PDA

View Full Version : Горене мазнини



Страници : [1] 2

innn
02-05-2015, 20:05
Здравейте,
след събуждането ми от зимният сън се оказа, че съм с 10 кг над типичните за мен. :D Висока съм 1,60 и тежа в момента 62 кг (много страшно звучи). Най-добре се чувствам, когато съм около 52-53 кг. Започнах хранителен режим - за закуска обикновено хапвам кисело мляко с овесени трици, обяд - пилешко филе със салата и по-лека вечеря от сорта на голяма салата домати, краставици с малко сирене. Често ям яйца по панагюрски без запръжка (както са класически). Ям и много плодове също. :) Заложила съм на кардио тренировка в домашни условия - около 40 мин дневно. През ден правя упражнения за цяло тяло. Според разните калкулатори за дневен прием на калории се очаква да приемам над 2000 калории на ден, аз приемам по-малко, старая се да съм в калориен дефицит. Тренирам сутрин на гладно. Понякога, ако имам сили вечер час-два преди лягане правя 20-тина мин кардио.
Главната ми цел е да смъкна килограми и да изчистя мазнините доколкото успея. Нямам фикс идея да изкарвам преса и подобни. Просто искам да се стегна и да изглеждам прилично.
Искам да попитам какво мислите за различните добавки и т.н., които спомагат изгарянето на мазнини по време на тренировки? Мнения и препоръки за определени марки, ако е възможно. :)
Съжалявам за дългата тема, но се опитах да бъде максимално изчерпателна откъм информация. Бих се радвала, ако има хора, които сериозно се занимават с това да ми дадат съвети какво мога да подобря откъм хранене и тренировки.

VinDiesel
02-05-2015, 20:19
От кога ти е хранителния режим, от тогава напредък? Пий повече вода и само вода, без натурални сокове и газирано.

Колко пъти в седмицата тренираш? Освен тези тренировки, как си през деня, натоварваш ли се физически?

Аз лично съм много против всички добавки и химии, които се предлагат на пазара и във фитнес залите. Препоръчвам ти да си вземеш по-добре Омега 3 мастни киселини, по една капсула на ден. Съдържа мазнина от сьомга и още нещо беше, която ще ти помогне да топиш от мастните депа.

innn
02-05-2015, 20:50
От 20.01 съм на режим и за момента няма особено голям напредък. Усещам, че мускулите ми са по-стегнати от преди, което си е нормално. Вода пия минимум по 1,5 литра на ден, сокове и газирано не пия от много време. Кардио правя всеки ден, а упражнения през ден. Освен тренировките нямам друго по-сериозно натоварване, излизам често на разходки само. Иначе благодаря за съвета относно Омега 3, ще проуча за какво става дума. :)

Rakshy
02-05-2015, 21:59
Нач' щом за 16 дни нямаш промяна и с 500 грама в теглото, нещо не е като хората според мен.

Омега 3-то няма да направи чудеса to be honest.. Най-продаваната добавка за жени е л-карнитина. Ако имаш някви пари си вземи едно л-карнитинче, което можеш да комбинираш с yohimbine(напоследък има супер много добри отзиви за него).
С тези 2те добавчици би трябвало да имаш доста по-бърз ефект.

Диетата я разчупи малко повече. Имаш поне още 500 калории да попълниш. Яж малко повече, това само ще ти помогне.

Какво кардио правиш?

VinDiesel
02-05-2015, 22:38
Ако имаш снимки от преди и сега ги сравни.
Аз след 1-вия месец нямах особена разлика в теглото, но по снимките имаше бая. Режима ти е добър, за да сваляш трябва да си в калориен дефицит. Също така трябва търпение.

innn
02-06-2015, 05:10
Започнах да тренирам 63 кг, следователно за момента съм смъкнала 1-1,5 кг, което ми се струва малко за над 2 седмици режим и тренировки. Кардио правя на мини степер в къщи, съчетавам го с две гирички по 0,5 кг за ръцете. Снимки не съм си правила все още, но мисля да започна, за да следя резултати и визуално, а не само на килограми. Откъм диетата - чувствам се добре, когато приемам това количество калории. Не чувствам глад или отпадналост по никое време на деня, а ако се случи хапвам малко сурови ядки или някакъв плод. Четох и за л-карнитина разни неща, почти съм се навила да пробвам да видя как ще ми се отрази на организма на първо време.

NomNomNom
02-06-2015, 07:26
Внимавай с приемането му сутрин на гладно, повръщала съм стомашни сокове от тази грешка :д Иначе от него сякаш се потях повече на тренировките, добре се чувствах.

VinDiesel
02-06-2015, 07:38
Внимавай с приемането му сутрин на гладно, повръщала съм стомашни сокове от тази грешка :д Иначе от него сякаш се потях повече на тренировките, добре се чувствах.

При всички е така, повече потене и умираш от жега.
Тези добавки според мен са за хора, които се занимават професионално с бодибилдинг...

Rakshy
02-06-2015, 08:54
Не точно, в смисъл че щом може да ти помогне, но не ти вреди, защо да не го ползваш?

А иначе килограм и половина са напълно нормално темпо на сваляне. Продължавай така докато спреш да виждаш резултати, тогава вкарай повече изразходване на енергия(както искаш го прави)

anonymous708973
02-06-2015, 12:02
Абе, мини степер, девойче. Вземи да правиш един HIIT :) Предполагам, хабиш адски много време за този степер, с интензивно кардио в рамките на 15-20 минути няма да знаеш на кой свят се намираш и ще можеш да си изстискаш тениската. Виж в сайта нa dailyhiit.com
Можеш да пробваш и с 30 days shred, и двете ще те озорят обаче откъм силовата част, защото тежестите са по-сериозни от 0.5 гиричка, дори не знаех, че има такива.

Rakshy
02-06-2015, 19:59
0.5 гиричка, дори не знаех, че има такива.

Да, наричат се бутилки :D :D :D

impossible97
02-06-2015, 20:12
Az za 5 meseca svalih 7 kg bez trenirovki prosto namalih sladkoto piq po 2 3 litra voda na den ne piq gazirano qm predimno salati pile oriz riba I kartofi I nishto purjeno edinstvenoto koeto moje da se broi za kardio e hodeneto vseki den pone 6km I redoven sex

VinDiesel
02-06-2015, 20:25
Редовният секс не е малка тренировка, много калории се изгарят.

Rakshy
02-06-2015, 20:42
Минети, спрете да се 'фалите, че като ви пръскат от е**не сте направили нещо... Щом за 5 месеца си свалила 7 кг спирайки тези храни, значи най-вероятно си била затлъстяла. Такива спадове в теглото с изключването на подобни неща от диетата се наблюдава предимно при хора над 80 кг (не говорим мускулна маса).

Средно секса изгаря около 200 калории за 30 минути; ходенето 2 км за 60 минути гори приблизително толкова

impossible97
02-06-2015, 21:27
Ami 63kg sum bila I purvite 2 meseca nqmah pochti nikakvo dvijenie (izvadih si kolqnoto) bqh s gips sled tova s ortopedichna nakolenka 2 meseca mi beshe vuztanovqvaneto taka che ne mislq che 7kg sa malko ot togava do sega visoka sum 162sm tova sa normalni kg za visochinata mi a kolkoto do sexa ne se hvalq kazvam koe mi e pomognalo da gi svalq malko ili mnogo

anonymous708973
02-08-2015, 14:23
Минети, спрете да се 'фалите, че като ви пръскат от е**не сте направили нещо... Щом за 5 месеца си свалила 7 кг спирайки тези храни, значи най-вероятно си била затлъстяла. Такива спадове в теглото с изключването на подобни неща от диетата се наблюдава предимно при хора над 80 кг (не говорим мускулна маса).

Средно секса изгаря около 200 калории за 30 минути; ходенето 2 км за 60 минути гори приблизително толкова

Ей, ще те разцелувам значи!

Аз не ям пържено, панирано, прекалено солено, мазно; почти нищо сладко освен шоколад; пия само вода или много рядко 100% портокалов сок, сексът ми е редовен и пак не съм свалила 7 кила, ЯЗЪК!
:lol:

anonymous908491
02-08-2015, 14:30
Аз не ям пържено

А яйцата ?

galaxy29
02-09-2015, 14:05
Ей, ще те разцелувам значи!

Аз не ям пържено, панирано, прекалено солено, мазно; почти нищо сладко освен шоколад; пия само вода или много рядко 100% портокалов сок, сексът ми е редовен и пак не съм свалила 7 кила, ЯЗЪК!
:lol:
за натурален сок или за фреш говориш?

anonymous708973
02-09-2015, 14:25
за натурален сок или за фреш говориш?


За напитка от портокалов сок със 100%-ово съдържание, без добавена захар и консерванти. Все ми е едно как се казва. Май се превежда като "фреш".
Не вярвай на клишетата за натуралните сокове, просто чети етикетите :)

galaxy29
02-09-2015, 15:08
ти сериозно ли ;/
фреш е, ако е изцеден току-що, а ти говориш за "натуралните" сокове, които са неслучайно в кавички и тва, че 'без да искат' са пропуснали тея съставки, не значи, че реално е така ;/

VinDiesel
02-09-2015, 18:42
За напитка от портокалов сок със 100%-ово съдържание, без добавена захар и консерванти. Все ми е едно как се казва. Май се превежда като "фреш".
Не вярвай на клишетата за натуралните сокове, просто чети етикетите :)

Радвай се че нямаш приятел/познат, който работи във фабрика за нат. сокове, да ти обясни точно портокаловия 100%-тов, от какво се прави...... Айде поне в другите пише "Минимално съдържание на плодове 25%" примерно, но и там не са 25%.

chupachups
02-09-2015, 18:48
Радвай се че нямаш приятел/познат, който работи във фабрика за нат. сокове, да ти обясни точно портокаловия 100%-тов, от какво се прави...... Айде поне в другите пише "Минимално съдържание на плодове 25%" примерно, но и там не са 25%.

То на някой от тях пише даже "ДО 25%" което може да значи 24%, както и 2,4%..

anonymous708973
02-09-2015, 19:18
ти сериозно ли ;/
фреш е, ако е изцеден току-що, а ти говориш за "натуралните" сокове, които са неслучайно в кавички и тва, че 'без да искат' са пропуснали тея съставки, не значи, че реално е така ;/

окей, вярвай на каквото прецениш.
Като баба ми си, честно... световната конспирация на производителите на сокове, нали, те не отговарят пред закона, пишат си квото им скимне, няма такива работи като агенция по безопасност на храните и т.н. Те целят да те "излъжат", "прекарат" и забравих какви други синоними ползва.

Винчо, баща ми води обученията във въпросните фабрики. ;) Най-редовно му подаряват по един стек сокове/млека и идеално знае кога са пълни боклуци (то не е далеч от акъла, като пише "плодово съдържание до 50%"...) и кога са хубави; какви са технологиите за запечатване на кутията, които елиминират нуждата от добавяне на консерванти.

