PDA

View Full Version : Които търси намира? Стига бе...



FemaleEyes
02-05-2015, 02:02
Когато Исус го е казал това той е имал предвид материално нещо. Ако търсиш нещо материално, някоя песен в нета или нещо подобно - наистна ще намериш. Аз ви го казвам от личен опит защото каквото и да съм търсил някога съм намерил, но говоря само за материални неща като компютъра. Ако търсиш специален човек които да те обича - няма да намериш. Това е истината.

VinDiesel
02-05-2015, 05:21
Аз съм спрял да търся, защото попадам само на неориентирани боклуци.

heartshapedbox
02-05-2015, 08:47
Според мен вместо да търсиш, трябва да се стремиш ти самият да бъдеш/станеш 'специален' и тогава то само ще си дойде. Хубавите хора привличат още хубави хора около себе си.
Недей да приемаш толкова буквално нещата, едва ли Библията ти говори за песни в нета или комчютри.

fls63
02-05-2015, 10:59
Когато Исус го е казал това той е имал предвид материално нещо. Ако търсиш нещо материално, някоя песен в нета или нещо подобно - наистна ще намериш. Аз ви го казвам от личен опит защото каквото и да съм търсил някога съм намерил, но говоря само за материални неща като компютъра. Ако търсиш специален човек които да те обича - няма да намериш. Това е истината.

Не мисля че думите се отнасят само за материалното.

defender
02-05-2015, 11:17
Ако търсиш специален човек които да те обича - няма да намериш. Това е истината.

ми може и тва да е че ти тръгваш да го търсиш тоя човек с нагласата на консуматор някои да ти дава любов и му поставяш условия, а тоя човек трябва сам да реши да те обича, а не защото ти си консуматор на любов и изискваш от него той да е в ролята на генератор за любов.
остави го тоя човек сам да реши да те обича, а не ти да му поставяй условия дали да те обича, защото така му все едно му пиеш кръвчицата, вампир.

defender
02-05-2015, 11:23
вампир търси любов.

някой?

ПП: а да, и ако може да е специален, защото, който е с мен "великия вамп", ("велик" казах), ама задължително трябва да е специален, нормални не ми требват, да се знай.

defender
02-05-2015, 11:51
защо няма никой желаещ, гадничко.

И сега "великия" извод: "Ако търсиш специален човек, които да те обича - няма да намериш. Това е истината".

тарааааам,


чакай ся да ида да го напиша във форумо като тема.

