PDA

View Full Version : workout & meals for everyday



trustfoxx
02-07-2015, 17:11
Zdraveite! Ot skoro zapochnah da se zamislyam nad tova kolko e po-dobre da se sportuva i da se yade polezna hrana. Ot malka si treniram vkushti, bashta mi durjeshe mnogo- za koeto sum mu adski blagodarna! Da zapochna s trenirovkite. Slaba sum, no tqloto mi ne e stegnato, ima nujda ot oshte. Uprajneniyata, koito pravya sa: licevi opori, squats (klyakaniya) i ponyakoga koremni presi. Iskam da ima efekt, kakto vseki ot vas predpolagam, kogato trenira. A za hranata- yam byal hlyab*koeto ne e mnogo dobre :D *; shokoladi ; i obshto vzeto ne yam kolkoto tryabva polezni hrani ili po skoro hrani koito da ne mi vredyat i da ne mi se lepyat po koremcheto i t.n. :( . Molya vi kajete mi kakvi trenirovki da pravya na den ,nai veche za stegnat korem , kraka i dupe ; sushto taka i s kakvo da se hranya nai-veche,vegetarianka sum.Znam che ne ste mi lichni trenyori :D , no shte sum vi mnogo blagodarna :) kakvo i po kolko da treniram ; kakvo i po kolko da yam :D
P.s. Sujelyavam che pisha na latineca, no nyamam kirilica :/

Rakshy
02-07-2015, 18:35
Бааа колко ме напрегна да чета лайната, които си изписала... Мерси, че уточни какво значи "squats", за пръв път го чувам.

Няма да ти отговоря докато не го напишеш адекватно.

trustfoxx
02-07-2015, 18:43
Бааа колко ме напрегна да чета лайната, които си изписала... Мерси, че уточни какво значи "squats", за пръв път го чувам.

Няма да ти отговоря докато не го напишеш адекватно.

Well , sujelyavam za neadekvatnoto :D No sum svidetelka, che ne vsichki znayat , prosto iskah da utochnya

Rakshy
02-08-2015, 14:05
Офф, ок нека напиша отговор, само защото сложи готин аватар :D

Спри да ядеш белия хляб. Смени го с пълнозърнест или черен. Ще имаш малка разлика.
Спри да бухаш шоколад. Нямаш никва полза от него. За много хора шоколада е като цигарите - лош навик.
По това, което си написала разбирам, че си skinny fat. Т.е. си слаба, но нямаш някакси този атлетичен вид. Едва ли не липса на мускулна маса. Започни тренировките с тежести (не, това не значи лежанка 100, клек 230, тяга 250).

Какво и по колко да ядеш не знам. Нямам никва представа как се хранят тревопасните. Мисля, че единствения ти източник на протеини са ядките, бобените култури (не знам дали соята спадаше към тях, но и нея) и евентуално млечните продукти, не знам дали ги ядеш. Трябва да се опиташ да имаш един от горните източници във всяко хранене. Другото предполагам ще го попълниш със салати и някакви сандвичи.

Не си написала дали имаш достъп до фитнес..