PDA

View Full Version : Боли ме



FrankerZ
02-09-2015, 17:24
Здравейте. Реших да пиша първо тук преди да ида на гинеколог току-виж си спестя ходенето. С приятеля ми сме на по 16 години и сме правили секс 10тина пъти като 9 от тях ме е боляло при проникването. Той ми е първият. Също примерно правили сме го 2 пъти едната вечер и на следващия ден ме боли толкова, че не можем да го правим и се получава някакво разраняване ли не знам, но боли и като ходя до тоалетна... Единственият път, в който не ме болеше при проникването беше като преди това беше вкарал пръсти ама все пак не е нормално така да ме боли нали? То все едно, че ми е първи път всеки път :Д След няколко движения болката се маха ама все пак е гадно.
Знаете ли на какво се дължи това и как можем да оправим проблема?

Azoria
02-09-2015, 17:57
Ще мине с времето, 10 пъти не е много. Винаги ли си мокра когато започвате? Защото, ако не си болката е обяснима по време на първите няколко движения.

marilyn
02-09-2015, 20:43
Да не би да си суха и затова да те боли? Ако не си влажна, разбираемо е. Отдайте се на повече любовна игра, орален секс или си купете лубрикант.

tori
02-09-2015, 20:55
Добре дошла в клуба на теснотийките. Тук е много приятно, особено приятно когато гаджето е расло на ширина. А още по-приятно е ако не си и достатъчно влажна. Оттук напускаш само временно и то с тубичка лубрикант.
Както казах - добре дошла.

Naive
02-09-2015, 21:05
Добре дошла в клуба на теснотийките. Тук е много приятно, особено приятно когато гаджето е расло на ширина. А още по-приятно е ако не си и достатъчно влажна. Оттук напускаш само временно и то с тубичка лубрикант.
Както казах - добре дошла.
Мдам, де да беше влажността единственият фактор. :Д
Започнете да използвате лубрикант и няма да имате проблем. Мен ме болеше в началото всеки път, месеци наред. Болката не пречеше на удоволствието, обаче си беше вид дискомфорт. Откакто открихме този дар от бога (лубрикантът), май само веднъж ме е боляло. :Д

galaxy29
02-10-2015, 00:40
вие не сте просто теснотийки, ами прекалено тесни, щом ви трябват лубриканти за пуситата ;д
има разлика м/у нормално тесни момичета и разпоретини, а ми се стори, че окачествихте всички други като широки, та реших да отбележа, 'щото май нещо много сте ви повярвали, че сте някви феномени ;д

_Baby_
02-10-2015, 02:35
Добре дошла в клуба на теснотийките. Тук е много приятно, особено приятно когато гаджето е расло на ширина. А още по-приятно е ако не си и достатъчно влажна. Оттук напускаш само временно и то с тубичка лубрикант.
Както казах - добре дошла.

И аз в чантата си нося винаги лубрикант, но ми се струва, че тя по-добре да посети гинеколог. Това с разраняването не ми се струва много нормално...

Naive
02-10-2015, 06:41
вие не сте просто теснотийки, ами прекалено тесни, щом ви трябват лубриканти за пуситата ;д
има разлика м/у нормално тесни момичета и разпоретини, а ми се стори, че окачествихте всички други като широки, та реших да отбележа, 'щото май нещо много сте ви повярвали, че сте някви феномени ;д
Е, глупости, изобщо не съм си повярвала. То е ясно, че нещо е прекалено, ако лубрикантът е задължителен и не можеш да си сложиш нормален тампон дори без да ти причини дискомфорт. Аз бих предпочела да съм си "нормално тясна", защото както казах, другото създава дискомфорт, ако не са изпълнени определени условия. :д Но нищо, като родя. :д

tori
02-10-2015, 07:54
вие не сте просто теснотийки, ами прекалено тесни, щом ви трябват лубриканти за пуситата ;д
има разлика м/у нормално тесни момичета и разпоретини, а ми се стори, че окачествихте всички други като широки, та реших да отбележа, 'щото май нещо много сте ви повярвали, че сте някви феномени ;д
Тва мойто беше сърказъм... Никой нищо не си е повярвал, освен това не е чак феноменално. И не съм окачествявала когото и да е като кренвирш в микровълнова, просто казах какъв ми се види проблема, щото и аз в началото още бях точно там. И все още си се получава да изохкам от болка или нещо такова в самото начало на акт.

galaxy29
02-10-2015, 08:17
така ли, извинете ме тогава ;/
вие поне няма да се притеснявате, че ще се разширите като родите :д

tori
02-10-2015, 08:33
В интерес на истината, моя човек си е по-притеснен, че ще си развали едно от любимите места когато/ако решим да имаме дича, отколкото аз. :д А не е като да пищя от кеф по хлапета и да съм с ебати желанието да правя деца.

galaxy29
02-10-2015, 08:36
еуок подсети, че има упражнения за стягане в една тема ^^