PDA

View Full Version : По време на война



lifeisfordaweak
02-03-2015, 19:33
Здравейте хора, понеже съм от новото поколение и живея в наглед мирни времена, ако има някой запознат може да отговори:
1.Кога според вас се очаква нагнетяване на положението?
2 . България коя страна би заела и както следва от военния съюз НАТО не сме ли много застрашени в близост до братята руснаци?
3.Има ли скривалища и бункери, където може да се събере населението?
4.Длъжен ли е всеки български гражданин да участва във война?

и все още работи, които може да споделите и догатнете.

anonymous908491
02-03-2015, 19:41
4.Длъжен ли е всеки български гражданин да участва във война?


Да дойдат да ми дадат повиквателната, ще ги избия като кучета и ще ги излежа без проблем.

golemiq_korab_minava
02-03-2015, 19:43
чети в раздел политка..


Според мен в близките години ще ескалира положението, но всичко е относително, ако можеше да се предвижда на къде щеше с точност да се случват бойните действия, май нямаше да има толкова убити невинни по света.

2 България сега взима страна на НАТО. Освен, ако някоя радикална лява партия не смени властта, което скоро не се очаква.

3 Бункери има, но такъв тип война не се очква за сега. Като цяло сме напълно неподготвени и ще бъдем завладени в рамките на 3 дена при турска или Руска инвазия.
4 демокрация сме, но ако стане военно положение, фашистите могат да мобилизират и деца

anonymous908491
02-03-2015, 19:44
Бункери няма, имаше преди 89-та, сега дори плъх не би оцелял в тях.

haritov
02-03-2015, 20:22
взимаш си храна и вода и лекарства ако можеш и оръжие и си биеш камшика някъде дето не се мяркат много хора