Така че... да, аз сериозно.

Rakshy
02-09-2015, 19:21
Пийте компот, ма'нете ги тия натурални сокове :D

anonymous708973
02-09-2015, 19:30
Нямам си ;(, ама ето идея какво да ми пратят нашите (заедно с промишлени количества слънчоглед, домашно сладко и лютеничка :д)

VinDiesel
02-09-2015, 19:43
окей, вярвай на каквото прецениш.
Като баба ми си, честно... световната конспирация на производителите на сокове, нали, те не отговарят пред закона, пишат си квото им скимне, няма такива работи като агенция по безопасност на храните и т.н. Те целят да те "излъжат", "прекарат" и забравих какви други синоними ползва.

Винчо, баща ми води обученията във въпросните фабрики. ;) Най-редовно му подаряват по един стек сокове/млека и идеално знае кога са пълни боклуци (то не е далеч от акъла, като пише "плодово съдържание до 50%"...) и кога са хубави; какви са технологиите за запечатване на кутията, които елиминират нуждата от добавяне на консерванти.

Така че... да, аз сериозно.

Интересно, защото аз пък години на ред пред завода на известна марка млека, не видях един път да спре цистерна с мляко..
Нали се сещаш, че винаги могат да ти направят един продукт как трябва, а за масовата консумация по съвсем различен начин.
Спирам да споря, защото явно баща ти контролира всички видове фабрики за напитки и млека.
Божеее, аз съм виждал как си мият калните ботуши в огромния контейнер с "прясното мляко", с аргументите, "На 2 тона мляко, няма да го усетиш".

anonymous708973
02-09-2015, 19:54
Не, просто има две световни фирми в този бранш, той работи в едната :)
Аз не казвам, че всичко е идеално, казвам, че има 100%-ови сокове без захар и консерванти.

Rakshy
02-09-2015, 20:43
Айде изплюйте камъчето и кажете имената на фирмите бе, омръзна ми да не знам какво пия :/ :(

VinDiesel
02-09-2015, 21:07
Айде изплюйте камъчето и кажете имената на фирмите бе, омръзна ми да не знам какво пия :/ :(

Всичко което го купиш от магазина и е на примамлива цена, не знаеш какво пиеш!

Няма как да купиш нещо за 2-3 лева, а приготвянето му от истински материал да струва 10 лева.

galaxy29
02-10-2015, 09:19
откъде знаеш, че като не добавят захар, не я заместват с някакъв друг подсладител, а пък и знам, че се добавя и вода, а и витамините на един фреш изчезват в близките няколко минути след направата му ==> мислиш ли, че в тея сокчета има витамини (ти всъщност, не си казала, че ги пиеш заради витамините де, но принципно) и съм наясно, че има различни по качество такива сокове, ама все пак ;д просто ми се струва, че ги имаш за някакъв пресен тъкмо изцеден сок
и понеже май излезе, че съм против тях, да кажа, че не съм, не ме кефят особено, но понякога и аз пия, обаче ги имам за джънк фууд и ги употребявам ей така, колкото да си угодя на небцето и защото съм на принципа, че прекаленото здравословно не е на добре, както нищо друго прекалено :д

като споменахте компоти, имам въпрос за тях
мислите ли, че хубаво направените доставят някакви витамини или са просто вкуснотийка, която не вреди?
и за туршиите се отнася :д

VinDiesel
02-10-2015, 09:40
След преваряване витамини няма.

galaxy29
02-10-2015, 09:42
има и сурови туршии :д

heartshapedbox
02-10-2015, 09:46
Абе компотите не са ли фул със захар, или аз бъркам?

galaxy29
02-10-2015, 09:47
зависи как се направят ;/

chupachups
02-10-2015, 16:24
Абе правете си фрешове у вас, така знаете поне какво има в тях. Тея в магазина повечето са абсолютни боклуци и няма нищо полезно в тях... баш джънк фууд са.

Rakshy
02-10-2015, 17:11
Абе компотите не са ли фул със захар, или аз бъркам?

Зависи, аз като участвам в правенето слагам по 4 лъжици захар, майка ми скръндзата слага по 3 :D :D
Дори с това в предвид компот>натурален сок.

therichbitch
02-11-2015, 14:36
Абе правете си фрешове у вас, така знаете поне какво има в тях. Тея в магазина повечето са абсолютни боклуци и няма нищо полезно в тях... баш джънк фууд са.

Има достатъчно места, на които ги изтискват пред теб

VinDiesel
02-11-2015, 18:19
Яжте по-добре цял плод, а не фрешове....

therichbitch
02-11-2015, 18:25
да, и аз съм на това мнение по принцип, мързи ви да си мърдате устата ли

Rakshy
02-11-2015, 20:11
да, и аз съм на това мнение по принцип, мързи ви да си мърдате устата ли

да

galaxy29
02-12-2015, 00:39
-.-
в течен вариан са по-лесно усвоими и ако са някакви с нитрати, гадостите се отлагат в съединителната тъкан на плодчетата => сокът им е по-добър вариант, а и освен това се дава малко почивка на зъбките + че дават разнообразие -.-



Има достатъчно места, на които ги изтискват пред теб
да, дам, мда -.-
иначе аз и в нас си правя като не ме мързи

girlwithblueeyes
02-12-2015, 09:08
да, и аз съм на това мнение по принцип, мързи ви да си мърдате устата ли

Явно да.

therichbitch
02-12-2015, 11:33
Мога да поспоря за усвояването, но не виждам смисъл, всеки да си ги яде/пие, както му харесват.:)

galaxy29
02-12-2015, 19:55
бих искала да разбера ^^

anonymous908491
02-12-2015, 20:02
Не, просто има две световни фирми в този бранш, той работи в едната :)
Аз не казвам, че всичко е идеално, казвам, че има 100%-ови сокове без захар и консерванти.

Други като не знаят, предпочитат да си замълчат, трябва да го научиш и ти

heartshapedbox
02-13-2015, 10:31
100%-ови сокове без захар и консерванти.
Кои сокове например? Сподели конкретна марка, че аз до сега не съм срещала. И не се заяждам, питам от любопитство, да уточня. :)

Dagichka
02-13-2015, 14:50
сигурно има предвив Капито ;д
но аз не вярвам, че тези сокове са сокове и съм доволна от себе си, че от години не ги пия :д фрешчета ftw

anonymous908491
02-13-2015, 15:50
Кои сокове например? Сподели конкретна марка, че аз до сега не съм срещала.

Има ги в магазините с по 8 звезди, там пускат само тези с голямо въображение, защото продават фантазии.

heartshapedbox
02-13-2015, 20:01
Не с лошо де ;д

anonymous908491
02-14-2015, 14:03
Не с лошо де ;д

Попита, отговарям ти, без лоши чувства.

anonymous708973
02-14-2015, 15:02
сигурно има предвив Капито ;д
но аз не вярвам, че тези сокове са сокове и съм доволна от себе си, че от години не ги пия :д фрешчета ftw

Точно капито, да, дето вътре им усещам едното кило прахообразни усилватели на вкуса (зелена ябълка) или подсладители (ананас), само тях пия, да знаеш.

Шейпче, нямам толкова поглед върху марките, достъпни в бг, сещам се как изглеждаше кутията...едни сокове бяха, пишеше си 100% на тях със сиви букви, имаше от портокал и ябълка със сигурност. Бяха една идея по-скъпи от другите, ама в никакъв случай милиони. Чети етикета просто, то си пише :) аз тук си взимам сок от концентрат без добавена захар, даже парченцата си плуват вътре.

Към останалите:

Че не всичко, което хвърчи, се яде, ми е пределно ясно. Че се спекулира с био/еко и с надписите по опаковката ми е ясно (справка: бадемовото мляко в ДМ на Alpro и е пълен боклук), обаче също толкова се спекулира с парабенчетата в козметиката и с Е-тата по опаковките и такива като вас се връзват. Добре, че Хаяшито ви просвети малко по темата. Четете и се интересувайте, не вярвайте на сульо и пульо и най-вече не спорете за неща, от които не сте се интересували, => не сте имали възможност да разбирате.

Dagichka
02-15-2015, 12:23
:lol:

galaxy29
02-15-2015, 13:14
:lol:
дам и аз така реагирах..

Rakshy
02-15-2015, 13:28
Точно капито, да, дето вътре им усещам едното кило прахообразни усилватели на вкуса (зелена ябълка) или подсладители (ананас), само тях пия, да знаеш.

Шейпче, нямам толкова поглед върху марките, достъпни в бг, сещам се как изглеждаше кутията...едни сокове бяха, пишеше си 100% на тях със сиви букви, имаше от портокал и ябълка със сигурност. Бяха една идея по-скъпи от другите, ама в никакъв случай милиони. Чети етикета просто, то си пише :) аз тук си взимам сок от концентрат без добавена захар, даже парченцата си плуват вътре.

Към останалите:

Че не всичко, което хвърчи, се яде, ми е пределно ясно. Че се спекулира с био/еко и с надписите по опаковката ми е ясно (справка: бадемовото мляко в ДМ на Alpro и е пълен боклук), обаче също толкова се спекулира с парабенчетата в козметиката и с Е-тата по опаковките и такива като вас се връзват. Добре, че Хаяшито ви просвети малко по темата. Четете и се интересувайте, не вярвайте на сульо и пульо и най-вече не спорете за неща, от които не сте се интересували, => не сте имали възможност да разбирате.


http://media.tumblr.com/d083616c3bdb33c9ac21f0d319889a87/tumblr_inline_n2l1t3kQpO1qiu735.gif

anonymous908491
02-15-2015, 13:46
......................

Е-та има във всичко купено от магазин - оцветители, подладители, заместители и какво ли още с *дители
Ти ако видиш надпис 'от пиле мляко' върху някоя бутилка, ще решиш, че са издолиили пиле и ще се обадиш на ПЕТА.

