PDA

View Full Version : Лазерна епилация - съвети ?



dammnn
02-09-2015, 22:28
Здравейте ! От скоро съм на вълна лазерна епилация. Ще се радвам много , ако дадете отговор на въпросите ми.
1. Има ли ефект от процедурата ?
2. Как да се уверя , че няма да получа странични ефекти като изгаряне и обезцветяване на кожата ?
3. Колко процедури приблизително ще ми бъдат нужни за постигане на желания ефект ?
4. Elos-епилацията по-хубава процедура ли е от лазерната ?
5. Хора , които имат опит с това , моля да споделят мнението си !
6. За жители на гр. Варна : В кой медицински център или салон да се подложа на тази процедура ?

Благодаря за вниманието :)

TheDeath
02-11-2015, 06:32
1. Обикновено има ефект, при някои е по-добър, при други е по-слаб, но аз като цяло недвоволни лично не съм срещала.
2. Гаранция няма, когато отидеш в центъра помоли да ти препоръчат някакъв слънцезащитен крем с по-висок фактор. Те ще ти обяснят как да се ползва.
3. По принцип броя на процедурите зависи от окосмяването, до колкото знам са необходими около 6-7. След това се ходи веднъж на 6 месеца или на 12 месеца за поддържане на ефекта
4. Нямам отговор на тоя въпрос
5. Малко боли, но нищо общо с кола-маската. Хубаво е да започнеш процедурите в края на лятото по принцип, защото не е желателно третираните зони да се излагат на слънчеви лъчи, затова зависи къде искаш да се епилираш де, но процедури през лятото не са много препоръчителни.
6. Потърси в нета :)