PDA

View Full Version : Моля за съвет как да се държа с жената която много искам да си я върна



borisoff13
02-05-2015, 09:57
Здравейте. Моля за съвет как да се държа с жената която много искам да си я върна. Историята е следната. Запознахме се на 16.12.2014г. Запознаха ни общи приятели и преди първата ни среща не се бяхме виждали а само няколко дена преди това си писахме всеки ден. Още на първата ни среща аз и по нейните думи и тя бяхме сигурни че сме създадени един за друг, просто много си допаднахме и се влюбихме един в друг от пръв поглед. Тя ми каза че живее с момче което е 4г. по малъко от нея и от 3 месеца се карат постоянно, плаче всяка вечер иска да се махне от него отдавна но не може да събере сили. Сега аз съм и дал тази сила и каза че ще се махне от него и ще дойде при мен. Любовта между на с ескалира много бързо постоянно си пишехме и се чувахме и се виждахме когато можеше. Липсвах ме си много когато не бяхме заедно. На 15.01.2015 г. се пренесе при мен. Всичко беше прекрасно постоянно ми повтаряше колко съм уникален, секси, красив, колко е щастлива че ме е срещнала, искаше деца от мен, повтаряше че ще направи всичко да сме заедно завинаги и всякакви подобни красиви неща. И аз и отвръщах подобно на чувствата й. Но на 01.02. 20015г. без повод ми каза че въпреки всичко не могла да забрави бившия си и иска да се върне при него. На раздяла много плака за мен каза ми че съм уникален ,че не срещала такъв мъж като мен, че е трябвало по- рано да ме срещне. Правихме даже секс и много се прегръщахме и целувахме. На следващия ден дойде в апартамента ми да ми върне ключа и пак се прегръщахме и целувахме казвах и че я обичам и тя отвръщаше че ме обича и тя. Седя половин час и си тръгна че имала работа. Вечерта ми се обади и си говорихме половин час. Да уточня тя е на 29г. аз на 34г.Със две висши образования съм имам собствен бизнес, над 5 апартамента , кола за 40+ хиляди лева, висок съм 1.87 тежа 85кг., спортувам, имам хубаво тяло,чувство за хумор, всичко което една жена би искала но въпреки това ме остави. Моля дайте ми съвет как да се държа с нея. Да я търся ли аз, да поддържам връзка с нея, да я оставя ли и да не я търся или да се чуваме само ако тя се обади. Как да се държа с нея, като любовник или че не ми пука за нея. Да и повтарям ли че я обичам и че я чакам да се върне при мен след като осъзнае че е сгрешила. Как да постъпя моля ви са съвет.

heartshapedbox
02-05-2015, 10:06
Жена, която иска деца от някого след един месец познанство с него не ми се струва кой знае колко стойностна, още повече,това че е непостоянна в решенията и желанията си е още по-показателно. Това нейното е поведение на тичичен детски гъз, язък и за годините.

Не разбрах само какво общо имаше колко си висок или каква кола/бизнес/блабла имаш, не е нужно да се изтъкваш излишно.

VinDiesel
02-05-2015, 10:16
Здравей,
не съм на твоите години, но това е доста срещано явление, което се случва и при теб.
Аз също съм имал няколко такива случки. Обясних си го, че колкото си по-добър с една жена, колкото повече я обичаш и глезиш, толкова повече се дистанцира.
Свикнали са да има караници, скандали, да ги тормозят и това е.
Естествено един ден се осъзнават, но егото ми е голямо и не съм ги допускал отново да ми забият нож в сърцето.

Най-добре не прави нищо, нито с цветя, нито с подаръци, нито пък с разговори ще я върнеш.
Разбирам, че годинките си течат, но по-добре сам, отколкото с такава жена.
Със сигурност след време ще те потърси. Успех!

VinDiesel
02-05-2015, 10:18
Жена, която иска деца от някого след един месец познанство с него не ми се струва кой знае колко стойностна, още повече,това че е непостоянна в решенията и желанията си е още по-показателно. Това нейното е поведение на тичичен детски гъз, язък и за годините.

Не разбрах само какво общо имаше колко си висок или каква кола/бизнес/блабла имаш, не е нужно да се изтъкваш излишно.

Изтъква това, което се гледа от 99% женски индивиди.

borisoff13
02-05-2015, 10:42
Значи да не я търся аз,но ако ме търси тя защото това се случва как да се държа с нея

xXxPETYAxXx
02-05-2015, 10:44
Това, че момичето наближава 30г. не я е направило жена. Мислите и действията й са си лапешки истории. Една жена не би живяла едва ли не насила с човек, който я кара всяка вечер да плаче, камо ли следващите неща. На години може и да не е малка, но умствено е доста незряла. Според мен не я търси, остави я да разбере сама какво иска. Пък то нейното е егати фасона - както си живяла с единия се мести при другия. Сякаш сама не може да живее? Той предния да не е бил по-заможен от теб случайно и да ви ползва просто и двамата?

