнест хляб с домат или друг зеленчук и парценча месо може и да пълнозърнести питки дa стане на бургер
Аз понякога закусвам месо или риба със задушени зеленчуци ама едвали ще ти допадне идеята :D

marilyn
02-05-2015, 15:07
Аз понякога закусвам месо или риба със задушени зеленчуци ама едвали ще ти допадне идеята :D

:D И аз ям понякога такива неща или пък супа и хората много ми се чудят. :D

VinDiesel
02-05-2015, 15:12
За закуска най-добре приемай плодове. Хляба го остави за сега. Направи си 1 ден от седмицата, в който да приемаш сладко и то сутрин. И не в този ден да изядеш 1 кашон с морени.

Също така, трябва да ядеш по много пъти, целта е на 2 часа да се чувстваш гладна, а не да гледаш да се засищаш.

girlwithblueeyes
02-05-2015, 15:34
marilyn

Нали доста е вкусничко и поне на мен не ми се струва странон ама знам ли предполагам че на авторката едва ли сутрин ще й се яде пърожола и зеленчуци хаха.
А иначе десерти здравословни също има много варианти в интернет и повечето са ужасно вкусни и ако мацката спортува и се храни здравосломон няма проблем и повече от веднъж в седмицата да си позволява.Другото което не виждам проблем да си яде пълнозърнест хляб с едните плодове не виждам как ще се нахрани е може да хапне преди основното хранене някакъв плод аз понякога така ям плодовете ама иначе няма смисъл.

VinDiesel
02-05-2015, 19:32
Килограмите не се свалят само със спорт, защото в един момент ще дойде и застой. Килограмите се свалят най-вече с правилно и често хранене. Изяж за вечеря половин хляб, с много месо и махни 1 купа салата и викай че ядеш здравословно..........


преди основното хранене някакъв плод аз понякога така ям плодовете ама иначе няма смисъл.

Прекалено много теми си изчела за разделното хранене.....

girlwithblueeyes
02-05-2015, 20:58
Разбира се че може плодът да ти е в основната закуска стига да е съчетан с нещо но само плод поне на мен не ми звучи добре.Освен това никъде не съм твърдяла че килограми се свалят само със спорт .
Най-обичам така да ми се слагат думи в устата;)

susu98
02-11-2015, 18:58
Една моя приятелка отслабна само като спря хляба и сладкото :)

AliceSw
02-12-2015, 00:02
нещо не правиш като хората...най-веорятно упражненията...със 150 преси дневно аз с + тегло изкарвам преса за 2 седмици...колбасите не трябва да съществуват в менюто, ръженият хляб също, ако не го печеш сама, ако е от супермаркета/ кварталния магазин....хляб, ако не можеш да изкараш без, или от фурна/ пекарна, или домашен от машина...и се яде сутрин...

TheDeath
02-12-2015, 05:48
Гледам тука давате съвети за хранене и отслабване... Я някой да даде един бърз съвет за здравословно качване на килограми :) В бедрата и циците е целта да се качи нещо :) Ясно, че ще има спорт, ама фитнеса не ми е опция :)

heartshapedbox
02-12-2015, 07:59
нещо не правиш като хората...най-веорятно упражненията...със 150 преси дневно аз с + тегло изкарвам преса за 2 седмици...колбасите не трябва да съществуват в менюто, ръженият хляб също, ако не го печеш сама, ако е от супермаркета/ кварталния магазин....хляб, ако не можеш да изкараш без, или от фурна/ пекарна, или домашен от машина...и се яде сутрин...
Teach me, master :D
Аз дооста повече от 2 седмици правя 150+ преси, заедно с други упражнения, кардио, йога, нямам килограми в повече, ям здравословно в повечето време и пак нямам плоско коремче, какво остава за преса. Така де, да се оплача :д
Съвети?

VinDiesel
02-12-2015, 08:00
Teach me, master :D
Аз дооста повече от 2 седмици правя 150+ преси, заедно с други упражнения, кардио, йога, нямам килограми в повече, ям здравословно в повечето време и пак нямам плоско коремче, какво остава за преса. Така де, да се оплача :д
Съвети?

С тези 150 и нагоре преси, няма как да имаш…

heartshapedbox
02-12-2015, 08:18
Ами какво би ми препоръчал?

