PDA

View Full Version : Kакво да правя ???



C0oKieS
02-05-2015, 19:36
Харесвам си едно момче, то е от моето училище и когато се срещнем в коридора му се усмихвам, той понякога ми хвърля погледи аз на него също и така. Та това продължава горе-долу седмица. Една моя приятелка ме посветва да се правя на недостъпна вместо да му се умихвам, в смисъл да му се усмихвам, но и да се правя на недостъпна. Вие какво бихте правили ??
Другия ми въпрос е как да се правя на недостъпна.
Другия въпрос е как да разбера дали ме харесва, има ли някакви признаци ??
Как да го се заговорим ?? Tой е година по-голям ,на 16 ,и няма причина да се заговорим или да общуваме така по- ... Бихте ли ми дали някякви идеи ??
Ако може да ми предложите някакви начини да ме забележи.

Благодаря предварително !!!

nevermorevon
02-05-2015, 19:39
Защо ти е да се правиш на недостъпна. Отиди, заговори го, запознайте се. Няма смисъл от такива глупости като да се правиш на недостъпна. Успех ! :)

VinDiesel
02-05-2015, 19:39
Той вече те е забелязал, щом се гледате, на първо време го гледай, без да си отместваш погледа и му се усмихвай, по неговата реакция ще разбереш, дали ти се усмихва за да отбие номера, или те харесва.
А и смятам, че щом е момче, ще се престраши той да те заговори.

HollyGolightly
02-06-2015, 03:06
Отиди и се запознай с момчето, това, че те поглежда в коридора, не означава, че си му привлякла вниманието. Ако той не те познава и няма интерес към теб, знаеш ли колко би го интересувало дали си недостъпна или не?

hheh
02-06-2015, 12:34
Харесваш го, а искаш да му се правиш на недостъпна.
Какви са тия глупости,защо си мислите,че е много готино да се правите на такива?
Мен лично това много ме дразни.

RapExotic
02-06-2015, 14:45
Една моя приятелка ме посветва да се правя на недостъпна вместо да му се умихвам

Кажи на приятелката ти да си го завре отзад..

Човек, когато харесва някого гледа да общува повече с него и да прекарват колкото се може повече време с него. А когато не харесваш някого го игнорираш. Толкова е просто. Какви са тези детински работи - "Харесвам го за това няма да му обръщам внимание"??? После се чудите защо имало мъже тип "лепки". Човек как да разбере какво мислите?

Следващия път като ти се усмихне му казваш просто Здрасти и от там той знае какво да прави.

C0oKieS
02-06-2015, 15:20
Следващия път като ти се усмихне му казваш просто Здрасти и от там той знае какво да прави.
Добър съвет !!! Благодаря

Да прави сте и аз това си мислех, няма да се правя на недостъпна. Просто като ги видя ще му се усмихвам. Той е от не от чак толкова уверените и не знам след това ,, здрасти '' как би реагирал .

Вие мислите ли, че ме харесва ?? Когато се видим в коридора ме поглежда, поглед очи в очи, а понякога дори не ме и забелязва. Момчета вие какво бихте правили,мислили , ако няколко пъти сте се гледали в очите с едно момиче, дали това е сигнал, че ме харесва или просто го прави ейй така ??

VinDiesel
02-06-2015, 15:25
Можем само да гадаем какво му се върти в кратуната..

RapExotic
02-06-2015, 15:33
Той е от не чак толкова уверените и не знам след това ,, здрасти '' как би реагирал .

Ами нормалната реакция, когато някой ти каже "здрасти" е и ти да му отвърнеш със "здрасти". Особено, когато този някой е от твойта среда (в случая твойто даскало). След това би следвало да размените няколко изречения и вече да сте си познати. А това дали те харесва ще разбереш с времето, докато общуваш с него.

C0oKieS
02-06-2015, 17:48
Когато го видя се си казвам, че ще му кажа ,,здрасти '' , но се вцепенявам. В най-скоро време ще се опитам да кажа това ,, здрасти ''