PDA

View Full Version : kak da si vurna bivshoto gadje ?



waynerooney23
02-05-2015, 20:46
Zdraveite moje li da mi dadete suveti kak da si vurna bivshoto gadje ? Istoriqta e slednata pisahme si v produljenie na 1 sedmica sled koeto reshihme da izlezem nie uchim v edno i sushto uchilishte i se vijdahme postoqno imashe pregrudki tva onova i edin den izlqzohme celunahme se i ot tam zapochna vsichko 2 meseca strahotna vruzka postoqno si kazvahme kolko silnni chuvstva izpitvame i taka beshe ni mnogo hubavo. Izvednuj tq se razbolq ne idvashe na uchilishte 1 sedmica i az hodeh vsqka vecher do bloka i za da q vidq sledvashtata sedmica tq se vloshi i zapochna da hodi na fizioterapiq sutrin i a sledobed ne i davaha da izliza zashtoto beshe seriozno bolna i taka za 9 dena q vidqh 1 put za 20 minuti napravihme 2 meseca i na drugiq den tq mi kaza che veche nqma sushtite chuvstva che ne e gotova za seriozna vrruzka i taka az se qdosah mnogo i mi beshe mnogo gadno i tupo no sled malko oporstvane ot moq strana tq kaza che vse oshte ima chuvstva kum mene no ne sa taka silni kakto predi i tochno v tova mi e nadejdata che shte si q vurna sega q vijdam v uchilishte vseki den i ne si kazvame nishto podminavame se koeto mi teji. Za tova iskam suvet kak da si q vurna ??

VinDiesel
02-05-2015, 20:48
За какво е ходела на физиотерапия? Може би проблема идва от здравословното й състояние?

waynerooney23
02-05-2015, 20:53
otkriha i sinozit i za tova no v poslednite dni e izlizala otnova no ne sum znael

VinDiesel
02-05-2015, 21:28
Питай я, какво си направил, че изведнъж така лесно се отказва от теб?

RapExotic
02-06-2015, 15:50
Ако е на -16 години не се занимавай. Те просто не знаят какво искат. Ако е над 16 потърси причината и се опитай да оправиш нещата до колкото зависи от теб.

prettyIdeath
02-07-2015, 04:34
Може би просто не е твоето момиче. С времето ще разбереш, че нещата или се случват от само себе си или не, т.е.
ако има нещо да става - то ще стане. Спри да се чудиш, вземи се в ръце. Не и показвай, колко много искаш да се върне при теб. Ние момичетата така сме устроени - да се дърпаме, когато някой се опитва да бъде с нас и момента в който той се откаже - внезапно се превръща в цел ! Успех!