VinDiesel
02-12-2015, 08:46
Грешката ти е в многото коремни преси, така само си "раздробяваш" коремната мускулатура, а мастната тъкан, както и при много други не мърда.
Тъй като се различаваш от телосложението на авторката, бих ти препоръчал, да правиш коремните понеделник и четвъртък. В този диапазон, просто да не се събират 3 пъти за седмица. Правиш по 5 серии, като 3-та и 5-та серия ги правиш до отказ(това не означава да направиш 100, аз правя по 25). Останалите серии да са с по 15 повторения. Когато правиш коремните се старай, да си стягаш мускулите на корема, по този начин ще чувстваш, че наистина ги натоварваш. Това е за горната част. Храниш се здравословно, трябва кардиото да е бягане(спринт + бавно бягане или спринт + бавно ходене) около 20 максимум 30 минути. Така не само ще топиш, но и ще стягаш мускулите. Довечера като съм у нас, ще ти изпратя и клип с едно упражнемие за долната част.

heartshapedbox
02-12-2015, 09:02
Благодаря ти. За долната част на корема правя leg raises (не съм сигурна как точно се води на бг).
Кардиото ми е около 20 минути, но вкъщи. И аз мисля, че бягането ми е по-добър вариант, но чакам да се постопли още малко.
Телосложението ми е 158см, 48-9кг, като % подкожни мазнини не съм мерила. Както при повечето момичета,
'проблемните' зони са ми корем и бедра, имам по някоя излишна според мен мазнинка там.

girlwithblueeyes
02-12-2015, 09:06
Корем не се прави само с коремни преси има и други много по добри упражнения:)

heartshapedbox
02-12-2015, 09:42
Не правя само коремни преси, но включвам и тях.
Предложи някои упражнения, ако ти се занимава. :)

marian.dimitrov3
02-12-2015, 22:36
Прочети тази тема, която я писах с голямо желание - http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/573252-%D0%9A%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%B5-%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BC-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D0%BE-%D0%B8-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B4%D1%8A%D1%80%D0%B6%D0%B0%D 0%BC%D0%B5-%D1%82%D1%8F%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D1%81%D0%B8! Като главно наблегни най-много на последните изречения!!!

Относно храната ти, колбасите ги премахни, млякото да е висок процент на масленост не от тези 0,1%.

Коремни преси ще правиш 3 пъти за 7 дни, и то само 4-5 серии по 15 повторения.
Замести олиото със зехтин, ако не си още.
Още нещо съществено важно, пий много вода, колкото се може повече, по възможност и повече рибни меса с естествената им мазнина, например сьомгата съдържа мазнина, която действа на тялото, като аминокиселина и топи вредните мазнинки по тялото.
Също започни да се храниш към 5-6 пъти на ден, като закуската да ти е най-богатото на количество, плодове след 17-18 часа, не те съветвам да консумираш, тъй като съдържат естествени захари... Гледай вечерята да ти е най-бедна и да преобладават зеленчуци и малко протеин.

Също така ти трябва тичане, и то не с едно бавно темпо, а да бягаш спринт+ бавно тичане или ходене, да има и максинално временно натоварване, така хем топиш, хем стягаш мускулатурата.

Забравих да кажа, всички тестени изделия ги забрави, включително ръжения хляб.

Успех!
като цяло си казал правилни неща с няколко изключения , защо да е с висок процент на масленост , като ще отслабва, защо да не прави коремни преси , при положение , че коремните мускулни групи се въстановяват бързо и не е проблем да се тренират всеки ден . за плодовете аз ще ти кажа , че не е добре да смесваш видовете плодове , когато ядеш цитруси. Също така , защо да бяга спринтове , спринта е за ММ не е за чистене :) за хляба си прав всякакъв тип тестени изделия ги махай . Само да отбележа , че може да си правиш един зареждащ ден , в който да си ядеш свободно каквото поискаш , било то сладко хляб , защото организма има нужда от всякакъв вид храна :) но не прекалявай със зареждащите дни

marian.dimitrov3
02-12-2015, 22:51
скачай на въже това е най-доброто кардио и най-лесния начин за сваляне на кг.
Почни със загрявка на всички стави , крайници и сухожилия
щом разполагаш само с тичане излез тичай , не ти знам възможностите но да речем 30 мин равномерно темпо , нито бързо нито бавно
след като се пребереш почни с 3х20 половинки преси (за горната част на корема) почини 1 мин на всяка серия и по 1.30мин на всяко упражнение
тук правиш 3х20 коремни преси
третото упражнение ти е най-важно това са ти V-образните преси , ако не знаеш какво е това е вдигане на краката от лег
завършваш с планк https://www.youtube.com/watch?v=pSHjTRCQxIw правиш го 3х40 сек