TIFOSO
02-15-2015, 13:54
четете етикета просто, то си пише.....

hAwk_eye
03-02-2015, 21:43
От къде започнахте та до къде стигнахте...да спорите за етикети,марки нат.сокове и бла бла бла.Дайте други примери за изгаряне на мазнини които сте използвали или такива които работят.

therichbitch
03-02-2015, 23:12
искам да знам за кои сокове става дума, информативно

Rakshy
03-02-2015, 23:41
Май ставаше въпрос за "натуралните", не помня :Д

therichbitch
03-02-2015, 23:54
да бе, прочетох, питах за конкретни сокове, че да си купя, ако въобще съществуват такива

Rakshy
03-03-2015, 02:02
да бе, прочетох, питах за конкретни сокове, че да си купя, ако въобще съществуват такива

Май беше казала, че са някви чуждестранни не помня. Anywhore, кво значение има?
"Сокове!? Какви сокове бе, братко? Соковете съдържат микроби. Аз пия вино, пия бира и доктор Радева МИ Е ЗАБРАНИЛА ДА ПИЯ СОКОВЕ" (с малки поправки, за да се впише в ситуацията)

galaxy29
03-03-2015, 02:17
да бе, прочетох, питах за конкретни сокове, че да си купя, ако въобще съществуват такива
pussy juice и сперментин се казват
но гледай да са с качествена опаковка :oops:

anonymous908491
03-03-2015, 10:10
pussy juice и сперментин се казват
но гледай да са с качествена опаковка :oops:

Да гледа, с какво се храни опаковката, а не само как изглежда външно

galaxy29
03-04-2015, 00:07
аз и това имах предвид ;/

anonymous708973
03-04-2015, 09:57
Therichbitch, имаш лично :)

Dagichka
03-04-2015, 17:49
сподели и на нас непросветените де :)

galaxy29
03-04-2015, 19:09
да :{

therichbitch
03-04-2015, 20:42
Therichbitch, имаш лично :)

мерси мн, прочетох го :)
Веднъж видях на Пфанер някакъв био, на който пишеше, че няма боклуци и е 100%, ама беше 7-8лв. И тъй като и без това не съм на здравословния бряг, се отказах. Просто обожавам портокалово сокче.

П.П. Както казах, не се интересувам кой знае колко от съставки и затова действително се смятам за 'непросветена', да кажем, респективно питах като човек, без подигравателен тон (for a change ;d), може би затова на мен ми отговори.

anonymous708973
03-04-2015, 20:45
Хм, конкретно върху био соковете нямам наблюдения. Ако наистина са био - с правилния етикет на опаковката, нормално, те верно ще струват повечко.

102
03-04-2015, 20:48
PinkPan7her да ти прати лс
велико

galaxy29
03-04-2015, 20:50
защо ни игнорна ;///////

102
03-04-2015, 20:53
дебели сте :)

therichbitch
03-04-2015, 22:37
:lol:

AnarchyBoy
03-05-2015, 10:44
galaxy, без да се заяждам..
Относно поста ти на предната страница за усвояването на сока по-добре от плодовете (особено за портокалов фреш) не съм особено съгласен.
Особено ако, ще говорим за топене на мазнини. Защото, в един фреш от портокали.. Слагаш 2 + портокала, което е предозиране, вместо това изяж един портокал и стой в норма.
Все пак за сваляне е хубаво да си в калориен дефицит + да поддържаш глюкозен баланс в тялото си.

Най-добре за фрешовете е да не са чисти. комбинация сладък с горчив плод.
Примерно 1 грейпфрут + 1 портокал = 1 чаша хубав фреш.
//Макар, че много рядко пия. Предпочитам да изям плодовете в пъти по-полезно е.


По темата:
Авторке за ръста/теглото/възрастта - трябва да ядеш по малко от 1800 калории. За да си в дефицит, ти се справяш добре, но правиш нещо неправилно, не знам какво обаче за това сваляш толкова бавно.

// Аз с лостове/кардио - през ден - хранителен режим и добавки. за ~15 дни свалях по ~5 кила.

Трябва да се храниш повече от 4 пъти в деня за да си ускориш метаболизма.
Сутрин като станеш на гладно изпий една чаша гореща вода (не чай)
Вземи си зелен чай и вечер преди лягане пий по една чаша горещ
Колегите казаха л-карнитина е много добър вариант, ако е съчетан с Омега 3 мастни киселини или аминокиселини още повече.
Не яж 2 часа преди тренировка (тренирай леко гладна)
Не яж поне 1 час след тренировка (остави тялото да продължи да гори дори и като вече не тренираш)
Опитай НВД диета, с нея се сваля и чисти много добре. (ниско въглехидратна диета)
Прави кардиото след силова (общи упражнения) тренировка, тогава тялото е най-податливо на изгаряне на мастните депа, защото по време на общите упражнения си унищожила и последният въглехидрат в теб, тялото прибягва до следващият възможен източник на енергия - мазнините.
Освен кардио, което предполагам са няк'ви упражнения.
Карай колело или тичай.
Свали си рънкийпър там има уникално добри програми за тичане. (А и ще стегнеш краката/корема/гъза)
Правиш клекове.
Преди всяко ядене изпий чаша вода (така ще ти се яде по малко)
Не знам дали казах, ама 1.5 литра на ден е малко, пий по-много.

За сега е това.. ако искаш мога да бъда и по-изчерпателен.

heartshapedbox
03-05-2015, 11:06
А как изчисляваш колко калории трябва да приемаш на ден?
Защото аз съм гледала някакви формули и калкулатори в нета, но всеки показва нещо различно :Д

VinDiesel
03-05-2015, 11:21
^ По тях се ръководиш, след като изчислиш колко ти трябват за сегашното тегло, но всички дават 2-3% отклонения.
Аз лично не си броя залците…
Да речем че ти трябват 2500 калории, ти си правиш режим с дневен прием на 2000 калории. 500 калории дефицит, а за да свалиш 1 кг, трябва да изгориш 7700 калории.

chupachups
03-05-2015, 11:26
А как изчисляваш колко калории трябва да приемаш на ден?
Защото аз съм гледала някакви формули и калкулатори в нета, но всеки показва нещо различно :Д

ето този мисля, че е много добър http://www.calorieking.com/

AnarchyBoy
03-05-2015, 11:35
За да видиш и прецениш калорийния си дефицит първо трябва да разбереш калорийния оптимум.

Ето една проста, но работеща формула.

За изчисляване на калорийния минимум при жени: 655 + (9.6 X тегло в кг) + (1.8 X височина в см) - (4.7 X възраст в години) =? (ОМН - Основно метаболично ниво в Ккал.)

За изчисляване на калорийния минимум при мъже: 66 + (13.7 X тегло в кг) + (5 X височина в см) - (6.8 X възраст в години) =? (ОМН - Основно метаболично ниво в Ккал.)

След изчисляване на дневния калориен минимум, с него се умножава коефициент на степента на физическата ти активност:

Заседнал начин на живот (Без спорт): 1.2 е коефициента
Умерено активен (спорт 1-3 пъти седмично): 1.375 е коефициента
Активен (спорт 3-5 пъти седмично): 1.55 е коефициента
Усилено активен (спорт 6-7 пъти седмично): 1.725 е коефициента
Екстремно активен (спорт всеки ден + физически труд или двуразови тренировки) 1.9 е коефициента

Съвсем ориентировъчно за да получиш броя на дневните калории умножи ОМН по съответния индекс (според това колко активен/а си)


//Интересен факт, хората с по-нисък % на подкожни мазнини трябва да приемат повече калории от по-пълните и тлъсти.
Например Майкъл Фелпс е екстремно активен и с много нисък % подкожни мазнини, за това яде по 10 000 калории преди тренировка, за деня мисля, че са към 12 или 13 хиляди общо..
И не дебелее. А поддържа калориен и глюкозен баланс.
(Не яде джънк обаче, само добре приготвени неща)
Калорийния дефицит му е под 8000 калории, ще започва да наддава над 16 500 калории дневно.

Дано съм помогнал. :D

AnarchyBoy
03-05-2015, 11:38
^ По тях се ръководиш, след като изчислиш колко ти трябват за сегашното тегло, но всички дават 2-3% отклонения.
Аз лично не си броя залците…
Да речем че ти трябват 2500 калории, ти си правиш режим с дневен прием на 2000 калории. 500 калории дефицит, а за да свалиш 1 кг, трябва да изгориш 7700 калории.


ето този мисля, че е много добър http://www.calorieking.com/


За това е най-добре сам да си ги пресмяташ... :D

heartshapedbox
03-05-2015, 12:17
Благодаря! :)
А калорийният дефицит колко трябва да бъде горе-долу, 500 калории ли? Защото по формулата ми се пада, че трябва да приемам по 2050 калории, което по някакви груби мои сметки е абсолютно непосилно за мен, освен ако не ям джънк.

AnarchyBoy
03-05-2015, 12:27
Благодаря! :)
А калорийният дефицит колко трябва да бъде горе-долу, 500 калории ли? Защото по формулата ми се пада, че трябва да приемам по 2050 калории, което по някакви груби мои сметки е абсолютно непосилно за мен, освен ако не ям джънк.

Зависи колко спортуваш.. но на оптимален прием 2050 калории, ако свалиш на 1200-300 (което не е много сваляне, а и е предостатъчно да ядеш поне 5 пъти на ден просто по по-малки порции) ще си в добър калориен дефицит и в перфектен глюкозен баланс. Това значи да тренираш поне 4 пъти седмично.
Ако приемем, че си пресметнала правилно де.. :D
Но и много зависи от това дали правиш кардио или мускулна (силова) тренировка.

Моят оптимум е 3255.62
Калорийния дефицит ми е 2100.4
Аз ям грубо около 2000.. Може би малко по-малко.
Тренирам 4-5 пъти седмично..
Като поддържам глюкозен баланс
Покачвам мускулна маса за сметка на мазнини

Оптимума на приятелката ми е 2378.775 калории
Дефицита й е 1379
Тя приема грубо между 1300 * 1500/600
Тренира 6 пъти в седмицата
Тя е на границата на глюкозния баланс
Също качва мускулна маса за сметка на мазнини

heartshapedbox
03-05-2015, 12:38
А какво е глюкозен баланс? Като съм започнала, да си питам всичко :д
Иначе си тренирам (силно казано, правя упражнения в нас :д) 4-5 пъти седмично, като правя и кардио, и разни упражнения за стягане.

AnarchyBoy
03-05-2015, 12:44
Глюкозен баланс.. ъм.. чакай да се опитам да го обясня по простичко.. :D
че е бая сложно..

Оф най-простото обяснение за което се сещам е..
Да поддържа захарта в себе си в норма, без да ядеш сладко. :D

/Но дори и това е доста далеч от точното определение.. :D

AnarchyBoy
03-05-2015, 12:48
Бту прави упражнения за мускулна сила и релеф.. Ще премахнеш мазното много по-бързо..

heartshapedbox
03-05-2015, 12:49
Дай сложното обяснение, за това захарта да ти е в норма се сетих и от думите 'глюкозен баланс, логично е. :D

Едит: Какви упражнения например?

anonymous708973
03-05-2015, 12:51
Оф, аз отказвам да си броя калориите.
анархи, ти пиеш протеин на хапчета, нали? Щото аз пия шейкове и обикновено е след тренировка, аминокиселините не ги пия щото са повърня, ама пак ще почвам, че иначе се възстановявам мн бавно. Предвид че пия и Омега 3, да набутам ли и идин Л-карнитин? Не ме бодат тия пари, ама ако го пия в дните с повече кардио, да вземе да има ефект ли...

искрено се надявам под "сваляне", да не визирате килограми...