npp
02-05-2015, 23:52
Исус е казал "правете онова на другите, което желаете да ви правят и на вас", понеже каквото и да търсиш, все ще намериш отговор/решение за него. Например, ако търсиш начин да спечелиш пари чрез обир, тогава е възможно да откриеш, че навсякъде е пълно с полицейски и охранителни патрули и модерни системи за сигурност и разследване, така щото да ти стане ясно, че рискът в това отношение е твърде голям. Ако търсиш любов, тогава можеш да срещнеш много разочарования, в случай че духовното беззаконие все още е голямо. А ако пък търсиш начин да използваш вярата като средство за лична изгода/печалба, тогава е възможно да преминеш през голяма суета. Но ако търсиш онова, което е добро за всички и не е лошо за нито един, тогава можеш да намериш най-голямо удовлетворение(1 Тимотей 6:5-6). Имай предвид, че думите на Исус са взаимосвързани, тъй като Той говори за всеобщото спасение и осигуряване на изобилен и вечен живот в истинския Бог, понеже когато Той е казал онези неща, най-напред е казал: "Не съдете, за да не бъдете съдени, защото с каквато съдба съдите, с такава ще ви съдят, и с каквато мярка мерите, с такава ще ви мерят."(Матей 7:1-2), с което Той е подчертал съдбоносността на вечността, която е хем безкрайна, хем циклична, понеже всичко, което се е случило, се случва и ще се случи в настоящата вечност, ще се случи отново в същата последователност през всяка една следваща вечност, от тази гледна точка няма "виж, това съм аз", "виж, това е той/тя" или "виж се, това си ти", защото от физическа гледна точка, разглеждано в най-дългосрочния план на вечността, никой не може да бъде същият във всяка следваща поредна вечност, но просто има едни и същи персоналности/роли, докато местата на душите винаги се сменят, така в този най-дългосрочен план излиза, че всеки един ще бъде всеки друг, и ще има същата съдба, каквато (и) другият е имал, ще изглежда по същия начин, както другият е изглеждал в настоящата вечност, ще се облича по същия начин и ще носи същите дрехи като него, ще премине през всичко онова, през което и той е преминал, и т.н., това е т.нар. "вечен съд", и съответно "учение за вечен съд", след това Той е казал: "И защо гледаш съчицата в окото на брата си, а не внимаваш на гредата в твоето око? Или как ще речеш на брата си. Остави ме да извадя съчицата из окото ти; а ето гредата в твоето око? Лицемерецо, първо извади гредата от твоето око, и тогава ще видиш ясно за да извадиш съчицата от братовото си око.", с което пък е подчертал причината за всяко друго зло на света, а именно духовното беззаконие, понеже обикновено поклонниците от света на човешката(666) религия са склонни да съдят другите, но истината е, че именно онези, които вършат духовно беззаконие трябва да се покаят преди и повече от всеки друг, понеже, според както е писано, грехът влезе в света дори (и) чрез един духовен беззаконник, така смъртта(влошаването) също влезе в света чрез греха и засегна мнозината, понеже, според както и Св. Закон казва, ако ти, който си вярващ се подигаш против невярващите, и вършиш духовно беззаконие, как ще речеш на езичника "грешен си поради тресчицата(сиреч, физическото нарушение)", докато в същото време ти имаш цяла греда(сиреч, вършиш духовно беззаконие)?!, понеже и целта на/във вярата е да се допринася/работи за спасението на човеците, а не да се съди, след това Той е казал: "Не давайте свето нещо на кучетата, нито хвърляйте бисерите си пред свините, да не би да ги стъпчат с краката си и се обърнат да ви разкъсат.", понеже има неодушевени и одушевени духове, които не разбират от добро, и човек не бива да угажда на тяхното духовно беззаконие, ето например едни сатанисти, които дори и след като са чули и разбрали цялата Св. Истина, не се покайват, но продължават да вършат духовно беззаконие, като някои дори стават все по-зли и по-зли, не че не бива въобще да им се свидетелствува истинското Божие Слово, защото въпреки голямото закоравяване на някогашните книжници и фарисеи, Исус е продължавал да им проповядва Благовестието, с което и те са били изобличавани за своето беззаконие, но не бива да се угажда/допринася на самото духовно беззаконие, и след това Той е казал: "Искайте, и ще ви се даде; търсете, и ще намерите; хлопайте, и ще ви се отвори, защото всеки, който иска, получава; който търси, намира; и на тогова, който хлопа, ще се отвори.", което вече пояснихме по-горе, а след това: "Има ли между вас човек, който, ако му поиска син му хляб, ще му даде камък? или, ако поиска риба, да му даде змия? И тъй, ако вие, които сте зли, знаете да давате блага на чадата си, колко повече Отец ви, Който е на небесата, ще даде добри неща на тия, които искат от Него!", понеже никой родител, който (наистина) обича детето си, не би му причинил зло, а колко повече Небесният Бог Отец не би причинил зло на нито един човек, иначе/в противен случай Той щеше да е зъл/неправеден/грешен, но тогава нямаше да е истинският Бог на цялата безкрайна за нас човеците вселена, а(ла) нещо друго, затова и Той знае от какво се нуждае всеки един човек, дори и още преди някой от другите да се е сетил, а след това Исус е казал: "И тъй, всяко нещо, което желаете да правят човеците на вас, така и вие правете на тях; защото това е същината на закона и пророците.", с което, както и по-горе пояснихме, Той е подчертал не само това че учението за вечен съд е основата, на която е базирана цялата Истина/правда на истинския Бог, но също и каква е целта на вярата, а именно да се допринася/работи за пълното спасение и осигуряване на човеците с изобилен и вечен живот в истинския Господ Бог - ето какво е истинското значение на тези Св. думи!

FemaleEyes
02-10-2015, 07:41
ми може и тва да е че ти тръгваш да го търсиш тоя човек с нагласата на консуматор някои да ти дава любов и му поставяш условия, а тоя човек трябва сам да реши да те обича, а не защото ти си консуматор на любов и изискваш от него той да е в ролята на генератор за любов.
остави го тоя човек сам да реши да те обича, а не ти да му поставяй условия дали да те обича, защото така му все едно му пиеш кръвчицата, вампир.

