PDA

View Full Version : Има ли и други като мен?



just_like_smile
02-03-2015, 17:11
Здравейте, не знам дали е много подходящо да пиша точно тук, но ще се радвам на съвети от ваша страна :)
Така... Момиче съм на около 23 год. и въпросът е, че останах много самотна. Връстниците ми или заминаха да работят по чужбина и по София или се задомиха така да го кажа, имам малко познати, останали ми от университета, с тях се виждам, но много рядко, имам и разни познати по други градове, но доста далече и нямам възможност да ходя. Иначе обичам да пътувам, но не чак толкова далече, главно сама и съм говорила и с други хора за пътуването казват, че няма лошо и човек сам да пътува. Но омръзва.
Побърквам се от еднообразието, макар че живея в голям град.
Някакви идеи да ми дадете, всякакви ще ми бъдат от полза. Някой да има като мен?
Знам, че сигурно съм вече престаряла за подобен форум, но виждам пишат и други по - големи тук :Д
Някой да има подобен проблем на моя, има ли и други, които обичат да пътуват?
Ще се радвам на мнения :)

LoadRunner
02-03-2015, 17:30
Кво мислиш за момчетата като цяло? Те съществуват принципно.

Elena3232
02-03-2015, 17:34
Излизай по партита ,дори да си сама все някой приятен човечец ще намериш. ;д

LoadRunner
02-03-2015, 17:37
Ако е яка мацка с големи цици, стегнат задник и се плюнчи над някое уиски сама на бара нема да е проблем, но едва ли случаят е такъв :/

just_like_smile
02-03-2015, 17:40
Кво мислиш за момчетата като цяло? Те съществуват принципно.
Само не разбрах това какво общо има с темата :Д

tuzaro
02-03-2015, 17:51
Ако е яка мацка с големи цици, стегнат задник и се плюнчи над някое уиски сама на бара нема да е проблем, но едва ли случаят е такъв :/

браво браво ;;д

LoadRunner
02-03-2015, 17:56
Не знаеш ли защо хората с противоположен пол се свързват?
Освен за секс, и да не умрат от самота и скука.

just_like_smile
02-03-2015, 18:02
Не знаеш ли защо хората с противоположен пол се свързват?
Освен за секс, и да не умрат от самота и скука.

Да, в каква невероятна тайна ме посвети,
как не съм се сетила до сега...

LoadRunner
02-03-2015, 18:08
Всъщност аз те питах какво ти е мнението за момчетата като цяло на първо време, аз от къде да знам, може пък и да не си се сетила и аз затова те светвам.

tuzaro
02-03-2015, 18:11
Дай мууу
https://www.youtube.com/watch?v=4hXVHJUvDNQ

just_like_smile
02-03-2015, 18:12
Да, но просто нещо ме ми става ясно какъв би бил адекватният отговор на първия ти въпрос.
Би ли ме просветил отново :Д

LoadRunner
02-03-2015, 18:17
Между другото тузаро си търси сгодна женица :Д.
Пак само те светвам че си "уж" нова.
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/572733-%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D1%8F-%D1%81%D0%B8
:idea:

tuzaro
02-03-2015, 18:21
Още я търся

LoadRunner
02-03-2015, 18:26
Аз затова лансирам
и съм ти рекламния агент ама после вземам 20% в натура от стоката

tuzaro
02-03-2015, 18:29
Никви проблеми
между другото още никоя от форона не се е закачила

just_like_smile
02-03-2015, 18:37
Между другото тузаро си търси сгодна женица :Д.
Пак само те светвам че си "уж" нова.
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/572733-%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D1%8F-%D1%81%D0%B8
:idea:
Оу, каква полезна информация :Д,

LoadRunner
02-03-2015, 18:37
Не бързай, те хубавите работи стават бавно
в смисъл че тя сега може да се ражда някъде знаеш ли.

just_like_smile
02-03-2015, 18:39
Между другото тузаро си търси сгодна женица :Д.
Пак само те светвам че си "уж" нова.
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/572733-%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D1%8F-%D1%81%D0%B8
:idea:
Ама май не се вписвам в графата сгодна женица,
понеже дискотеките не са моята страст :Д

tuzaro
02-03-2015, 18:39
Не бързай, те хубавите работи стават бавно
в смисъл че тя сега може да се ражда някъде знаеш ли.

