PDA

View Full Version : Видение , или пък не ?



Kirilow
02-07-2015, 21:47
Здравей читателю , аз съм едно 15 годишно момче , отгледано във нормално , но разведено семейство...Винаги съм получавал достатъчно внимание , но напоследък , когато чуя неизвестен тип музика - започвам да мисля за живота си... Усещам , че не мога да живея като другите ...не мога да "седя на едно място" ! Мисля си , че за мен е животът на авантюриста - обикаляне около света , запознаване с приятели , постоянно движение . Но донякъде осъзнавам , че това е невъзможно , и в повечето случаи се случва във приказките , филмите , детските ... Не мога да разбера какво става с мен , не искам да мисля това , но то просто се случва. Получавам "видения" как бих изглеждал на фона на това приключение... И все още не мога да разбера - Въобразявам ли си , или това е съдбата ми , и в крайна сметка остава един въпрос!

Наистина още съм млад , но това значи ли , че съм и глупав? Значи ли , че не знам какво да очаквам от живота и съдбата? Значи ли , че съм "луд" като си въобразявам тези неща , дори и несъзнателно :( ?

Моля ви , помогнете ми ...! Нашите искат да стана преуспял бизнесмен , но вие разбрахте какво усещам аз !

VinDiesel
02-07-2015, 22:32
Важно е ти какъв искаш да станеш. Според мен ти се виждаш, като друг човек, защото вашите ти налагат мнение, което не ти се нрави. Не виждам нищо лошо в това, ти самият как се виждаш.

Kirilow
02-08-2015, 03:18
Самият проблем е , че чувствам невъзможното. То е нещо от сорта на хората преди 200-300 години , плавали из морето и търсели приключения ( Просто пример ) , това имам предвид .... Нашите могат да налагат каквото си искат , но това което чувствам не мога да го променя :(

haritov
02-08-2015, 05:01
ами ще поживеем и ще видим

xXxPETYAxXx
02-08-2015, 07:29
Мечта е, не е видение. Да не си чел много приключенски книги или да си гледал много такива филми? Всъщност каквото и да е не те прави ненормален, спокойно.

heartshapedbox
02-08-2015, 11:04
Щом това ще те прави щастлив, осъществи го. Направи си план, събирай пари за екипировки/път/всичко необходимо и действай. И без това до 18 имаш време, а преди това пътуването без вашите е сравнително по-трудно, времето ще покаже дали наистина е това, което искаш, или по-скоро моментно желание.

VinDiesel
02-08-2015, 12:02
Ти и сега можеш да осъществиш например плаването. Познавам доста хора които работят по корабите и обикалят света.
Един живот живеем, ако искаш нещо се бори за него. Небето трябва да ти е граница.

Ако ти се прави нещо от преди 200-300 години, сигурен съм че си има и модерен заместител за нашето време.

Kirilow
02-08-2015, 14:29
Мечта е, не е видение. Да не си чел много приключенски книги или да си гледал много такива филми? Всъщност каквото и да е не те прави ненормален, спокойно.

Уверявам те , че не съм прекалил със филмите и анимациите :)

iwwocXr
02-08-2015, 15:23
Излизаш и си живееш мечтите, момче! Същото ми се случваше когато бях на твоите години и последвах това което виждах и да не ти казвам къде съм в момента и какво предстоя да бъда. Не слушай никой друг!

RapExotic
02-08-2015, 17:53
Това се казва да си филмиран.

Kirilow
02-08-2015, 18:47
До RapExotic: Това не съм го пуснал за хейтъри ! Да съм казвал някъде че съм се филмирал ?


До Всички останали: Благодаря хора , помогнахте ми в момент на колебание и на "мъка" :)
В момента се чувствам невероятно , както физически , така и психически ! Има само едно нещо по важно от мечтите - осъществяването им :)


БЛАГОДАРЯ !!!

heartshapedbox
02-11-2015, 10:26
Успех!

sofityoy
02-18-2015, 15:10
Мечта е, не е видение. Да не си чел много приключенски книги или да си гледал много такива филми? Всъщност каквото и да е не те прави ненормален, спокойно.

Права е според мен.Преди определено време несъзнателно при готина песничка или нещо такова си фантазирах как имам божествено тяло и как танцувам на готината песен и как всички ме обожават. Това са мечти,мислиш си че е като видение-това за мен е от хормоните,просто вътрешно желаеш това един ден да си се случи дори да е невъзможно,както и да мен това с танците няма да ми се случи ,но продължавах тайничко да си го представям и да си мечтая.За мен не си луд или глупав...Нормално е ;) и момичето,което цитирах е напълно права.