xXxPETYAxXx
02-05-2015, 10:46
^аз не бих се държала с нея все едно съм й в краката. Даже бих й била шута, ако бях на твое място

borisoff13
02-05-2015, 10:48
Това, че момичето наближава 30г. не я е направило жена. Мислите и действията й са си лапешки истории. Една жена не би живяла едва ли не насила с човек, който я кара всяка вечер да плаче, камо ли следващите неща. На години може и да не е малка, но умствено е доста незряла. Според мен не я търси, остави я да разбере сама какво иска. Пък то нейното е егати фасона - както си живяла с единия се мести при другия. Сякаш сама не може да живее? Той предния да не е бил по-заможен от теб случайно и да ви ползва просто и двамата?
предишния приятел е охрана в съда а тя е деловодител там. живеят на квартира

VinDiesel
02-05-2015, 10:49
Значи да не я търся аз,но ако ме търси тя защото това се случва как да се държа с нея

Дръж се студено и дръпнато, в никакъв случай не показвай интерес към нея. Ако до сега си се държал добре, когато те е търсела, от сега нататък започни полека и поетапно да се правиш на "Лили Иванова".

borisoff13
02-05-2015, 11:39
С предишната ми приятелка имахме връзка три години и половина и ме остави без причина изведнъж без да имам вина и без да има някакво предизвестие. Но след 3 месеца ме потърси и искаше пак да сме заедно но аз не пожелах защото бях срещнал въпросното момиче и то ми отвори очите какво е представлявала предишната ми.
Много искам пак ме потърси с желанието да сме заедно пък ще видим....

NomNomNom
02-05-2015, 12:10
Не разбрах само какво общо имаше колко си висок или каква кола/бизнес/блабла имаш, не е нужно да се изтъкваш излишно.
Човекът звучи като добро момче, сякаш й е дал всичко, и щом са се разделили с обичам те и ти си прекрасен - явно наистина не е направил нещо неприятно, или поне няма как да знаем на пръв поглед.
А изтъкването не е излишно до там, защото предприемаческата мисъл не е характерна за всеки архетип - обаче частта с две висши образования и бизнеса не ми се връзва, освен ако не е юрист или счетоводител,медик, или каквото и да е, за което ти трябва лиценз за да започнеш.

Може ли да разкажеш малко за нейния характер и за отношенията й с другото момче, и да разкажеш също за него?
Разкажи повече за нея - емоционална ли е, подредена ли е, има ли приятели, какви са, как се разбира с тях, също - как се е чувствала по отношение на финансовото ти превъзходство?
За какво точно е плакала от бившия?

Също - добродушен ли си, толерантен ли си, или си заставаш на мястото, когато трябва твърдо да отсечеш ?
Кога започна да имаш връзки с жени?
Имал ли си случаи или периоди на секс без уговорки?
Имал ли си случаи или периоди, в които са те отхвърляли и какви са били изтъкваните причини?
Физически силен ли си , спортуваш ли , фитнес?
В училище колко старателен беше?
Като малък и като тийнейджър - добро момче или пакостник ?

VinDiesel
02-05-2015, 12:21
Не трябва да се чувства спокойна и че те има.
Трябва да се чуди какво става, защо се държиш по раличен начин и си студен към нея. Само така ще има шанс да те иска. Паднеш ли й в краката, ще те съсипва просто.

Държал си се прекалено добре, което не е грешно, но някои жени грешно го разбират. А после съжаляват какво са изпуснали.

NomNomNom - написал е че спортува и има хубаво тяло.

xXxPETYAxXx
02-05-2015, 12:25
^Всъщност изтъкването му наистина е излишно, защото няма значение дали е мъжът мечта на повечето жени, важното е, че тази конкретно си го е харесвала. И да беше 1,75 със средно образование и опелче, ако някоя толкова много го хареса какво значение има дали е желан от мнозинството.

NomNomNom
02-05-2015, 12:35
^Всъщност изтъкването му наистина е излишно, защото няма значение дали е мъжът мечта на повечето жени, важното е, че тази конкретно си го е харесвала. И да беше 1,75 със средно образование и опелче, ако някоя толкова много го хареса какво значение има дали е желан от мнозинството.

И ако тази се окаже златотърсачка, която е разбрала, че това не е за нея - как точно щяхме да разберем, ако той не се изтъкне?

виндизел - хем го видях, хем го пропуснах на второ четене, и за всеки случай пак питах. :д

xXxPETYAxXx
02-05-2015, 12:41
^Тя и да не е златотърсачка пак не си струва, ама както и да е.

borisoff13
02-05-2015, 12:46
Човекът звучи като добро момче, сякаш й е дал всичко, и щом са се разделили с обичам те и ти си прекрасен - явно наистина не е направил нещо неприятно, или поне няма как да знаем на пръв поглед.
А изтъкването не е излишно до там, защото предприемаческата мисъл не е характерна за всеки архетип - обаче частта с две висши образования и бизнеса не ми се връзва, освен ако не е юрист или счетоводител,медик, или каквото и да е, за което ти трябва лиценз за да започнеш.

