PDA

View Full Version : Козметика на LUSH



Athena
02-05-2015, 22:25
Реших да пробвам козметиката на Lush, защото доста я хвалят, а и имам желание да доведа кожата си в изряден вид. Ако може да ми дадете отзиви относно продуктите им за почистване и хидратиране на лице, не за премахване на пъпки. Добри ли са? И колко често ги използвате?

kaRamella
02-05-2015, 23:49
Аз питах за това,но никой не ми отговори... :( https://www.lushbg.com/shop/product/product/path/206_159/id/621/--Grease-Lightning

TheDeath
02-11-2015, 11:59
Ползвала съм някои неща... Честно казано за тази сума очаквах повече... Ще споделя опита си, сами си преценете:
1. Някаква гад за почистване на лицето - на цвят е тъмно сиво, бие на черно, нахвалиха ми го, че добре почиствало, хидратирало и подхранвало. употреба - 3 пъти в седмицата - резултат - кожата ми стана адски суха още след първото измиване и взе да се бели....
2. Крем - похранващ, хидратиращ 40+лева за една малка кутийчица - нищо, нанасям, попива и все едно нищо - нито омекотява, нито усещам кожата си по-различна, нито нищо....
3. Шампоан - от тези кръглите, като сапунчета дето са - единия за обем - омазни ми косата адски и изобщо не я измиваше. Втория за дълбоко почистване - резултатът косата ми стана още по-мазна и все едно не съм я мила с дни....
4. Балсам за коса - мирише на алкохол, но ефекта беше добър, сресвах се лесно и имаше блясък....

Общо взето за счупени над 100 кинта в техния магазин - аз повече Лъш - НЕ!

RainbowGirl
02-13-2015, 22:06
Аз пък съм доволна от повечето им продукти, които съм пробвала.
Имах един крем за лице, Imperialis май се казваше. Доволна съм, обаче за тия пари може да се намери нещо по-добро според мен. Като цяло мисля, че кремовете им за лице са неоправдано скъпи, ама който има излишни пари, нека ги харчи. :cool:
От Grease lightning съм доволна, нанася се само върху пъпките, много по-бързо минават и е икономично. Преди около година го имах и мисля, пак да си го купя.
Имах и антибактериален сапун пак против пъпки, обаче въобще не го ползвах често и не мога да дам компетентно мнение.
Една приятелка е доволна от тоника им за лице с чаено дърво. Казва, че й действа добре и успокоява кожата, но аз лично не съм го ползвала.
Обожавам им маските за лице, особено Mask of magnaminty. Освежава и прави кожата супер мекичка. <3 За жалост зареждат от маските по-рядко..
А за твърдите шампоани не съм съгласна с горното мнение. Ползвала съм Seanik и този с канела и съм си доволна, даже първият почиства доста добре. А косата ми си издържа колкото по принцип. Голям плюс е, че са доста икономични, можеш да изкараш мноого време с един. :D