PDA

View Full Version : Свръхестественото-мит или реалност ?



m_nik
02-03-2015, 22:03
Много от нас твърдят, че са виждали духове. Други пък не вярват в свръхествественото. Какво е вашето мнение ? Разкажете някоя случка (ако има такава).

FemaleEyes
02-04-2015, 21:22
Виждам сенки по стените, лица, зверове и неща от тоя сорт. Веднъж видя дори Исус Христос.

defender
02-04-2015, 21:36
Разкажете някоя случка (ако има такава).
видях нпп

ПП: той много интересни неща може да разкаже.

fls63
02-04-2015, 21:39
Значи,ако виждате духове-или сте напушени здраво,или имате много шантаво въображение.А вече ако си мислите,че "духа" е бутнал някоя чаша или чиния,то според мен това,е благодарение на нескопосаното ви поставяне на приборите.
:D

npp
02-06-2015, 01:04
тая тема е сякаш някой като доктор сатан си е нямал друга работа и е дошъл да троли, обаче ако го заболи дотолкова че да се превива, тогава едва ли ще му е до нищожности

fire_magic
02-08-2015, 03:01
femaleeyes ako naistina e vqrno tova koeto kazvash te syvetvam nai-4istosyrde4no i razumno da posetish rilskiqt manastir . ili podhodqsht sveshtennik - tova v nashi dni sy6to se okazva ne lesna zada4a ...

fire_magic
02-08-2015, 03:04
v smisyl che: - shte mojesh da se vyzpolzvash ot darbata si, no nqma da vijdash podobni neshta, a shte si edin vid v drugo izmerenie, no horata koito sa v podobno, za koeto ti govorq-dobroto, ne vijdat neshta, koito opisvash ti, zatova me poslushai , ina4e spored men shte stanesh po-zle . Ako ne znaesh pri kogo da otidesh, moga da ti napisha koordinati i da te opytq . No ako samo trolish naistina ne ti pravi chest kato 4ovek, a i samiqt ti 6te otka4ish sled vreme mnogo poveche - shte stanesh DOKAZAN shizofrenik, Ako ne se opravish dokato e vreme ..... ! A ako si mislish, 4e te lyja, zamisli se zashto mi e da go pravq, kakva bi mi bila polzata ot tova ...
Kazvash 4e dori Isus Hristos si vijdal, imashe li Oreol ? :) Ili drugi hristinaski simvoli ? Mai Ne, nali ?!? Eto ti znak, che ne si dobre i trqbva da vzemesh mnenieto mi pod vnimanie, ako ti e ostanala chastica chist razum, a zalagam che imash takava .

per-dead
02-08-2015, 09:27
Женските очи имат навика да си въобразяват неща.
По темата: вкъщи е имало паранормална активност, даже бях пуснала тема. Беше на деня на възпоменанието на баба ми. Оказа се, че това е причината. После всичко спря.