Може ли да разкажеш малко за нейния характер и за отношенията й с другото момче, и да разкажеш също за него?
Разкажи повече за нея - емоционална ли е, подредена ли е, има ли приятели, какви са, как се разбира с тях, също - как се е чувствала по отношение на финансовото ти превъзходство?
За какво точно е плакала от бившия?

Също - добродушен ли си, толерантен ли си, или си заставаш на мястото, когато трябва твърдо да отсечеш ?
Кога започна да имаш връзки с жени?
Имал ли си случаи или периоди на секс без уговорки?
Имал ли си случаи или периоди, в които са те отхвърляли и какви са били изтъкваните причини?
Физически силен ли си , спортуваш ли , фитнес?
В училище колко старателен беше?
Като малък и като тийнейджър - добро момче или пакостник ?

относно отношенията и с бившия приятел той е охрана в съда а тя е деловодител там. Той е по малък от нея с 4г.Тя го е чувствала като неин син, не и помага в къщи и само за него и неговите родители и брат си мисли...... Решила е да се раздели още 2–3 м. преди да се запознаем на все не намирала сили.
относно характера й е същата като мен и двама та сме зодия рак, мила, добра, всеотдайна...
не й пукаше изобщо че имам по–големи фин. възможности даже казва че не харесва такива мъже защото били надути, изневерявали.....
всъщност бях много добродушен с нея но пък всички решения ги взимах аз, но и позволих да контактува с бившия си дори и пред мен но те все се караха тя му казваше защо го е напуснала и други разпри по тел.
връзки с жени имам от 19 годишен, бил съм само веднъж с жена за една нощ. През другото време съм имал сериозни връзки и никога на съм изневерявал на приятелката си
С предишната ми приятелка имахме връзка три години и половина и ме остави без причина изведнъж без да имам вина и без да има някакво предизвестие. Но след 3 месеца ме потърси и искаше пак да сме заедно но аз не пожелах защото бях срещнал въпросното момиче и то ми отвори очите какво е представлявала предишната ми
спортувам имам хубаво тяло което много се харесваше на въпросното момиче и постоянно ми повтаряше колко съм красив и др подобни но аз и казвах че ако наистина съм красив щях да имам много предложения от жени но нали нямам значи съм красив само за нея
в училище не бях много старателен и двете висши образования ги изкарах трудно и с преписване
като малък съм израснал на село и само с коли и мотори се занимавахме, жените не ме интересуваха

NomNomNom
02-05-2015, 12:49
^Тя и да не е златотърсачка пак не си струва, ама както и да е.


Ами то в такива теми всеки си изтъква каквото има - някои просто си казва - не съм грозен, хубав съм, заглеждат ме жени, бла бла, и са по-мънички - имам чувство за хумор - интелигентен съм - и в другите теми хората изтъкват това, с което се гордеят.

Той се гордее с финансовите си възможности явно, и ако и пред нея е парадирал с тях - това може да я е оставило безразлична , или да й е харесало, или да я е накарало да се чувства некомфортно. Но е факт че той смята, че това е важно за отношенията, щом го споменава.

Пък тя, че някакво малоумно изпълнение е направила, е направила

Питала съм каквото ми е интересно да знам.

NomNomNom
02-05-2015, 12:55
относно отношенията и с бившия приятел той е охрана в съда а тя е деловодител там. Той е по малък от нея с 4г.Тя го е чувствала като неин син, не и помага в къщи и само за него и неговите родители и брат си мисли...... Решила е да се раздели още 2–3 м. преди да се запознаем на все не намирала сили.
относно характера й е същата като мен и двама та сме зодия рак, мила, добра, всеотдайна...
не й пукаше изобщо че имам по–големи фин. възможности даже казва че не харесва такива мъже защото били надути, изневерявали.....
всъщност бях много добродушен с нея но пък всички решения ги взимах аз, но и позволих да контактува с бившия си дори и пред мен но те все се караха тя му казваше защо го е напуснала и други разпри по тел.
връзки с жени имам от 19 годишен, бил съм само веднъж с жена за една нощ. През другото време съм имал сериозни връзки и никога на съм изневерявал на приятелката си
С предишната ми приятелка имахме връзка три години и половина и ме остави без причина изведнъж без да имам вина и без да има някакво предизвестие. Но след 3 месеца ме потърси и искаше пак да сме заедно но аз не пожелах защото бях срещнал въпросното момиче и то ми отвори очите какво е представлявала предишната ми
спортувам имам хубаво тяло което много се харесваше на въпросното момиче и постоянно ми повтаряше колко съм красив и др подобни но аз и казвах че ако наистина съм красив щях да имам много предложения от жени но нали нямам значи съм красив само за нея
в училище не бях много старателен и двете висши образования ги изкарах трудно и с преписване
като малък съм израснал на село и само с коли и мотори се занимавахме, жените не ме интересуваха

Звучи като да си много добродушен .
" но аз и казвах че ако наистина съм красив щях да имам много предложения от жени но нали нямам значи съм красив само за нея"
И неуверен.

Виндизел ти е казал правилно.