AnarchyBoy
03-05-2015, 13:02
heartshapedbox Ми прави лицеви упори, нещо с гири а-у.. можеш да си купи TRX въже.. :)
Гледай да товариш повече мускули от корема и дупето.. т'ва ми е идеята.

Ине протеин и глутамин на шейкове
Аминокиселините са ми на хапчета и да голяма повърня са, ама правя пирамидални тренировки и ако не ги пия ще съм човека с мускулната треска постоянно.. Възстановяват мега много.
Някакъв фет-бърнър пия, щото чиста проценти (%) сега и ми трябва много нещо, което да гори водата барабар с мазнините... Ама както горе написах аз се държа под препоръчителния калориен дефицит с цел rip off. После ще булкна и ще остана на среден калориен прием и оптимален глюкозен баланс за килограмите/ръста ми.
В моя фет бърнър има л-карнити и ми дава много сила. особено в комбинация с аминокиселините.
Тъй, че да можеш да боцнеш един л-карнитин 200 таблетки/по 10 мг примерно.. /Миришат на кучешка храна обаче..
Различните начини на прием са
Или вечер преди лягане 2 хапа
Или преди и след трен по 1..
За по напредналите вечер 3-4
Или преди трен 2 след трен 2.
//С много вода
И си пий аминокиселините... голяма радост са.

VinDiesel
03-05-2015, 13:05
След всяка тренировка глюкогена се изчерпва, затова се яде и нещо сладко, защото инсулина ще дърпа от мускулите за глюкоген(демек за енергия), а не от мазнините.

AnarchyBoy
03-05-2015, 13:07
Дай сложното обяснение, за това захарта да ти е в норма се сетих и от думите 'глюкозен баланс, логично е. :D

Едит: Какви упражнения например?

Ако захарта ти е в повече, ще качваш дори и по 500 калории дневно да ядеш (не яж баклава! :D капан е!)
Ако ти е по-малко, мускулите ти няма да се развиват и ще губиш мускулна маса (ако ще да се скъсваш от тренировки и да ядеш по 8000 калории на ден)
и реално "сваляш килограми", ама мазното си остава, топиш мускулите.
Трябва да се поддържаш в баланс, без да ядеш сладко в смисъл вафли/шоколади/захар.
Много храни/плодове предоставят перфектни дози от глюкоза /не трябва да се прекалява обаче/

Т'ва е пак малка част от обяснението, ама ме мързи.
О и ако не ти е в норма захарта, можеш да се разболееш от диабет. ;/

AnarchyBoy
03-05-2015, 13:09
А е колегата намери думите да го обясни..
Само не съм съгласен за сладкото след тренировка ако е шоколад/вафла/захар и т.н
Плод/мед/пилешко - целта е да си добавиш глюкоза от нещо натурално, а не от изкуствени лайна.

chupachups
03-05-2015, 13:14
А е колегата намери думите да го обясни..
Само не съм съгласен за сладкото след тренировка ако е шоколад/вафла/захар и т.н
Плод/мед/пилешко - целта е да си добавиш глюкоза от нещо натурално, а не от изкуствени лайна.

Шоколада не е лош вариант също...

VinDiesel
03-05-2015, 13:15
Захарта се преобразува в мазнина и се складира в мастните депа за енергия, когато прекаляваш със захарта де.
При всеки е различно. На нея определено не й трябват добавки.

AnarchyBoy
03-05-2015, 13:17
Шоколада не е лош вариант също...

Ако е натурален и е 1 макс 2 парченца..

VinDiesel
03-05-2015, 13:17
А е колегата намери думите да го обясни..
Само не съм съгласен за сладкото след тренировка ако е шоколад/вафла/захар и т.н
Плод/мед/пилешко - целта е да си добавиш глюкоза от нещо натурално, а не от изкуствени лайна.

Аз вземам локум.

AnarchyBoy
03-05-2015, 13:19
Предпочитам лъжичка мед с малко орехи и лимон.. или един банан.. или 1 пилешка пържола без кожа.. :D

VinDiesel
03-05-2015, 13:24
След това малко мляко еднo сурово яйце и коктейла е готов… :D

AnarchyBoy
03-05-2015, 13:27
Забрави канелата.. и суроватките.. ;/ :D

AnarchyBoy
03-05-2015, 13:28
Може и сирене.. ;д

VinDiesel
03-05-2015, 13:36
Чак толкова не съм се вманиачил, още повече, че в момента се харесвам и предпочитам да си седя такъв.

heartshapedbox
03-05-2015, 13:36
Мерси и на двама ви, схванах сега.
А толкова обичам сладкории, жалко :D

AnarchyBoy
03-05-2015, 13:49
8-)

anonymous708973
03-05-2015, 14:38
Ако е натурален и е 1 макс 2 парченца..

Вземи тия 100 грама за 5 минути 8-)

Оф, толкова съжалявам, че няма как да кача мирис в тоя форум да ви видя физиономиите :д

Въпрос имам: На някого прилошавало ли му е във фитнеса по време на силова? Конкретно говоря за мъртва/римска тяга и клекове, около 2 часа след стабилно наяждане на обяд. Нормално ли е в началото и как да се преборим с това, има ли начин?

VinDiesel
03-05-2015, 15:09
Вземи тия 100 грама за 5 минути 8-)

Оф, толкова съжалявам, че няма как да кача мирис в тоя форум да ви видя физиономиите :д

Въпрос имам: На някого прилошавало ли му е във фитнеса по време на силова? Конкретно говоря за мъртва/римска тяга и клекове, около 2 часа след стабилно наяждане на обяд. Нормално ли е в началото и как да се преборим с това, има ли начин?
Мирис на?
Това се случва от много напъване, че даже и припадат. Ако го правиш ти, свали килограмите, предполагам не се готвиш за Мис Олимпия?

AnarchyBoy
03-05-2015, 15:33
Често се случва..
Паднала ти е кръвната захар в резултат на много напъване.. :D

На мен ми се е случвало да ми прилошее, да повърна, да ми се вие свят и т.н.
Просто се наплискваш с вода и намаляваш килограмите..


Какво искаш да помиришем?

VinDiesel
03-05-2015, 15:53
Често се случва..
Паднала ти е кръвната захар в резултат на много напъване.. :D

На мен ми се е случвало да ми прилошее, да повърна, да ми се вие свят и т.н.
Просто се наплискваш с вода и намаляваш килограмите..


Какво искаш да помиришем?

Това е спад на кръвното налягане, не на захарта. :) Хора страдащи от ниско кръвно(хипотония), често имат тези проблеми и без да са във фитнеса..
Пинки, да не страдаш от ниско кръвно е душа?
Преди и по-време на тренировка приемаш ли вода?

anonymous708973
03-05-2015, 16:04
С ниско кръвно съм, опитвам се да пия вода по време на тренировка, да. Така по глътчица между сериите.

Това ми е проблемът, буквално за втори път ги правя тия упражнения и ги правя със смешно малко кила. Клековете на Смит машината ги правя с 20 кг, там щангата не тежи. Мъртвата тяга е с 20 кг тежести плюс щангата, която е още 20.
Не е много изобщо, даже ме е срам да обяснявам, че тренирам крака, щото има мацки, дето клякат свободно с по 80-100 кила. Ама на мен и това ми е трудно, и ми тежи, и ме задъхва, явно краката са ми слаба зона.
Та, мисълта ми е, че няма накъде да ги свалям тия кила.

VinDiesel
03-05-2015, 16:07
С ниско кръвно съм, опитвам се да пия вода по време на тренировка, да. Така по глътчица между сериите.

Това ми е проблемът, буквално за втори път ги правя тия упражнения и ги правя със смешно малко кила. Клековете на Смит машината ги правя с 20 кг, там щангата не тежи. Мъртвата тяга е с 20 кг тежести плюс щангата, която е още 20.
Не е много изобщо, даже ме е срам да обяснявам, че тренирам крака, щото има мацки, дето клякат свободно с по 80-100 кила. Ама на мен и това ми е трудно, и ми тежи, и ме задъхва, явно краката са ми слаба зона.
Та, мисълта ми е, че няма накъде да ги свалям тия кила.

Само от това, че си с ниско кръвно, дори и да клякаш без кила, пак може да ти прилошее, защото кръвното ти пада още.
Дори съм сигурен, че понякога когато ти прилошее те избива и на потене. Просто ти е по-бавен притока на кръв към мозъка, от хората с кръвно 120/80 ...

Довечера като се прибера в нас, ще ти драсна лично, какво да НЕ правиш, за да не ти прилошава, сега нямам просто времето да обясня...

Rakshy
03-05-2015, 18:09
Вземи тия 100 грама за 5 минути 8-)

Оф, толкова съжалявам, че няма как да кача мирис в тоя форум да ви видя физиономиите :д

Въпрос имам: На някого прилошавало ли му е във фитнеса по време на силова? Конкретно говоря за мъртва/римска тяга и клекове, около 2 часа след стабилно наяждане на обяд. Нормално ли е в началото и как да се преборим с това, има ли начин?

1. Пръдня...? :D

2. Аз съм с бетон 120/80 кръвно и след като съм изпил 7 хапа pre-workout ми се вие свят след клековете. Пробвах и на гладно и след храна, все едно и също. Плискането с вода не помага :D
По-миналата седмица като максвах мозъка ми се изключи докато пусках клека, осъзнах се като вече се бях изправил на 1/3 някъде при виковете "ДААААЙ" в ухото ми :D
/дадох ти го за личен пример, че дори и с доста повече кг от твоите стават такива работи/

НЕ КЛЯКАЙ НА СМИТ МАШИНА.

Rakshy
03-05-2015, 18:11
Не си купувай глутамин, юслес е. Едно време са го продавали като топъл 'леб, защото "спира изяждането на мускулите" бля бля... Напоследък излезнаха много проучвания, които доказват, че специалната суплементация с глутамин не помага по никакъв начин. И да има ефект той е толкова минимален, че не си заслужава дадените пари.



А т'ва с BCАА-тата е такова плацебо, че напра'о не вЕрвам.

AnarchyBoy
03-05-2015, 18:18
Имаме различни цели мой човек.. ;)
Така, че ще те помоля да не си налагаш мнението. Знам аз какво да пия за моите видове тренировки и прочие, знай си ти за твоите.. Целите и начините на тренировки са ни коренно различни.

Ти като те гледам си от хората, които целят обем и нек'ва "уж" сила. Но приличат на бидон.
Аз целя релеф и сила за собствени килограми. Т'ва ми е достатъчно да се чувствам и изглеждам добре.

Сиреч, не ми трябва да вдигам 200 от лежанка, за да се чувствам силен..
Имайки предвид, че мога да правя лицеви опори с моите килограми + приятелката ми да е седнала на гърба ми. Или да се набирам с раница пълна с тежести.
Това ми е напълно достатъчно.

