PDA

View Full Version : Какво да правя ?...



karinaa
02-09-2015, 20:16
Здравейте на всички аз съм момиче на 18 години имам си приятел от 10 месеца който е по - голям от мен с 3 години. Последно време нещата не вървят. Постоянно се караме и не знам вече какво да правя. Казва ми че съм малка и не мога да го разбера. Не ми дава да излизам никъде, скараме с най - добрата ми приятелка и какви ли не още неща. Разбрах че е говорил, че ако сме се били разделили той имал резервен вариант и нямало да остане сам. Може би до такава степен съм свикнала с него, че сега ми и доста трудно да кажа „край” . От няколко дни излизам с едно момче, но просто приятелски. А и дори да скъсам с приятеля ми не мисля веднага след 2 дни да съм с друг . Доста ми и объркано хем искам да го оставя хем ме е жал, защото знам че и той ме обича – доказал ми го е . Какво да правя ? Има ли смисъл задари това, че съм много добра с него да продължа непълноценната си връзка? Благодаря ви предварително и дано ми помогнете, че се чувствам ужасно!

VinDiesel
02-09-2015, 20:18
Обича те пък си има резервен план??????????? Това ли му е доказателството? А ти излизаш с друго момче от няколко дни.
Страхотна двойка сте.. :)

chupachups
02-09-2015, 20:26
Тъпо е да обяснява насам натам, че си има резервен вариант, пък и да те скарва с най-добрата ти приателка...мм това не е ок. Ако ценеше на теб толкова много, че и да ти доказва, че те обича, нямаше да са му такива действията.

GuardianAngel
02-09-2015, 20:31
Ето помагам ти : Той не те обича !!! Резервен план = не ми пука дали съм с теб или не ,аз ще съм добре,ти си заменима !

Намери си нормално момче,този те изпозлва и вече ти се е наситил...най-вероятно другият план вече е действителност ,само дето ти още не си го разбрала,продължи напред вече си голяма да те въртят по тоя абсурден начин.Повтарям пак намери си нормално момче,което няма да те кара да пишеш в този форум ! Успех !

marilyn
02-09-2015, 20:45
Ето помагам ти : Той не те обича !!! Резервен план = не ми пука дали съм с теб или не ,аз ще съм добре,ти си заменима !



Темата се изчерпа с този пост.

GLaDOS
02-09-2015, 22:27
В случая няма да коментирам другата страна,а теб.
Допуснала си да си има "резервен вариант" , да те скара с приятелите ти и да ти държи сметка и "забранява" да излизаш.
Че не те обича и уважава - ясно,ама ти себе си уважаваш ли се?

xXxPETYAxXx
02-10-2015, 09:08
Има ли смисъл задари това, че съм много добра с него да продължа непълноценната си връзка?

Не!