+към студеното отношение бих добавила да й кажеш, че се държи бездумно глупаво, което не й отива на годините и че трябва да се срамува.
И ако иска да е с теб, това си има цена - да спре да тича по бившия

borisoff13
02-05-2015, 12:56
Ами то в такива теми всеки си изтъква каквото има - някои просто си казва - не съм грозен, хубав съм, заглеждат ме жени, бла бла, и са по-мънички - имам чувство за хумор - интелигентен съм - и в другите теми хората изтъкват това, с което се гордеят.

Той се гордее с финансовите си възможности явно, и ако и пред нея е парадирал с тях - това може да я е оставило безразлична , или да й е харесало, или да я е накарало да се чувства некомфортно. Но е факт че той смята, че това е важно за отношенията, щом го споменава.

Пък тя, че някакво малоумно изпълнение е направила, е направила

Питала съм каквото ми е интересно да знам.

по принцип никога не парадирам с това че имам фин. възможности, колата е спортен модел и понеже и бизнеса ми е свързан с коли и през целия живот съм се занимавал с коли я взех защото ми е кеф да я карам понякога малко по бързо отколкото трябва, а не е някоя лимузина с която да парадирам

borisoff13
02-05-2015, 12:59
по принцип никога не парадирам с това че имам фин. възможности, колата е спортен модел и понеже и бизнеса ми е свързан с коли и през целия живот съм се занимавал с коли я взех защото ми е кеф да я карам понякога малко по бързо отколкото трябва, а не е някоя лимузина с която да парадирам
екстремен тип съм карам също и крос и пистови мотори

anonymous708973
02-05-2015, 13:00
Номи, напоследък забелязвам някаква дива всеобхватност на мненията ти, ако ти се пише, обясни връзката на училищния успех, примерно, и останалите фактори, които изброи.


Обясних си го, че колкото си по-добър с една жена, колкото повече я обичаш и глезиш, толкова повече се дистанцира.
Свикнали са да има караници, скандали, да ги тормозят и това е.

Много детска гледна точка.
Ще си позволя да се отплесна, понеже напоследък мислих по въпроса...
Когато не си пасваш с един човек, не си вади генерални изводи за всички от другия пол. Една връзка не функционира с мерене на "даването", "обичането" и "глезенето"; мери се в разговори, в усилия да се запази спокойния тон, в опити да разбереш другата гледна точка. Когато нещата опрат до сметкаджийство, става грозно.
Когато до теб е един зрял човек с истинското желание да е в тази връзка с точно теб, гледането и обичането + търпението (дори когато другият не го е "заслужил" на 100%), се връщат с лихвите, ако ще си говорим за мерене.

Или поне аз така мисля и го чувствам. В една връзка би следвало да има неограничено количество грижа, подкрепа, търпение, сериозно отношение, глезене дори. Най-мъничкото недоразумение се разрешава лесно, когато го решават хора, които са от едната страна на оградата, в един отбор, а не се чудят как да го нецепят на другия и как те да са прави, чувам "извинявай" по 10 пъти на ден. В замяна? Имаш нуждата да казваш "извинявай" 10 пъти по-често, да благодариш 100 пъти за набързо спретната закуска или цветята, подарени без повод, и да върнеш жеста в тройно по-голям размер, да жертваш собствения си сън/комфорт в името на неговия, да си прехапваш езика, когато не си на кеф, за да не нараниш другия, но да знаеш, че ако все пак се случи, няма да ти бъде изкарано през носа, а ще бъде прието с любов и разбиране. Съответно, ти ще изпитваш нуждата да се извиниш и да се реваншираш възможно най-бързо.
Всякакви препирни на тема "кой е шефът", спорове относно половете, клишета и несъзнателни борби за контрол са напълно излишни, когато човек се чувства уверен в себе си, в способностите си, в слабостите си дори, разбира се, и във връзката. Представи си го като функция по икономика, оптимизиране на всеобщото благо (а не само на конкретен социален слой) по зададени критерии и ограничения. Това, което ти не можеш добре, вероятно ще го направи половинката за два пъти по-бързо време... като при това няма да си го пише на сметката "дължими вземания".

Ох, съжалявам, отнесох се. Просто напоследък осъзнах някои неща и изпитах желание да го напиша. И това от човек, който милиони пъти е чувал, че е "труден характер", "контролиращ", "изискващ", "критичен", "който не оценява жестовете, направени за него", етц... Когато си паднах на дупето със сегашната ми връзка, се чувствам в пъти по-различно от преди, съответно ме чувстват/възприемат по-различно. Сега чувам определения от сорта на "мила", "чувствителна", "прекалено благодарна за всяка дреболия", "жертвоготовна"... Ама как няма? Това идва от човек, който ми дава тоооолкова много без дори да го осъзнава и мисли, че е недостатъчно. Нещата се навързват^^

anonymous708973
02-05-2015, 13:03
Авторе, ближи си раните и се оправяй. Цени се и не се оставяй да те размотават, продължи с живота си и бъди пределно ясен. Не груб, просто ясен - мацката да не очаква да си й пак фейсбук приятелчето, на което се оплаква. А ако й се прииска да се върне при теб... как да го обясня, за да не звучи като сметкаджийство... абе, имай си едно наум. В този сценарий трябва да седнете и да си поговорите стабилно, кой какво очаква и какво иска. Ако виждаш, че насреща няма зрял човек, си прецени дали си заслужава да си губиш времето и емоциите с нея.

borisoff13
02-05-2015, 13:12
бившия много искаше да си я върне постоянно и звънеше и явно я е убедил че ще се промени, така ми каза тя. Също ми сподели че разума и казва да е с мен но не спирала да мисли за него.

