PDA

View Full Version : Искам да й предложа



nevinen99
02-10-2015, 12:49
Здравейте.Нов съм във форума,ако се повтаря темата се извинявам.Харесвам едно момиче от дълго време..но винаги,когато искам да говоря с нея работите не се получават..стъписвам се :( Излизал съм с нея и с приятели много пъти..Хванала се е на бас да ме целуне..и ми каза,че иска да изгуби баса,за да ме целуне..не знам как да го приема това :). Та идеята ми е проста:
Изпращам я след училище и по пътя я спирам,прегръщам я и й казвам нещо от типа на: не мога без теб,ще ми станеш ли гадже? (Тя знае абсолютно всичко..как не мога без нея,че съм влюбен в нея и т.н) Aко може някакви съвети..?

chupachups
02-10-2015, 12:58
Ммм ако си на 13-14 става да я питаш дали иска да сте гаджета, в смисъл такъв, самата дума "гадже" ми звучи странно някак си ако сте по-големи... питай я нещо от сорта на "би ли искала да има нещо по-сериозно между нас, защото аз имам чувства към теб" или нещо такова. Никога не съм харесвала думата "гадже" и поне аз ако бях момче не бих я използвала :)

bonfire
02-10-2015, 12:58
Не, не, не й казвай, че не можеш без нея и други подобни. Щом ти е казала, че нарочно е загубила баса, за да те целуне е ясно, че те харесва. Просто някой ден след училище й кажи "ей, хайде по-късно да пием по нещо/да се разходим/да играем билярд" и когато сте само двамата гледай да има някакъв физически контакт - докосване по рамото, небрежна прегръдка и ако усетиш, че не се дърпа, просто я целуваш.

nevinen99
02-10-2015, 13:08
Ами бях я прегърнал веднъж..просто,за да видя какво ще стане и не се дърпа..като излизаме постоянно е до мен..ама аз съм бая срамежлив..

TheDeath
02-10-2015, 13:16
Биеш си един шамар и се стягаш! Няма никакъв смисъл да се срамуваш, готино е в началото, но ако си твърде срамежлив ще й писне да те чака. Просто застани до нея, прегърни я и я целуни. Точка. Хубаво е да дъвчеш дъвка или да ползваш вода за уста или нещо подобно,много е важно дъха ти да не е на умряла риба, ако държиш да има и следващи целувки :)

VinDiesel
02-10-2015, 15:36
Продължавай да си я прегръщаш, щом не се дърпа, не се дърпай и ти. Просто трябва да действаш, целуни я, тя няма да се дръпне, поне така както го описваш, до този извод стигам.

И един съвет от мен: преди да решиш да я целунеш, ако си с дъвка я изплюй, защото аз така на твоите години целунах една и си загубих дъвката в устата й......... :lol:

neteinteresuva
02-10-2015, 15:53
Абе ,вие ще кажеш всеки път се едно брак ще и предлагате.Все едни и същи смотани оправдания,как,дали,ама много ме е срам...

marilyn
02-10-2015, 17:30
Излизайте, прегръщай я по-често, целуни я. Недей нищо да "предлагаш"! :D

Сещам се за една приятелка, която излизала с едно момче, той я изпратил до спирката и ѝ казал:
-Мога ли да те попитам нещо?
-Да.
-Искаш ли да си станем гаджета?

Това да го чуеш от устата на мъж 20+ ... :D

paradosou
02-10-2015, 17:54
Хванала се е на бас да ме целуне..и ми каза,че иска да изгуби баса,за да ме целуне..не знам как да го приема това
Както казва една мацка, това е не черешка, ами диня върху тортата :-D. Съвсем недвусмислено ти е заявила, че има интерес.
Аз си падам по закачките и даже по щипката екстремност, та в тая връзка - преди излизах с момче, с което не спирахме да се провокираме, докато в един момент незнайно как се озовахме на рамката на футболна врата в изоставен училищен двор. Вечерта това. Щеше да има целувка горе, обаче в последния момент изтърси глупост и аз съвсем невъзмутимо си скочих без да стана жертва на кофти приземяване xD.
Не се обяснавай ми е мисълта; абстрахирай се от наложените клишета как трябва да действате момчетата в подобна ситуация. Абе целуни я когато поискаш. Във връзка със случая, който споменавам горе, май е излишно да ти казвам да внимаваш да сте на физически безопасно място, хахахаха. Така де, и без друго си предпазлив и личи липсата на увереност, та се подразбира.

RapExotic
02-10-2015, 18:46
Не и казвай, че не можеш без нея. Звучи отчаяно и пресилено.

Amélie
02-10-2015, 21:50
стига си се шашакал, действай. на нас женските малко ни писна все ние да поемаме инициативата. та, да не се чудите, ако не са останали много хетеро моми след години. както и да е, не знам на колко сте и двамата, но ако сте 12+ наистина, както са споменали по-горе не изричай даже думата 'гаджета', не сте в детската градина (надявам се)
и все пак, защото всичко трябва да се категоризира особено, когато е хубаво? мацката наистина директно ти е заявила интереса си. топката е в твоето поле. действай.

Azoria
02-11-2015, 00:35
и ми каза,че иска да изгуби баса,за да ме целуне..не знам как да го приема това

Ей така. И идеята ти е ужасна. Просто действай без излишни глупости.