на другия ден ще ти е малко трудно ставането от леглото , но нали за това си тренирала. ако ти дойде лека програмата за корем , щом правиш по 150 коремни преди накрая направи 20 мин скачане на въже :) поздрави и успех

VinDiesel
02-12-2015, 23:01
Да започнем с млякото 0,1 процента например - Тези млека, съдържат мляко, колкото аз съм негър.
От 5000 коремни преси на седмица файда няма, даже коремната мускулатура ще намалее драстично, тези коремни преси, които съм описал са напълно достатъчни, че и повече.
Спринтовете + бавно тичане, са високо интензивна интервална тренировка, която топи повече мазнини и стяга мускулите.
Относно зареждащите дни, някой хора имат 1 такъв на седмица, други на месец, а трети въобще нямат такъв ден.
Организма се нуждае от полезна храна, която не е консервирана и правена в лаборатория. Хляб в зареждащ ден ??? Оо


скачай на въже това е най-доброто кардио и най-лесния начин за сваляне на кг.
Почни със загрявка на всички стави , крайници и сухожилия
щом разполагаш само с тичане излез тичай , не ти знам възможностите но да речем 30 мин равномерно темпо , нито бързо нито бавно
след като се пребереш почни с 3х20 половинки преси (за горната част на корема) почини 1 мин на всяка серия и по 1.30мин на всяко упражнение
тук правиш 3х20 коремни преси
третото упражнение ти е най-важно това са ти V-образните преси , ако не знаеш какво е това е вдигане на краката от лег
завършваш с планк https://www.youtube.com/watch?v=pSHjTRCQxIw правиш го 3х40 сек

на другия ден ще ти е малко трудно ставането от леглото , но нали за това си тренирала. ако ти дойде лека програмата за корем , щом правиш по 150 коремни преди накрая направи 20 мин скачане на въже :) поздрави и успех

Първо да прави кардио(тичане), после да прави коремни преси и другите упражнения????????

И накрая като не може да стане от леглото, ще я вдигнем с лебедка. И след като тича 30 минути, прави упражнения за корем, накрая пак ще я вдигнем с лебедката да поскача още 20 минути на въже. :D

И накрая ще остане само кокали и мазнини.

marian.dimitrov3
02-12-2015, 23:12
така , да те питам колко време имаж стаж в залата , та ще ми говореш , че зареждащите дни според твойте думи са излишни, аз мога да ти кажа , че за жените специално те са от ГОЛЯМО значение , защото ако не си се досетил , те имат един особен период в месеца, при който е недопустимо да не приемат захари и най-вече енергийни източници какъвто е шоколадът. До колкото до никомасленото мляко , съдържа доста по-малко лактоза (млечните захари) и е препоръчително да се приема при хора които са на диета , особенно при ендоморфна структура на тялото каквато предполагам , че е и автора :)

VinDiesel
02-12-2015, 23:26
така , да те питам колко време имаж стаж в залата , та ще ми говореш , че зареждащите дни според твойте думи са излишни, аз мога да ти кажа , че за жените специално те са от ГОЛЯМО значение , защото ако не си се досетил , те имат един особен период в месеца, при който е недопустимо да не приемат захари и най-вече енергийни източници какъвто е шоколадът. До колкото до никомасленото мляко , съдържа доста по-малко лактоза (млечните захари) и е препоръчително да се приема при хора които са на диета , особенно при ендоморфна структура на тялото каквато предполагам , че е и автора :)
Аз ще спра да ти говоря, тъй като знанията ти се базират от 1970 година до 1990. Точно стажанти като теб, 30 минути ме разпитват на каква химия съм, и че без химия няма как да съм постигнал това, за толкова време......От такива стажанти най-много ме е страх, особено, когато дават съвет, без да са много наясно с материята. Ендоморф и шоколад?????(тук се изцепи много жестоко.) Видях че имаш голям напредък, от стажа в залата, екстремно напреднал си в областта на корема..... :)