NomNomNom
02-05-2015, 13:16
Номи, напоследък забелязвам някаква дива всеобхватност на мненията ти, ако ти се пише, обясни връзката на училищния успех, примерно, и останалите фактори, които изброи.



Хем ме интересува какво ще каже, хем ме интересува как точно ще го каже- не знам, аз не мога да си създам впечатление само от това, което беше написал.

Исках да видя самочувствието какво му е, дали може да направи адекватна и задълбочена оценка на ситуацията, и да помисли за причини, които не са на повърхността - например, ако някой ме остави защото съм твърде добра или скучна и ми каже, че е без причина - аз ще знам причината, защото ще съм го усетила, но искам да видя дали и той може да направи подобна оценка.
Също, какъв опит има и какви заключения си е направил.

А за училище, има някакви неща, дето могат да ти дадат бегла представа що за човек е израстнал, макар, че тези варианти не винаги са чисти , ама пак е някаква допълнителна информация.
Например :
тарикатите, дето бягат от час да ходят по гаджета, по-рано започват да имат връзки и по-рано свикват с това как да се държат с една жена, че да е с тях

отличниците пък, които много стоят вкъщи и четат, и техните например не ги пускат, и не излизат много, пропускат това и после ако не наваксат в университета , става им трудно

хората, които хем се чупят от училище или не са много старателни, хем много им върви - по-принцип са по-възприемчиви и схватливи, т.е. ясно им е кога един номер ще мине , кога няма, и по-лесно ще се адаптират

съответно , като някой ми каже подобно нещо, не го приемам като чиста монета, но и то си е част от историята.

Също, мъж който има история с много забивки за по една-две вечери - знае как да грабне вниманието, и вероятно , когато нещата се отегчат, може пак да измисли подход


Като заключение, по-лесно ми се вижда той да спази съветите на виндизел, хем да се държи на положение, хем да покаже малко, че е мъж на място, за да не му прави повече изцепки.

Тя или ще иска да се върне, или не - или ще потърси контакт, или няма - обаче ако той й обясни, че тя е направила пълните простотии и ако я приеме обратно, но с малко по-нисък толеранс към подобни изпълнения.

А защо казвам, че така е по-лесно - попитах за нейния характер, а той не ми написа много, явно за него нещата са това, което той вижда и чува , без да се замисля повече.
Гледай, изтъква професии, физически характеристики, пари, сила, ама аз не видях вникване в реалния проблем.

И аз се отнесох, ама това е персонално за теб, другите ако искат да ми четат чаршафите, аз не държа :Д

anonymous708973
02-05-2015, 14:07
Мдааааам, много си права наистина. Благодаря за отговора.
И аз не видях особено вникване, честно казано, пък от човек на тия години друго очаквах - поне аз де.

VinDiesel
02-05-2015, 16:02
^Всъщност изтъкването му наистина е излишно, защото няма значение дали е мъжът мечта на повечето жени, важното е, че тази конкретно си го е харесвала. И да беше 1,75 със средно образование и опелче, ако някоя толкова много го хареса какво значение има дали е желан от мнозинството.
За мен специално, колкото по-подробно се изказва един човек, който търси мнения, толкова по адекватен отговор може да получи.....

За мен има разлика за мъж, който е много желан от жени и мъж, който е желан само от една.
Когато един мъж е желан от много жени, има взаимоотношения с някоя от тях и тя знае че е желан, и от други, тя драстично засилва интереса си към него. Това е моя гледна точка и никой не може да ми промени мнението по въпроса...


Обясних си го, че колкото си по-добър с една жена, колкото повече я обичаш и глезиш, толкова повече се дистанцира.
Свикнали са да има караници, скандали, да ги тормозят и това е.




Много детска гледна точка.
Ще си позволя да се отплесна, понеже напоследък мислих по въпроса...
Когато не си пасваш с един човек, не си вади генерални изводи за всички от другия пол. Една връзка не функционира с мерене на "даването", "обичането" и "глезенето"; мери се в разговори, в усилия да се запази спокойния тон, в опити да разбереш другата гледна точка. Когато нещата опрат до сметкаджийство, става грозно.
Когато до теб е един зрял човек с истинското желание да е в тази връзка с точно теб, гледането и обичането + търпението (дори когато другият не го е "заслужил" на 100%), се връщат с лихвите, ако ще си говорим за мерене.