И аз така си мисля или най много да е в 1 клас и ще е тамън, аз като стана на 35 тя ще е на 20

tuzaro
02-03-2015, 18:40
Ама май не се вписвам в графата сгодна женица,
понеже дискотеките не са моята страст :Д

А комар? Или поне големи цици и малко дупе?

LoadRunner
02-03-2015, 18:44
И аз така си мисля или най много да е в 1 клас и ще е тамън, аз като стана на 35 тя ще е на 20

Чиста работа виж номном как се е закачила в правилната посока, закво са и тия скучни пубери на по 22. Та така и твойта, бъдещата де

tuzaro
02-03-2015, 18:46
Ще поживея още 10 години и тогава ще почна пак да търся

LoadRunner
02-03-2015, 18:54
Ама май не се вписвам в графата сгодна женица,
понеже дискотеките не са моята страст :Д

Не съм те карал да ходиш по дискотеки но както и да е .
Добре ти как ги виждаш нещата?
Определено има нещо което ти куца и по- важното е имаш ли план за промяна ако може да бъде променено?

NomNomNom
02-03-2015, 19:04
Чиста работа виж номном как се е закачила в правилната посока, закво са и тия скучни пубери на по 22. Та така и твойта, бъдещата де

Че нямам против и на 22 да е, ко. Бих споделила за едно гадже 2г по-малък от мен, на част от темите 30таци не могат да му стъпят и на малкия пръст.
Иначе,just smile, намери си гадже или приятели

tuzaro
02-03-2015, 19:09
Че нямам против и на 22 да е, ко. Бих споделила за едно гадже 2г по-малък от мен, на част от темите 30таци не могат да му стъпят и на малкия пръст.
Иначе,just smile, намери си гадже или приятели

Рядкост сме такива майна

LoadRunner
02-03-2015, 19:09
just smile, намери си гадже или приятели

Човек ти не четеш, тя един вид казва че не може да си намери гадже или приятели
Но не казва какъв е истинският проблем а иска мнения.
Ако искаш тъпи и повърхностни мнения ето ти малко- ами усмихвай се, излизай по- често, запознавай се с нови хора, намери си гадже :D, бъди позитивна, бля бля ... бля ....
бля.
Надявам се че ти помогнах

NomNomNom
02-03-2015, 19:16
Виждах, ма исках да получа персонален отговор, че не може, и кое от двете точно, и защо, и щях да се включа малко по-сериозно :D

VinDiesel
02-03-2015, 19:27
Авторката, защо не започнеш да се занимаваш например със спорт, сега е модерно даже жените да ходят на бойни изкуства или на зумба.
Трябват ти контакти с хора, така ще завържеш нови приятелства и още контакти.
Ще излизаш с тях, нещо работиш ли?

LoadRunner
02-03-2015, 19:36
Новата мода е друскането на хорце
Казвам го съвсем сериозно дори и да си с наднормено тегло. Аз имам много познати моми (дебелички) поне 4 които ходят само на народни танци и много го хвалят, и ги е срам да ходят на фитнес и в парка и етц. бягане дъра бъра ако килата са ти проблем.

LoadRunner
02-03-2015, 19:37
НомНом не очаквай персонален отговор защото тя е от този тип хора които ги е срам да говорят за недостатъците си дори и анонимно

Yoni-bonboni
02-03-2015, 20:35
О повярвай ми не си само ти познавам една откачалка която много обича да пътува и то всяка седмица този човек е обиколил цяла Б-я само в чужбина не е ходил все още.Такива хора нямат спирачки...

girlwithblueeyes
02-04-2015, 11:20
-тръгни на фитнес нещо тае бо йога
-запиши се на някакъв курс било то по език или каквото там искаш-
-намери си работа
-включвай се в разни проекти и програми

RapExotic
02-04-2015, 16:58
Някой да има подобен проблем на моя, има ли и други, които обичат да пътуват?