http://www.img-share.eu/f/images/57/10489934_873909392638685_4748131613059339526_nOyCJ HuQ.jpg (http://www.img-share.eu/main/image_view/10489934_873909392638685_4748131613059339526_nOyCJ HuQ.jpg.htm)

marian.dimitrov3
02-12-2015, 23:42
първо , това че не тренирам корем не означава , че не знам как се тренира , всичко с времето си ,сега съм наблегнал на силовите упражнения но не съм длъжен да ти давам отчет
Да започнем с млякото 0,1 процента например - Тези млека, съдържат мляко, колкото аз съм негър.
От 5000 коремни преси на седмица файда няма, даже коремната мускулатура ще намалее драстично, тези коремни преси, които съм описал са напълно достатъчни, че и повече.
Спринтовете + бавно тичане, са високо интензивна интервална тренировка, която топи повече мазнини и стяга мускулите.
Относно зареждащите дни, някой хора имат 1 такъв на седмица, други на месец, а трети въобще нямат такъв ден.
Организма се нуждае от полезна храна, която не е консервирана и правена в лаборатория. Хляб в зареждащ ден ??? Оо



Първо да прави кардио(тичане), после да прави коремни преси и другите упражнения????????

И накрая като не може да стане от леглото, ще я вдигнем с лебедка. И след като тича 30 минути, прави упражнения за корем, накрая пак ще я вдигнем с лебедката да поскача още 20 минути на въже. :D

И накрая ще остане само кокали и мазнини.

със лебедката ще я вдигат първата седмица , свикне ли тялото с натоварвнето повярвай ми тя ще вдига лебедтки ;) другото за скачането на въже ако не е изтощена от планка, който е основата и завършека на една така добра тренировка ме съмнява да може да скача на въже , но не знам нито в каква форма е нито издръжливостта :) така че колега не виждам къде е смешното да се започне с кардио и после с базовите упражнения ?????? щом твоя стаж е по-дълъг и богат от моя би ли ми споделил какъв бешше аргумента ти за пряното мляко , че май наистина ще се окажеш негър , защо 0,1% да не е мляко ? хаха :D :D :D отлични критики и аргументи ;) лека вечер няма кво да споря повече с теб

marian.dimitrov3
02-12-2015, 23:53
http://prikachi.com/images.php?nextid=7899066&tag=teenproblem като гледам и ти си добре в областта на корема :D :D :D

VinDiesel
02-12-2015, 23:53
първо , това че не тренирам корем не означава , че не знам как се тренира , всичко с времето си ,сега съм наблегнал на силовите упражнения но не съм длъжен да ти давам отчет

със лебедката ще я вдигат първата седмица , свикне ли тялото с натоварвнето повярвай ми тя ще вдига лебедтки ;) другото за скачането на въже ако не е изтощена от планка, който е основата и завършека на една така добра тренировка ме съмнява да може да скача на въже , но не знам нито в каква форма е нито издръжливостта :) така че колега не виждам къде е смешното да се започне с кардио и после с базовите упражнения ?????? щом твоя стаж е по-дълъг и богат от моя би ли ми споделил какъв бешше аргумента ти за пряното мляко , че май наистина ще се окажеш негър , защо 0,1% да не е мляко ? хаха :D :D :D отлични критики и аргументи ;) лека вечер няма кво да споря повече с теб

И когато тялото и привикне с този режим на натоварване, и мине в "застой" ще бяга по 3 часа, после 1 час ще прави упражнения, и пак я вдигаме с лебедката, да си подскача с въженцето към 40 минути. :D
И отново ти казвам, като не знаеш как се прави това мляко с 0,1% масленост спри да спориш, има хора, които може би специално за това, знаят малко повече от теб. Лека нощ ;)

VinDiesel
02-12-2015, 23:55
http://prikachi.com/images.php?nextid=7899066&tag=teenproblem като гледам и ти си добре в областта на корема :D :D :D

Мда предвид че още не ходех на фитнес, тогава си бях наистина добре. :)

Ти ако си с дънки, колан и се сгънеш така, "Мишелин" ряпа да ядат.