Или поне аз така мисля и го чувствам. В една връзка би следвало да има неограничено количество грижа, подкрепа, търпение, сериозно отношение, глезене дори. Най-мъничкото недоразумение се разрешава лесно, когато го решават хора, които са от едната страна на оградата, в един отбор, а не се чудят как да го нецепят на другия и как те да са прави, чувам "извинявай" по 10 пъти на ден. В замяна? Имаш нуждата да казваш "извинявай" 10 пъти по-често, да благодариш 100 пъти за набързо спретната закуска или цветята, подарени без повод, и да върнеш жеста в тройно по-голям размер, да жертваш собствения си сън/комфорт в името на неговия, да си прехапваш езика, когато не си на кеф, за да не нараниш другия, но да знаеш, че ако все пак се случи, няма да ти бъде изкарано през носа, а ще бъде прието с любов и разбиране. Съответно, ти ще изпитваш нуждата да се извиниш и да се реваншираш възможно най-бързо.
Всякакви препирни на тема "кой е шефът", спорове относно половете, клишета и несъзнателни борби за контрол са напълно излишни, когато човек се чувства уверен в себе си, в способностите си, в слабостите си дори, разбира се, и във връзката. Представи си го като функция по икономика, оптимизиране на всеобщото благо (а не само на конкретен социален слой) по зададени критерии и ограничения. Това, което ти не можеш добре, вероятно ще го направи половинката за два пъти по-бързо време... като при това няма да си го пише на сметката "дължими вземания".

Ох, съжалявам, отнесох се. Просто напоследък осъзнах някои неща и изпитах желание да го напиша. И това от човек, който милиони пъти е чувал, че е "труден характер", "контролиращ", "изискващ", "критичен", "който не оценява жестовете, направени за него", етц... Когато си паднах на дупето със сегашната ми връзка, се чувствам в пъти по-различно от преди, съответно ме чувстват/възприемат по-различно. Сега чувам определения от сорта на "мила", "чувствителна", "прекалено благодарна за всяка дреболия", "жертвоготовна"... Ама как няма? Това идва от човек, който ми дава тоооолкова много без дори да го осъзнава и мисли, че е недостатъчно. Нещата се навързват^^

PinkPan7her, aз написах
Аз също съм имал няколко такива случки..
Не съм слагал всички жени под общ знаменател, просто аз съм попадал на 3 такива, които си държаха да бъдат тормозени.... Това е, кое му е детското не знам.

Понякога се чудя, аз ли не съм достатъчно ясен с коментарите си или някои не ги четат... :)

tuzaro
02-05-2015, 17:26
Аз ти предлагам да идем да се напием някъде. Нека жените ни потърсят сами, стига вече сме им угаждали.

girlwithblueeyes
02-05-2015, 21:01
С риск всички да ме оплюете ама автора на няколко пъти намекна колко големи финансови възможности имал и какво тяло
Нищо лично ама жената може да се е почуствала неприятно ако неволно й е намекнал тези неща .Не че и тя е много права ама..
Другото което е безразличието не винаги върши работа аз когато някой прави така с мен просто го оставям и не се занимавам с него .Пък после да се прави на студен колкото пожелае
Лека вечер!

s0b1esk1
02-05-2015, 23:39
не й се връзвай на номерата, брат. ако биологичния ти часовник тиктака, тогава си купи една майка и й направи едно дете. чиста работа и чисти сметки.
рано или късно всички курви се връщат. на по-по-бившата й заплаших семейството, че ако ме потърси отново ще стане нещо, а тя пак ми се появи.
мисля, че една инкубаторна майка струваше към 5000 без месечните грижи по време на бременност. имаш парите и действай.

borisoff13
02-06-2015, 06:17
Благодаря на всички за коментарите. Разбрах къде е проблеми и вече знам какво да направя. Мерси.

RapExotic
02-06-2015, 15:05
Да уточня тя е на 29г. аз на 34г.Със две висши образования съм имам собствен бизнес, над 5 апартамента , кола за 40+ хиляди лева, висок съм 1.87 тежа 85кг., спортувам, имам хубаво тяло,чувство за хумор, всичко което една жена би искала но въпреки това ме остави.

Може би имаш предвид всичко, което една ПОВЪРХНОСТНА жена иска. Никъде обаче не спомена какъв характер си. Може да си някакъв пълен смотльо (без да те обиждам - просто хипотеза), който не знае как да се държи с една жена - било то скучен, агресивен, твърде груб, твърде нежен, не на място и т.н. И за това разчиташ, че парите ще те направят готин в очите на жените. С лъскава кола можеш да привлечеш вниманието на една жена, но не и да спечелиш любовта и. Може би не си и предложил това, от което тя в действителност е имала нужда в този момент и за това те е зарязала. А пък особено ако си парадирал със състоянието си не се и учудвам, че си и направил супер лошо впечетление.

А колкото до нея - явно е доста глупаво момичето, че след първата среща да се пренесе да живее при теб, да иска деца.. И след един месец да тича обратно при бившия се. Според мен нищо недей да правиш - не си заслужава.

borisoff13
02-10-2015, 09:55
Ето малко развитие по темата: Тя ми звъни почти всеки ден. Аз се държа надменно,опитвам се да и покажа че не ми пука за нея, бъзикам я, държа се като гъз понякога, това много и харесва, даже ми го каза директно че такъв ме харесва повече. Но наистина това е нормалното ми отношение към жените, но към тези които не харесвам или тези с които ме може да се получи нищо. Не говорим по теми какво прави днес или какво се случи на работата днес. За пари никога не сме си говорили дори и преди. Предимно си изтъквам качествата, които не са малко ;D. И гледам да наклонявам темата към секс. Не съм искал от нея да ми се обажда или да се виждаме. Страхувам се да не попадна в френд зоната. Та въпроса е да и вдигам ли почти всеки ден когато ме търси или да се правя на зает че не мога да говоря с нея. Да поддържам ли контакт с нея или по добре ще е да не се чуваме толкова често. Моля за съвет.