Питам се, защо изобщо ви рева тук за проблемите си? 100 пъти съм го правил и след време нито съм намерил ценен съвет, нито пък съм решил проблема. Най доброто решение е да направя това което съм правил винаги, да чакам. А ся и тоя богохулник дето ми дрънка някви глупости дето дори не са в библията... нямам думи.

FemaleEyes
02-10-2015, 07:55
http://kriminalnidosieta.com/izvestni-slutchai/masovi-ubiystva/eliat-rodzhar-devstveniyat-ubiets/

Ето един пич точно като мен. Като четете тоя пост, все едно четете за мен. Човека както каза "цели 5 години гниех в самота" представяте ли си цели 5 години? Цели 5 години е търсел това което иска, и не го е намерил. А вие ми обяснявате глупостите на библията че които търси намира... не стига че и при това се молих на бог и така нататък. Да ви кажа имаше малко резултат след молитвите ми, осъществих контакт с бог и тои ми прати сън. Но нещата се объркаха и не всичко стана така както го очаквах. Просто да кажем че бог не успя да ми помогне. Той се опита да, но опита в смисал - Ех тоз пич няма приятелка аре ще се опитам да му помогна но няя се впрягам много. Ако ставаше въпрос за нещо важно, той щеше мн да се потруди за да получа това което искам нали? Я почакай... защо казвам потруди като "уж" той има всяка земна власт?? Виж ти...

FemaleEyes
02-10-2015, 08:01
Все пак каквото и да става, никога няма да обичам бог. Не мога да обичам някого когото ме заплашва с ада ако не го обичам. Ада е място което никога не свършва нали така? Да беше място на което да си 1000000000000000000 години ще е добре защото поне ще има край, но завинаги ??????????????? КАК МОЖЕ ТАКА ДА СИ ИГРАЕ С ЖИВОТА НА ХОРАТА ТОЗИ БОГ?? Той не знае какво е вечност в ада защото той си има вечно царство на небето нали така? Той си царува там при добрите хора които не са направили кои знае какво, а ние които искаме просто да обичаме но няма кого - ще гнием в ада за дето ТОЙ не ни е дал това което искаме. Всичко което написах е логично. Вие знаите че служите на бог от страх че ще ви прати в ада, никога няма да му служите по своя воля. Скапани изчадия...

heartshapedbox
02-10-2015, 08:24
^Приемаш всичко ПРЕКАЛЕНО буквално.
Когато искаш нещо, се бори за него, нито бог, нито който и да е друг ще ти го даде на готово.

Fisherman
02-10-2015, 09:07
явно религията е сложничка за теб FemaleEyes,предлагам ти да се съсредоточиш върху нещо друго,например да плетеш кошници или да гледаш на кафе

FemaleEyes
02-10-2015, 19:35
И само да добавя, в библията думата Бог беше премахната, тогава може би щеше да ми е по интересно да я чета. Винаги ми е била интересна библията и ме кефи историята... но това че бог е в нея ме отвръщава.

heartshapedbox
02-10-2015, 21:15
Замести я с която дума искаш, идеята е важна. Аз също не съм религиозна, но има много чисто човешки ценности, на които библията (както и корана, пък и други религиозни текстове) ни учи.