marian.dimitrov3
02-13-2015, 00:09
дай някоя актуална тогава :) да видим що за "релефен" корем имаш хаха , а за млякото още не съм чул какво му е нали си специялист по тема хранене , трениране , упражнения и лебедки хаха :D айде и двамата да направим по 1 снимка на открито да видим кой има по-хубав корем , много добре знаеш , че във фитнеса след тренировка , на подходящите огледала изглеждаш доста по-релефен ;) умишлено сниката ти е във финтеса на огледалото :D колко кг си ? не ми изглеждаш толкова здрав на другите снимки , странно защо ? виж тренирай си няма лошо , но ако обичаш недей да ми се надуваш , поддържай там някъв стандарт , учи нови неща за храненията , ама ако обичаш не ме забърквай в някви филми че едва ли не си фитнес инструктор и си някъв над нещата , спри да се надуваш и слез малко на земята , недей да говориш на момичето да пие високо калорично мляко щото от такива като тебе затва тя не може да отслабне ;) от специялисти като теб , айде "билдър номер 1 " не ме занимавай с комплексарките ти истории , фкарай си филмите не на мен , щото при мене не минават, ей такива девойки като тва момиче може да ти вярват и някой начинаещ , нали все пак си "мр.олимпия" на тази снимка хахаххахауахахуа , лека нощ приятелю не искам да се разправяме повече пиши си ти каквото знаеш , аз си пиша квото знам , даваме съвети и това е ;)

VinDiesel
02-13-2015, 05:48
дай някоя актуална тогава :) да видим що за "релефен" корем имаш хаха , а за млякото още не съм чул какво му е нали си специялист по тема хранене , трениране , упражнения и лебедки хаха :D айде и двамата да направим по 1 снимка на открито да видим кой има по-хубав корем , много добре знаеш , че във фитнеса след тренировка , на подходящите огледала изглеждаш доста по-релефен ;) умишлено сниката ти е във финтеса на огледалото :D колко кг си ? не ми изглеждаш толкова здрав на другите снимки , странно защо ? виж тренирай си няма лошо , но ако обичаш недей да ми се надуваш , поддържай там някъв стандарт , учи нови неща за храненията , ама ако обичаш не ме забърквай в някви филми че едва ли не си фитнес инструктор и си някъв над нещата , спри да се надуваш и слез малко на земята , недей да говориш на момичето да пие високо калорично мляко щото от такива като тебе затва тя не може да отслабне ;) от специялисти като теб , айде "билдър номер 1 " не ме занимавай с комплексарките ти истории , фкарай си филмите не на мен , щото при мене не минават, ей такива девойки като тва момиче може да ти вярват и някой начинаещ , нали все пак си "мр.олимпия" на тази снимка хахаххахауахахуа , лека нощ приятелю не искам да се разправяме повече пиши си ти каквото знаеш , аз си пиша квото знам , даваме съвети и това е ;)

Да си мислил преди да оплюваш чуждо мнение. Трябва да знаеш че има хора, които знаят малко повече от теб(не визирам себе си). Не съществуват само две мнения, твоето и грешното. Щом през първия месец(20 фитнес тренировки) успях, да сваля 5 кг и се пооформих, значи имам някаква представа, от тренировки и какво мляко да консумирам. Когато и каквото е трябвало да уча, аз съм учил и имам документ за това нещо. Вземи си първо дипломата за средно образование, още си млад и зелен, да спориш с хора на моите години. Във фитнеса има едно огледало, всички на него се снимаме, защото ни прави малко по-добре от Арнолд. И да, ей сега ставам и си правя актуална снимка за теб. :lol: Това ми е последния коментар за теб, кон с капаци чуждо мнение не цени.

girlwithblueeyes
02-13-2015, 07:21
така , да те питам колко време имаж стаж в залата , та ще ми говореш , че зареждащите дни според твойте думи са излишни, аз мога да ти кажа , че за жените специално те са от ГОЛЯМО значение , защото ако не си се досетил , те имат един особен период в месеца, при който е недопустимо да не приемат захари и най-вече енергийни източници какъвто е шоколадът. До колкото до никомасленото мляко , съдържа доста по-малко лактоза (млечните захари) и е препоръчително да се приема при хора които са на диета , особенно при ендоморфна структура на тялото каквато предполагам , че е и автора :)

