PDA

View Full Version : Как го запознахте с вашите?



different111
02-02-2015, 20:02
Разкажете за запознанството на приятеля ви с родителите. Как го приеха? Как трябва да се държим в такива ситуации ако е за първи път и има известен срам от негова и ваша страна?

nikolai_777
02-02-2015, 20:53
Аз мандръсам и бегам-не съм по запознанствата и другите простотии

marilyn
02-02-2015, 21:03
С майка ми се запозна на юбилей на леля ми. Той беше много притеснен, бяхме гаджета от три месеца, той много се шашна. Общо взето, поводът за среща не беше да се запознае с нашите, а рождения ден на леля ми. С баща ми се запозна едва преди няколко месеца. Според мен, многото интимничене не е ок, поне моите по-консервативни родители не го приемат. Иначе няма много от какво да ви е срам, просто не си гълтайте езика, говорете спокойно с родителите, сигурно няма да го изядат. :D

tori
02-02-2015, 22:13
Познават се още откакто бяхме приятели само, не исках да се запознават, но нямаше как. Нямаше изцепки и така нататък, но нямат особено голяма любов един към друг. Те го приемат като новия ми приятел, той ги приема като родителите ми. Не се търсят, не разпитват един за друг, с други думи - ич им не е. Бабини ми обаче бая натискаха да го заведа при тях да се запознаят, така че им отделихме един час и отгоре. Много го харесаха, бил много хубаво и възпитано момче.
Аз техните не ги познавам и не мисля, че някога ще ми се прииска, но ако го натискат много, бих била окей. Неговите бабини обаче харесах много, големи са сладкиши.

girlwithblueeyes
02-02-2015, 22:22
Запознаха се малко преди той да отиде на мисия и то съвсем случайно просто се бяхме засякли в един ресторант а нямах никакви планове да ги запознавам толкова рано .Поговорихме си не изглеждаше притеснен особено много напротив държеше си се супер нормално и естественно . И това им беше първата и последна среща общо взето с баща ми си допадна много а за майка ми има крайно лошо мнение и точно затова избягва да идва с мен вкъщи освен ако не се налага
Неговите родители също познавам и сме в добри отношения но толкова
Нито се търсим или сме страшно близки .

TheDeath
02-03-2015, 05:36
Запознаха се на един рожден ден на един малък член на семейството. Беше в ресторант, но ние с него тогава все още се правехме на просто приятели, криехме отношенията си. Майка ми веднага ме е усетила, 100%, доста ме разпитва след това за него, макар че имаше още няколко мои приятелки там тя някак е уловила погледите ни и беше убедена, че между нас има нещо, макар да стояхме на разстояние един от друг тогава. Иначе мнение един за друг - ок, нали не могат да си говорят, тя не говори английски, той български знае 2-3 думи :) Иначе след това ни е виждала много пъти заедно само двамата, не ме е питала втори път какво става, то й е ясно на жената... С баща ми не съм го запознавала, а до колкото знам и баща ми не е на ТИ с английския, може ако помни нещо на испански все пак да се разберат :) Но аз баща си го виждам един път годишно, така че тая среща може да не се състои в близките години, а кой знае дали ние още ще сме заедно тогава :)

d-r.Zob
02-03-2015, 22:42
Родителите ни са приятелски семейства, така че родителите ни запознаха още като деца. Минаха години, за да открия, че и аз имам някакви чувства към нея.