npp
02-11-2015, 11:45
там е работата, че няма такъв рай, където животът продължава безкрайно, но вечният живот си има край, защото животът на Бог също си има цикъл, не че Той някога е умирал напълно, но има някакъв преход дори и за самия Него, затова вечността е, хем безкрайна, хем периодична, като едно колело, което се върти и прави пълни обороти като стрелките на часовника, иначе ако не беше така, тогава нито тук в този свят щяха да се раждат толкова много хора и одушевени под греха, но през цялото това време всички щяхме да сме в рая на вечния живот, а не тук, сега (да речем) си "femaleeyes", после в следващи вечности ще бъдеш (примерно) "heartshapedbox", "fisherman", "defender", "fls63", "vindiesel", "npp", както и на мястото на всеки друг, и ще имаш неговата съдба, ще изглеждаш по същия начин като него, ще се обличаш в същите дрехи, ще вършиш и ще преминеш през всички онези неща, които и те са вършили и през които и те са преминали, в абсолютно същата последователност и по същото време, всичко ще се повтори едно към едно, но само ролите на душите ще се сменят, разбира се това ще стане последователно вечност след вечност, тъй като душата не може да заеме повече от една роля/персоналност в рамките на една вечност, това се нарича "вечен съд" в Библията, както и "учение за вечен съд"(Евреи 6:2), затова Господът, Исус, е казал: "Не съдете, за да не бъдете съдени. Защото с каквато съдба съдите, с такава ще ви съдят, и с каквато мярка мерите, с такава ще ви се мери... И тъй, всяко нещо, което желаете да правят човеците на вас, така и вие правете на тях; защото това е същината на закона и пророците."(Матей 7:1-12), убийците ще отидат в ада, следователно онзи пич, дето е бил в самота и после е убил хора и се е самоубил, не е постъпил правилно, защото той си е причинил повече мъки отколкото ако си стоеше в къщи мирно и кротко, тъй като, освен че ще се мъчи в ада, после и него ще го убият по същия начин, когато в съответните следващи вечности се окаже на мястото на жертвите на своите убийства от настоящата вечност, ето защо Господът, Исус, дори е предпочел да умре за колкото се може по-скорошното спасение на всички, така щото да не погине нито един повече, и в следващите вечности също да има по-добро спасение за всички, иначе ако спасението се забави и още хора пострадат, тогава ще има повече страдания за повече души и през всяка следваща вечност, а колкото е броят на душите, толкова е и броят на различните вечности, ето защо не трябва да сме лоши към ближния и не трябва да причиняваме зло на съжителя си - който и да е той, и имай предвид, че аз също трябваше да нося кръст, понеже нито някога досега съм виждал Бог, нито съм Го чувал, нито докосвал, понеже и никой никога не Го е виждал, чувал или докосвал, дори и Божият Син, но трябваше да работя усърдно като изгубен в света, като марионетка без кукловод, и все още съм в подобно положение, колко повече Исус Христос е бил така?!, разбира се, благодарение на истинския Господ Бог имах и все още имам благодатта да съм жив и здрав, и да мога да решавам съответните проблеми, а на теб нищо не би ти коствало да се регистрираш поне в няколко сайта за запознанства (в случай че наистина искаш да си имаш приятелка), и със сигурност ще срещнеш някоя, или пък във фейсбук

Fisherman
02-11-2015, 12:16
И само да добавя, в библията думата Бог беше премахната, тогава може би щеше да ми е по интересно да я чета. Винаги ми е била интересна библията и ме кефи историята... но това че бог е в нея ме отвръщава.

библията за тебе трябва да е и с премахнат текст,да има само картинки за оцветяване например-тайната вечеря,предаването на 10те божи заповеди,разделянето на червено море

heartshapedbox
02-11-2015, 12:18
^ хахах, забавляваш ме понякога. :lol:

Fisherman
02-11-2015, 12:19
http://www.pixteller.com/pdata/t/l-3107.jpg

dreamwalker
02-11-2015, 17:29
Ако търсиш, ще намериш. Но ако не знаеш какво търсиш, как може да знаеш дали това, което си намерил, е това, което си търсил?

VinDiesel
02-11-2015, 17:33
Ако само търсиш, без да полагаш усилия и борба, няма да намериш това, което така усилено търсиш.

dreamwalker
02-11-2015, 17:38
Търсенето предполага усилия.

VinDiesel
02-11-2015, 17:49
Аз имам познат, който търси работа от 6-7 години насам. :) Полага големи усилия :)

dreamwalker
02-11-2015, 17:57
Ще намери работа.

VinDiesel
02-11-2015, 21:36
Лошото е, че той наистина вярва че полага усилия..... :)

dreamwalker
02-12-2015, 14:50
А не полага ли?

VinDiesel
02-12-2015, 17:49
Ако трябва аз да му оценя усилията от 0-10, бих казахл 0,2. Това са много години, колкото и да няма работа, все за 7 години ще намериш нещо, разбира се има кой да помага, родители в чужбина... :)

dreamwalker
02-12-2015, 18:02
Отначало трябваше да го кажеш. В киберпространството е трудно да се долови иронията в изказа.

VinDiesel
02-12-2015, 18:08
Отначало трябваше да го кажеш. В киберпространството е трудно да се долови иронията в изказа.

Извинявам се, проблема е в мен, защото аз винаги така се изказвам, че малък процент от четящите разбират за какво говоря. :)

FemaleEyes
02-13-2015, 21:47
Търсенето предполага усилия.