Глупости ама пълни глупости и кой казва че е било недопустимо ахаах
За протокола аз сладко не ям и не не е поради заболяване а просто защото не обичам сладко .Случва се много рядко да хапна нещо.И никога не съм имала някакви проблеми или смущения в цикъла само защото не поемам никаква захар.Кой те е излъгал че жените не могат без сладко и то е жизнено важно за тях не знам.

anonymous708973
02-13-2015, 08:33
Абсолютно, някой може ли да ми обясни логиката? (Аз питам пък като зависима от шоколада).
И от менструации разбирате вече, направо... По време на кървенето трябва да се приема желязо, от какъв зор специално захари? Да не ви е идеята, че се губи кръв и пада кръвното? Щото не знам дали знаете, ама ние не течем по литър на ден.

VinDiesel
02-13-2015, 09:04
Абсолютно, някой може ли да ми обясни логиката? (Аз питам пък като зависима от шоколада).
И от менструации разбирате вече, направо... По време на кървенето трябва да се приема желязо, от какъв зор специално захари? Да не ви е идеята, че се губи кръв и пада кръвното? Щото не знам дали знаете, ама ние не течем по литър на ден.

Не слагай и мен в това твърдение ;) , това го каза колегата, нека той да ти го обясни, аз по теми които не съм компетентен, акъл не давам.

heartshapedbox
02-13-2015, 10:15
Нямаме нужда от шоколада наистина, но по мои наблюдения (при тези от нас, които обичат шоколад) наистина ни се хапва по време на цикъл. Не е физическа нужда обаче.

Rakshy
02-13-2015, 20:22
Докато четох единственото, което ми беше в главата беше израза "ебати тъпите сополи". Мариански, спри да пишеш и да се излагаш, лек. Тия глупости дето лафиш са толкова остаряла информация, че направо ми се досра. Тоя тип кардио и тая програмка и като цяло всичкото, което си писал е било валидно преди около 30-40 години, когато хората не са знаели повече за телата си, биомеханиката и т.н.

Дизеле, смени фитнеса или тренирай по друго време :D Ако за тези резултати от снимката са те питали на ква химия си, значи нямаш правилната обстановка за трениране :D

Млякото под 3% някъде е помия. Разреждат го супер много, за да се получи, затова е боклук. Ако вярваш, че не трябва да се приемат мазнини докато се чисти, значи просто си тъп гъз, който минимална представа няма от диети. Спри да пишеш и сложи край на излагацията.

Другите неща, които дизела каза бяха що годе доста верни.

VinDiesel
02-13-2015, 21:39
Докато четох единственото, което ми беше в главата беше израза "ебати тъпите сополи". Мариански, спри да пишеш и да се излагаш, лек. Тия глупости дето лафиш са толкова остаряла информация, че направо ми се досра. Тоя тип кардио и тая програмка и като цяло всичкото, което си писал е било валидно преди около 30-40 години, когато хората не са знаели повече за телата си, биомеханиката и т.н.

Дизеле, смени фитнеса или тренирай по друго време :D Ако за тези резултати от снимката са те питали на ква химия си, значи нямаш правилната обстановка за трениране :D

Млякото под 3% някъде е помия. Разреждат го супер много, за да се получи, затова е боклук. Ако вярваш, че не трябва да се приемат мазнини докато се чисти, значи просто си тъп гъз, който минимална представа няма от диети. Спри да пишеш и сложи край на излагацията.

Другите неща, които дизела каза бяха що годе доста верни.

Във фитнеса има и доста яки гардероби, на фона на тях, аз съм декоративно петле, не е лош фитнеса, но идват и много откачени хора. Има 1 пич, който все се засичаме, когато аз имам "Legs day". До сега 4 пъти ме е питал на какъв "Fat burner" съм, защото ме гледа че само аз от цялата зала съм потен. Аз му обяснявам 4 пъти, че не вземам нищо, и че се потя защото правя крака и блъскам килограми, но той всяка седмица си ме пита едно и също, мисля следващия път, ако ме пита отново, да му отговоря нещо, проблема е, че от хранителни добавки и химия, абсолютно нищо не разбирам. :D

И внимавай, защото Мариан Шварценегер сега ще те награби теб. :D