Rakshy
03-05-2015, 20:01
Имаме различни цели мой човек.. ;)
Така, че ще те помоля да не си налагаш мнението. Знам аз какво да пия за моите видове тренировки и прочие, знай си ти за твоите.. Целите и начините на тренировки са ни коренно различни.

Ти като те гледам си от хората, които целят обем и нек'ва "уж" сила. Но приличат на бидон.
Аз целя релеф и сила за собствени килограми. Т'ва ми е достатъчно да се чувствам и изглеждам добре.

Сиреч, не ми трябва да вдигам 200 от лежанка, за да се чувствам силен..
Имайки предвид, че мога да правя лицеви опори с моите килограми + приятелката ми да е седнала на гърба ми. Или да се набирам с раница пълна с тежести.
Това ми е напълно достатъчно.

Да бе, хубаво, евала, браво. К'во общо имаше това с каквото и да било от написаното? Нито има общо с аминото, нито с глутамина.
Не е до цели, а до това на какво вярваш и защо вярваш. Възстановяването е възстановяване, без значение дали ще тренираш калистетикс (или там както се пише) или трибой/бодибилдинг/стронгмен.
Изсра няква диария в защита, без да има обвинение?

AnarchyBoy
03-05-2015, 20:43
Не бе просто почна да налагаш мнение за глутамина, за BCAA-то и прочие, без да е искано.
Смисъл сподели си гледната точка няма лошо, но не налагай мнение, не категоризирай. Няма смисъл.
Това, че за твоя вид спорт не действат хубаво не значи, че при други не е така.

Мога да ти кажа, че една тренировка на лостовете може да е в пъти по-уморяваща от стронгмен/трибой..
Защото там е отиваш и се напъваш като идиот там.. след което баш 1 час след тренировката нищо не усещаш...

А на лоста става следното.. Отиваш и тренираш минимум 2 часа животински..
примерно 15 х 10 кофи (с 30-60 секунди между сериите) - дали със собствено тегло или с допълнително прави си сметка.
Лицеви, набирания и прочие. Деня след тренировка ако си вдигнеш ръката над рамото ще те черпя.. (Ако тренировката е била хубава едва ли ще можеш)

И к'во излиза.. некой е дигнал 20 пъти по 150 кила = 3000 кг за една тренировка вдигнати.. и то с нек'ви мега брутални почивки..

А на лост
15 пъти по 80 килограма (са ти 1 серия само кофички) а ти правиш примерно 10 такива.. и 10 серии по 15 набирания и 10 серии по 10 лицеви примерно и накрая се оказва, че си вдигнал много повече от 3000 килограма.. (имайки предвид собственото си тегло)
Тогава мой човек, търсиш всеки възможен начин за възстановяване.
Аминокиселините ми дават сила, издръжливост и махат ужасната мускулна треска след тренировка. Това ми е достатъчно и ми харесва да ги пия.

Мисълта ми е, че при твоя спорт може да не са нужни и да няма смисъл от тях, но за релефна тренировка (много повторения с малко килограми) трябват и то как...
Ся всеки си решава има и хора, които нищо не пият и пак тренират така..
Но при условие, че мога да си подобрявам резултатите с всяка изминала тренировка защо не?

Първият ми ден на лостовете (след дългогодишна почивка от тренировки) едва едва направих 5 кофи..
Спомням си, точно на 15тия ден от първия.. направих 8 серии по 15 кофи и то без да се затормозявам много...
Имайки предвид, че отделно си правех и няколко вида лицеви опори + 2 вида набиране...
/много си обичам гърдите и гърба.. 8-)

:D

Та мисълта ми е не казвай, че са глупости, само защото в твоя спорт не се ползват.. ;)
Реални са, помагат и се ползват наистина много.

Rakshy
03-05-2015, 21:35
Като изключим предубежденията ти към тренировките с тежести, и си прав, и грешиш. Ще ти кажа защо:
1. Глутамина не дава резултати при здрав индивид. Всеки, който е чел нещо в сферата ще ти каже, че е така. Това, което усещат батките по залите е плод на въображението им. Глутамина е важна АК (амино киселина), защото участва в запазването и възстановяването на клетките. Директен пример индивид претърпял наръгване и се възстановява много време => губи мускулна маса и т.н. срещу редовно трениращ средностатистически човек. Наръгания има значителни резултати, здравия няма никакви. Това е пробвано не веднъж и не само с наръган, т.е. е достоверно. От там заключваме, че глутамина е безполезен за нас (нормалните хора)
2. Аминокиселините помагат за възстановяването колкото една пържола. Дори не преувеличавам нито използвам някакви метафори. БЦАА са просто АК на хапчета. Единствената им полза би била, ако си във фаст и не трябва да ядеш заради инсулина и т.н. Не казвам, че не се използват масово, и че нямат "ефект". Казвам, че този ефект е внушен донякъде. Да, помагат за възстановяването, но не са магически. Ако получаваш достатъчно сън и протеин от диетата си, тогава са безполезни. И дори не споря по този въпрос, защото е така.
В момента не се опитвам да накарам християнин да повярва, че няма Бог (метафора). Просто ти казвам как стоят нещата от научна гледна точка.
3. Да, лостовете са натоварващи и изморяват и т.н. Но в конкретния пример пробвай да направиш 10х15 с лично тегло на гърба си клекове примерно или дори тяга, ако ще и лежанка. Няма да можеш да гледаш след това. За пример имах да правя 10х3 на 120 кг клек. Мога да ти кажа, че ми се искаше да легна и да плача. Не казвам, че лостовете са лоши, но от каквото и да направиш такъв изродски обем няма да ти се вярва. Плюс че почивките човек сам си ги избира и изобщо няма място за сравнение. Малко все едно да сравняваш маратонец и спринтьор.. Има различни цели на тренировките и различни неща, които развиват. Не е хубаво да се мисли, че едното е по-добро.

Без лоши чувства.

AnarchyBoy
03-05-2015, 21:39
Тъй де и аз т'ва ти казвам различни неща тренираме..
За тва на мен и BCAA-то и глутамина ми действат наистина добре и съм адски доволен..
Имай предвид, че аз като почнах да ходя на лостове имах да свалям и много мазнина.. :D

Rakshy
03-05-2015, 21:46
Пак не разбра кво казвам, дейба :D :D :D

AnarchyBoy
03-05-2015, 22:17
Разбрах, но ти казвам... на мен ми помага..

anonymous708973
03-06-2015, 13:14
НЕ КЛЯКАЙ НА СМИТ МАШИНА.

Ммм, защо?
Имам чувството, че и с 20 кила да клекна нормално, ще се търкулна назад :D
Не знам хората как клякат с по 60-70.

Гледам да си внимавам върху стойката, засега ще се придържам към Смит машината, да кача малко килограмите, пък по-нататък ще почна свободно пак с малко килограми и ще натрупвам.

Eдит: http://stronglifts.com/smith-machine-squats-power-rack-free-weights/
Попаднах тъкмо на тази статия, какво мислиш?

Има нещо, вчера кляках и от тъпата щанга така ме боли единият прешлен на гръбначния стълб, че...оф. Нямам угодия.

VinDiesel
03-06-2015, 13:25
Най-горния прешлен нали. :D
Няма ли във фитнеса от омекотителите за лостове(не знам как се казват точно)? Ако има слагай от тях, да ти е по-меко.

anonymous708973
03-06-2015, 14:08
Е, че кой друг? 8-)
Няма, пък с хавлия не се получава особено. Дали не се продават отделно и аз да си ги обвивам около щангата някак? :д

anonymous908491
03-06-2015, 18:23
Има нещо, вчера кляках и от тъпата щанга така ме боли единият прешлен на гръбначния стълб, че...оф. Нямам угодия.

Пак добре, че не си счупила крак, дори съм изненадан, че не си счупила крак, това са цели 20 килограма, колкото майка ми носи, когато се връща от пазар.

heartshapedbox
03-06-2015, 19:33
Носи торбите на майка си, какъв син си ти?

Rakshy
03-06-2015, 20:43
Ммм, защо?
Имам чувството, че и с 20 кила да клекна нормално, ще се търкулна назад :D
Не знам хората как клякат с по 60-70.

Гледам да си внимавам върху стойката, засега ще се придържам към Смит машината, да кача малко килограмите, пък по-нататък ще почна свободно пак с малко килограми и ще натрупвам.

Eдит: http://stronglifts.com/smith-machine-squats-power-rack-free-weights/
Попаднах тъкмо на тази статия, какво мислиш?

Има нещо, вчера кляках и от тъпата щанга така ме боли единият прешлен на гръбначния стълб, че...оф. Нямам угодия.

Напълно съгласен съм със статията. Това да клякаш на смитмашина е най-голямата заблуда от гледна точка на упражнения за долната част на тялото. Ако не можеш да клякаш правилно с лост е по-добре да обърнеш внимание на техниката си, а не да клякаш на смит. Отдели си време за научаване на техниката. Ако не можеш да клекнеш до долу без да губиш равновесие или да се изправяш на пръсти прави някакви mobility drills за глезените и като цяло пластичността на краката.


Т'ва мекото е познато като Pussy Pad, Превръзка за БаДки, или http://shop.bb-team.org/harbinger-podlozhka?sku=233 You're welcome.

Заболял те е гърба, защото си сложила лоста много високо и не си си стегнала гърба.

VinDiesel
03-06-2015, 21:07
Е, че кой друг? 8-)


Извадих логика. :lol:

galaxy29
03-07-2015, 00:15
galaxy, без да се заяждам..
Относно поста ти на предната страница за усвояването на сока по-добре от плодовете (особено за портокалов фреш) не съм особено съгласен.
Особено ако, ще говорим за топене на мазнини. Защото, в един фреш от портокали.. Слагаш 2 + портокала, което е предозиране, вместо това изяж един портокал и стой в норма.
Все пак за сваляне е хубаво да си в калориен дефицит + да поддържаш глюкозен баланс в тялото си.