Какво очакваш да направя? Какво да направя за да немря русо и красиво момиче което само да прегърна? А иначе планирам следното: Някой ден ще събера 100 лева, не знам от къде но ще го направя. Ще почна да търся някое русо и красиво момиче в Facebook(от моя град) и ще и предложа 100 лева за да ми е приятелка за 1 ден. От 4 часа през деня до 9 часа вечерта да е моя приятелка срещу 100 лева. От нея ще искам само да прави това което и кажа и да ми отговаря на абсолютно всички въпроси. Например, да седнем на тая пеика и да си говорим? Омръзна ми хаиде да отидем на някое място... да правим неща като тези. И когато стане 9 часа и е вечер да и кажа "Вечер е... виж светлините от улицата, харесва ли ти? Да можеше да почувстваш това което аз чувствам..." и преди да и дам парите аз я моля за 1 прегрътка, и тя ми дава... и така се разделяме и аз съм отново сам. Сякаш нищо не се е случило. От нищо няма смисъл ако не е вечно.

espada
02-13-2015, 21:55
Когато Исус го е казал това той е имал предвид материално нещо. Ако търсиш нещо материално, някоя песен в нета или нещо подобно - наистна ще намериш. Аз ви го казвам от личен опит защото каквото и да съм търсил някога съм намерил, но говоря само за материални неща като компютъра. Ако търсиш специален човек които да те обича - няма да намериш. Това е истината.

Така ли било? :D Така ли стоят нещата?

npp
02-15-2015, 14:17
Какво очакваш да направя? Какво да направя за да немря русо и красиво момиче което само да прегърна? А иначе планирам следното: Някой ден ще събера 100 лева, не знам от къде но ще го направя. Ще почна да търся някое русо и красиво момиче в Facebook(от моя град) и ще и предложа 100 лева за да ми е приятелка за 1 ден. От 4 часа през деня до 9 часа вечерта да е моя приятелка срещу 100 лева. От нея ще искам само да прави това което и кажа и да ми отговаря на абсолютно всички въпроси. Например, да седнем на тая пеика и да си говорим? Омръзна ми хаиде да отидем на някое място... да правим неща като тези. И когато стане 9 часа и е вечер да и кажа "Вечер е... виж светлините от улицата, харесва ли ти? Да можеше да почувстваш това което аз чувствам..." и преди да и дам парите аз я моля за 1 прегрътка, и тя ми дава... и така се разделяме и аз съм отново сам. Сякаш нищо не се е случило. От нищо няма смисъл ако не е вечно.

виж си съобщенията (имаш съобщение)

LoadRunner
02-15-2015, 15:21
виж си съобщенията (имаш съобщение)

На траверсче ли ще се направиш за 100 лева :Д

dreamwalker
02-15-2015, 16:23
Какво очакваш да направя? Какво да направя за да немря русо и красиво момиче което само да прегърна? А иначе планирам следното: Някой ден ще събера 100 лева, не знам от къде но ще го направя. Ще почна да търся някое русо и красиво момиче в Facebook(от моя град) и ще и предложа 100 лева за да ми е приятелка за 1 ден. От 4 часа през деня до 9 часа вечерта да е моя приятелка срещу 100 лева. От нея ще искам само да прави това което и кажа и да ми отговаря на абсолютно всички въпроси. Например, да седнем на тая пеика и да си говорим? Омръзна ми хаиде да отидем на някое място... да правим неща като тези. И когато стане 9 часа и е вечер да и кажа "Вечер е... виж светлините от улицата, харесва ли ти? Да можеше да почувстваш това което аз чувствам..." и преди да и дам парите аз я моля за 1 прегрътка, и тя ми дава... и така се разделяме и аз съм отново сам. Сякаш нищо не се е случило. От нищо няма смисъл ако не е вечно.

Are you effin' mental!
Откъде ще знаеш дали е наистина руса? Може да се е боядисала... тогава какво правим?

heartshapedbox
02-15-2015, 16:43
Ако единственият начин 'русо и красиво' момиче да те прегръща, е с помощта на пари, проблемът е в теб. Трябва да има какво да предложиш, за да може някой да е с теб, даването и получаването са неизменно свързани.

LoadRunner
02-15-2015, 17:22
Ако единственият начин 'русо и красиво' момиче да те прегръща, е с помощта на пари, проблемът е в теб. Трябва да има какво да предложиш, за да може някой да е с теб, даването и получаването са неизменно свързани.

