PDA

View Full Version : Кога да се бръсна ?



anonimuser
02-08-2015, 20:27
Здравейте. Момче на 13 години съм и горе долу от половин или 1 година започнаха да ми се появяват косми в областта на половият орган и под мишниците. Та въпросът ми е да започна ли да ги бръсна? И още един въпрос на вас кога ви мутира гласът (моят все още не е ). Съжалявам, ако някъде съм допуснал грешки, но пиша от телефона. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!

anonymous908491
02-08-2015, 22:08
Трябваше да питаш в раздела за козметика, тъкмо щяха да ти обяснят и как да се гримираш, за да ти се лепят момчетата.

Kirilow
02-09-2015, 01:10
Слушай сега внимателно - ако ти се занимава да ги бръснеш всяка седмица , още сега започвай ! Но те предупреждавам - първия път е неприятен , защото много "боде" ;) аз съм на 14 ,след 3 месеца правя 15 и вече съм минал по този път и ти казвам моите впечатления , а за гласа , имам приятели на моята възраст със детски , така че не се притеснявай .. за всичко ще дойде време !

Juventusss
02-09-2015, 13:35
Трябваше да питаш в раздела за козметика, тъкмо щяха да ти обяснят и как да се гримираш, за да ти се лепят момчетата.

Много си зле!

Graffa
02-15-2015, 12:18
Въпрос на личен избор е!Аз предпочотам да не ги пипам,ако ти се занимава всяка седмица да ги махаш-ДАВАЙ!

kiselomliako
02-16-2015, 19:30
Ти си момче, не трябва много да те е грижа какви косми имаш. Сега, личните предпочитания са друг въпрос.
За мутацията не мога нищо да ти кажа, обаче като естествен биологичен процес също не е кой знае какво.