От кога да обичаш да пътуваш е проблем? И аз обичам да пътувам, но не го считам за нещо ненормално. :D
Не схванах каква е целта на темата:
-Търсиш си компания за пътуванията?
-Търсиш човек, който да те вози?
-Търсиш човек, който да те откаже от тази твоя страст? Или?

just_like_smile
02-04-2015, 17:30
От кога да обичаш да пътуваш е проблем? И аз обичам да пътувам, но не го считам за нещо ненормално. :D
Не схванах каква е целта на темата:
-Търсиш си компания за пътуванията?
-Търсиш човек, който да те вози?
-Търсиш човек, който да те откаже от тази твоя страст? Или?

Абе и аз не знам какво търся, май съм трагичен случай,
съдейки по коментарите тук...
Но в реда на мисли да можеш да ми предложиш някоя дестинация, ако се сещаш за някои интересни места може да ми кажеш :)

just_like_smile
02-04-2015, 17:34
ПП. Това вярно ли сте толкова много пловдивчани тука в темата? :Д

tuzaro
02-04-2015, 17:51
ПП. Това вярно ли сте толкова много пловдивчани тука в темата? :Д

не, само аз май

just_like_smile
02-04-2015, 17:53
не, само аз май

Ясно

NomNomNom
02-04-2015, 17:55
Така и не каза, търсиш ли си гадже, имала ли си си гадже

just_like_smile
02-04-2015, 18:01
Така и не каза, търсиш ли си гадже, имала ли си си гадже

В момента нищо си нямам, но все пак човек не трябва да търси гадже само за да не е самотен или за да го забавлява и развлича,това е мое мнение

tuzaro
02-04-2015, 18:16
Гадже винаги трябва да се търси, на мен ми казаха да потърся в библиотеката, ама там няма като за мен ходих да проверя

Scarface...
02-04-2015, 18:21
гледай филма YES MAN ... и вземи пример от Джим Кери ... Живей бе човек , всеки един пропилян миг на тея години (23...набор си ми) ще те кара да съжаляваш след време. Дори аз ще съжалявам , че отделям повече от 5 мин на тоя форум :Д . Просто се събуди утре като нов човек и яко гас гас ! :д волумето на мах ...

just_like_smile
02-04-2015, 18:28
гледай филма YES MAN ... и вземи пример от Джим Кери ... Живей бе човек , всеки един пропилян миг на тея години (23...набор си ми) ще те кара да съжаляваш след време. Дори аз ще съжалявам , че отделям повече от 5 мин на тоя форум :Д . Просто се събуди утре като нов човек и яко гас гас ! :д волумето на мах ...
Абе така е по принцип, ама за мен живеенето не се изразява в това, което другите правят и се предполага от мен да правя. Иначе си много прав, трябва да се живее навън, трябва да се усеща всяка глътка въздух :)

just_like_smile
02-04-2015, 18:30
Гадже винаги трябва да се търси, на мен ми казаха да потърся в библиотеката, ама там няма като за мен ходих да проверя

Хм, библиотеки, книжарници, курсове по езици, спорт,кино - всичко е супер и на изброените места съм ходила и продължавам да ходя, както и често на Гребната база, когато времето го позволява и какво ли още не...

just_like_smile
02-04-2015, 18:34
Гадже винаги трябва да се търси, на мен ми казаха да потърся в библиотеката, ама там няма като за мен ходих да проверя

Иначе честно казано в библиотеката освен зачетени интелектуалци и раздразнителни лелки, други не съм срещала, но може би не съм улучила подходящото време :Д