Е не четеш ли.
Той ти казва , че няма какво да предложи и един вид пита кво да направи. Плюс това знае че проблемът е в него.

dreamwalker
02-15-2015, 22:54
FemaleEyes, приятелю млад, ако да си имаш приятелка е от жизненоважно значение за теб, тук не мога да ти помогна да я намериш... А и се съмнявам, че някой в този форум може да ти помогне да си намериш приятелка, която да те обича.
Прави ми впечатление твоят силно нихилистичен поглед към живота. Коя е причината за това? Някаква травма ли си преживял в ранна възраст? Защо нямаш вяра в себе си и/или в Бог? Би ли бил така любезен да ни информираш по този въпрос?
P.S. Nothing ever lasts forever, my friend. Keep that in mind.

FemaleEyes
03-11-2015, 21:08
FemaleEyes, приятелю млад, ако да си имаш приятелка е от жизненоважно значение за теб, тук не мога да ти помогна да я намериш... А и се съмнявам, че някой в този форум може да ти помогне да си намериш приятелка, която да те обича.
Прави ми впечатление твоят силно нихилистичен поглед към живота. Коя е причината за това? Някаква травма ли си преживял в ранна възраст? Защо нямаш вяра в себе си и/или в Бог? Би ли бил така любезен да ни информираш по този въпрос?
P.S. Nothing ever lasts forever, my friend. Keep that in mind.

Наистина ли искаш да знаеш? Какво ме кара да имам повече вяра в бог от колкото в собствените ми способности, ето и отговора. Бях чувал в интернета за хора които си продават душите на дявола срещу някакво желание. Хора като 100 кила криско или азис - лицемери. Всичките чалга певици са си продали душите даже можеш да чуеш в една от песните на тони стораро "отличен 6" се пее за три шестици... толкова е явно. Виж тея хора подписват някакъв евтин договор и получават това което искат. Но разбира се тези хора както казах са лицемери и за тях парите са над всичко, искат курви пари и наркотици и за това ги получават. Защото тези желания са мръснишки... друго е просто да поискаш човек които да те обича. За да намериш такъв човек, трябва да ти го даде бог - а именно той иска да обичаш човека до себе си а не парите. Защо тогава той не ми даде това за което го молих? Аз го молих за да му изпълня волята, при това имах вяра. А самия той казва че който търси намира ако вярва. А малко ли е вярата която имам аз? Според това което ти написах мислиш ли че ми е малко вярата? Имах няколко пъти контакт с Исус Христос и той се опита да ми помогне но това което той направи не беше достатъчно. Нещата просто не се получиха и всичко отиде на майната си. Дразни ме това че той казва че има всякаква земна власт? Следователно без проблем може да ми даде това което искам нали? Та нали съм вярващ? Аз не получих нищо, нито приятелка нито пари. Единственото нещо което получих от както съм съществувал беше един мизерен живот изпълнен със страдания. И бог ме остави да правя грехове за да може да има извинение когато кажа тези неща. След всичко което съм преживял и всичко което съм чел в библията съм стигнал до следното заключение - човек няма свободна воля. Ако човек имаше свободна воля, защо той би отивал в ада за самоубийство? В библията пише "Който не е с мен е срещу мен, никой не може да има 2-ма господари" добре тогава. Аз не искам да служа на никой, не искам нито пари нито приятелка НИТО ЖИВОТ СЛЕД СМЪРТА. Искам като се самоубия да няма нито ад нито рай. Но какво правя на бог с моето самоубииство че да ме праща в ада за това? Аз не правя нищо против него нито нещо за него, просто съм решил че света който той е създал е тъп