Най-добре за фрешовете е да не са чисти. комбинация сладък с горчив плод.
Примерно 1 грейпфрут + 1 портокал = 1 чаша хубав фреш.
//Макар, че много рядко пия. Предпочитам да изям плодовете в пъти по-полезно е.
не го обясни хубаво, ама дам, прав си за свалянето, принципно на теб хич не ти вярвам, ама попрочетох тук-там :д
преди да се поинтересувам щях да кажа, че на сок е по-леко за организма и че не е нужно да си правиш от много продукти, ама..
ето тук е обяснено хубаво:
"- Какво друго да избягват хората, които искат да отслабнат?
- Соковете фреш. Жените, които си мислят, че като пият фреш, правят добре за тялото си, са в голяма заблуда. Те просто предизвикват поредното натрупване на телесни мазнини. Не казвам, че е вредно да се пие фреш, но за човек, който иска да сваля килограми (а на 90% от жените мисълта им е все за килограмите), не се препоръчва. Реакцията на организма е същата като при яденето на вафлички. При фрешовете махаме целулозата от плода, а тя е спирачният път за навлизане на веществата в кръвния поток. Когато изяждаме един плод, той прекалено бавно навлиза в организма ни, усвоява се всичко, издърпват се всички витамини. А когато го изпием под формата на фреш, той навлиза агресивно, все едно сме си включили система с глюкоза. Рязко се вдига кръвната захар, оттам панкреасът започва да изпомпва инсулин, за да свали тази кръвна захар, обаче сигналът, който дава на тялото, за да приключи този процес, е „натрупвай мазнини“. И човек ги трупа, без да ги освобождава."
оттук http://e-vestnik.bg/3632 го прочетох
обаче, ако не става дума за отслабване си държа на другите мнения
едит: на мен ми беше инт ко има да каже ричи, ама тя се покри -.-

anonymous708973
03-07-2015, 07:22
Пак добре, че не си счупила крак, дори съм изненадан, че не си счупила крак, това са цели 20 килограма, колкото майка ми носи, когато се връща от пазар.

Eй, много знаеш. От пазар и аз се връщам с толкова, ама са ми в ръцете, нали се сещаш. Не са на щанга, дето ми натиска гърба.
Тъп си просто. Всеки знае, че 7-8 килограма не са нищо, ама я сравни дъмбел със стек вода, кое е по-удобно за носене?
Сравняваш ми един килограм желязо с един килограм памук и изненадано възкликваш: "Че що ти е тежко, те са еднакво тежки". Ем, откри топлата вода.
Мда, ама не са еднакво обемни, съответно не са еднакво удобни за носене.

Ракши, благодаря 8-) Ще потърся!

anonymous908491
03-07-2015, 08:21
Eй, много знаеш. От пазар и аз се връщам с толкова, ама са ми в ръцете, нали се сещаш. Не са на щанга, дето ми натиска гърба.
Тъп си просто. Всеки знае, че 7-8 килограма не са нищо, ама я сравни дъмбел със стек вода, кое е по-удобно за носене?
Сравняваш ми един килограм желязо с един килограм памук и изненадано възкликваш: "Че що ти е тежко, те са еднакво тежки". Ем, откри топлата вода.
Мда, ама не са еднакво обемни, съответно не са еднакво удобни за носене.


Значи аз съм бил тъп, а милионите хора трениращи с щанги вместо с бутилки пълни с вода или торби, са много умни ли, след като целта на щангите е да са ти неудобни за тренировки ?
Пинкууу, пишеш всякви безмислици, вече не мога да разбера дали наистина си страшно проста и неука или нямаш връзка с реалността.

AnarchyBoy
03-07-2015, 08:33
не го обясни хубаво, ама дам, прав си за свалянето, принципно на теб хич не ти вярвам, ама попрочетох тук-там :д
преди да се поинтересувам щях да кажа, че на сок е по-леко за организма и че не е нужно да си правиш от много продукти, ама..
ето тук е обяснено хубаво:
"- Какво друго да избягват хората, които искат да отслабнат?
- Соковете фреш. Жените, които си мислят, че като пият фреш, правят добре за тялото си, са в голяма заблуда. Те просто предизвикват поредното натрупване на телесни мазнини. Не казвам, че е вредно да се пие фреш, но за човек, който иска да сваля килограми (а на 90% от жените мисълта им е все за килограмите), не се препоръчва. Реакцията на организма е същата като при яденето на вафлички. При фрешовете махаме целулозата от плода, а тя е спирачният път за навлизане на веществата в кръвния поток. Когато изяждаме един плод, той прекалено бавно навлиза в организма ни, усвоява се всичко, издърпват се всички витамини. А когато го изпием под формата на фреш, той навлиза агресивно, все едно сме си включили система с глюкоза. Рязко се вдига кръвната захар, оттам панкреасът започва да изпомпва инсулин, за да свали тази кръвна захар, обаче сигналът, който дава на тялото, за да приключи този процес, е „натрупвай мазнини“. И човек ги трупа, без да ги освобождава."
оттук http://e-vestnik.bg/3632 го прочетох
обаче, ако не става дума за отслабване си държа на другите мнения
едит: на мен ми беше инт ко има да каже ричи, ама тя се покри -.-

Да права си тук е обяснено по-хубаво..
Иначе за тренировки, хранителни режими и като цяло в тая насока можеш да ми вярваш, даже се старая постоянно да помагам (щото знам колко е трудно без помощ), а и аз да научавам разни неща..

anonymous708973
03-07-2015, 09:18
Не е обяснено по-хубаво, просто е обяснено за напълно начинаещи.


Значи аз съм бил тъп, а милионите хора трениращи с щанги вместо с бутилки пълни с вода или торби, са много умни ли, след като целта на щангите е да са ти неудобни за тренировки ?
Пинкууу, пишеш всякви безмислици, вече не мога да разбера дали наистина си страшно проста и неука или нямаш връзка с реалността.

Точно обратното ти обяснявам, честно, замълчи си, че си глупав.
Кво те бърка всъщност, не мога да разбера. Като нямаш кво полезно да кажеш, подминаваш поста ми и това е. Кво те бърка и дали аз съм умна или не?

anonymous908491
03-07-2015, 09:39
Не са на щанга, дето ми натиска гърба.
ама я сравни дъмбел със стек вода, кое е по-удобно за носене?
Сравняваш ми един килограм желязо с един килограм памук и изненадано възкликваш: "Че що ти е тежко, те са еднакво тежки". Ем, откри топлата вода.
Мда, ама не са еднакво обемни, съответно не са еднакво удобни за носене.




Точно обратното ти обяснявам, честно, замълчи си, че си глупав.


Имаш нужда някой да превежда думите ти, някой, който те разбира, някой, който е наясно, че ти пишеш наобратно.
Ти нямаш абсолютно никаква физическа култура, 20 килограма на раменете ти докарват травми на гърба, а гърбът е най-силната част в тялото, с 20 кила в ръцете, ще си докараш най-малко херния.

anonymous708973
03-07-2015, 11:17
Травма :lol:
Да, натъртих си кокала, ебаси травмата, не знам направо как не съм в инвалидна количка.

Rakshy
03-07-2015, 14:05
гърбът е най-силната част в тялото

Не баш.

anonymous908491
03-07-2015, 14:10
Не баш.

Тя не може да клекне с 20 килограма, в нейния случай краката нямат място при силните.


Травма :lol:
Да, натъртих си кокала, ебаси травмата, не знам направо как не съм в инвалидна количка.
Казват им леки и тежки травми, всеки спортист е наясно, но ти не си спортист, не знам дори какво си, освен някво чудо докарващо си мускулна треска след всяка тренировка, защото така тренирш, че правейки упражнения за гърди, натоварваш и използваш само гърдите, другите мускулни групи сигурно са в кома, щом успяваш да не ги включиш.

VinDiesel
03-07-2015, 14:14
Димо Падалски пак се изказа неподготвен.
Аз също след всяка тренировка имам мускулна треска на следващия ден.

anonymous908491
03-07-2015, 14:16
Теб те боли задника след секс, не си някъв пример за подражание

VinDiesel
03-07-2015, 14:24
Има неща, които въобще не са ти ясни и е по-добре да си замълчиш. Теб като те боли гъза, не означава, че й мен ме боли, аз правя секс с жени, не с ръцете си, като теб.
Усещам че те влече мъжката любов, но тук не е мястото, да искаш да те опъна.

anonymous908491
03-07-2015, 14:30
Ти ако правеше нормален секс, нямаше да си бръснеш задника, те и жените могат да те оправят отзад.

VinDiesel
03-07-2015, 14:39
Мислиш ли, че космат дюнерджия с тумбак, който има косми между зъбите и зъби м/у космите, може да ми е критерий за мъжественост?

anonymous908491
03-07-2015, 14:44
Мисля, че всеки с косми на задника е повече мъж, отколкото ти някога ще бъдеш.

VinDiesel
03-07-2015, 14:47
Ако попадна на жена, която не иска да прави секс с мен, защото съм обезкосмен, ще я пратя при теб, поне малко с малко, да се почувстваш пълноценен мъж.

За теб, аз не съм достатъчно мъжествен, защото нямам косми, за мен ти си маймуна, защото целия си космат, като примат.
Аз лично предпочитам, да не съм маймуна.

anonymous908491
03-07-2015, 14:53
Ще си останеш с мечтите, те истинските жени като видят обръснат задник, дали се чувстват поласкани или ги избива на смях.
Аз съм си нормално окосмен, както са повечето мъже, през лятото е малко проблемно, но през зимата ми е топло дори да съм по къс ръкав, не че си личи кога съм по къс ръкав

heartshapedbox
03-07-2015, 14:56
Женска гледна точка: Ако си определяш мъжествеността по това имаш ли косми или не, ами никакъв мъж не си.
Не спря да пишеш глупости и да се заяждаш безпричинно, спри се вече.

galaxy29
03-07-2015, 14:58
Не е обяснено по-хубаво, просто е обяснено за напълно начинаещи.
:lol:

anonymous908491
03-07-2015, 15:03
Женска гледна точка: Ако си определяш мъжествеността по това имаш ли косми или не, ами никакъв мъж не си.


Всъщност космите са показател за количеството тестостерон и това е лекарската гледна точка.
Те педалите с причина се бръснат, питай някой от познатите ти защо го правят.

VinDiesel
03-07-2015, 15:07
Ще си останеш с мечтите, те истинските жени като видят обръснат задник, дали се чувстват поласкани или ги избива на смях.
Аз съм си нормално окосмен, както са повечето мъже, през лятото е малко проблемно, но през зимата ми е топло дори да съм по къс ръкав, не че си личи кога съм по къс ръкав

Аз съм топлокръвен, проблеми със студа нямам, лятото например с косми по краката, не ми е комфортно, косми имам по ръцете и те са ми светли, иначе зимата си оставям и космите по краката, но лятото абсурд.

Единствено на ръцете не ги пипам....


Всъщност космите са показател за количеството тестостерон и това е лекарската гледна точка.
Те педалите с причина се бръснат, питай някой от познатите ти защо го правят.

Не знаех че над 50% от футболистите са педали.

И тогава защо си бръснеш брадата? Или пък ходиш с брада по-дълга от косата ти?

heartshapedbox
03-07-2015, 15:09
Всъщност космите са показател за количеството тестостерон и това е лекарската гледна точка.


И като си обръснеш краката, тестостеронът ти рязко спада, нали?

anonymous908491
03-07-2015, 15:12
И като си обръснеш краката, тестостеронът ти рязко спада, нали?

Не знам, ти познаваш повече гримиращи се мъже от мен, питай тях ?



Не знаех че над 50% от футболистите са педали.

Ти много неща не знаеш, дори се питам дали има нещо, което да знаеш.

VinDiesel
03-07-2015, 15:16
Ти много неща не знаеш, дори се питам дали има нещо, което да знаеш.