Scarface...
02-04-2015, 18:38
зависи от библиотеката ... аз съм прекарвал дни в университетската и са минавали много секси момичета , но повечето да се отчетат , че са били в библиотеката сякаш ... или да се тагнат ... опитай със спорта - там несъмнено би имала по-голям успех

RapExotic
02-04-2015, 18:39
ПП. Това вярно ли сте толкова много пловдивчани тука в темата? :Д

Да, тука май се превърна в майна-сбирка :D

Иначе интересни места има много. Зависи какви места обичаш да посещаваш. Аз примерно ме кефи да се забутам с кроса в някоя гора и цял ден да се лутам докато намеря пътя :D .. с подходящата компания разбира си, не сам. Доколкото разбрах при теб точно това е проблема - компанията (или липсата на такава), а не дестинациите.

just_like_smile
02-04-2015, 18:41
зависи от библиотеката ... аз съм прекарвал дни в университетската и са минавали много секси момичета , но повечето да се отчетат , че са били в библиотеката сякаш ... или да се тагнат ... опитай със спорта - там несъмнено би имала по-голям успех

Е, сигурно си прав, то зависи и в коя библиотека де :Д

just_like_smile
02-04-2015, 18:43
Май има нещо такова да, а колкото до проблема с пътуванията,
не е точно проблем, просто няколко пъти пътувам сама и сигурно изглеждам смахната, знам ли... не че ми пука особено :Д

I_Love_Vodka
02-04-2015, 18:50
Точно това е ..че ти пука.Първо спри да се самозалъгваш и след това като сама си остановиш положението няма да ти трябва чужда помощ.

LoadRunner
02-04-2015, 18:51
Не си казала май и също какво имаш предвид под пътуване. Да не се окаже че си мислим че си ходила до Ибиза а всъщност да си ходила до Карлово или ако си от София да си ходила до Божурище щото ако си в Младост ще има да пътуваш 2 часа.

tuzaro
02-04-2015, 19:00
По принцип и на мен ми се налага да пътувам доста, ама аз пък предпочитам да съм сам. Като съм с други или музиката не им харесва, или пушенето им пречи, или като се хванат за дръжката все едно имам книжка от 1 месец и всеки момент ще се ударим.... А като си сам е по-хубаво, размишляваш за някои неща, пушиш си пълен кеф.

CoNviCt
02-04-2015, 19:09
На мен лично си ми е хубаво на едно място. Не ми се ходи никъде.

NomNomNom
02-04-2015, 19:12
По принцип и на мен ми се налага да пътувам доста, ама аз пък предпочитам да съм сам. Като съм с други или музиката не им харесва, или пушенето им пречи, или като се хванат за дръжката все едно имам книжка от 1 месец и всеки момент ще се ударим.... А като си сам е по-хубаво, размишляваш за някои неща, пушиш си пълен кеф.
И аз даже кат' ходя по някакви събития, самостоятелна стая си запазвам, предпочитам си личносто пространство, свобода и да ходя точно когато искам и където искам.

'Ма на девойката й е самотно

tuzaro
02-04-2015, 19:18
И аз като ходя в командировка самостоятелна стая, то не се издържа майна, по цел ден с едни и същи хора вечер като се прибереш в хотела пак същите... И всички са от 40 нагоре....

LoadRunner
02-04-2015, 19:27
Мноо хубаво стига да може да си го позволиш т.е. зависи от фирмата. Кой нормален човек ако става въпрос няма да иска да е сам в стая ако става дума за колеги от работата. А аз като съм ходил в командировки ку*ец, все с колегата който беше чукнал 40така. Ужас ама нали тр фирмата да пести. Верно че не сме от простолюдието хора ама аз даже от втори курс заживях сам щото и аз не понасям чужди хора 24/7 освен ако не е жена.