TheDeath
02-10-2015, 10:14
Защо изобщо трябва да се правиш на такъв , какъвто не си, заради една лигла? Какъв е смисъла? Да се държиш студено, като ти се иска да я гушнеш? До къде мислиш ще стигне тая работа?
Според мен няма смисъл да си губиш времето, има толкова жени, които биха оценили истинската ти същност и начина, по който ти идва от вътре да се държиш с тях. Без престорена студенина или фалшива загриженост - така, както ти искаш , без да се замисляш.
Аз на твое място бих я оставил и бих намерил момиче, с което да бъда себе си и тя да го харесва и оценява :)

borisoff13
02-10-2015, 10:19
Защо изобщо трябва да се правиш на такъв , какъвто не си, заради една лигла? Какъв е смисъла? Да се държиш студено, като ти се иска да я гушнеш? До къде мислиш ще стигне тая работа?
Според мен няма смисъл да си губиш времето, има толкова жени, които биха оценили истинската ти същност и начина, по който ти идва от вътре да се държиш с тях. Без престорена студенина или фалшива загриженост - така, както ти искаш , без да се замисляш.
Аз на твое място бих я оставил и бих намерил момиче, с което да бъда себе си и тя да го харесва и оценява :)

да наистина го правя малко на сила сега, но това си ми е нормалното поведение / не чак да се държа като гъз/ с жената до мен, но след като е минало малко време и съм сигурен в връзката ни

VinDiesel
02-10-2015, 11:01
Ето малко развитие по темата: Тя ми звъни почти всеки ден. Аз се държа надменно,опитвам се да и покажа че не ми пука за нея, бъзикам я, държа се като гъз понякога, това много и харесва, даже ми го каза директно че такъв ме харесва повече. Но наистина това е нормалното ми отношение към жените, но към тези които не харесвам или тези с които ме може да се получи нищо. Не говорим по теми какво прави днес или какво се случи на работата днес. За пари никога не сме си говорили дори и преди. Предимно си изтъквам качествата, които не са малко ;D. И гледам да наклонявам темата към секс. Не съм искал от нея да ми се обажда или да се виждаме. Страхувам се да не попадна в френд зоната. Та въпроса е да и вдигам ли почти всеки ден когато ме търси или да се правя на зает че не мога да говоря с нея. Да поддържам ли контакт с нея или по добре ще е да не се чуваме толкова често. Моля за съвет.

Като ти звънне й затвори. След няколко часа й звънни с думите "Бях на среща, търсила си ме".
Ако случайно те пита за срещата, отговори "няма значение".

Просто трябва да е в невидение.
Като те търси, след това вдигаш и казваш" Сега не мога да говоря, трябва да се оправям за среща"
Поддържай й нервите опънати. :]

girlwithblueeyes
02-10-2015, 11:08
Авторе само да вметна че има жени които ако им се правиш на интересен дълго време просто им писва и спират да се занимават;) колкото и да им харесва държанието на лошо момче .

borisoff13
02-10-2015, 11:15
Авторе само да вметна че има жени които ако им се правиш на интересен дълго време просто им писва и спират да се занимават;) колкото и да им харесва държанието на лошо момче .

затова искам да чуя повече мнения и сам да реша как да постъпя, защото аз я познавам най добре и се ръководя от нейните реакции вследствие на моето държание. Проблема е че може би мисля твърде логично /затова съм постигнал много в бизнеса/Търся логика във всяко едно нещо , но явно в жените не мога да го намеря.Не ми пука вече чак толкова за нея. Няма проблем да стоя далеч от нея, дори ще се чувствам по добре ако не поддържам връзка с нея, но просто искам да не оплескам нещата в периода в който тя ще осъзнае че бившия и не се променил и отново ще иска да се раздели с него.Но също не искам да ме чувства като резерва.

VinDiesel
02-10-2015, 15:48
Тогава аз лично бих постъпил така:
Спирам контактите с нея и ще й кажа, "Когато се изясниш със самата себе си, какво точно искаш, тогава ме търси" и толкова.
К'ви са тия драми а-у. Или ще е с теб, или не, какво само се мотае и се чуди как ще й е най-изгодно.
Не знам, аз в началото още ти бях казал, че тази жена не струва, сега мнението ми е затвърдено напълно.
На 30 години, още с детските истории......

anonymous708973
02-10-2015, 15:57
Като ти звънне й затвори. След няколко часа й звънни с думите "Бях на среща, търсила си ме".
Ако случайно те пита за срещата, отговори "няма значение".