И Дан Билзериан е педал нали? Защото се бръсне навсякъде, освен брадата?

heartshapedbox
03-07-2015, 15:22
Не знам, ти познаваш повече гримиращи се мъже от мен, питай тях ?


Харесва ми как си смучеш информация от пръстите само за да не признаеш, че говориш пълни абсурди.

anonymous908491
03-07-2015, 15:27
И Дан Билзериан е педал нали? Защото се бръсне навсякъде, освен брадата?

Да питам ли за причината да се интересуваш кой мъж се бръсне, освен очевидната ?
И аз съм го правил, когато тренирах, но не съм излизал с оправднията, че ми било неудобно, топло през лятото, жените така харесвали и останалите гейски извинения.

VinDiesel
03-07-2015, 15:37
Да питам ли за причината да се интересуваш кой мъж се бръсне, освен очевидната ?
И аз съм го правил, когато тренирах, но не съм излизал с оправднията, че ми било неудобно, топло през лятото, жените така харесвали и останалите гейски извинения.

По твоята логика, щом се бръснеш макар и по лицето, значи и ти си малко гей!
А защо си се бръснел, когато си тренирал, ако не е заради, комфорт, топлината през лятото и жените?

anonymous908491
03-07-2015, 16:01
А защо си се бръснел, когато си тренирал, ако не е заради, комфорт, топлината през лятото и жените?

Приключвам темата, ти си такава трагедия, че само си губя времето.

chupachups
03-07-2015, 18:26
Аз съм си нормално окосмен, както са повечето мъже, през лятото е малко проблемно, но през зимата ми е топло дори да съм по къс ръкав, не че си личи кога съм по къс ръкав
:lol:

VinDiesel
03-07-2015, 19:07
Приключвам темата, ти си такава трагедия, че само си губя времето.


Харесва ми, когато някой олегарио е притиснат и бяга.
Когато тренирал, не се бръснел заради собствения си комфорт, заради жегата или жените. Алооу Садам Хюсесин, заради Алах ли си се бръснел?

AnarchyBoy
03-07-2015, 19:29
:lol:

anonymous908491
03-07-2015, 19:51
:lol:

Ако случайно има още някой, който да вярва, че си тренирал плуване, ще се убеди, че всичко е във фантазията ти.

AnarchyBoy
03-07-2015, 20:35
Не знам аз какво съм тренирал, но виждам определено, че ти си пълен мухльо, който уж е големият мъж (само на думи), но нито си качвал снимка нито информацията ти е правилна и само можем да ти се подиграваме каква утайка си.
Виждам те и колко разбираш от тренировки.
К'во говора, та ти си дроб сърма без грам развитие и мозъка ти е затлъстял келеме убито.
Мисля, че е крайно време да отнесеш перманент бан за безцелното си заяждане във всяка една тема и дървено философстване тип "компетентен съм по всеки един въпрос". Педал такива като теб в живота ядът и бой и ебане от алфите, щото си супер досаден и спрел. Ако ще философстваш поне гледай информацията да ти е точна, щото 95 % от случаите говориш глупости, не спори ако не знаеш и не разбираш са казали хората.
Олигофрен, айде постни снимка да ти видим спортните успехи бе, олигофрен. Хайде дай. Ще дадеш знаеш ли кога?
Точно никога, щото си анонимна дроб мишка, дет знае само да избива комплекс пред тинейджърки, щото всеки около твоята възраст те прави мармалад (Визирам примерно ЛейдиДи), която те прави сам да си говориш всеки път като те види... А тук понякога и 20 годишни (визирам себе си, виндизел и други) те правят по-нисък от тревата.
Умрелтак, хвани се скрий някъде с тоя безцелен хейт, без теб форума ще е в пъти по-добро място.
Ненужните, злобни коментари (тип зла леличка в менопауза) си ги запази за майка си. Не сме ти ние виновни, че си нереализиран чичак с нужда да си повдига иначе жалкото его. Как е да блъскаш чекии на 12 годишни в тийнпроблем и да се мислиш за много корав 40 годишен супермен?
Айде чао са, че не мога да се разправям с гюбре шибано като теб, фосил смотан.

galaxy29
03-07-2015, 20:38
папугай беше качвал снимка и изглеждаше добре (ако е бил той) ама дам спрял е ;/
но ти пък анархи освен че си спрял и изглеждаш зле ;/
/градивна критика -.-

AnarchyBoy
03-07-2015, 20:39
Случва се и на най-добрите. ;)
Докато не вида негова снимка, ще го търкалям по пода на тийна и ще се сцепвам от смях и забавление с него. А дори и след това.

chupachups
03-07-2015, 20:40
папугай беше качвал снимка и изглеждаше добре (ако е бил той) ама дам спрял е ;/
но ти пък анархи освен че си спрял и изглеждаш зле ;/
/градивна критика -.-

Ти има ли някъде където да не се намесиш...

anonymous908491
03-07-2015, 20:41
Аз съм качвал, давал съм на отделни хора, всички пълнолетни/освен един/, дори мога да дам страница към фейса, която е само за плуване и даже там има мои снимки, но все пак не съм дизела, не смятам за нормално мъж да се снима поне два пъти дневно и след това да се показва.
Пипи, не съм спрял, студено ми е и съм се завил с отдяло

anonymous708973
03-07-2015, 20:47
Женска гледна точка: Ако си определяш мъжествеността по това имаш ли косми или не, ами никакъв мъж не си.


Ще те разцелувам!

VinDiesel
03-07-2015, 20:50
Аз съм качвал, давал съм на отделни хора, всички пълнолетни/освен един/, дори мога да дам страница към фейса, която е само за плуване и даже там има мои снимки, но все пак не съм дизела, не смятам за нормално мъж да се снима поне два пъти дневно и след това да се показва.
Пипи, не съм спрял, студено ми е и съм се завил с отдяло

Аз да не се снимам всеки ден? :lol:
Я дай твоя снимка да те видим ние непросветените, искам да ти видя естествения пуловер....

anonymous908491
03-07-2015, 20:50
Ще те разцелувам!

Тя дава женска гледна точка, ти за жена ли се смяташ ?

galaxy29
03-07-2015, 20:52
според мен е женспрялна :oops:


chupachups вземи си залегни над книжките вместо над анарховия анарх ;/

anonymous708973
03-07-2015, 20:55
Тя дава женска гледна точка, ти за жена ли се смяташ ?

Ами, чувствам се идеално отвратена от теб, така че да, предполагам.

galaxy29
03-07-2015, 20:56
идеално отвратена :д

AnarchyBoy
03-07-2015, 20:57
според мен е женспрялна :oops:


chupachups вземи си залегни над книжките вместо над анарховия анарх ;/

Не, че я защитавам, ама що мислиш, че не е?
Брей в тоя форум сте уникални в разчитането на хора и лепенето на етикити без да знаете и грам информация за другия. Половината сигурно сте професори по психология..

anonymous908491
03-07-2015, 20:57
Ами, чувствам се идеално отвратена от теб, така че да, предполагам.

Те и кучетата се чувстват по същия начин, значи може и да си куче.
Наистина се опитвам да се държа добре с теб, но ти прекаляваш с глупостите.

galaxy29
03-07-2015, 20:58
Не, че я защитавам, ама що мислиш, че не е?
Брей в тоя форум сте уникални в разчитането на хора и лепенето на етикити без да знаете и грам информация за другия. Половината сигурно сте професори по психология..
ама аз не казвам че не е просто деликатно намекнах да не се занимава с теб :oops:

Corb1225
03-07-2015, 20:59
Папагала някак успява във всяка тема да пренесе фетиша си към космати мъже :lol:.

anonymous908491
03-07-2015, 20:59
Вече е късно, анархито е като лошата миризма, веднъж доближиш ли го и след това няма отърване.

AnarchyBoy
03-07-2015, 21:00
ама аз не казвам че не е просто деликатно намекнах да не се занимава с теб :oops:

Пак щото много знаеш и си имала реален допир с мен в истинския живот, че да знаеш.
И пак не гадаеш и не разчиташ на прости догадки...

anonymous708973
03-07-2015, 21:04
Те и кучетата се чувстват по същия начин, значи може и да си куче.
Наистина се опитвам да се държа добре с теб, но ти прекаляваш с глупостите.

Това ти е опитването? Въй.

Аз не се обиждам на куче, кучетата са готини и лоялни :) И очевидно с добър инстинкт.

galaxy29
03-07-2015, 21:09
да но кучетата се обиждат като ги сравнят с теб ;/

heartshapedbox
03-07-2015, 21:10
Мисля, че е крайно време да отнесеш перманент бан за безцелното си заяждане във всяка една тема и дървено философстване тип "компетентен съм по всеки един въпрос".

!!
Щом чак аз започвам да се дразня на това колко глупави и жалко-злобни са мненията на Папагала, значи положението наистина е страшно.

TIFOSO
03-07-2015, 21:15
пантерата правела мъртва тяга....

AnarchyBoy
03-07-2015, 21:16
!!
Щом чак аз започвам да се дразня на това колко глупави и жалко-злобни са мненията на Папагала, значи положението наистина е страшно.

Момчето е комплексар, не трябва да му обръщаме внимание..

galaxy29
03-07-2015, 21:16
пантерата правела мъртва тяга....
ти как изглеждаш

Corb1225
03-07-2015, 21:17
А сакън, да си стои Папагала, такъв шут е нужен.

anonymous908491
03-07-2015, 21:18
!!
Щом чак аз започвам да се дразня на това колко глупави и жалко-злобни са мненията на Папагала, значи положението наистина е страшно.

Taка е, щом дори ти го усещаш, само не знам ти коя си, че да си последната инстанция.
Нито са ми глупави мненията, още по-малко са злобни, явно толкова разбираш и ти, май си прекалила със 100% сок

VinDiesel
03-07-2015, 21:19
пантерата правела мъртва тяга....

Още един чел ама не дочел.



Папагала някак успява във всяка тема да пренесе фетиша си към космати мъже :lol:.
Взе ми буквите от клавиатурата :D

anonymous908491
03-07-2015, 21:20
Взе ми буквите от клавиатурата :D

Направи му масаж, двамата нали в момента сте в едно легло

galaxy29
03-07-2015, 21:23
измислих виц
влиза Времето във фитнеса, вижда пантерата и спира
:oops:

TIFOSO
03-07-2015, 21:24
ти как изглеждаш

Висок и строен, нормално.


Още един чел ама не дочел.