да кажем и съм решил да се гръмна. И освен това живота е даден на мен и аз решавам дали да го унищожа. За каква свободна воля става въпрос.... щом не ти е позволено да правиш каквото си искаш. Никога нищо хубаво не се е случило в живота ми ... имах само един единствен приятел които вече не е на тоя свят, и по лошото е че не мога да си спомня носталгията когато бях с него. Ако някога е имало нещо хубаво в живота ми то е траело много много кратко. Бог си мисли че е справедлив, но не е така, самия той не го осъзнава и няма как да го осъзнае. Той има вечно царство което никога няма да свърши, той никога няма да бъде свален от трона си и за това той си няма представа как ще се чувства един нещастен човек ако получи това което иска. След всичките ми напразни молитви изпитах нечовешка злоба и започнах да го мразя. Как може да имам толкова вяра и той да не ми дава това което искам? Изобщо защо имам вяра?? Как може такъв човек като мен зависим от интерент и които няма никакъв интерес към религиите да е толкова вярващ и дори да е имал контакт с сина на бог? А истинските праведни хора които служат на бог имат по малко вяра и от мен... Обяснението е че за 2-та ми поредни рожденни дни си пожелах да вярвам в бог и то наистина се сбъдна без да чета библията и така нататък. Аз никога не съм видял някакво доказателство че бог съществува, вярата сама дойде при мен. След като получих тая вяра започнах силно да вярвам че ако се помоля за едно русо момиче може би ще я получа? Но след толкова напразни молитви ето какво стана. И все пак е останало само едно нещо което имам възможност да опитам и което наистина ми доставя удоволствие. Когато отида сам на покрива на блока в 3 часа през нощта ... да гледам цяла нощ звездите и луната и да си слушам музика от скъпите ми слушалки докато се наливам бавно с алкохол. Искаше ми се да можех да притежавам един малък свят, една малка планета само за мен и там да бъда БОГ. Не мога да повярвам че тези лицемери които искат пари наркотици и курви ги получават... а аз... АЗ които исках само едно желание, нещото което съм искал повече от всичко което някога съм искал в живота си и НЕ ГО получих. Гледам си лицето пред огледалото и ми иде да ударя огледалото. Ето приеми тоя пост като свидетелство за лъжите на библията. Ако някога нещо се промени и получа желаното момиче бих оправдал всичко което съм писал тук, но надали това ще стане. Ето какво се случи при последния ми контакт с Исус: Бях нарисувал образ на Исус на един лист, скъсах част от листа и всяка страна написах да/не и написах на листа "ще имам ли русо момиче" след което го хвърлих на земята от високо и когато видях лицето беше с отговор "не" отгоре. Мисля че още на следващия ден отидох в тъмния двор на училището и пак му виках името "Исус" и го питах тоя отговор сериозен ли е. В същия ден той ми прати сън. Сънувах как едно русо момиче облечено в бял суичър бели дънки и бели обувки излизаше от една кола и не знам сякаш заедно ходихме по коридорите на училището, но нито я целунах нито прегърнах. Разбрах че този сън ми е испратен от него защото момичето беше точно такава каквато исках да бъде. Не разбрах този сън добре за това на следващоя ден отидох пак до двора на училището вечерта и пак му виках името и го питах какво значи този сън. И от тогава до сега като се сетя за този сън ми идва на ума че може би ще имам това момиче като отида в тази гимназия. Не знам какво да си мисля... сега разбра ли защо вярвам повече в бог от колкото в себе си?

