PDA

View Full Version : Приятели в чужбина ( никакви )



dumpHelp
02-11-2015, 15:45
Здравейте. Аз съм на 13 години и съм в Германия на училище вече от 1 месец. Гадно ми е защото по принцип не съм от тия с многото приятели. Почти никои не проявява интерес към мен .. Запознах се с 2 момчета и с тях излизах постоянно ,но вече ме зарязаха . Аз ако имах момче в училище което знае само Български и Английски щях да се мотая с него постоянно , но. Искам един истински приятел или едно момиче с което мога да си приказвам и да имаме нещо общо, но да сме само приятели. Просто искам някаква компания. А боклиците ме питат фещесду русиш. Дали съм разбирал руски. И ми е гадно, защото 2 / 3 от училището са расисти а в него има 500 човека. В България бях най-интересния човек а тук... И така, много обичам да правя фокуси и се надявах така да си намеря някого, но ...

VinDiesel
02-11-2015, 17:31
Ако си добър в някой спорт, може да пробваш там, аз лично покрай волейбола и футбола в гимназията ме уважаваха всички още от 9-ти клас. Така завързах много приятелства дори и с тези които са последна година.

Също така, когато си добър в даден спорт и го играеш от сърце, спечелваш и вниманието на доста момичета.
Но ако се занимаваш с фокуси, сигурен съм, че и там ще си намериш фенове.

RapExotic
02-11-2015, 19:06
Връщай се в България. За тях винаги ще си останеш циганин.

dumpHelp
02-11-2015, 19:07
Има и друго ...
Те не спират да ми се подиграват. Не е по-различно от това как съучениците се държат с теб в България, но това е публично унижение . Имаме по 2 големи междучасия на вън , на двора и просто няма как да избегна такива случки .

dumpHelp
02-11-2015, 19:08
И да другото което ме питаха беше. Защо не съм бил черен?

VinDiesel
02-11-2015, 19:11
Това е така, защото нашите братя "ромляни", като идат в другите държави не казват "Ние сме цигани", а "Ние сме българи"........