PDA

View Full Version : Несподелена любов



bluemoonrising
02-10-2015, 20:30
Здравейте,от известно време имах нещо като малък флирт с едно момиче което е с няколко години по-малка от мен. Започнахме да си пишем по ФБ преди около 2 месеца. Учим в едно училище и се поздравяваме като се видим,но главно във ФБ си общуваме. Започнахме да си даваме някакви знаци в поведението,че нещата може да се задълбочат и скоро евентуално да произлезе някаква връзка. Знам от нейни приятелки,че тя ме харесва,аз нея също. Леко срамежливи сме и двамата и никои не се опита да направи първата крачка.
Наскоро съвсем случайно разбрах,че има връзка с някакъв почти мъж от ок 2 месеца,аз не знаех за това понеже тя живее в едно село близо до нашия град в който аз живея и учим. Не се познаваме напълно,но от прекараното време заедно опознаването си личеше,че се получава нещо между нас толкова много общи неща и за миг всичко отиде по дяволите. Не знам как да продължа до преди няколко дни бях на върха сега съм под дъното,дори ми е трудно да опиша и картинката,може да е малко не ясна за което се извинявам. Ако можете да ми помогнете ще ви бъда благодарен.

VinDiesel
02-10-2015, 23:22
Може да се окаже съвсем случайно, че са те излъгали за връзката й.
Защо днешните младежи пишете по фб за всякакви теми, а на живо ви е срам и едно здрасти да кажете.
Отиваш при нея и започвате да си говорите, както си пишете по фейса. Питаш я имаш ли си приятел, каниш я да излезете на кафе примерно опознаваш я по-обстойно и си вадиш изводите. Първата крачка трябва да е от тебе, ако чакаш все на жените да правят мъжките работи, цял живот някоя жена ще те дърпа за ушите...

RapExotic
02-11-2015, 19:24
Наскоро съвсем случайно разбрах,че има връзка с някакъв почти мъж от ок 2 месеца,

Как така почти мъж? Да не е хермафродит?

В чат общуването има един голям недостатък - не виждаш реакцията на човека срещу теб. Излезте с нея и се опознайте като хората. Така хем ще разбереш повече за нея, хем ще прецениш дали наистина си пасвате.