Просто трябва да е в невидение.
Като те търси, след това вдигаш и казваш" Сега не мога да говоря, трябва да се оправям за среща"
Поддържай й нервите опънати. :]

Все повече се убеждавам какво дете си и колко криворазбрана представа за мъжко поведение имаш.
Какви са тия путкенски номера, игрички и маски?
С последния си пост си по-близо до истината, ама това е под всякаква критика.

borisoff13
02-10-2015, 17:39
Спирам контактите с нея и ще й кажа, "Когато се изясниш със самата себе си, какво точно искаш, тогава ме търси" и толкова.


така ще постъпя

lisi4ety
02-11-2015, 18:06
Изтъква това, което се гледа от 99% женски индивиди.

това вече се изтърка, не сме ние виновни, че не можете да си избирате жените и само на такива сте попадали ;д

...
и малко ме съмнява 34-годишен мъж, който е това, което изброи, да има нужда да го изброява в тийн форум, но ок, комплексарщина

VinDiesel
02-11-2015, 18:40
това вече се изтърка, не сме ние виновни, че не можете да си избирате жените и само на такива сте попадали ;д

...
и малко ме съмнява 34-годишен мъж, който е това, което изброи, да има нужда да го изброява в тийн форум, но ок, комплексарщина
Не се е изтъркало, ако имаш 2-ма обожатели, единия със москвич, другия с бмв 5-та серия 2010 година, този с москвича ли ще избереш?
А на какви да попаднем, като хубавите ябълки са заети или са се осъзнали, и абдикирали в "чужбината".




Все повече се убеждавам какво дете си и колко криворазбрана представа за мъжко поведение имаш.
Какви са тия путкенски номера, игрички и маски?
С последния си пост си по-близо до истината, ама това е под всякаква критика.

1. С всеки изминал ден, все повече се убеждавам, че ти четеш точно 2 думи от мой пост.....
2. Не ме познаваш лично, за да си вадиш толкова задълбочени изводи за моето мъжко поведение.
3. Човекът иска да задържи мацката, ако си прочела темата. С първия си пост, заради който ме нападаш, давам акъл, как да я накара да се чувства така, както тя постъпва с него. Жените могат да си играят с мъжете, но стане ли дума мъж, да си играе с жена, веднага откачате и сте единни.... Аз лично детско поведение не виждам, но щом ти го казваш, ще се съглася.
4. Много ясно съм описал в следващия си пост, как бих постъпил аз, ако бях на негово място. Да не говорим, че аз ако бях, въобще нямаше и да я искам(след като я опозная, както той я е опознал), но това си е мое мнение.......
5. Ако има нещо с което те дразня, обиждам, накърнявам достойнството или женствеността, винаги може да ми пишеш. "ЛС"
Не мисля че темите на хората, трябва да се превръщат в изясняване на дразнения и търкания м/у други.

anonymous708973
02-11-2015, 22:26
А, викаш, да лъжеш, за да се направиш на интересен а.к.а. да "й поддържаш нервите опънати" не е детска игричка? :lol: Честно, аз мисля, че последно в четвърти клас лъжехме, за да се направим на важни.
И е путкенски номер със сигурност.

VinDiesel
02-11-2015, 22:32
Съгласявам се с теб. Няма да те питам нейните номера какви са ....

borisoff13
02-12-2015, 07:28
Тя ме търсеше всеки почти всеки ден, и снощи и казах да ме потърси когато е сигурна какво иска. Не го прие много добре. Та ще видим какво ще стане.

borisoff13
02-12-2015, 07:30
Не се е изтъркало, ако имаш 2-ма обожатели, единия със москвич, другия с бмв 5-та серия 2010 година, този с москвича ли ще избереш?
.

Между другото имам БМВ 6–та серия 2009г.

VinDiesel
02-12-2015, 07:50
Страхотен автомобил е, браво за избора!

xXxPETYAxXx
02-12-2015, 07:54
И к'во, обърнахте темата за автомобили.
Започвам да си мисля, че автора тази жена напълно си я заслужава.

borisoff13
02-12-2015, 08:46
И к'во, обърнахте темата за автомобили.
Започвам да си мисля, че автора тази жена напълно си я заслужава.

еми да, нали лошите жени били с добри мъже и обратното лошите мъже търсят добри женички. Аз явно съм от добрите.

girlwithblueeyes
02-12-2015, 08:53
Нищо чудно че жената се държи така автора не спря да се изтъква;)

borisoff13
02-12-2015, 09:03
Нищо чудно че жената се държи така автора не спря да се изтъква;)

Е какво да направя когато имам възможности и съм способен на много неща.

Blab
02-12-2015, 09:10
темата е култ!!!
пантерата ме е изказала, така че ще си спестя нервите.
прочетох достатъчно "мъжки" мнения, олицетворяващи всичко, което презирам в противоположния пол и инфантилните междуполови игрички. Общо взето - телесната долница и false advertising. Успех в живота!;

borisoff13
02-12-2015, 09:27
може да не знам много са жените, но в едно съм сигурен че всички са различни и трябва да разбереш как е най добре да се държиш със всяка една от тях.