PDA

View Full Version : ех времената се променят



haritov
02-03-2015, 06:34
вече децата на по 14 15 не играят зад блока на футбол с врати направени от 4 камъка и горна греда до дето стига вратаря

или на жоманка до 2 посред нощ

на 14 вече правят секс на 15 секса им е омръзнал и искат разнообразие я анален я на покрива на блока докато висят във въздуха
пафкат си тревица пият повече водка от мен


оня ден дойде един да му оперирам кучето наборд 95 96

пича не може да си напише името и не знаеше какво е егн като му обясних започна да го пише така ''19950729тук трябва да са последните 4 цифри'' които той поиска да му ги кажа но пак му поясних че на всеки за различни и като разбра така се изкефи че се обади на майка си да се похвали


дано не е казала на мама умника жената

имаше въпроси от типа това ж ли е? или така ли се пише А

накрая му аз му написах съгласието и му дадох да се подпише

кучето бе оперирано и го бях инструктирал да го вземе 4 5 часа след операцията и пича ми обеща

обаче го нямаше 4 дни кучето аз го гледам в клиниката

и идва след 5 дни и вика

сори брат излязох да го взимам преди 5 дена ама стигнах до някъде и забравих за какво тръгнах и се прибрах днес забелязах че го няма

ех как ще ги стигнем хамериканцките?

yakuza_
02-03-2015, 07:43
Всяко следващо поколение може да каже нещо от сорта за предното.

Fisherman
02-03-2015, 07:45
Е ,и ние какво да направим,че са гламави тия тъпи деца?Има и нормални,аз познавам няколко момичета,които отраснаха точно в тия времена,бяха на 14 когато беше модерно да ти се смеят,че си девствен.

Auriss
02-03-2015, 09:23
ти ли ги отвори ?
ass to mouth имаше ли ?

fls63
02-03-2015, 09:50
За "днешните тийнейджъри" може да се говори до безкрай.По принцип ми харесва да дрънкам много по тея теми,но в момента не ми се пише :D
Нека и някои тийнейджърчета,да изкажат мнението си по написаното,все пак за тях се отнася.Глупави хлапета.

tori
02-03-2015, 10:50
мноугромотни.цом

VinDiesel
02-03-2015, 11:43
И за нашето поколение говореха така.

tori
02-03-2015, 11:54
И за нашето поколение говореха така.
Ма то за всяко поколение се говори по същия начин.

LadyDi
02-03-2015, 12:05
Ма то за всяко поколение се говори по същия начин.


https://www.youtube.com/watch?v=F4efZIHtiQQ

Fisherman
02-07-2015, 21:02
ти ли ги отвори ?
ass to mouth имаше ли ?

гъз в уста,това какво е?закуската ти?

fire_magic
02-08-2015, 00:37
мм изглежда е бил честен, ми ко да се праи :)
забелязал е, че го няма все пак
по-добре малко по-късно отколкото никога, или просто са му много неща на главата и затова не е обърнал внимание(Не е добре да изключваме и възможността кучето да не е Негово!!!!, а Бездомно или на някой Негов Приятел!)
отделно, защо си мислиш, че американците нямат подобни постъпки ?
защото дори странно да ти прозвучи на мен ми изглежда като типично американска

! Това, че се е държал по начин по който версията му да изглежда доста достоверна, не означава непременно и задължително, че е 100% вярна . ! Особено когато става въпрос за любов към животните проявена от страна на човека към тях . - тогава някак си човек прави нещо като безусловна любов, а от там идва връзката, че този човек обича прирдата(който помага на животните), а Бог е Природата, Според мен може да се каже, че във всичко което ни заобикаля има Божия намеса, а и в нещата които ни се случват .

haritov
02-08-2015, 04:59
мм изглежда е бил честен, ми ко да се праи :)
забелязал е, че го няма все пак
по-добре малко по-късно отколкото никога, или просто са му много неща на главата и затова не е обърнал внимание(Не е добре да изключваме и възможността кучето да не е Негово!!!!, а Бездомно или на някой Негов Приятел!)
отделно, защо си мислиш, че американците нямат подобни постъпки ?
защото дори странно да ти прозвучи на мен ми изглежда като типично американска

! Това, че се е държал по начин по който версията му да изглежда доста достоверна, не означава непременно и задължително, че е 100% вярна . ! Особено когато става въпрос за любов към животните проявена от страна на човека към тях . - тогава някак си човек прави нещо като безусловна любов, а от там идва връзката, че този човек обича прирдата(който помага на животните), а Бог е Природата, Според мен може да се каже, че във всичко което ни заобикаля има Божия намеса, а и в нещата които ни се случват .

ако ти пратят куршум срещу тебе къде точно ще се намира бога?