npp
03-11-2015, 23:03
ако наистина го искаш, тогава бъди сигурен, че Отца и Исус не са против, понеже тяхната цел/мисия/работя не е да лишават човеците от добрите неща, от които се нуждаят, но да им ги осигуряват, просто трябва да (по)търсиш докато не намериш, а особено сега светът е пълен с жени(и момичета), няма как да не намериш, понеже с всяка изминала година популацията на планетата нараства, лично аз съм се регистрирвал в сайтове за запознанства, и от опит съм разбрал, че светът е пълен с момичета/жени, които си търсят приятели, а на въпроса дали ще можеш да имаш най-класна руса красавица, регистрирай се в максимум брой сайтове за запознанства и не стой за да не кажеш после защо Бог не ми даде, понеже все пак и жените са човеци, а Бог не е хипнотизиращ чародей, който промива мозъците на руси мадами за да ти ги праща, все пак и те са същества с право на свобода, свободна воля и личен избор, и все пак дори и това е възможно, сега си спомних как веднъж Му се бях помолил да ми прати жена, и се наредиха цяла опашка красавици пред нас, даже бяха дошли от телевизията да го отразят

FemaleEyes
03-12-2015, 07:49
ако наистина го искаш, тогава бъди сигурен, че Отца и Исус не са против, понеже тяхната цел/мисия/работя не е да лишават човеците от добрите неща, от които се нуждаят, но да им ги осигуряват, просто трябва да (по)търсиш докато не намериш, а особено сега светът е пълен с жени(и момичета), няма как да не намериш, понеже с всяка изминала година популацията на планетата нараства, лично аз съм се регистрирвал в сайтове за запознанства, и от опит съм разбрал, че светът е пълен с момичета/жени, които си търсят приятели, а на въпроса дали ще можеш да имаш най-класна руса красавица, регистрирай се в максимум брой сайтове за запознанства и не стой за да не кажеш после защо Бог не ми даде, понеже все пак и жените са човеци, а Бог не е хипнотизиращ чародей, който промива мозъците на руси мадами за да ти ги праща, все пак и те са същества с право на свобода, свободна воля и личен избор, и все пак дори и това е възможно, сега си спомних как веднъж Му се бях помолил да ми прати жена, и се наредиха цяла опашка красавици пред нас, даже бяха дошли от телевизията да го отразят

Ами ако съдя по тва което пишеш всеки път мисля че знаеш библията на изуст и ти си важен човек за бог. Знаеш ли какво... майната му на всичко. Интересувам се само да си вземам приспивателните и да си спя колкото може повече.

skate
03-12-2015, 12:22
Ми като не си харесваш живото стани и направи нещо ве шматка!Ти си поредното разглезено лапе,дето само знае да реве и да се оплаква.Много голяма грешка са направили родителите ти,че така са те изпуснали да се превърнеш в някъв керлив лигльо(баща ти най-вече).....Преди се чудих защо по-възрастните хора недоволстват,че закриват казармите....,но сега ги разбирам.

npp
03-12-2015, 12:57
Ами ако съдя по тва което пишеш всеки път мисля че знаеш библията на изуст и ти си важен човек за бог. Знаеш ли какво... майната му на всичко. Интересувам се само да си вземам приспивателните и да си спя колкото може повече.

и байгън не е добре, затова и трябва да има очистване от сатанинските духове/сили, разбирам го това за хапчетата, но приспивателните са тъпи, по-добре е да се научиш да преодоляваш кризите без такива средства, доста от наркоманите, които познавах умряха млади, а много от тях започнаха с алкохол, лепило, трева и хапчета, иначе много от тях бяха кротки/безобидни

MonnyMonsterr
03-15-2015, 22:19
Молитвите наистина ли ти помагат? Съмнявам се, че само това ще ти помогне. Не ме разбирай погрешно, в случая не искам да разкривам концепцията си за Бог и да си мислиш, че богохулствам. Просто искам да ти кажа, че чакането не е решение. Ако искаш нещо, просто започни да работиш по него. Знам, че на думи всичко е много лесно. Но замисли се за всички онези, които успяват без да имат нищо зад гърба си. Има хора, които са много по-зле от мен и теб, но се опитват да постигнат мечтите си.. примерно. Вярата (независимо в какво) е важна, но повечето идва от действията.

И още нещо за обичта. Ако искаш обич, давай обич. Но най-важно е да обичаш себе си. Ако не можеш да обичаш себе си, как очакваш да имаш пълноценна връзка с друг човек?

FemaleEyes
03-21-2015, 16:42
Отново имах някакъв контакт с Исус, няма да разказвам. След съня които той ми прати разбрах че трябва и аз да направя едно усилие, в съня той ми показа какво се изисква от мен. Аз трябваше само да направя това, и да чакам. Но аз не успях да го направя. Бих искал да разкажа с детайли точно какво стана но като гледам какви неща пишете знам че никой няма да разбере това което ще напиша. Бяхте прави за това че не може всичко да стане ей така хоп без да правя нищо, Исус каза същото. Значи се оказа че не мога да имам това което искам само защото съм слаб. В случая не мога да направя нищо. Исус опита с добро, опита и с лошо. Когато опита с лошо беше много страшно, но предполагам той осъзна че до никъде няма да стигна с лошо, и беше прав. Питам се, защо нещата трябва да са по този начин? Защо всичко не е лесно... защо всичко не е перфектно... той ми даде ясен отговор че никога няма да имам русо момиче. Да ви кажа... донякъде желанието ми да си имам момиче изчезва, и дано в бъдеще да изчезне напълно... за да не мисля за това. Ще ходя на покрива на блока сам в 3 часа през нощта и ще стоя там до сутринта, ще пия цяла нощ и ще слушам музика от скъпите ми слушалки. Това ще е единственото нещо което може да замени това да си имам русо момиче... момичето което толкова много исках.

npp
03-21-2015, 20:00
той дядо ти само с модели на плейбой е ходил