Некой пита ли те?

galaxy29
03-07-2015, 21:24
и още един
влиза Лъжата във фитнеса, вижда анархи и се влюбва
:oops:

Corb1225
03-07-2015, 21:26
Направи му масаж, двамата нали в момента сте в едно легло
Ти ли няма да знаеш. Нали си легнал между нас :lol:.

galaxy29
03-07-2015, 21:27
пф, нямате чувство за хумор..

heartshapedbox
03-07-2015, 21:28
Taка е, щом дори ти го усещаш, само не знам ти коя си, че да си последната инстанция.
Нито са ми глупави мненията, още по-малко са злобни, явно толкова разбираш и ти, май си прекалила със 100% сок
Сок не пия, съжалявам, че те разочаровам.
Последна инстанция не, но съм изключително спокоен човек и обикновено само подминавам подобни дребни хора. В случая не знам дали мненията ти ме дразнят, или просто ме е жал за теб.
Не се заяждам, прочети си последните 5-10-15 или колкото искаш мнения и се замисли дали са били полезни на някого или са били с цел единствено да се заядеш. Даже не е нужно да ми отговаряш, просто се осъзнай малко.

VinDiesel
03-07-2015, 21:28
Некой пита ли те?

Мъртва тяга и клек с лост, са две различни упражнения.

galaxy29
03-07-2015, 21:29
не ми ли стават вицовете ;///

Corb1225
03-07-2015, 21:30
Чудни вицове. Не се бях смял така от две минути :lol:.

TIFOSO
03-07-2015, 21:31
Въпрос имам: На някого прилошавало ли му е във фитнеса по време на силова? Конкретно говоря за мъртва/римска тяга и клекове

Е НЕ ВЕ

TIFOSO
03-07-2015, 21:31
ама нали треа се включиш

LoadRunner
03-07-2015, 21:32
Последна инстанция не, но съм изключително спокоен човек и обикновено само подминавам подобни дребни хора.

Добре че всички хора не са като теб, че иначе светът щеше да е пълен с MaCetA i _BaByTa_

galaxy29
03-07-2015, 21:33
ама нали треа се включиш
ти имаше чувство за хумор, не ти ли харесаха вицовете ми ;/

LoadRunner
03-07-2015, 21:33
не ми ли стават вицовете ;///

стават ти бе :lol:

galaxy29
03-07-2015, 21:34
а ок помислих че не ме бива ;/

TIFOSO
03-07-2015, 21:38
е аз още си го имам :/ ... тряяше да включиш и някъв немски фрагмент все пак...

Corb1225
03-07-2015, 21:38
И аз имам един: Galaxy29 влязла в един бар и там нямало никой...защото всички били паднали под масите от смях :lol:.

galaxy29
03-07-2015, 21:40
:Д на кой си фейк бе гадняр такъв ;/

Corb1225
03-07-2015, 21:41
Не съм фейк, не се мъчи, чадо :lol:.

VinDiesel
03-07-2015, 21:46
ама нали треа се включиш

Да, да аз съм разбрал че прави само клекове, извинявам се, грешката е в мен!
Убийте ме с камъни на площада. :D

TIFOSO
03-07-2015, 21:47
по-добре галакси да те убие с вицове

VinDiesel
03-07-2015, 21:49
:D Обаче papugai тактично се изниза и замина да души петлето...

TIFOSO
03-07-2015, 21:52
галакси дай някой за мацету и рабалата ://

Corb1225
03-07-2015, 21:56
Да, да, тия от бара вече са станали и чакат нов виц :lol:.

anonymous908491
03-07-2015, 21:59
:D Обаче papugai тактично се изниза и замина да души петлето...

Ако папугай живееше в тоя сайт, щяхме да сме съседи.

Честит празник на женските

Corb1225
03-07-2015, 22:03
Поне изми ли се или пишеш с омазани ръце?

galaxy29
03-07-2015, 22:05
Не съм фейк, не се мъчи, чадо :lol:.
мдам, повярвах ти ;/



тифозо, пантерата си е цял немски фрагмент -.-
а пък за мацето и рабалата
влизат мацету и рабалка в газовата камера и есесото ги пита 'е за кво влизате вие сте обгазени вече'

папугай, мерси

Corb1225
03-07-2015, 22:06
мдам, повярвах ти ;/
Не, сериозно, просто се аклиматизирам бързо :D.

galaxy29
03-07-2015, 22:07
той и анархи вика, че не лъже, ама.. ;/

Rakshy
03-07-2015, 22:10
Галакси, на първите "вицове" се засмях, т'ва последното е простоо.... цифра просто, чуек. :Д

TIFOSO
03-07-2015, 22:10
хахахахх добре, добре тва беше на ниво

Верно ли Мацету кат била девствена т.е. на 9 години, била притеснена дали баща й не е педал? :оо

VinDiesel
03-07-2015, 22:11
Ако папугай живееше в тоя сайт, щяхме да сме съседи.

Честит празник на женските

Аз когато и да влезна в сайта, дали през тела, дали от у нас, ти винаги си тук и си изливаш злобата в темите.
Вярно, защо пък да се сърдиш на себе си, че си смотан, като може да се сърдиш на нас...

Corb1225
03-07-2015, 22:11
той и анархи вика, че не лъже, ама.. ;/
Предполагам, че няма как да го докажа :/. Печелиш.

TIFOSO
03-07-2015, 22:14
ако кръстосаме тунчер фикрет с вафлата кво ли ше стане?

TIFOSO
03-07-2015, 22:15
а бе къде е вафлата?

Rakshy
03-07-2015, 22:15
а бе къде е вафлата?

сигурно се подготвя за състезанието :D

TIFOSO
03-07-2015, 22:16
е мистър олимпия е след 193 дни ве

Rakshy
03-07-2015, 22:17
на 26 април има състезание

TIFOSO
03-07-2015, 22:17
аз мислех, че си е у тех пред компа, шото нали е навалело 2 метра снег, а тя с тоя дефицит на крака не знам... не знам човек

Rakshy
03-07-2015, 22:18
аз мислех, че си е у тех пред компа, шото нали е навалело 2 метра снег, а тя с тоя дефицит на крака не знам... не знам човек

аахахахаха

galaxy29
03-07-2015, 22:23
:Д:Д:Д

знаете ли що вафълс дава само анално
за да се прочисти и да няма притеснения после при мъртвата тяга
:oops:

VinDiesel
03-07-2015, 22:26
:Д:Д:Д

знаете ли що вафълс дава само анално
за да се прочисти и да няма притеснения после при мъртвата тяга
:oops:
:D Коя е вафълс(вафлата)?

Corb1225
03-07-2015, 22:29
Е хайде, дори аз знам неповторимата Петя :oops:.

TIFOSO
03-07-2015, 22:30
:Д:Д:Д

знаете ли що вафълс дава само анално
за да се прочисти и да няма притеснения после при мъртвата тяга
:oops:

повече не прави крака ://

VinDiesel
03-07-2015, 22:31
Е хайде, дори аз знам неповторимата Петя :oops:.

Аз пък не знам коя е Петя :D

galaxy29
03-07-2015, 22:32
повече не прави крака ://
защото и липсват ли ;/

TIFOSO
03-07-2015, 22:32
https://www.youtube.com/watch?v=kLEkPSqGhRY

TIFOSO
03-07-2015, 22:33
защото и липсват ли ;/

много си лоша : || .. кво ли разбирате от бикини фитнес

VinDiesel
03-07-2015, 22:34
Никой не ще да ми отговори на въпроса.... :cry:

galaxy29
03-07-2015, 22:35
поразрови се не ми се раздават безплатни уроци днес

Corb1225
03-07-2015, 22:36
Добре де, ето:
http://www.teenproblem.net/forum/search.php?searchid=995069

Но това не доказва, че съм фейк! Просто обичам да си вра носа :D.

VinDiesel
03-07-2015, 22:40
Добре де, ето:
http://www.teenproblem.net/forum/search.php?searchid=995069

Но това не доказва, че съм фейк! Просто обичам да си вра носа :D.
Много сте лоши.
Не ми отваря нищо, напиши ми просто ника... :D

Corb1225
03-07-2015, 22:41
BaffaLsc

TIFOSO
03-07-2015, 22:42
момичето от Перник със структура на урук хай

galaxy29
03-07-2015, 22:42
и вафълс teenproblem да беше написал в гугъл или вафълс в търсачката на тийна, пак щеше да ти излезе ;/

galaxy29
03-07-2015, 22:44
момичето от Перник със структура на урук хай
и на тиранозавър рекс на челна стойка

TIFOSO
03-07-2015, 22:44
Вафлата:
- Винаги като видя куче с три крака ми става тъжно, защото аз нямам и два...

VinDiesel
03-07-2015, 22:45
и вафълс teenproblem да беше написал в гугъл или вафълс в търсачката на тийна, пак щеше да ти излезе ;/

Нищо не ми излиза и по двата начина, но я видях коя е, нямам спомени през годините за нея.
Все пак не съм бил постоянно тук, но явно много, много не я тачите.

galaxy29
03-07-2015, 22:47
не те бива в търсенето значи ;/

Corb1225
03-07-2015, 22:47
Оная снимка с ботушите ми е любима, направо ме застреля на място :lol:. Галакси, не ми мисли за фейк плс, просто обичам да си пиша домашното :/.

TIFOSO
03-07-2015, 22:47
и на тиранозавър рекс на челна стойка

хахахахахаха

VinDiesel
03-07-2015, 22:49
не те бива в търсенето значи ;/

Дали? Видях й даже фб, има снимка преди/сега има си вече крака момичето и дупе. :)

Corb1225
03-07-2015, 22:50
Знаех си, че Вин ще я хареса, даже би я защитил от вас, гадняри такива :oops:.

TIFOSO
03-07-2015, 22:54
Този Дядо Коледа и крака носел...

galaxy29
03-07-2015, 22:59


отива вафълс до личния да иска направление за пластичен и той я пита 'за ко ти е, краката или гърдите'

VinDiesel
03-07-2015, 23:03
Знаех си, че Вин ще я хареса, даже би я защитил от вас, гадняри такива :oops:.

Това че е хубава визуално, не означава ще я харесам като цяло. Ако е тъпа мръвка, няма как да ми хареса, ако ще и Ирина Хейк да е.
Иначе да, хубава е(в лице), понаправила е тялото, преди вярно си е била като вафла.
Обаче ти си мислиш явно че си падам по фитнес моделките, които имат по-големи плочки от моите?

TIFOSO
03-07-2015, 23:03
xDDD

Влизат двама новобранци във фитнес залата, а Вафлата и нейната шайка хипофизни проблемации ги оглеждат странно и с презрение. Единият нов казал на другия:
- Бързо към колелото, само не ги гледай в краката......

Corb1225
03-07-2015, 23:05
Това че е хубава визуално, не означава ще я харесам като цяло. Ако е тъпа мръвка, няма как да ми хареса, ако ще и Ирина Хейк да е.
Иначе да, хубава е, понаправила е тялото, преди вярно си е била като вафла.
Обаче ти си мислиш явно че си падам по фитнес моделките, които имат по-големи плочки от моите?
Просто съм забелязал, че не обичаш яростните нападки, а те бая я хапят :D.