Mi-nah
02-06-2015, 17:28
Така...хх..Да, има други като теб.И аз съм така ^^.Всъщност не е толкова зле, ако свикнеш.И аз в началото исках да имам повече приятели и да излизам, но се примирих, защото обстоятелствата са такива.Ако те е срам или не се чувстваш уверена за да излезеш някъде просто не го прави.Не се насилвай.

VinDiesel
02-06-2015, 17:30
Така...хх..Да, има други като теб.И аз съм така ^^.Всъщност не е толкова зле, ако свикнеш.И аз в началото исках да имам повече приятели и да излизам, но се примирих, защото обстоятелствата са такива.Ако те е срам или не се чувстваш уверена за да излезеш някъде просто не го прави.Не се насилвай.

И до кога ще е така, до 80 годишна възраст?

LoadRunner
02-06-2015, 19:03
И аз в началото исках да имам повече приятели и да излизам, но се примирих, защото обстоятелствата са такива.Ако те е срам или не се чувстваш уверена за да излезеш някъде просто не го прави.Не се насилвай.

какъв съвет само :/

NomNomNom
02-06-2015, 19:09
ш'а падна :lol:

LoadRunner
02-06-2015, 19:12
Забрави да кажеш да спре и да ходи до магазина.
Майка и да я сложи на системи до прозореца(който трябва да е тониран) и дистанционното да е до нея и само да и сменя банките.
Така поне ще и е спокойно

LoadRunner
02-06-2015, 19:13
Един вид поне ще почива в мир.

Mi-nah
02-07-2015, 09:46
Никой не е в едно състояние вечно, хората се променят..Исках да кажа, че тя сама ще си го почувства.Пък и повечето хора се чувстват самотни, защото виждат че другите са "обградени" от внимание и са "заети".

heartshapedbox
02-07-2015, 10:36
Авторке, имаш ЛС.

CoNviCt
02-07-2015, 10:54
Така...хх..Да, има други като теб.И аз съм така ^^.Всъщност не е толкова зле, ако свикнеш.И аз в началото исках да имам повече приятели и да излизам, но се примирих, защото обстоятелствата са такива.Ако те е срам или не се чувстваш уверена за да излезеш някъде просто не го прави.Не се насилвай.

<3

golemiq_korab_minava
02-07-2015, 11:03
Има и предимства от това да си самотна, или по-точно без гадже и много приятели, тъй като всичко опира до вътрешна нагласа, или по-точно казано до това, как се възприемаш. Не е задалжително, ако за другите хора по етикет си в графа ''самотни'' - да си в действителност такава.

Та, едни от предимствата например, да не си с постонно обкръжение от хора (не случайно казвам хора, тъй като приятели е много абстрактно понятие) е, че ти остава достатъчно време за лично себеусещане и развитие на много ценни качесва свързани с мисленето и светогледа.
Нито не е задължително да имаш някакви любовници и псевдо другарчета, нито да ти пука за същите.

just_like_smile
02-07-2015, 20:05
Така...хх..Да, има други като теб.И аз съм така ^^.Всъщност не е толкова зле, ако свикнеш.И аз в началото исках да имам повече приятели и да излизам, но се примирих, защото обстоятелствата са такива.Ако те е срам или не се чувстваш уверена за да излезеш някъде просто не го прави.Не се насилвай.
Ами донякъде си права, но аз нямах предвид,че не излизам от вкъщи, даже напротив,
но просто понякога взема да става тъпо да ходиш сам навсякъде или дори да си обграден от хора, а да се чувстваш съвсем сам. Според мен много малко хора са го изпитали това последното.
Аз не писах тука да се самосъжалявам или да си стоя по цял ден вкъщи докато стана на 30...
Просто хората, с които се разбирам са много малко и далеч от мен.
А иначе не е хубаво човек да се примирява с положението си, трябва и да се рискува,
човек сам да достигне до това, което иска :)

Sun Boy
02-26-2015, 01:53
Just_Like_Smile.......Keep Ya Head Up :)

https://www.youtube.com/watch?v=-yGsw4n8EEM